Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-05, 19:36   #1651
eleganza
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Moim zdaniem za dobrą usługe warto zapłacić, wszystko zależy od podejścia...... wiadom,że w salonie którym usługa kosztuje troche więcej to znak,ze możemy spodziewać się kosmetyków wyższej klasy, większego doświadczenia i kreatywności fryzjera a przedewszyskim indywidualnego podejścia.
Jeżli ktoś jest dobry to można mu zapłacić ponieważ płaci się za prace i przedewszsytkim za pomysł .
Moge polecić może mało znanego fryzjera pana Konrada Góra
(salon ul.Warecka 9, Warszawa Studio Urody tel do pana Konrad 506 176 660 )jest młody i bardzo kreatywny wróże mu wielką kariere,. Chodze do niego ponad 1,5 roku i zawsze jestem zadowolona doskonale dba o mój wizerunek,który odgrywa ważną role w moim życiu zawodowym . Napisałam tego posta ponieważ jedynie tak mogę się odwdzięczyć
eleganza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:42   #1652
shent
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
eni. ale wiadomo jak to jest, jak fryzjer ułoży włosy, to wygląda to super..
A jak jest po kilku dniach ? Po myciu włosów ? Czy układają się łatwo ?
Bo mi chodzi o takie ścięcie, aby włosy mniej więcej same się po myciu układały, żebym nie musiała sterczeć nad nimi godzinę :/
Czy Pan Paweł ścina tak, że potem człowiek może sobie sam bez problemu i szybko poradzić z włosami ??
Też byłam to odpowiem.
Ja generalnie jestem typem co nie układa włosów praktycznie nigdy (rano wolę dłużej spać lub nawet jak wstanę to mi się nie chce nic zrobić poza szybkim suszeniem). I nigdy nie byłam u fryzjera który by odprawił jakieś magiczne zaklęcie by włosy bez układania się układały. Dla mnie strzyżenie które miałam jest bardzo porównywalne do strzyżenia przez fryzjerkę u której jestem zazwyczaj i jest ok. A cudów nigdy nie oczekiwałam
shent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:47   #1653
eleganza
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez porkczop Pokaż wiadomość
Dziekuję wszystkim dziewczynom za opinie! Czytalam, ze "nowym" sie nie wierzy, dlatego postaram sie tylko zdac relacje z mojej wizyty...
Wybralam Radka Kostiwa, bo:
1. Hupalo i Czajka sa zbyt "medialni"
2. Pan Pawel z Ce Ce ma same pozytywne wpisy (wydalo mi sie to podejrzane)
Podobalo mi sie, ze Pan Kostiw wiedzial co robi od poczatku do konca - tz. nie pytal mnie w trakcie czy "tyle mam obciac te grzywki?" " czy taka dlugosc tych kosmykow?" ...a skad ja mam wiedziec - nie znam sie. Fryzjer ma sie znac.
Podobalo mi sie, ze potrafil bronic swoich decyzji i swojej pracy - slusznie... to on ma wiedziec, w jakiej dluosci mi bedzie najladniej i jak dobrac fryzure.
Niewatpliwie Pan Kostiv zna sie na swoim fachu.
Ale nie jest to fryzura w ktorej czuje sie idealnie - jest OK, ale nie powala.
Ale ciesze sie, ze bylam i nie zaluje.,
wprawdzie nie znam tego pana i chyba nie poznam bo jestem zadowolona z swojego stylisty. Potwierdze wypowiedź koleżanki, dobry fryzjer po wnikliwej rozmowie i wysłuchaniu naszych oczekiwań dobierze nam odpowiednią fryzure.... nie wyobrażam sobie pytania ile pani podciąć włosy i jak jak bym wiedziała to sama bym to zrobiła jedno jest pewne każdy milimetr ma znaczenie pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Z cieniowanymi włosami chyba zawsze trzeba coś zrobić coś kosztem czegoś.
Stary 2009-05-08, 12:32   #1654
martapiwonska
Przyczajenie

Dot.: Fryzura ślubna Warszawa

Dziewczyny bardzo proszę o jakieś namiary, ponieważ czas ucieka mi przez palce a bez dobrej fryzury będę się czuła kiepsko i cała impreza weźmie z łeb
martapiwonska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:20   #1655
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez eleganza Pokaż wiadomość
wprawdzie nie znam tego pana i chyba nie poznam bo jestem zadowolona z swojego stylisty. Potwierdze wypowiedź koleżanki, dobry fryzjer po wnikliwej rozmowie i wysłuchaniu naszych oczekiwań dobierze nam odpowiednią fryzure.... nie wyobrażam sobie pytania ile pani podciąć włosy i jak jak bym wiedziała to sama bym to zrobiła jedno jest pewne każdy milimetr ma znaczenie pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Z cieniowanymi włosami chyba zawsze trzeba coś zrobić coś kosztem czegoś.
Ja dla odmiany nie wyobrażam sobie aby fryzjer- czy stylista jak kto woli, sam zdecydował co mi zrobi na głowie i bez konsultacji ze mną podjął decyzję co do cięcia, długości Ja przeciwnie jestem zawsze sprecyzowana jak idę do fryzjera i przy całym moim sprecyzowaniu jeśli fryzjerzy nie potrafią sprostać moim oczekiwaniom to nie wyobrażam sobie co bym było gdyby bez konsultacji zaczęli snuć swoje wizje na mojej głowie Nie pozwolę obciąć żadnego centymetra bez dowiedzenia się czemu to służy
dorinka30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 15:37   #1656
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

To ja się dopiszę a propos salonu CeCe, tyle, ze nie pana Pawła,(który być może, nie bezpodstawnie zbiera na Wizażu same pochwały ), a pana Jarka - bo u niego byłam. Zapisałam się do niego jakoś przed Wielkanocą, bo u mojego kochanego Miłka wszystkie terminy przedświateczne były pozajmowane, a mnie akurat naszło na podcięcie. I powiem tyle: więcej do tego salonu nie pójdę, nawet gdyby strzygli za darmo a nawet i dopłacali.
Po pierwsze - czekałam wiecej niz 20 minut zanim fryzjer skończył z poprzednia klientką. Po drugie: mimo zarówno telefonicznego uprzedzania, jak i o sobistego w salonie, ze chodzi tylko o strzyzenie, bez koloryzacji, na wejscie zostałam okryta peleryną i za mną pojawił się stoliczek z zestawem farb - po prostu, nikt nie słucha, co się do niego mówi. No, ale w końcu chodzi o to, zeby z klienta wydoić jak najwiecej pieniędzy - moze się nie zorientuje
I wreszcie samo strzyzenie: jasne, po ułożeniu włosów przez fryzjera wygladałam nawet znośnie, natomiast po własnoręcznym umyciu i ułozeniu włosów (nie fryzury, tu nie ma mowy o fryzurze) - koszmar Mam o połowę mniej włosów (a z natury są długie, mocne i gęste) w tej chwili zostały mi jakieś kosmyki, których ani ułożyc ani spiąć nie sposób, grzywka jest całkowicie niedopasowana kształtem do twarzy (poprawiałam własnoręcznie, przyznaję), pocieszam się jedynie tym, ze moje włosy szybko rosną i niedługo, mam nadzieję, wrócę do jako-takiego wyglądu.
Podsumowujac: stanowczo nie polecam i mam nadzieję, ze wspominany pan Paweł stanowi w tym salonie pozytywny wyjatek.
Stary 2009-05-08, 16:00   #1657
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
To ja się dopiszę a propos salonu CeCe, tyle, ze nie pana Pawła,(który być może, nie bezpodstawnie zbiera na Wizażu same pochwały ), a pana Jarka - bo u niego byłam. Zapisałam się do niego jakoś przed Wielkanocą, bo u mojego kochanego Miłka wszystkie terminy przedświateczne były pozajmowane, a mnie akurat naszło na podcięcie. I powiem tyle: więcej do tego salonu nie pójdę, nawet gdyby strzygli za darmo a nawet i dopłacali.
Po pierwsze - czekałam wiecej niz 20 minut zanim fryzjer skończył z poprzednia klientką. Po drugie: mimo zarówno telefonicznego uprzedzania, jak i o sobistego w salonie, ze chodzi tylko o strzyzenie, bez koloryzacji, na wejscie zostałam okryta peleryną i za mną pojawił się stoliczek z zestawem farb - po prostu, nikt nie słucha, co się do niego mówi. No, ale w końcu chodzi o to, zeby z klienta wydoić jak najwiecej pieniędzy - moze się nie zorientuje
I wreszcie samo strzyzenie: jasne, po ułożeniu włosów przez fryzjera wygladałam nawet znośnie, natomiast po własnoręcznym umyciu i ułozeniu włosów (nie fryzury, tu nie ma mowy o fryzurze) - koszmar Mam o połowę mniej włosów (a z natury są długie, mocne i gęste) w tej chwili zostały mi jakieś kosmyki, których ani ułożyc ani spiąć nie sposób, grzywka jest całkowicie niedopasowana kształtem do twarzy (poprawiałam własnoręcznie, przyznaję), pocieszam się jedynie tym, ze moje włosy szybko rosną i niedługo, mam nadzieję, wrócę do jako-takiego wyglądu.
Podsumowujac: stanowczo nie polecam i mam nadzieję, ze wspominany pan Paweł stanowi w tym salonie pozytywny wyjatek.

O rany, to jakiś cyrk przecież I co dałaś sobie ufarbowac włosy pomimo, że nie chciałaś ?

Ja mimo wszystko wierzę jeszcze, że p. Paweł jest jednak tak wyjątkiem, bo jak nie to ja już nie mam do kogo pójść na ufarbowanie włosów
Stary 2009-05-08, 16:02   #1658
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
[/b]O rany, to jakiś cyrk przecież I co dałaś sobie ufarbowac włosy pomimo, że nie chciałaś ?
Nie, no skąd, w życiu - i tak dobrze, ze po pierwszym samodzielnym myciu nie poleciałam z awanturą i z reklamacją! Ich szczęscie, ze akurat była Wielkanoc....
Stary 2009-05-08, 16:11   #1659
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, no skąd, w życiu - i tak dobrze, ze po pierwszym samodzielnym myciu nie poleciałam z awanturą i z reklamacją! Ich szczęscie, ze akurat była Wielkanoc....
Aha to spoko, bo już się przeraziłam, że Cię tak omamili nowym kolorem, że się poddałaś

Ja zaryzykuję wizytę u p. Pawła jednak, w końcu nie pierwszy raz ryzykuję w ten sposób, liczę na cud chyba
Stary 2009-05-08, 16:21   #1660
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Aha to spoko, bo już się przeraziłam, że Cię tak omamili nowym kolorem, że się poddałaś
Ja się nie poddaję tak łatwo ale napisałam to, zeby ostrzec te Wizażanki, które mają w sobie nieco mniej asertywności

Cytat:
Ja zaryzykuję wizytę u p. Pawła jednak, w końcu nie pierwszy raz ryzykuję w ten sposób, liczę na cud chyba
To trzymam żebyś wyszła zadowolona
Stary 2009-05-08, 17:13   #1661
shent
Raczkowanie

Cytat:
To kiedy idziesz?
Ja z zadowolenia idę do p. Pawła drugi raz bo strasznie mi się podoba mój kolor. I upiorna grzywka już trochę odrosła więc może teraz uda się to jakoś obciąć, żeby wyglądało
shent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 23:13   #1662
eleganza
Przyczajenie

Cytat:
Ja dla odmiany nie wyobrażam sobie aby fryzjer- czy stylista jak kto woli, sam zdecydował co mi zrobi na głowie i bez konsultacji ze mną podjął decyzję co do cięcia, długości Ja przeciwnie jestem zawsze sprecyzowana jak idę do fryzjera i przy całym moim sprecyzowaniu jeśli fryzjerzy nie potrafią sprostać moim oczekiwaniom to nie wyobrażam sobie co bym było gdyby bez konsultacji zaczęli snuć swoje wizje na mojej głowie Nie pozwolę obciąć żadnego centymetra bez dowiedzenia się czemu to służy
Koleżanko nie czytałaś dokładnie mojego posta "po wnikliwej rozmowie" to jest oczywiste,że nikt normalny nie robi w brew naszj woli ???? zawsze są jakieś ustalenia z, których się potem rozlicza fryzjera czy dał rade czy nie
Stary 2009-05-09, 00:54   #1663
eleganza
Przyczajenie

Nie sądze,że dobry fryzjer przyjedzie Ci do domu !!!! Jaką masz sukienke dodatki ??? ślub to coś tak pięknego !!!! Napewno będziesz wyglądała ślicznie
Stary 2009-05-09, 21:07   #1664
Arwena84
Zadomowienie

Witam,

czy ktoras z zadowolonych dziewczyn moglaby wstawic dla mnie zdjecie PRZED i PO wizycie u fryzjera? Ew. samo PO. Mam dlugie, geste i cienkie blond wlosy, falujace lekko i niby podatne na ukladanie. Po ostatniej wizycie u Milka, gdzie spaprano mi kolor i ulizano nieziemnsko boje sie isc znow na kolor w Wawie. Mialam robiony bardzo gesty balejaz i jak sie pozniej okazalo mam na glowie 3 odcienie i bynajmniej to nie efekt balejazu. Mam taki kolor w poziomie. Teraz mam juz spory odrost i nie wiem co ze soba zrobic. Wczesniej farbowala mnie i scinala pani Ela z Lodzi i zawsze mialam na glowie dokladnie to co chcialam po dosc niewygorowanej (w porownaniu z Wawa cenie).

Tak sie zastanawiam, czy nie zaryzykowac z jakims mniej znanym salonem pracujacym na dobrych kosmetykach. Poki co w stolicy spotkalo mnie tylko fryzjerskie rozczarowanie w cenie 350-400zl. Nie jestem skapa i wydalabym i 500zl ale za cos co mnie zachwyci, zwlaszcza ze przy moich wlosach jest spore pole do popisu.
Stary 2009-05-10, 18:47   #1665
aga658
Przyczajenie

Witam,
a może ktoś wie, gdzie teraz pracuje Pan Grzegorz który był w Milek Design?
aga658 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 08:50   #1666
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shent Pokaż wiadomość
To kiedy idziesz?
Ja z zadowolenia idę do p. Pawła drugi raz bo strasznie mi się podoba mój kolor. I upiorna grzywka już trochę odrosła więc może teraz uda się to jakoś obciąć, żeby wyglądało
Jak najszybciej, już mnie mrowią ręce by sięgnąc po telefon i zadzwonić, ale chcę dać odsapnąć włosom, także będę się zapisywać na 1,2 czerwca , akurat po pensji

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Koleżanko nie czytałaś dokładnie mojego posta "po wnikliwej rozmowie" to jest oczywiste,że nikt normalny nie robi w brew naszj woli ???? zawsze są jakieś ustalenia z, których się potem rozlicza fryzjera czy dał rade czy nie
Być może źle się zrozumiałyśmy, ja w każdym razie uważam, że to nie fryzjer rządzi a ja
Stary 2009-05-11, 13:31   #1667
NiesfornaC
Raczkowanie

A właśnie.. czy któraś z zadowolonych klientek pana Pawła mogłaby pokazać zdjęcie swoich włosów ?? Ewentualnie wysłać na maila ??
kicii@wp.pl
Z góry bardzo dziękuję
NiesfornaC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 13:33   #1668
dorinka30
Zakorzenienie

Umówiłam się do p. Pawła aby już mieć zaklepany termin na 29 maja, czyli akurat w piątek przed weekendem. LIczę na niego bardzo !!!!!!
Stary 2009-05-11, 14:33   #1669
MagdalenaMonka
Raczkowanie

Cytat:
o rany to faktycznie kiepsko.
Ja swego czasu robiłam wywiad środowiskowy apropo cece, bo sama salonu przed tym jak Pan Paweł tam przeszedł nie znałam i wyszło w opiniach klientek zdecydowanie na plus. Rozmawiałam z dwoma koleżankami mojej mamy, które głównie w sumie korzystają z zabiegów kosmetyczek tam i sobie bardzo chwalą, oraz ukłądają często tam włosy (chyba też tną i farbują, nie pamiętam, tak jak też nie pamiętam o których fryzjerek eghh.. ), ktoś był z pracy, z uczelni i na wizażu też dobre opinie o salonie były.. i biorąc pod uwagę ogrom salonu (jak dla mnie spory ) to aż się miło zdziwiłam, bo nikt nie narzekał.
A tu jednak.. zawsze jakaś czarna owca się znajdzie..

Edytowane przez MagdalenaMonka
Czas edycji: 2009-05-11 o 14:48
MagdalenaMonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:25   #1670
over1gf
Przyczajenie

Dot.: frederick moreno-wawa-arkadia

Cytat:
Napisane przez eskamoro Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
Czy była może któraś z was w tym salonie?
nie jestem kobieta ale byłem dzisiaj:/
nie polecam facetom pani strzygła mnie 20 minut z zegarkiem w reku, w tym miałem dwa mycia włosów wygladam poprostu jak frajer który dał sie wydymać...
over1gf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 11:37   #1671
martapiwonska
Przyczajenie

Cytat:
Nie sądze,że dobry fryzjer przyjedzie Ci do domu !!!! Jaką masz sukienke dodatki ??? ślub to coś tak pięknego !!!! Napewno będziesz wyglądała ślicznie
http://www.susanblanche.com/public/i...ed0d519b83.jpg
tak będzie wyglądać moja sukienka, ja mam bardzo długie włosy z których chciałam stworzyć na głowie coś eleganckiego żeby oddać klimat sukni, ale póki co na próby wydałam już ponad 400 zł i żadnych konkretów, mój narzeczony mówi, że sama się lepiej czeszę i po co mi jakiś fryzjer, ale chciałabym chociaż raz w życiu wyglądać .... olśniewająco, tak jak mnie jeszcze nikt nie widział
martapiwonska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:28   #1672
anus84
Przyczajenie

Witam!
A nie mozesz kobietko zebrac wlosy i spiac na bok?...ciezko to wytlumaczyc fryzura ala hiszpanska i z boku na przyklad zywy kwiat?
pozdrawaim
anus84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:30   #1673
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
o rany to faktycznie kiepsko.
Ja swego czasu robiłam wywiad środowiskowy apropo cece, bo sama salonu przed tym jak Pan Paweł tam przeszedł nie znałam i wyszło w opiniach klientek zdecydowanie na plus. Rozmawiałam z dwoma koleżankami mojej mamy, które głównie w sumie korzystają z zabiegów kosmetyczek tam i sobie bardzo chwalą, oraz ukłądają często tam włosy (chyba też tną i farbują, nie pamiętam, tak jak też nie pamiętam o których fryzjerek eghh.. ), ktoś był z pracy, z uczelni i na wizażu też dobre opinie o salonie były.. i biorąc pod uwagę ogrom salonu (jak dla mnie spory ) to aż się miło zdziwiłam, bo nikt nie narzekał.
A tu jednak.. zawsze jakaś czarna owca się znajdzie..
No cóż... ja tez wybrałam CeCe kierowana opiniami z Wizażu i z gazetowego forum - niestety, widać trafiłam na wyjatek potwierdzajacy regułę. Nie wnikam, może facet miał zły dzień, moze jakieś prywatne okoliczności wpłynely na to podejscie. A ze zadowolona nie jestem, więcej tam po prostu nie pójde i mam nadzieję,ze mój przypadek był wyjatkowy.
Stary 2009-05-12, 15:36   #1674
Supinka
Przyczajenie

Czesc dziewczyny,

wlasnie sie pierwszy raz zalogowałam na tym forum. Dwa tygodnie temu byłam chora i miałam duzo czasu na przemyslenia. Postanowiłam zmienic swoje wlosy, ściac dokladnie. Mam juz ponad 30 lat ;-) i wiele salonów w Warszawie przetestowałam. Zastanawiałam sie którego fryzjera wybrac. Na forum duzo poz. jest na temat pana Pawła z CE CE. Postanowiłam isc za ciosem i zapisałam sie. Dzisiaj mam swietna fryzurke- jestem b.zadowolona. A jestem wymagajaca jesli chodzi o moje wlosy. Cena 80 zeta - ale uwazam ze na prawde warto. Jak wlosy sa dobrze obciete to nie trzeba podcinac co 4 tyg. bo i tak sie dobrze ukladaja. Pan Paweł doradzil i strzygl mnie ponad 1,5 h. Bardzo dobrze oceniam tez salon CE CE, dziewczyna na recepcji b. mila okreslila ze trzeba pooczekac 10 minut ( nie zostawila mnie sama sobie jak to sie dzieje w wielu salonach ). Czlowiek nieraz czeka i czuje sie jak by byl powietrzem.
A propo moich doswiadczen to moge sie nimi podzieli a wiec ;-):

Salon na Nowogrodzkiej - wlasciciel Pan Piotr - wlosy super wygladaly tylko po wyjsciu z salonu, coz chyba moge wymagac aby farba za 200 zeta trzymala sie dluzej niz do 4 myc wlosów ....
Salon Leszka Czajki, - cieszy sie duzym powodzeniem ... ale odbija sie to na klientach .... czasem mialam wrazenie ze za duzo ludzi zapisuja a maja za malo czasu na dokladne wykanie fryzury.
Salon Milek Design- jesli chodzi o farbowanie to dobra jest wlascicielka - Pani Kasia, strzyzenie pan Paweł ( troche gorzej modeluje wlosy ) w sumie ok.
U Jagi Hupalo bylam juz z 8 lat temu -wiec nie ocenie biezacej dzialanosci. Ale wydaje mi sie ze u niej ceny sa jak dla mnie kosmiczne, wole isc do CE CE i kupic sobie jany coiusz , niz placic 500 zeta za fryzjera.
Aha i byłam u Pani Marylki salon na świetokrzyskiej - zrobila mi przecietna fryzure .... nie bylam zadowolona.

Reasumujac,
Dziewczyny dzieki za podpowiedz. Ja na razie mam swojego ulubionego frzyjera, czekam az maz przyjdzie z pracy i oceni ale mysle ze bedzie sie jemu ten moj nowy wizuerunek podobac ;-)

3-majcie sie
s.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

jany coiusz = fajny ciuch ( kurcze sama nie wiem jak mi sie to mogla napisac )
pozdr.s
Supinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:10   #1675
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Supinka Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,

wlasnie sie pierwszy raz zalogowałam na tym forum. Dwa tygodnie temu byłam chora i miałam duzo czasu na przemyslenia. Postanowiłam zmienic swoje wlosy, ściac dokladnie. Mam juz ponad 30 lat ;-) i wiele salonów w Warszawie przetestowałam. Zastanawiałam sie którego fryzjera wybrac. Na forum duzo poz. jest na temat pana Pawła z CE CE. Postanowiłam isc za ciosem i zapisałam sie. Dzisiaj mam swietna fryzurke- jestem b.zadowolona. A jestem wymagajaca jesli chodzi o moje wlosy. Cena 80 zeta - ale uwazam ze na prawde warto. Jak wlosy sa dobrze obciete to nie trzeba podcinac co 4 tyg. bo i tak sie dobrze ukladaja. Pan Paweł doradzil i strzygl mnie ponad 1,5 h. Bardzo dobrze oceniam tez salon CE CE, dziewczyna na recepcji b. mila okreslila ze trzeba pooczekac 10 minut ( nie zostawila mnie sama sobie jak to sie dzieje w wielu salonach ). Czlowiek nieraz czeka i czuje sie jak by byl powietrzem.
A propo moich doswiadczen to moge sie nimi podzieli a wiec ;-):

Salon na Nowogrodzkiej - wlasciciel Pan Piotr - wlosy super wygladaly tylko po wyjsciu z salonu, coz chyba moge wymagac aby farba za 200 zeta trzymala sie dluzej niz do 4 myc wlosów ....
Salon Leszka Czajki, - cieszy sie duzym powodzeniem ... ale odbija sie to na klientach .... czasem mialam wrazenie ze za duzo ludzi zapisuja a maja za malo czasu na dokladne wykanie fryzury.
Salon Milek Design- jesli chodzi o farbowanie to dobra jest wlascicielka - Pani Kasia, strzyzenie pan Paweł ( troche gorzej modeluje wlosy ) w sumie ok.
U Jagi Hupalo bylam juz z 8 lat temu -wiec nie ocenie biezacej dzialanosci. Ale wydaje mi sie ze u niej ceny sa jak dla mnie kosmiczne, wole isc do CE CE i kupic sobie jany coiusz , niz placic 500 zeta za fryzjera.
Aha i byłam u Pani Marylki salon na świetokrzyskiej - zrobila mi przecietna fryzure .... nie bylam zadowolona.

Reasumujac,
Dziewczyny dzieki za podpowiedz. Ja na razie mam swojego ulubionego frzyjera, czekam az maz przyjdzie z pracy i oceni ale mysle ze bedzie sie jemu ten moj nowy wizuerunek podobac ;-)

3-majcie sie
s.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

jany coiusz = fajny ciuch ( kurcze sama nie wiem jak mi sie to mogla napisac )
pozdr.s
Dzięki, że się podzieliłaś wrażeniami , podałaś wszystko w pigułce zwłaszcza opinie o salonach, które często się tu przewijają więc bardzo fajnie poczytać o wrażeniach osoby, która większość tzw. topowych miejsc już odwiedziła No i nastawiasz mnie pozytywnie na wizytę u p. Pawła, na którą z niecierpliwością czekam
Stary 2009-05-12, 19:23   #1676
emptyline
Przyczajenie

sluchajcie, a był ktoś u Pana Tomka Burkackiego?

za strzyżenie, farbowanie pragnie wziąc 300-350 zł.

nie są to małe pieniądze i trochę się obawiam. chciałabym wiedzieć, jakie są zdania o nim.

ewentualnie, może jesteście mi w stanie polecić kogoś, kto zrobi mi ciekawe, odważne, oryginalne cięcie i kolor, ale nie będzie czekał na moje opisy wymarzonej fryzury? marzy mi się, żeby wyglądać dobrze i nie jak 3 mln innych osób. chcę mieć w końcu FRYZURĘ, a nie obcięte włosy.
może pan paweł "da radę"?

Edytowane przez emptyline
Czas edycji: 2009-05-12 o 19:25
emptyline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:41   #1677
Supinka
Przyczajenie

Ja przed wizyta u Pana Pawła zastanawialam sie nad wizytą u Piotra Domosławskiego , ma salon w centrum ...... jest znanym fryzjerem np. ostatnio robil stylizacje w programie " w obiektywnie Justyny Steczkowskiej " na Polsat Cafe. Nigdy u niego nie bylam i jestem ciekawa Waszego zdania. Ja tez od roku chodzilam do frzyjera do fryzjera i dobiero teraz mam fajna fryzure .... Mezowi sie bardzo podoba a on jest baaaardzo wymagajacy ... Jesli mam byc szczera to strzyzenie i farba - koszt takiej uslugi nie powinien przekraczac 200 zeta.
s.
Supinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 22:42   #1678
cooltoknownothing
Przyczajenie

Witajcie!
Dopiero się zarejestrowałam, wiec się na wstępie przywitam .
Co do p. Pawła, to powiedzcie, jak to właściwie wygląda - idziecie i się całkowicie oddajecie w jego ręce, czy mówicie, co byście chciały? Bo ja to mam np. kilka takich punktów, których na pewno NIE chcę (np krótka grzywka), ale kompletnie nie wiem, czego bym chciała.
Gdybym poszła i powiedziała "może mi pan zrobić wszystko oprócz x, y i z" to wyczaruje mi coś fajnego uwzględniajac, czego nie chcę, czy będzie twierdził, że na pewno punkt "z" idealnie do mnie pasuje i mimo mojej niechęci zrobi coś, czego nie chcę? :P
No i czy on faktycznie coś doradzi? Co dobre do twarzy, rodzaju włosów? Mam cienkie (o zgrozo!) i niestety już b. zniszczone włosy, wycieniowane (najdłuższe przed łopatki) i mam traumatyczne doświadczenia - po wizycie u pewnej fryzjerki z tak zniszczonymi włosami wyszłam ścięta na krótko ;/ i nie chcę tego powtórzyć.

Napiszcie coś wiecej, jak to u niego dokładnie wygląda - nie chcę wydać na marne takiej kasy .
pzdr!
cooltoknownothing jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:16   #1679
Mergy1974
Przyczajenie

Jesli chodzi o Burkackiego to:
-porazka
- dramat
-mega roczarowanie
-wielkie nic za 350 PLN

Po tygodniu juz mialam ogromny problem z ukladaniem wlosow bez zelazka sie nie dalo ( a mam krotkie dosc wlosy ale gest i jest ich duzo) wiec NIGDY wiecej za taka kase.
nie slucha klienta robi co chce i czlowieku mecz sie potem sam. MIMO ze mowisz wyraznie NIE CHCE ciemnych wlosow CHCE TO CO MAM blond tylko prosze mnie dobrze ostrzyc NIE..skad .
Wybujale ego...niezbyt mila obsluga. Czuyjesz sie jak na rentgenie . Pytasz a...a on po 5 minutach ewentualnie ci odpowie. A ze bylam zdesperowana i musialam tego dnia zrobic wlosy , wiec nie mialam wyjscia. ODRADZAM zdecydowanie. To co widzicie w programie JAK DOBRZE wygladac nago...to tylko dla telewizji.

CeCE chodze tam o 5 lat prawie , ale 1 raz u Pawla...i naprawde to jest mily fajny facet. Mozna sobie ponarzekac powydziwiac i zawsez jakos konsensus sie osiaga. Ja bylam 4 tygodnie temu i kolor jest super
Pozdrawiam
M
Mergy1974 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:53   #1680
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mergy1974 Pokaż wiadomość

CeCE chodze tam o 5 lat prawie , ale 1 raz u Pawla...i naprawde to jest mily fajny facet. Mozna sobie ponarzekac powydziwiac i zawsez jakos konsensus sie osiaga. Ja bylam 4 tygodnie temu i kolor jest super
Pozdrawiam
M
Kobieto wylewasz miód na moje uszy może wreszcie uda mi się mieć kolor o jakim marzę Póki co czeka mnie jeszcze dwa tygodnie chodzenia w kitce , bo wstyd rozpuścić włosy
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości