Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-13, 10:09   #1681
emptyline
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

akurat nie widziałam go w tym programie, ale czytalam masę pozytywnych opinii. ponoć potrafi wymyslić coś oryginalnego, a na tym mi właśnie zależy.

czyli co, wg was lepszy pan Paweł?

ile u niego kosztuje farba (2 kolory - ale broń boże nie baleyage), ciecie i modelowanie? robił ktoś coś takiego?
emptyline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:16   #1682
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez emptyline Pokaż wiadomość
akurat nie widziałam go w tym programie, ale czytalam masę pozytywnych opinii. ponoć potrafi wymyslić coś oryginalnego, a na tym mi właśnie zależy.

czyli co, wg was lepszy pan Paweł?

ile u niego kosztuje farba (2 kolory - ale broń boże nie baleyage), ciecie i modelowanie? robił ktoś coś takiego?

Wejdź na stronę, tam mają cennik na usługi fryzjerskie
www.cece.pl

Ja właśnie idę na taką wizytę, też chcę dwa kolory ale nie balyage, tak patrzyłam że zapłacę za to około 280 zł. i na to się przygotowuję
dorinka30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 12:07   #1683
kompozyk
Przyczajenie

Hmm... ja też dziś idę do Pana Pawła z CeCe i zaczynam się już trochę denerwować.
Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Chcę zrobić farbę, trochę podciąć włosy i coś sensownego zrobić z grzywką. Zdam relację jak wrócę
kompozyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:15   #1684
emptyline
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja właśnie idę na taką wizytę, też chcę dwa kolory ale nie balyage, tak patrzyłam że zapłacę za to około 280 zł. i na to się przygotowuję
a kiedy idziesz? [jeśli wolo wiedzieć. :P] i co chcesz zrobić z tymi 2 kolorami?

czekam na wasze relacje ;]
Stary 2009-05-13, 15:04   #1685
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kompozyk Pokaż wiadomość
Hmm... ja też dziś idę do Pana Pawła z CeCe i zaczynam się już trochę denerwować.
Chcę zrobić farbę, trochę podciąć włosy i coś sensownego zrobić z grzywką. Zdam relację jak wrócę

Zdaj koniecznie, czekamy !!!

Cytat:
a kiedy idziesz? [jeśli wolo wiedzieć. :P] i co chcesz zrobić z tymi 2 kolorami?

czekam na wasze relacje ;]
Hm dużo by opowiadać ale w skrócie, chcę kolor na całość a po wierzchu pasemka ale nie białe tylko takie jak rozjaśnione od słońca, kilka tonów jaśniejsze, coś w typie włosów Jenifer Aniston czy J. Lopez w niektórych wcieleniach, generalnie ja nie wiem czy jest fryzjer w Polsce , który potrafi mi coś takiego zrobić ale spróbuję u p. Pawła Idę dopiero 29 maja .
Stary 2009-05-13, 16:37   #1686
kropka5
Przyczajenie

Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Hej dziewczyny,
ja z kolei poszukuje jakiegoś fryzjera, który potrafi dobrać odpowiedni kolor włosów (do karnacji itp.). Od 10 lat fryzjerzy robią mi przeważnie blond balejaż, a już obleciałam naprawdę sporo salonów i wszędzie to samo. Raz nawet skusiłam się na M. Wróblewskiego i co? i to samo - blond balejaż. Ile można? Ostatnio byłam w milekdesign (u Pani Kasi właściecilki), która zmieniła mi kolor włosów, twierdziła że dobrze mi będzie w chłodnych odcieniach, beżach, poczym mam na głowie złoty ciepły blond, wpadający w rudy.
kropka5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:23   #1687
eleganza
Przyczajenie

Dot.: Fryzura ślubna Warszawa

umów sie do mojego fryzjera
:P
może on ci doradzi :P
eleganza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:59   #1688
metice
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
sluchajcie, a był ktoś u Pana Tomka Burkackiego?

za strzyżenie, farbowanie pragnie wziąc 300-350 zł.

nie są to małe pieniądze i trochę się obawiam. chciałabym wiedzieć, jakie są zdania o nim.

ewentualnie, może jesteście mi w stanie polecić kogoś, kto zrobi mi ciekawe, odważne, oryginalne cięcie i kolor, ale nie będzie czekał na moje opisy wymarzonej fryzury? marzy mi się, żeby wyglądać dobrze i nie jak 3 mln innych osób. chcę mieć w końcu FRYZURĘ, a nie obcięte włosy.
może pan paweł "da radę"?
Ja Ci polecam Radka Kostiwa. U mnie przestał się sprawdzać, ale to dlatego, że on jest właśnie zbyt oryginalny pod względem cięć i kolorów i nie za bardzo potrafi zrobić subtelniejszego koloru, o który wyraźnie prosiłam.
Pomimo tego uważam jednak, że jest świetnym w oryginanych cięciach i kolorach - zwłaszcza dla osób, które nie boją się poszaleć z włosami (ja mam b.długie włosy i nie robię z nimi nic oprócz farbowania) Więc jezeli chcesz się wyróżniać na ulicy i mieć FRYZURĘ to naprawdę uważam, że p. Kostiw będzie świetnym wyborem

Widziałam na żywo chodzące efekty jego pracy i byłam pod mega wielkim wrażeniem - gdybym nagle zmieniła koncepcję ad. włosów i postanowiła radykalnie je skrócić, to na pewno poszłabym do p. Kostiwa, ale póki co, jutro idę do pana Pawła mam nadzieję, że sprosta moim oczekiwaniom
metice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 23:26   #1689
emptyline
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Ja Ci polecam Radka Kostiwa. U mnie przestał się sprawdzać, ale to dlatego, że on jest właśnie zbyt oryginalny pod względem cięć i kolorów i nie za bardzo potrafi zrobić subtelniejszego koloru, o który wyraźnie prosiłam.
Pomimo tego uważam jednak, że jest świetnym w oryginanych cięciach i kolorach - zwłaszcza dla osób, które nie boją się poszaleć z włosami (ja mam b.długie włosy i nie robię z nimi nic oprócz farbowania) Więc jezeli chcesz się wyróżniać na ulicy i mieć FRYZURĘ to naprawdę uważam, że p. Kostiw będzie świetnym wyborem

Widziałam na żywo chodzące efekty jego pracy i byłam pod mega wielkim wrażeniem - gdybym nagle zmieniła koncepcję ad. włosów i postanowiła radykalnie je skrócić, to na pewno poszłabym do p. Kostiwa, ale póki co, jutro idę do pana Pawła mam nadzieję, że sprosta moim oczekiwaniom

okej, brzmi interesująco, a możesz mi powiedzic, jak wygląda to cenowo u niego mniej wiecej?
Stary 2009-05-13, 23:38   #1690
metice
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
okej, brzmi interesująco, a możesz mi powiedzic, jak wygląda to cenowo u niego mniej wiecej?
zależy od włosów i tego co chesz zrobić. Wydaje mi się, że przy średnnich włosach będzie to ok 300-350 zł z cięciem i jakimiś różnymi kolorami na głowie.

Ja za standardowa farbę dawałam 360 - przy włosach za polowe pleców. Ale jak wymyslilam sobie kieds rozne kolorowe pasemka, wlosy w kratke itd to wychodziło ok500-600 zł.

Najlepiej zadzwon i się zapytaj. W necie mozesz zobaczyc jego prace. Ma swoją stronkę na face booku. Wpisz Radosław Kostiw w google powinno Ci wyskoczyć - tam znajdziesz telefon i zdjęcia jego prac.
metice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 08:20   #1691
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:

No i jak było ???? Czekamy na relację
Stary 2009-05-14, 08:55   #1692
martapiwonska
Przyczajenie

Dot.: Fryzura ślubna Warszawa

Cytat:
Napisane przez eleganza Pokaż wiadomość
umów sie do mojego fryzjera
:P
może on ci doradzi :P

A czy możesz podać jakieś namiary??
martapiwonska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 09:17   #1693
kompozyk
Przyczajenie

hmmm.... jestem i nie jestem zadowolona:/
Miałam dość długie włosy, raczej jasny blond(tyle, że odcień był trochę zółtawy wg, mnie i chciałam go zmienić) i spore ze 3cm odrosty.
Siadłam i mówię, że chcę blond, ale trochę bardziej naturalny i ciemniejszy. On pyta się jaki - to pokazuję mu jego koleżankę fryzjerkę, która ścinała właśnie kogoś obok, że coś w tym, stylu - ona miała taki ładny beżowy blond.
Zrobił mi ten kolor konsultując się z kilkoma innymi fryzjerami i wyszedł mi dość ciemny kolor taki jakby orzechowy blond (bardziej nawet brąz niż blond) trochę dziwnie czuję się z tym kolorem, chciałam chyba jaśniejszyno ale nic może przyzwyczaję się, ewentualnie później zrobię na to jakieś jaśniejsze refleksy.
Sporo mi skrócił z długości, też aż tyle nie chciałam.
Ogólnie nie jest źle, ale myślałam o czymś innym, a wyszło jak wyszło.
Myślę, że do niego trzeba iść z konkretną propozycją i konsekwentnie tego się trzymać, chyba, że ktoś chce poeksperymentować, nie to co ja, która jestem bardzo zachowawcza i wszelkie eksperymenty na mnie trochę mnie przerażają i później źle się sama ze sobą czuję.
Generalnie jest dobry, ale ....jak napisałam wyżej

Edytowane przez kompozyk
Czas edycji: 2009-05-14 o 09:19
Stary 2009-05-14, 09:52   #1694
anus84
Przyczajenie

Czy moglabyś mi przeslac zdjecia na maila ?BŁAGAM!!!! ja jutro ide do niego w sprawie blondu mam Komunie w ta niedziele siostry i chciałabym jakos wygladac.PROSZE O POMOC!
Moj email sun.01@interia.pl
anus84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:31   #1695
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
hmmm.... jestem i nie jestem zadowolona:/
Miałam dość długie włosy, raczej jasny blond(tyle, że odcień był trochę zółtawy wg, mnie i chciałam go zmienić) i spore ze 3cm odrosty.
Siadłam i mówię, że chcę blond, ale trochę bardziej naturalny i ciemniejszy. On pyta się jaki - to pokazuję mu jego koleżankę fryzjerkę, która ścinała właśnie kogoś obok, że coś w tym, stylu - ona miała taki ładny beżowy blond.
Zrobił mi ten kolor konsultując się z kilkoma innymi fryzjerami i wyszedł mi dość ciemny kolor taki jakby orzechowy blond (bardziej nawet brąz niż blond) trochę dziwnie czuję się z tym kolorem, chciałam chyba jaśniejszyno ale nic może przyzwyczaję się, ewentualnie później zrobię na to jakieś jaśniejsze refleksy.
Sporo mi skrócił z długości, też aż tyle nie chciałam.
Ogólnie nie jest źle, ale myślałam o czymś innym, a wyszło jak wyszło.
Myślę, że do niego trzeba iść z konkretną propozycją i konsekwentnie tego się trzymać, chyba, że ktoś chce poeksperymentować, nie to co ja, która jestem bardzo zachowawcza i wszelkie eksperymenty na mnie trochę mnie przerażają i później źle się sama ze sobą czuję.
Generalnie jest dobry, ale ....jak napisałam wyżej
O rany , kurcze ale mnie przeraziłaś Ja już nie wiem co mam zrobić, idę ale z konkretną propozycją, którą chcę mieć na głowie ale czy on da radę to zrobić .

Chyba dokładnie wiem co masz na myśli w kwestii tego "beżowego" blondu , właśnie dwa trazy mi coś takiego zrobili, tzn. miał być beż a wyszedł brąz, jak na mnie na maksa ciemny, oczywiście nie dalam rady tak chodzić i skończyło się na kolejnym fryzjerze i refleksach blond Ten beż, to jest właśnie kolor nie do zrobienia, ja nie wiem o co chodzi, najgorsze jest to, że oni twierdzą, że dadzą radę a robią na głowie czernidło. Ostatnia moja wizyta właśnie na tym polegała, ale wtedy zrobiła aferę na cały salon i mi zciągała kolor, efekt i tak do doopy tyle, że nie były czarne

Nie wiem co robić z tym Pawłem, iśc nie iść ? A dlaczego on kunsultował ten kolor zinnymi? Nie jest na tyle samodzielny by sam mógł stwierdzić jak zrobić taki kolor o co chodzi ????
Ile lat ma ten Paweł ?
Stary 2009-05-14, 11:05   #1696
Ami
Zakorzenienie

Cytat:
Zdaj koniecznie, czekamy !!!

Hm dużo by opowiadać ale w skrócie, chcę kolor na całość a po wierzchu pasemka ale nie białe tylko takie jak rozjaśnione od słońca, kilka tonów jaśniejsze, coś w typie włosów Jenifer Aniston czy J. Lopez w niektórych wcieleniach, generalnie ja nie wiem czy jest fryzjer w Polsce , który potrafi mi coś takiego zrobić ale spróbuję u p. Pawła Idę dopiero 29 maja .
Ja taki efekt uzyskałam kilka lat temu w salonie Trend w al. KEN, który już kiedyś polecałam. Byłam wtedy u p. Kamili. Niestety ceny, a przede wszystkim czas oczekiwania na wizytę mnie skutecznie zniechęciły. Ale jeśli jesteś w stanie przewidzieć, co będziesz robić za miesiąc, i ceny... powiedzmy wyższe średnie warszawskie Cię nie zniechęcają, mogę podać namiary. Zresztą może coś się w obu tych kwestiach zmieniło od tamtej pory.

Ja jutro idę do Kristofa. To już moje trzecie podejście do rozjaśnienia ciemnobrązowych włosów. I trzeci salon. Mam nadzieję, że ostatni. Po pierwszym miałam marchewkowe odrosty, ciemno bordowe długości. I ani odrobiny jaśniejsze włosy. Po drugim miałam jasny brąz na odrostach, ale na długościach równie ciemny jak był.
Jak tym razem się nie uda, to tylko Trend pozostanie.
Ami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:16   #1697
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Ja taki efekt uzyskałam kilka lat temu w salonie Trend w al. KEN, który już kiedyś polecałam. Byłam wtedy u p. Kamili. Niestety ceny, a przede wszystkim czas oczekiwania na wizytę mnie skutecznie zniechęciły. Ale jeśli jesteś w stanie przewidzieć, co będziesz robić za miesiąc, i ceny... powiedzmy wyższe średnie warszawskie Cię nie zniechęcają, mogę podać namiary. Zresztą może coś się w obu tych kwestiach zmieniło od tamtej pory.

Ja jutro idę do Kristofa. To już moje trzecie podejście do rozjaśnienia ciemnobrązowych włosów. I trzeci salon. Mam nadzieję, że ostatni. Po pierwszym miałam marchewkowe odrosty, ciemno bordowe długości. I ani odrobiny jaśniejsze włosy. Po drugim miałam jasny brąz na odrostach, ale na długościach równie ciemny jak był.
Powiedz mi proszę, ile lat temu to było ? Bo ja obawiam się, że w obliczu takich
wielkich migracji fryzjerów to ten salon na KEN-ie już może nie być ten samo co byłaś, chociażby z powodu że np. nie pracuje ta Kamila ? Czy wiesz co się tam dzieje aktualnie ? Jakie są te wyższe, średnie warszawskie za taką usługę 300-350 zł. bo więcej to nie dam , bo przegięcie

Napisz błagam coś więcej w temacie, czy też chcesz osiągnąć ten sam efekt co ja i nikt nie potrafi , bo tak to zrozumiałam
Stary 2009-05-14, 11:22   #1698
kompozyk
Przyczajenie

Pan Paweł ma lat około 33-36, trudno określić. Konsultował się, może to i dobrze, chce się utwierdzić czy dobrze wybrał. Chociaż z drugiej strony sam powinien wiedzieć chyba
Widać, ze z tymi blondami to polscy fryzjerzy mają nielada kłopot, chyba nigdy nie byłam super zadowolona, nieważne czy zapłaciłam 250zł czy 70zł
Fajny naturalny blond to wyjdzie chyba jednak tylko prze balejage, tylko tak bardzo drobno zrobiony, żeby wyglądał jednolicie jak farba - no tak mi się wydaje, ale ja nie fryzjer.
Postaram się wrzucić jakieś fotki poglądowe z kolorem, który mam obecnie.
Stary 2009-05-14, 11:29   #1699
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Pan Paweł ma lat około 33-36, trudno określić. Konsultował się, może to i dobrze, chce się utwierdzić czy dobrze wybrał. Chociaż z drugiej strony sam powinien wiedzieć chyba
Widać, ze z tymi blondami to polscy fryzjerzy mają nielada kłopot, chyba nigdy nie byłam super zadowolona, nieważne czy zapłaciłam 250zł czy 70zł
Fajny naturalny blond to wyjdzie chyba jednak tylko prze balejage, tylko tak bardzo drobno zrobiony, żeby wyglądał jednolicie jak farba - no tak mi się wydaje, ale ja nie fryzjer.
Postaram się wrzucić jakieś fotki poglądowe z kolorem, który mam obecnie.
Zgadzam się co do blondów, ja już męczę się jakieś 8 lat z tematem, i jeden fryzjer mi zrobił to co chciałam ale 100 km od W-wy, nawet jeździłabym do niego, gdyby nie fakt, że jest lokalną gwiazdą i nie pracuje w soboty, więc brać urlop i jechać 100 km tylko po kolor to chyba niezbyt mądra myśl , po nim nikt nie potrafił zrozumieć o co mi chodzi i powtórzyć jego dzieła też nikt nie umiał
Powiem Ci, że drobny baleyage mam teraz i powiem Ci beznadzieja, wcale naturalnie to nie wygląda, nie mogę na siebie patrzeć
Stary 2009-05-14, 11:29   #1700
kompozyk
Przyczajenie

Mam chyba kolor coś w tym tonie:
Tylko takie pomieszanie wszystkich trzech
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img1.fryzury-grzywki.1785.jpg (19,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img42834.fryzury-grzywki.157207.jpg (22,8 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img80030.fryzury-dlugie.167127.jpg (26,1 KB, 71 załadowań)
Stary 2009-05-14, 11:30   #1701
kompozyk
Przyczajenie

A chciałabym:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img19478.blond2.jpg (18,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img38215.jasnyblond.jpg (15,1 KB, 54 załadowań)
Stary 2009-05-14, 11:52   #1702
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Mam chyba kolor coś w tym tonie:
Tylko takie pomieszanie wszystkich trzech

Zdjęcie numer dwa i trzy kolor super !!! Bardzo mi się podoba, ja tylko po wierzchu chciałabym ciut jaśniej, ale ogólnie jesli masz taki to bardzo ładny, cały czas walczę o coś w tym typie tylko z domieszką jaśniejszego po wierzchu

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-05-14 o 11:58
Stary 2009-05-14, 11:55   #1703
kompozyk
Przyczajenie

dorinka30 to możesz spokojnie do niego iść
Stary 2009-05-14, 11:56   #1704
dorinka30
Zakorzenienie

Marzy mi się taki kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jenifer A..jpg (22,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer-aniston-hairstyle.jpg (26,3 KB, 44 załadowań)
Stary 2009-05-14, 11:59   #1705
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Do którego salonu wybierasz się do Kristofa?Bo, o ile myślimy o tym samym (salony "Krzysztof") to tego na Żoliborzu nie polecam chyba, ze od czasu, kiedy ja korzystałam z ich usług, cos się zmieniło na lepsze - wtedy, niezależnie od tego, co się powiedziało, i tak strzygli po swojemu i to wszystko na jedno kopyto
Stary 2009-05-14, 12:04   #1706
kompozyk
Przyczajenie

weź kompa ze sobą i mu pokaż o co ci chodzi wydruk może przekłamać kolor
Stary 2009-05-14, 12:09   #1707
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
weź kompa ze sobą i mu pokaż o co ci chodzi wydruk może przekłamać kolor
Myślisz, że aż tak , może to racja zrobię cały katalog i zrobię mu wizualizację

Ile zapłaciłaś ?
Stary 2009-05-14, 12:13   #1708
Ami
Zakorzenienie

Cytat:
Powiedz mi proszę, ile lat temu to było ? Bo ja obawiam się, że w obliczu takich
wielkich migracji fryzjerów to ten salon na KEN-ie już może nie być ten samo co byłaś, chociażby z powodu że np. nie pracuje ta Kamila ? Czy wiesz co się tam dzieje aktualnie ? Jakie są te wyższe, średnie warszawskie za taką usługę 300-350 zł. bo więcej to nie dam , bo przegięcie

Napisz błagam coś więcej w temacie, czy też chcesz osiągnąć ten sam efekt co ja i nikt nie potrafi , bo tak to zrozumiałam
Oj, dawno... Ostatni raz jakieś 4 lata temu. Wtedy za balejaż na krótkich włosach płaciłam 175 zł. Ostatnio, jak moja mama dzwoniła (ze 2 miesiące temu), za farbę długich włosów krzyknęli 200 zł. Ale nie spytała, czy p. Kamila dalej tam pracuje. Salon na pewno istnieje w tym samym miejscu i wewnątrz bardzo się nie zmienił. Właścicielka, p. Renata, też była świetna, tylko do niej jeszcze trudniej się było dostać i była trochę droższa.
Podaję namiary: al. KEN 15, 0 22 649 56 12
A efekt chcę właśnie w tym stylu, tylko w brązach... Tzn. jasny brąz i złoty balejaż, żeby włosy wyglądały jak rozjaśnione słońcem. L'Oreal ma mieć coś takiego w swojej ofercie, dlatego umówiłam się do Kristofa. Na Krochmalnej. Salon "Kristof". Więc chyba inny niż Margot pisze... Mam nadzieję...
Stary 2009-05-14, 12:25   #1709
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, dawno... Ostatni raz jakieś 4 lata temu. Wtedy za balejaż na krótkich włosach płaciłam 175 zł. Ostatnio, jak moja mama dzwoniła (ze 2 miesiące temu), za farbę długich włosów krzyknęli 200 zł. Ale nie spytała, czy p. Kamila dalej tam pracuje. Salon na pewno istnieje w tym samym miejscu i wewnątrz bardzo się nie zmienił. Właścicielka, p. Renata, też była świetna, tylko do niej jeszcze trudniej się było dostać i była trochę droższa.
Podaję namiary: al. KEN 15, 0 22 649 56 12
A efekt chcę właśnie w tym stylu, tylko w brązach... Tzn. jasny brąz i złoty balejaż, żeby włosy wyglądały jak rozjaśnione słońcem. L'Oreal ma mieć coś takiego w swojej ofercie, dlatego umówiłam się do Kristofa. Na Krochmalnej. Salon "Kristof". Więc chyba inny niż Margot pisze... Mam nadzieję...
No właśnie, bo salon tworzą ludzie pracujący w nim, salon sam w sobie to dla mnie żadna marka Dzięki za namiary, zadzwonię i podpytam
O Kristofie na Krochmalnej słyszałam, ponoć świetnie obcina a z kolorami różnie Ja też chcę w brązach właśnie, jaki kolor masz obecnie na całości ?

Edit
Kompozyk jeśli masz taki brąz to bardzo ładny, jeśli miałaś wcześniej pasemka czy baleyage to on się jeszcze wypłucze na jaśniej i może być ślicznie

Edit
Ami dzwoniłam tam, dziwne na recepcji facet w każdym razie Kamila pracuje, a to co w skrócie mu zdążyłam nakreślić w przybliżeniu by kosztowało 400 zł. więc sporo.... Z terminami nienajgorzej jest, nawet na 21 maja do Kamilii można się wbić ....sama nie wiem, chyba pójde do Pawła jednak, ryzyk fizyk, w końcu było wiele zadowolonych dziewczyn z niego

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-05-14 o 12:39
Stary 2009-05-14, 13:03   #1710
Ami
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie, bo salon tworzą ludzie pracujący w nim, salon sam w sobie to dla mnie żadna marka Dzięki za namiary, zadzwonię i podpytam
O Kristofie na Krochmalnej słyszałam, ponoć świetnie obcina a z kolorami różnie Ja też chcę w brązach właśnie, jaki kolor masz obecnie na całości ?

Edit
Kompozyk jeśli masz taki brąz to bardzo ładny, jeśli miałaś wcześniej pasemka czy baleyage to on się jeszcze wypłucze na jaśniej i może być ślicznie

Edit
Ami dzwoniłam tam, dziwne na recepcji facet w każdym razie Kamila pracuje, a to co w skrócie mu zdążyłam nakreślić w przybliżeniu by kosztowało 400 zł. więc sporo.... Z terminami nienajgorzej jest, nawet na 21 maja do Kamilii można się wbić ....sama nie wiem, chyba pójde do Pawła jednak, ryzyk fizyk, w końcu było wiele zadowolonych dziewczyn z niego
Tak, tak, facet. Zapomniałam napisać. Qrde, zawsze mnie to trochę krępowało. Taki starszy pan. Ciekawe czy dalej ten sam.

400 zł... dużo, zdecydowanie za dużo. Ciekawe na ile mnie jutro Krzysztof skasuje. Z cennika ze strony wyszło mi jakieś 280 zł. Zobaczymy. Że obcina rewelacyjnie, wiem. Kiedyś byłam u niego. Włosy układały się rewelacyjnie. Podobnie jak po p. Kamili i po Wojtku Zielińskim z Mokotowskiej. Tylko z koloru byłam średnio zadowolona, ale dam mu jeszcze jedną szansę.
Na długościach mam bardzo ciemny brąz z bordowym połyskiem. U góry jasny brąz + własne odrosty w takim mysim brązie. Niestety nie mam żadnej sensownej fotki.
Wiem, że włosy farbowane na ciemno, na dodatek z czerwonym odcieniem, ciężko jest rozjaśnić. Więc nie oczekuję cudów po jednej wizycie, ale chciałabym się chociaż zbliżyć do ideału, a nie od niego oddalać.

Daj znać koniecznie jak wrażenia po wizycie u Pawła, a ja napiszę jak Kristof. Chociaż od Pawła odstraszają mnie farby. Ce-ce mają opinię najgorszych na rynku.
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości