Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-03, 09:01   #2191
k4rka
Raczkowanie

Wink Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

od dłuższego czasu śledzę wątek bo szukam fryzjera, który trafi w końcu z koloryzacja, bo dotychczas wychodziłam średnio zadowolona

zdecydowałam się wybrać do tak polecanej p.Beatki i umówiłam się na najbliższy poniedziałek, więc po powrocie chętnie zdam relację
k4rka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:55   #2192
lukrecja222
Zakorzenienie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez k4rka Pokaż wiadomość
od dłuższego czasu śledzę wątek bo szukam fryzjera, który trafi w końcu z koloryzacja, bo dotychczas wychodziłam średnio zadowolona

zdecydowałam się wybrać do tak polecanej p.Beatki i umówiłam się na najbliższy poniedziałek, więc po powrocie chętnie zdam relację
daj znać koniecznie! Też szukam fryzjera, ale na strzyżenie i myślę o Pani Beatce mimo, że to na drugim końcu miasta
lukrecja222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 02:02   #2193
kaska372
Przyczajenie

Kurcze co ja musiałam znosic zanim ich znalazlam.pare miesiecy temu dostałam się do szefa tomka...super.poleciła mi koleżanka.potem tomek nie mógł mnie przyjąc bo ja oczywiście chciałam na już i polecił mi panią asię.i znowu sie bałam ale bylo tez super.a co do cen to chyba są umiarkowane za farbe ze strzyzeniem place 180 zł. A atmosfera ......jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo pytając o toalete usłyszec ze najblizsza przy metrze a ja co? Blondynka chcialam juz leciec do metra .....nie zrozumialam zartu hehehe.polecam w ciemno salon zaperty studio na marszałkowskiej i dziekuje im za to ze juz nie musze sie bac jak ide do fryzjera.
kaska372 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 11:55   #2194
karen33
Przyczajenie

Dot.: MEDEX , Warszawa ul. Hoża

Byłam wczoraj na strzyzeniu u pani Moniki Szpurko i muszę powiedziec, że pani Monika jest przemilą osobą, a zarazem znakomitą fryzjerką i stylistką. Moja nowa fryzura jest rewelacyjna. Z czystym sumieniem moqę polecic panią Monikę, wszystkim ktorzy mają zamiar zmienic fryzurę. Pozdrawiam serdecznie Panią Monikę i jeszcze raz dziekuję za super fryzurke
karen33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:24   #2195
aklina
Rozeznanie

Znowu czeka mnie wizyta u fryzjera i znowu wielki dylemat:/ miałam isc do polecanej p. Beatki, ale jest baardzo daleko. Chyba powtórzę milek design, tylko nie wiem jakiego fryzjera wybrać... Jeszcze zastanawiam się nad freehair.
aklina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 15:44   #2196
Mergy1974
Przyczajenie

Po tygodniu po wizycie musze powiedziec ze jedyne co jest dobre to kolor. nie wiem skad az taki zachwyt na strzyzeniem. Ja na pewno drugi raz nie zaryzykowalabym wizyty. JEsli po tygodniu wlosy juz sie nie ukladaja to nie wiem co bedzie dalej. straszne gniazdo mam na srodku glowy i ciezko zapanowac nad tym nawet przy uzyciu prostownicy. Jak zobaczylam wystrzepiony tyl glowy to sie przerazilam ( a wlosy zapuszczam i uwage zwrocilam przed strzyzeniem ze PROSTO bez cieniowania !!!) ja nie wiem skad Kinga ma (miala) tyle klientek powracajacych ?? Ale moze po prostu juz jej sie nie chcialo przykladac, bo w warszawie strzyc juz nie bedzie.
Nie wiem i nie chce wiedziec, moej wlosy za 2 tygodnie na pewno do poprawki beda. I to wlasnie jest 165 ZL...plus poprawka kolejne 80 PLN i juz tak tanio ten fryzjer "tani" nie wychodzi.
Mergy1974 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:56   #2197
ania*aneczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mergy1974 Pokaż wiadomość
Dla fanow Kingi zla wiadomosc- Kinga wraca do Radomia i jesli chcecie poznac slawetna strefe ciecia i Kingę, to radze sie spieszyc i do Swiąt ja odwiedzic.
Mergy1974- czy mam rozumieć, że p. Kinga opuszcza salon na zawsze, czy jest to tylko chwilowa nieobecność? Bardzo proszę o odpowiedź.
ania*aneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 18:50   #2198
mag-ia1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez k4rka Pokaż wiadomość

czekam na relację,bo moje włosy wołają o pomoc
mag-ia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 12:40   #2199
Evikyu
Raczkowanie

Czy ktoś może podać mi adres/tel do Freehair?
Evikyu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 07:48   #2200
k4rka
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
czekam na relację,bo moje włosy wołają o pomoc
a wiec jestem niesamowicie zadowolona !!!
włosy farbowałam, kolorek wyszedł ciemniejszy taki jak chciałam - wygląda niesamowicie naturalnie
strzyzenie mistrzowskie, choc prawie zawsze podobnie podcinam włosy: grzywka cieniowana na bok, lekkie cieniowanie po calosci, to jest to dopiero druga fryzjerka, ktora naprawde trafila swietnie ze wszystkim

z czystym sumieniem polecam szalenie miłą Panią Beatkę z Cherry
k4rka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 08:43   #2201
strawberka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Evikyu Pokaż wiadomość
Czy ktoś może podać mi adres/tel do Freehair?
wujek google prawdę Ci powie: www.freehair.pl/pl/

Edytowane przez strawberka
Czas edycji: 2009-12-08 o 08:46
strawberka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 08:44   #2202
mag-ia1
Raczkowanie

dziękuję, a na jaki kolor farbowałaś włosy? i jakich farb używa pani B.?
mag-ia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 10:36   #2203
szulima
Przyczajenie

Przetestowałam już wielu fryzjerów w Warszawie.

Najbardziej byłam zadowolona z cięcia u Darka Miłka z Milek Design, Piotra z Garderoby, Marzeny z Montowni Fryzur, Piotra z Galerii Fryzur. Ten ostatni zrobił mi prawdziwą metamorfozę i przekonał do krótkich włosów, co bylo strzałem w dziesiątkę.

Najgorzej oceniam cięcie u Tomka Zapertego z Zaperty Studio (swoją drogą sam człowiek miły, ale przecież nie po to idę do fryzjera), Tomka Pyzy z Figaro (ciął bardzo szybko i mało dokładnie), Andrzeja z Milek Design (fryzura nie pasująca do mojej twarzy), Ani ze Strefy Cięcia na Elektoralnej (poprawnie, ale bez szału).

Teraz sprawdzę Emilię z Free Hair. Zobaczymy.
szulima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 10:56   #2204
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Dooomiii Pokaż wiadomość
Wiecie może do której jest otwarty salon freehair?Bo pracuję do 18 i mam problem z tym, żeby w tygodniu umówić się do fryzjera a potrzebuję pofarbować włosy i obciąć...wiecie może ile w tym salonie może kosztować właśnie farbowanie i strzyżenie. Z góry dziękuje za odp.
Oni tam pracują do tej do której maja klientów, kiedyś wyszłam z salonu o 21.30 jako ostatnia
Jest dość drogo, zwłaszcza w nowej lokalizacji ceny wzrosły, dla mnie nie są warci takich cen, ale ocenisz sama . Aha i uważaj na dodatkowe zabiegi z Kerastase- które wciskają na maxa- na zasadzie, ze są Ci niezbędne, a później wychodzi Ci rachunek za całość 500 zł.
Zdarzyło mi się u nich zapłacić taki rachunek, więc wiem co mówię.
Pewnie, że moja wina, bo mogłam dopytać co i ile dokładnie, ale uwierzyłam że po tym genialnmym zabiegu moje włosy będą cudowne- no cóż , pieniądze w błoto,a ten cały rytuał - bez komentarza (jak ktoś ma ciśnienie to proponuję na allegro to sprawdzić )

Cytat:
Napisane przez szulima Pokaż wiadomość
Przetestowałam już wielu fryzjerów w Warszawie.

Najbardziej byłam zadowolona z cięcia u Darka Miłka z Milek Design, Piotra z Garderoby, Marzeny z Montowni Fryzur, Piotra z Galerii Fryzur. Ten ostatni zrobił mi prawdziwą metamorfozę i przekonał do krótkich włosów, co bylo strzałem w dziesiątkę.

Najgorzej oceniam cięcie u Tomka Zapertego z Zaperty Studio (swoją drogą sam człowiek miły, ale przecież nie po to idę do fryzjera), Tomka Pyzy z Figaro (ciął bardzo szybko i mało dokładnie), Andrzeja z Milek Design (fryzura nie pasująca do mojej twarzy), Ani ze Strefy Cięcia na Elektoralnej (poprawnie, ale bez szału).

Teraz sprawdzę Emilię z Free Hair. Zobaczymy.
Dla mnie Emilia z Free Hair jest przereklamowana i polecam ją jedynie osobom, które lubią eksperymenty na głowie, bo w tym może się wykazać. Natomiast jak chcesz mieć normalną ale porządną fryzurę bez udziwnień, asymetrycznych cięć itp- to nie ma do zaproponowania nic
Byłam kilkakrotnie, nie polecam, prócz straty w portfelu nie uzyskałam nic

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-12-08 o 10:58
dorinka30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 15:17   #2205
adriaana
Przyczajenie

Czy ktoras z was moglaby mi polecic dobry salon fryzjerski z Warszawy ktory wykonałby zabieg dekoloryzacji poniewaz chcialabym wrocic do blondu z brazowych wlosow. A czy orientujecie sie ile cos takiego moze kosztowac? A moze ktoras z was robila juz cos takie ze swoimi wlosami? bylabym wdzieczna za odpowiedzi
adriaana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 19:13   #2206
Carona
Przyczajenie

GG do Carona

Po wielu tygodniach zwlekania i odkładania wizyty u fryzjera (bo miałam takie przygody z fryzjerami i katastrofy na głowie, że porażka...), wreszcie wybrałam salon i fryzjerkę Umówiłam się do sławnej już pani Beaty z Cherry na najbliższy piątek na 9.00 i liczę na naprawdę przyjemną fryzurkę i uśmiech po zobaczeniu się w lustrze.

Zdam relację, jak poszło i wstawię zdjęcia

Nie mam jeszcze pomysłu na fryzurę, przeglądam forumowe galerie, ale nie mogę się jakoś zdecydować. Wiem, co mi się podoba, natomiast nie wiem, co mi pasuje. Mam nadzieję, że w związku z tym pani Beatka pomoże mi coś dobrać. Pewnie będzie jej ze mną ciężko, ale jakoś powinnyśmy obie przeżyć;p
Carona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 22:06   #2207
lala77
Raczkowanie

GG do lala77

Dziewczyny a ile kosztuje tak mniej wiecej strzyzenie z modelowaniem włosów półdługich u Pani Beatki?
Stary 2009-12-08, 22:11   #2208
jenny21
Przyczajenie

Dziewczyny czy znacie może salon Le Desir przy Puławskiej? Jeśli byłyście tam, to napiszcie jak wrażenia, jak cenowo i ewentualnie kogo polecacie. Dzięki
jenny21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 23:06   #2209
gosiak0071
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mag-ia1 Pokaż wiadomość
dziękuję, a na jaki kolor farbowałaś włosy? i jakich farb używa pani B.?
w Cherry pracują na amerykańskim Farouku chyba są nawet ich branżowym salonem wszędzie reklamy i p. Beata w bluzce Farouka śmiga

ja się chyba zapiszę na strzyżenie, bo coś znowu bym zmieniła jutro ją po drodze z pracy odwiedzę to zobaczę jak tam z terminami przed świętami

Edytowane przez gosiak0071
Czas edycji: 2009-12-08 o 23:08
gosiak0071 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 09:03   #2210
marta_super
Raczkowanie

GG do marta_super Send a message via Skype™ to marta_super

O, to ja bardzo poproszę koniecznie zdjęcia i opis wrażeń, najlepiej jeszcze w czasie weekendu, bo ja w przyszłym tygodniu się wybieram do pani Beatki (za sprawą pochlebnych opinii na forum, oczywiście)

Cytat:
Napisane przez Carona Pokaż wiadomość
Po wielu tygodniach zwlekania i odkładania wizyty u fryzjera (bo miałam takie przygody z fryzjerami i katastrofy na głowie, że porażka...), wreszcie wybrałam salon i fryzjerkę Umówiłam się do sławnej już pani Beaty z Cherry na najbliższy piątek na 9.00 i liczę na naprawdę przyjemną fryzurkę i uśmiech po zobaczeniu się w lustrze.

Zdam relację, jak poszło i wstawię zdjęcia
marta_super jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:39   #2211
adriaana
Przyczajenie

odswiezam moje pytanie dotyczace polecanych fryzjerow z Warszawy ktozy wykonuja zabieg dekoloryzacji?? A czy ta p.Beata z Cherry wykonuje taki zabieg , jak tak to ile kosztuje?
adriaana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 20:29   #2212
Carona
Przyczajenie

GG do Carona

Cytat:
Napisane przez lala77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile kosztuje tak mniej wiecej strzyzenie z modelowaniem włosów półdługich u Pani Beatki?
Za włosy długie zapłacę według cennika 50zł za strzyżenie i modelowanie, za półdługie nie pamiętam, ale myślę, że wyrobisz się w 40 zł

I dojazd wcale nie jest taki straszny. Byłam, żeby się zapisać i zorientować, gdzie to jest i z centrum dojechałam sobie metrem aż do stacji Młociny a potem kilka przystanków 5, a można i z samego centrum 35 jechać. A ktoś tak narzekał, że daleko i trudno...
Stary 2009-12-10, 15:16   #2213
szulima
Przyczajenie

Niestety tym razem nie mogłam wybrać się do Emilii z Freehair i poszłam do Pawła z Milekdesign.

Już rozumiem skąd te zachwyty na forum - to typ fryzjera, który dużo opowiada o tym co będzie za chwilę robił, komentuje w trakcie cięcia, podkreślając swoje umiejętności. Ja nie potrzebuję takiego skakania nade mną, często kończy się tylko na robieniu dobrego wrażenia, niemniej...

... efekt jest bardzo ok. Jestem zadowolona, mam fryzurę zgodną z moimi założeniami, kolor też.

Z peanami wstrzymam się do pierwszego mycia włosów

Zapłaciłam 210 zł za farbę i cięcie dla krótkich włosów.
szulima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 16:30   #2214
aklina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez szulima Pokaż wiadomość
Niestety tym razem nie mogłam wybrać się do Emilii z Freehair i poszłam do Pawła z Milekdesign.

Już rozumiem skąd te zachwyty na forum - to typ fryzjera, który dużo opowiada o tym co będzie za chwilę robił, komentuje w trakcie cięcia, podkreślając swoje umiejętności. Ja nie potrzebuję takiego skakania nade mną, często kończy się tylko na robieniu dobrego wrażenia, niemniej...

... efekt jest bardzo ok. Jestem zadowolona, mam fryzurę zgodną z moimi założeniami, kolor też.

Z peanami wstrzymam się do pierwszego mycia włosów

Zapłaciłam 210 zł za farbę i cięcie dla krótkich włosów.
O widzę, że to byłby ktoś dla mnie... W kazdym razie na ponidzialek jestem umówiona do p.Andrzeja z milek design - wiec relacja bedzie w godz. popoludniowych Trzymajcie kciuki
aklina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 13:56   #2215
Carona
Przyczajenie

GG do Carona

Cytat:
Napisane przez marta_super Pokaż wiadomość
O, to ja bardzo poproszę koniecznie zdjęcia i opis wrażeń, najlepiej jeszcze w czasie weekendu, bo ja w przyszłym tygodniu się wybieram do pani Beatki (za sprawą pochlebnych opinii na forum, oczywiście)
A więc wróciłam od pani Beatki. Jestem bardzo zadowolona. Zachwycona nie jestem tylko ze względu na własne tchórzostwo, bo bałam się ściąć radykalnie włosy i wyszło coś pośrodku. Miałam włosy za łopatki, teraz są do ramion.
Pani Beatka jest przesympatyczna, od razu zrozumiała, o co mi chodzi, zorientowała się, jakie są moje włosy i jakiej fryzury mieć nie mogę. Doradziła, w czym będzie mi dobrze w wybranej przeze mnie długości i stwierdziła, że jak już się przekonam do krótszych włosów, to zaprasza mnie na boba
Nie odchodze od lustra, tak mi się podoba

Gorąco polecam!

A zdjęcia wstawię, jak tylko przyjdzie mi czytnik karty z aparatu, bo zgubiłam kabel i musiałam kupić czytnik... - powinny być w weekend albo najpóźniej w poniedziałek.
Stary 2009-12-11, 15:55   #2216
marta_super
Raczkowanie

GG do marta_super Send a message via Skype™ to marta_super

Cytat:
Napisane przez Carona Pokaż wiadomość
A więc wróciłam od pani Beatki. Jestem bardzo zadowolona. Zachwycona nie jestem tylko ze względu na własne tchórzostwo, bo bałam się ściąć radykalnie włosy i wyszło coś pośrodku. Miałam włosy za łopatki, teraz są do ramion.
Pani Beatka jest przesympatyczna, od razu zrozumiała, o co mi chodzi, zorientowała się, jakie są moje włosy i jakiej fryzury mieć nie mogę. Doradziła, w czym będzie mi dobrze w wybranej przeze mnie długości i stwierdziła, że jak już się przekonam do krótszych włosów, to zaprasza mnie na boba
Nie odchodze od lustra, tak mi się podoba

Gorąco polecam!

A zdjęcia wstawię, jak tylko przyjdzie mi czytnik karty z aparatu, bo zgubiłam kabel i musiałam kupić czytnik... - powinny być w weekend albo najpóźniej w poniedziałek.

BAAAAAAAAAAAAARDZDZO dziękuję za obszerną relację
Na fotki czekam tym bardziej z utęsknieniem (najchętniej przed i po )

Pozdrawiam i gratuluję wymarzonej fryzurki
marta_super jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 00:02   #2217
Carona
Przyczajenie

GG do Carona

Cytat:
Napisane przez marta_super Pokaż wiadomość
BAAAAAAAAAAAAARDZDZO dziękuję za obszerną relację
Na fotki czekam tym bardziej z utęsknieniem (najchętniej przed i po )

Pozdrawiam i gratuluję wymarzonej fryzurki

Zapraszam do mojego wątku na metamorfozach (http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387757). tam można sobie obejrzeć rezultaty dzisiejszej wizyty i to, jak wcześniej wyglądałam. Zastanawiam się czy nie pójść drugi raz, nie do poprawki, tylko żeby jeszcze bardziej skrócić, bo spięłam sobie do sprzątania spinką i zupełnie przypadkiem wyszły mi długość i kształt fryzurki, które podobają mi się jeszcze bardziej. Byłabym wdzięczna, gdybyście oglądając, również doradziły, bo się nie mogę zdecydować...
Stary 2009-12-13, 18:08   #2218
klaudia257
Przyczajenie

cześć.! zna ktoś może dobrego, niedrogiego fryzjera z warszawy? chciałabym przefarbować włosy z ciemnego brązu na rudy/miedziany. Orientujecie się ile to może kosztować? Powiem prawdę, że nie mam najmniejszego pojęcia nawet w jakich granicach może wahać się cena, ponieważ przez całe życie sama się ścinałam i farbowałam ;p. Teraz boję się eksperymentować, bo mam kilka złych wspomień z nierównym rozjaśnianiem Pozdrawiam.
Stary 2009-12-14, 07:05   #2219
gosiak0071
Raczkowanie

przeczytaj forum.... o tym właśnie piszemy.... z w miarę niedrogich jest p. Beata z Cherry i jeszcze pewna pani ale teraz nie kojarzę która....
gosiak0071 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 10:02   #2220
klaudia257
Przyczajenie

dzieki bardzo przegladalam forum, ale po kilku stronach z offtopem zrezygnowalam... wiem, lenistwo ;p

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości