Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-16, 08:52   #1741
anus84
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć Dziewczyny!
Wczoraj bylam w salonie cece u p.Pawla.Gość naprawde w porzadku do pogadania,ale... no wlasnie prosilam go o kolor jasniejszy niz mialam i zeby bron Boze nie byl ani przed ani po wyplukaniu rudy..niestety od skory juz widze rudosc a nie wiem co bedzie po pierwszym myciu co do ciecia to powiedzialam ze zapuszczam i skaczylo sie na podcieciu koncowek(jeden plus)...na poczatku wybral jasny kolor ale oczywiscie musial sie poradzic kolezanki i ta wybrala ciemny blond (sam zreszta stwierdzil ze jego kolezanka wszystkich by robila na krotko i na ciemno)ta sama kolezanka wybrala kolor z innej firmy na co pan Pawel sie odezwal ze szybciej sie wyplukuje a ona na to cytuje "to szybciej Pani do nas wroci na poprawe koloru" posluchal sie jej i pomimo moich stekan z szybkim wyplukaniem koloru i wybral ten kolor ktory szybko sie wyplukuje
Mojej mamie kolor sie podoba ale ja szlam z innym wyobrazeniem o kolorze.
Mam pytanie do osob ktore farbowaly produktami cece...czy kolor szybko sie zmywa? jak pielegnujecie wlosy koloryzowane?zaznacze ze raz w tyg chodze na basen.
Ogólnie nie polecam!szukam dalej dobrego fryzjera
pozdrawiam
anus84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:31   #1742
Arwena84
Zadomowienie

Ajj to mnie zalamalyscie. Ja ide w poniedzialek do Pawla z CeCe na kolor A z moich cienkich mega gestych wlosow kolor wyplukuje sie ze zdumiewajaca latwoscia.

anus84 dlaczego nie protestowalas odnosnie koloru... Nieco to dziwne, dostajesz ciemny a chcesz jasny + masz informacje ze dany kolor sie szybciej wyplukuje i mimo wszystko dajesz sobie toto na glowie zrobic...
Stary 2009-05-16, 11:27   #1743
anus84
Przyczajenie

Powtarzalam tysiac razy ze nie chce aby mi sie wypłukiwaly a on do mnie ze nie wie wkoncu co ma zrobic na to ja do niego wystrzelilam ze "to ja mam wiedziec?" zastanowil sie i wzial farbe .Nie chcialam tam robic jadki gdyz naleze do osob niesmialych ale co do wyplukiwania to gadalam jak najeta.Czlowiek nie jest zly .Tak sobie mysle ze gdyby bazowal na swoich pomyslach i nie spytal sie kolezanki a zrobil po swojemu to w 90 % pewnie bylabym zadowolona.Pewnie to tez moja winna ze bardziej nie obstawalam przy swoim jasnym kolorze,ale wierz mi co do wyplukiwania koloru i rudosci mam normalnie obsesje(moj narzeczony i mama moga potwierdzic) i glosno mu o tym mowilam.Tlumacze sobie ze trzeba rowniez wziasc pod uwage rodzaj wlosa jego pigment kazdy wlos reaguje inaczej i jakos jest mi lzej

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Dodam jeszcze ze w moim mniemaniu refleksy to cienkie pasma ,a ja mam niektore baardzo grube co wcale nie wyglada naturalnie
pozdrawiam
Stary 2009-05-16, 11:35   #1744
NiesfornaC
Raczkowanie

Miałam zapisać się do tego osławionego Pana Pawła, ale widzę że już przestaje być taki świetny...
Coraz więcej osób jest nie zadowolonych i już nie wiem co mam robić i gdzie iść
NiesfornaC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:42   #1745
Arwena84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anus84 Pokaż wiadomość
Powtarzalam tysiac razy ze nie chce aby mi sie wypłukiwaly a on do mnie ze nie wie wkoncu co ma zrobic na to ja do niego wystrzelilam ze "to ja mam wiedziec?" zastanowil sie i wzial farbe .Nie chcialam tam robic jadki gdyz naleze do osob niesmialych ale co do wyplukiwania to gadalam jak najeta.Czlowiek nie jest zly .Tak sobie mysle ze gdyby bazowal na swoich pomyslach i nie spytal sie kolezanki a zrobil po swojemu to w 90 % pewnie bylabym zadowolona.Pewnie to tez moja winna ze bardziej nie obstawalam przy swoim jasnym kolorze,ale wierz mi co do wyplukiwania koloru i rudosci mam normalnie obsesje(moj narzeczony i mama moga potwierdzic) i glosno mu o tym mowilam.Tlumacze sobie ze trzeba rowniez wziasc pod uwage rodzaj wlosa jego pigment kazdy wlos reaguje inaczej i jakos jest mi lzej

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Dodam jeszcze ze w moim mniemaniu refleksy to cienkie pasma ,a ja mam niektore baardzo grube co wcale nie wyglada naturalnie
pozdrawiam
Grubych pasm nie znosze... podobnie jak rudosci i w ogole jakiegokolwiek cieplego odcienia na glowie... A jednoczesnie musze isc do fryzjera... mam juz straszne odrosty i mimo iz mialam tylko drobny balejage to widac to bardzo. Z tym ze ja akurat do niesmialych nie naleze, raczej taki furiat ze mnie i potrafie powiedziec ze mi sie cos nie podoba... Moze bedzie dobrze, choc powoli trace nadzieje :/ Staram sie pocieszac.

Ogolnie to chore, place spora kase za fryzjera i zamiast usiasc wygodnie na fotelu, wysluchac 100 propozycji, pomarudzic i wybrac cos dla siebie, to ja sie przed kazda wizyta stresuje i moze raz na 10 wizyt wyjdzie cos zblizonego do tego co chcialam. Na modelowanie moich wlosow tez kazdy fryzjer ma ten sam pomysl - prostowanie. Nie wazne, czy wlosy sa wycieniowane, czy nie, zawsze laduje z ulizanymi prostymi wlosami.
Stary 2009-05-16, 13:33   #1746
anus84
Przyczajenie

Ja tak samo reaguje idac do fryzjera ...wiaze z nim duze nadzieje a ..potem placze jak bobr.Czy oni mysla ze kazdego stac na wyrzucenie w bloto 265 zl? Mnie tez pan Pawel ulizal,ale moze ja krzykniesz to sie opamieta pamietaj tez ze kazdy wlos reaguje inaczej wiec 3mam kciuki aby Tobie ladnie zrobil
pozdrawiam
Stary 2009-05-16, 15:57   #1747
loverynka
Zakorzenienie

Wiecie, że będąc niezadowolonym z usługi (tzn zrobił zupełnie nie tak jak chciałyście) można nie zapłacić?

loverynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 17:16   #1748
eleganza
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Day - wiem dosknale o czym piszesz, mam ten sam problem. Z gęstych, grubych włosów wyszła - jak mawia mój TŻ - fryzura klocka lego, przylizana, włosy wcale się nie unoszą mimo cieniowania i degażowania. jestem krok dalej, bo odrosły już trochę. tylko kształtu fryzurze ciągle brak.

Dorinko - trudno, gorzej chyba już wyglądać nie mogę jakoś fluidy salonu do którego się zapisałam optymistycznie mnie nastroiły
a nie jest czasem tak,że degażówki to już przeżytek zwłaszcza w damskim strzyżeniu. Według mnie po strzyżeniu degażówkami rob sie okropne siano !!!!!
eleganza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:07   #1749
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺

Cytat:
Napisane przez eleganza Pokaż wiadomość
a nie jest czasem tak,że degażówki to już przeżytek zwłaszcza w damskim strzyżeniu.
Moja fryzjerka nie używa. Twierdzi, że to najgorsze co można sobie zrobić

Zmieniam swoje życie!
Puntodivista jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:19   #1750
day
Przyczajenie

mi wycięto to pocieniowane, wielowarstwowe siano bez użycia degażówek....
aż się boję umyc włosy, bo nie wiem co zobaczę po wysuszeniu....

w dodatku dziś w świetle słonecznym zobaczyłam ten rudawy połysk, którego tak nie lubię i którego zaznaczałam, że nie chce !!!!!
a mam
autor - niestety pan Paweł
jestem zdenerwowana na ten bezsens.
a jeszcze jak pomyślę że zapłaciłam za to 200 zł, to już w ogóle ręce opadaja - to nie są pieniądze warte czegoś takiego!!!!

ja nie wiem - czy to jest napprawde TAK trudne?????
przecież oni pracują po kilka lat w tym zawodzie - skąd te ciągłe porażki na naszych głowach????

znalezienie dobrego fryzjera (ja juz nie mówię, że genialnego - niech będzie chociaż DOBRY) i za normalną cenę - to chyba graniczy z cudem...
day jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:09   #1751
strawberka
Zakorzenienie

A ja byłam ostatnio w Strefie Cięcia na ul. Elektoralnej. Nie byłam przekonana, bo nie mogłam znaleźć opinii, ale kusiła mnie promocja- przy pierwszej wizycie: strzyżenie, balejaż, modelowanie za 119 zł. Trafiłam do Kingi, bardzo miła i spokojna, umie doradzić, wyszłam b. zadowolona. Zrobiła mi śliczne refleksy. Do cięcia też nie mogę się przyczepić, wręcz przeciwnie, jakoś tak mi wystrzygła grzywkę że przy minimalnej utracie długości wyglądałam inaczej Tylko ta ich praktykantka co myje włoski nie umie wyczuć temperatury i raz leje zimną a raz ciepłą wodą Jest tam jeszcze druga dziewczyna z długimi prostymi włosami, z grzywką. Widziałam jak ścinała i robiła kolor dla dziewczyny obok z kręconymi włosami, ale nie jestem przekonana czy ona wyszła zadowolona
Stary 2009-05-17, 23:02   #1752
lula mae barnes
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Day - wiem dosknale o czym piszesz, mam ten sam problem. Z gęstych, grubych włosów wyszła - jak mawia mój TŻ - fryzura klocka lego, przylizana, włosy wcale się nie unoszą mimo cieniowania i degażowania. jestem krok dalej, bo odrosły już trochę. tylko kształtu fryzurze ciągle brak.
Również mam ten sam kłopot.
Mam grube, matowe, suche, o dużej objętości włosy. Włosy są lekko falowane i zasadniczo układające się.

Szukam fryzjera, który ostrzyże mnie, nie zamierzam kolorować. Nie chcę mieć zbyt wycieniowanych, wystrzępionych włosów.
Czy możecie polecić jakiegoś fryzjera, który poradzi sobie z takim wyzwaniem?

Zastanawiałam się nad panem Pawłem, ale po poście Day sądzę, że nie radzi sobie z takim typem włosów
lula mae barnes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:40   #1753
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Cześć Dziewczyny!
Wczoraj bylam w salonie cece u p.Pawla.Gość naprawde w porzadku do pogadania,ale... no wlasnie prosilam go o kolor jasniejszy niz mialam i zeby bron Boze nie byl ani przed ani po wyplukaniu rudy..niestety od skory juz widze rudosc a nie wiem co bedzie po pierwszym myciu co do ciecia to powiedzialam ze zapuszczam i skaczylo sie na podcieciu koncowek(jeden plus)...na poczatku wybral jasny kolor ale oczywiscie musial sie poradzic kolezanki i ta wybrala ciemny blond (sam zreszta stwierdzil ze jego kolezanka wszystkich by robila na krotko i na ciemno)ta sama kolezanka wybrala kolor z innej firmy na co pan Pawel sie odezwal ze szybciej sie wyplukuje a ona na to cytuje "to szybciej Pani do nas wroci na poprawe koloru" posluchal sie jej i pomimo moich stekan z szybkim wyplukaniem koloru i wybral ten kolor ktory szybko sie wyplukuje
Mojej mamie kolor sie podoba ale ja szlam z innym wyobrazeniem o kolorze.
Mam pytanie do osob ktore farbowaly produktami cece...czy kolor szybko sie zmywa? jak pielegnujecie wlosy koloryzowane?zaznacze ze raz w tyg chodze na basen.
Ogólnie nie polecam!szukam dalej dobrego fryzjera
pozdrawiam

Ten facet dla mnie nie ma jaj, koleżanka mu powiedziała to posłuchał koleżanki Przykro nawet czytać, że mamy taki poziom fryzjerów
Cytat:

pozdrawiam
Ja to czytam to mnie krew zalewa, fryzjer z praktyką, który o wszystko pyta się koleżanki, może on jest praktykantem a nie fachowym fryzjerem, przegięcie normalnie No i teskt z wypłukiwaniem, bezcenny

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
mi wycięto to pocieniowane, wielowarstwowe siano bez użycia degażówek....
aż się boję umyc włosy, bo nie wiem co zobaczę po wysuszeniu....

w dodatku dziś w świetle słonecznym zobaczyłam ten rudawy połysk, którego tak nie lubię i którego zaznaczałam, że nie chce !!!!!
a mam
autor - niestety pan Paweł
jestem zdenerwowana na ten bezsens.
a jeszcze jak pomyślę że zapłaciłam za to 200 zł, to już w ogóle ręce opadaja - to nie są pieniądze warte czegoś takiego!!!!

ja nie wiem - czy to jest napprawde TAK trudne?????
przecież oni pracują po kilka lat w tym zawodzie - skąd te ciągłe porażki na naszych głowach????

znalezienie dobrego fryzjera (ja juz nie mówię, że genialnego - niech będzie chociaż DOBRY) i za normalną cenę - to chyba graniczy z cudem...

Dziewczyny ja po przeczytaniu Waszych relacji wypisuję się od Pawła z Cece, ale nie tylko ze strachu, przypadek weekendowym sprawił że poznałam osobę, która ma mój wymarzony kolor włosów, wiem że farbuje Luocolor z Loreala, więc ja już wiem co robić, szukam fryzjera z farbami Loreala, znam symbol więc od fryzjera jedynie wymagam aby mi zrobił odrost i nałożył właściwą farbę na włosy, chyba z takim zadaniem poradzi sobie już każdy
dorinka30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 07:53   #1754
Arwena84
Zadomowienie

A ja dzis mam isc do Pawla... i sama juz nie wiem. Stres wiekszy niz przed matura
Stary 2009-05-18, 08:01   #1755
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
A ja dzis mam isc do Pawla... i sama juz nie wiem. Stres wiekszy niz przed matura

Nie wiem co radzić, zwłaszcza że Ty oczekujesz metamorfozy chyba
Stary 2009-05-18, 08:15   #1756
Arwena84
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Nie wiem co radzić, zwłaszcza że Ty oczekujesz metamorfozy chyba
Fakt. Chciabym cos innego niz mam zawsze na glowie... Niestety do soboty raczej w zadne inne miejsce sie umowic nie dam rady :/ Z reszta nawet nie wiem gdzie moglabym isc, praktycznie o kazdym salonie/styliscie w Wawie jest mnostwo niepochlebnych opinii.
Stary 2009-05-18, 08:27   #1757
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez day Pokaż wiadomość
Niestety z cieciem gorzej. Juz jak wychodzilam z salonu czulam, ze to chyba nie to. Ale jak obudzilam sie rano i zaczelam patrzec z roznych stron w lusterko to juz polecialy lzy...
Mam wlosy bardzo pocieniowane, bardzo, na calej dlugosci - z tylu to po prostu od gory do dolu tysiace warstw spod ktorych wystaja na dole te najdluzsze...
Z przodu mam duzo wyciete (za duzo) i porobione jakies szczatkowe "pazurki", ktore nachodza mi na twarz (czego nie znosze). Bez sensu. Nie podobaja mi sie takie fryzury - wedlug mnie postarzaja. Byc moze sa osoby ktore bylyby zadowolone, ja nie jestem -nie moj styl...
Owszem, one mialy byc troche cieniowane, ale troche i to w sposob zakamuflowany (zeby zdjac troche z objetosci i nadac lekkosc, a nie robic jakas warstwowa mozaike).
Musze przyznac - mam naprawde wymagajace wlosy - sa bardzo grube i geste i naprawde zeby ciecie wygladalo fajnie - potrzebuja super zdolnego fryzjera... Pan Pawel sam przyznal, ze takiej ilosci wlosow jeszcze nie widzial. Ale efekt nie jest dobry - nawet jak zwiazuje je w kitke, to wciaz od spodu, czyli od skory glowy mam ciezko i gesto, za to sama kitka, mimo moich poteznych wlosow, to smetny, wycieniowany pedzelek
Day, współczuję. Podkreśliłam w Twojej wypowiedzi to, co w 100% zgadza sie z moimi osobistymi odczuciami po wizycie w salonie CeCe - tyle, że nie u pana Pawła a u pana Jarka. Po tym, jak czytam Wasze opinie, aczynam sam mieć wrażenie, że fryzjeróww tym salonie uczą tylko i wyłącznie jednego rodzaju cięcia, niezaleznie od kształtu twarzy i rodzaju włosów klientki. Jednocześnie ucza ich też brac z usmiechem cieżkie pieniadze za partaczenie sprawy

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Wiecie, że będąc niezadowolonym z usługi (tzn zrobił zupełnie nie tak jak chciałyście) można nie zapłacić?
Wiemy. A co proponujesz w momencie,kiedy po zejściu z fotela wydaje Ci się, ze strzyzenie jest OK, a po samodzielnym umyciu i ułożeniu włosów np. po dwóch dniach okzuje się, że masz na głowie smętne strąki? Bo po takim czasie żaden fryzjer raczej reklamacji nie przyjmie...
Stary 2009-05-18, 08:36   #1758
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Fakt. Chciabym cos innego niz mam zawsze na glowie... Niestety do soboty raczej w zadne inne miejsce sie umowic nie dam rady :/ Z reszta nawet nie wiem gdzie moglabym isc, praktycznie o kazdym salonie/styliscie w Wawie jest mnostwo niepochlebnych opinii.
A może spróbuj do tego Tomka Harrego ? Wejdź na dyskusję, podawałam linka w piątek wieczorem na tym wątku.... Salon Colourbox .... ?
Stary 2009-05-18, 08:49   #1759
ines25
Rozeznanie

Dorinka, na L'oreal pracują tutaj http://www.pariscoiffure.pl/ tylko, że jak dla mnie ceny wysokie! Chodziłam tam ale niestety przestałam bo nie było mnie stać na takie kwoty Jeżeli jednak zdecydowała byś się za tyle iść do fryzjera to polecam bardzo i z czystym sumieniem Mateusza. Jak dla mnie jest świetny!

Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2009-05-18 o 09:00
ines25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 09:07   #1760
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Dorinka, na L'oreal pracują tutaj http://www.pariscoiffure.pl/ tylko, że jak dla mnie ceny wysokie! Chodziłam tam ale niestety przestałam bo nie było mnie stać na takie kwoty Jeżeli jednak zdecydowała byś się za tyle iść do fryzjera to polecam bardzo i z czystym sumieniem Mateusza. Jak dla mnie jest świetny!

Dzięki pomyślę o tym, wiesz gdzie ta moja znajoma od cudownego koloru robiła sobie włosy w Jean Louis David , ja jakoś za grosz nie mam do nich zaufania, ale ona twierdzi, że idziesz mówisz co ma Ci nałożyć i w jakiej proporcji, to co mogą Ci schrzanić, cudów nie chcesz Ines ta cudowna kolorystyka jest w lorealu ale seria luo color, znasz może ?
Stary 2009-05-18, 09:16   #1761
ines25
Rozeznanie

Dorinka niestety nie znam tych farb... Jeżeli chodzi o to czy nie mogą nic schrzanić to nie była bym taka przekonana dlatego, że każde włosy jednak mają inny odcień i są inne, inaczej reagują. Na Twoich włoskach niestety może wyjśc nieco inaczej niż u koleżanki pomimo tego samego koloru farby...

Stary 2009-05-18, 09:27   #1762
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Dorinka niestety nie znam tych farb... Jeżeli chodzi o to czy nie mogą nic schrzanić to nie była bym taka przekonana dlatego, że każde włosy jednak mają inny odcień i są inne, inaczej reagują. Na Twoich włoskach niestety może wyjśc nieco inaczej niż u koleżanki pomimo tego samego koloru farby...
No tak to fakt, ale ja chcę zaryzykować choćby pierwszy raz wyszło inaczj niż u niej Tego akurat nie zagwanrantuje mi żaden fryzjer - droższy czy tańszy bo ja chcę dokłądnie ten kolor co mam rozpisany i nawet nie będę słuchać co mi mają do powiedzenia , już mi tak nakombinowali sami że teraz nie dam im zdecydować ,zwłaszcza że jest nadzieja że skończą się moje problemy z kolorem
Stary 2009-05-18, 09:33   #1763
Arwena84
Zadomowienie

Naprawde ten Mateusz taki dobry? Ma dzis wolny termin w godzinach przedpoludniowych...
Stary 2009-05-18, 09:40   #1764
ines25
Rozeznanie

Arwena gwarancji nie mogę dać, że Ci się spodoba to co Ci zrobi Tak jak pisałam, ja byłam bardzo, bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Dodam jeszcze, że ja chodziłam do niego dość długo, ponad rok. "Goniłam" go po różnych salonach bo zmieniał kilka razy pracę Niestety dla mnie jego ostatni wybór (ten salon co podawałam link) jest dość drogi Ja zwykle robię kolor + strzyżenie + refleksy i za to wychodziło już ponad 300zł. Gdyby nie to, to na pewno nie zamieniłabym go na innego fryzjera Mnie się wyjątkowo w jego wykonaniu podobały refleksy. Zawsze tak ładnie komponowały się z całością i super rozświetlały fryzurke.

Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2009-05-18 o 09:44
Stary 2009-05-18, 09:44   #1765
Arwena84
Zadomowienie

Cytat:
Arwena gwarancji nie mogę dać, że Ci się spodoba to co Ci zrobi Tak jak pisałam, ja byłam bardzo, bardzo zadowolona

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Dodam jeszcze, że ja chodziłam do niego dość długo, ponad rok. "Goniłam" go po różnych salonach bo zmieniał kilka razy pracę Niestety dla mnie jego ostatni wybór (ten salon co podawałam link) jest dość drogi Ja zwykle robię kolor + strzyżenie + refleksy i za to wychodziło już ponad 300zł. Gdyby nie to, to na pewno nie zamieniłabym go na innego fryzjera
Jasne. A moge spytac jakie masz wlosy? Z tego co widzialam na stronie baleyage na dlugich wlosach to niecale 300zl. Ale boje sie, ze sie okaze ze mam do zaplaty 500zl
Stary 2009-05-18, 09:47   #1766
ines25
Rozeznanie

Ja mam włosy do łopatek. Jak chodziłam do Mateusza to chyba były troszkę dłuższe... Jeśli chodzi o to ile zapłacisz to najlepiej może zdazwoń do nich, opisz co chcesz, jakie masz włosy i zapytaj ile za to wyjdzie... A na pewno spytaj przed sztryżeniem. Ja zawsze pytam żeby potem szoku nie było

Stary 2009-05-18, 09:57   #1767
Arwena84
Zadomowienie

ines25 a jaki masz kolor wlosow? I na jaki kolor farbowalas? Mialas zawsze swoj pomysl, czy Mateusz wykazywal sie swoja inwencja?
Stary 2009-05-18, 11:22   #1768
eleganza
Przyczajenie

Cytat:
[/B]

Ten facet dla mnie nie ma jaj, koleżanka mu powiedziała to posłuchał koleżanki Przykro nawet czytać, że mamy taki poziom fryzjerów

Ja to czytam to mnie krew zalewa, fryzjer z praktyką, który o wszystko pyta się koleżanki, może on jest praktykantem a nie fachowym fryzjerem, przegięcie normalnie No i teskt z wypłukiwaniem, bezcenny

Dziewczyny ja po przeczytaniu Waszych relacji wypisuję się od Pawła z Cece, ale nie tylko ze strachu, przypadek weekendowym sprawił że poznałam osobę, która ma mój wymarzony kolor włosów, wiem że farbuje Luocolor z Loreala, więc ja już wiem co robić, szukam fryzjera z farbami Loreala, znam symbol więc od fryzjera jedynie wymagam aby mi zrobił odrost i nałożył właściwą farbę na włosy, chyba z takim zadaniem poradzi sobie już każdy
to kup sobie sama tą farbe w hurtowni i ją zrób zobyaczysz efekt obyś się mocno nie zdziwiła :P pozdrawiam
eleganza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 11:50   #1769
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eleganza Pokaż wiadomość
to kup sobie sama tą farbe w hurtowni i ją zrób zobyaczysz efekt obyś się mocno nie zdziwiła :P pozdrawiam
Akurat ta znajoma tak robi i efekt ten sam, wiadomo że nie przy pierwszej ale przy kolejnej aplikacji wychodzi coraz ładniej, to nie jest jedna farba a mieszanka trzech także musiałabym kupić 3 Póki co pierwszy raz chcę zrobić w salonie, później będę się zastanawiała dalej
Stary 2009-05-18, 12:00   #1770
kompozyk
Przyczajenie

Cytat:
Akurat ta znajoma tak robi i efekt ten sam, wiadomo że nie przy pierwszej ale przy kolejnej aplikacji wychodzi coraz ładniej, to nie jest jedna farba a mieszanka trzech także musiałabym kupić 3 Póki co pierwszy raz chcę zrobić w salonie, później będę się zastanawiała dalej
dorinka30 a mogłabyś podać te nr farb loreala i może na jakiejś fotce z netu jaki orientacyjnie kolor ma Twoja koleżanka?
kompozyk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości