Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-09, 18:03   #2701
dino_007
Przyczajenie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, proszę pomóżcie!
Szukam kompetentnego fryzjera, który ujarzmi moją zniszczoną, przesuszoną szopę. Ostatni raz byłam u tak zwanego stylisty jakieś 2 lata temu, ale skrzywdził mnie do tego stopnia, że teraz panicznie boję się nożyczek... Niemniej jednak stan mojej czupryny jest tak tragiczny (prostownica, suszarka), że muszę oddać się w ręce specjalisty zanim wypadnie mi reszta włosów. Jeśli znacie kogoś, komu można zaufać dajcie znać!
dino_007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 23:54   #2702
grewana
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez malinova84 Pokaż wiadomość
Frederic Moreno w Wola Parku - nie polecam!

grewana błagam nie idź do krótko ostrzyzonej blondyny przy kości z różowymi odblaskowymi tipsiorami... to ona się mną 'zajmowała'...
Nie, nie zniszczyla mi włosów, całe szczęscie. Problem w tym, że po farbowaniu wyglądałam tak samo jak przed no dobra, podcieła mi końcówki, tego nie moge jej odebrać.
Pokazałam jej fotkę czego sobie życzę. Podkreśliłam że sie nie znam na farbowaniu ale chce cos w stylu lily aldridge - powiedziała ok. Ale jak już doszło do suszenia myślałam że się uśmieję.. W OGÓLE NIE BYŁO WIDAC ZMIANY tylko kilka (3-4) cienkich pasemek gdzieś pod spodem. Byłam wściekła. I musiałam dopłacić 40zł za tonowanie.. tonowanie niewidzialnych pasemek!
A najbardziej mnie zdenerwowało, że zwaliła wszystko na mnie! Że to ja przeciez tak chciałam. No to pokazuje jej zdjęcie: tak chciałam!
Nie rozumiem takiego podejścia - że jak coś spieprzysz to zwalasz na klientkę. Gdyby powiedziała na początku ze NIE UMIE tego robić, albo że sie nie da i efektu nie będzie widać, chyba że zapłacę 500 zł to zgoda. przeciez bym wybrała co innego. A tak.. no rece opadają. Wyszłam stamtąd i nigdy nie wrócę. Pieniądze w błoto, czas zmarnowany, wyglądam jakbym tylko podcięła koncówki, a w porfelu pustka.

Dziewczyny, jeśli wiecie kto w Wawie UMIAŁBY two tone zrobić właściwie - plizzzz dajcie znać!
dzięki, ale niestety za późno to napisałaś, bo ja już dawno po wizycie jestem. Niestety ale właśnie byłam u tejże blondyny. Podpisuję się pod tym co napisałaś. Beznadzieja :/ też musiałam dopłacić kasę, bo niby na moje włosy, które są do ramion musiała zużyć dwie farby :/ niemożliwe, bo nie dość, że właśnie nie mam długich włosów, to mam bardzo rzadkie, więc na bank poszła jedna farba, ale nie dało rady tego przetłumaczyć. Zdzierstwo! Naciągają ludzi. Dodatkowo nic mi nie doradziła, a bardzo liczyłam na to. Kolor, który uzyskałam mogłabym sobie równie dobrze zrobić sama w domu. Obcięcie też średnie. Także zdecydowanie nie polecam. Miałam ten kupon z netu, bo liczyłam że będzie to niezła okazja cenowa, a nie była. Na pewno więcej tam nie pójdę :/

grewana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:18   #2703
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

widocznie robią te promocje - bo nie mają fachowców i klientów, dzięki że piszecie, strasznie się boje podciąć włosów u fryzjera i chyba zrobię to sama parę razy moje włosy były zmasakrowane i źle się układały - a wydac na podcięcie końcówek jakieś 250 zł to nie za bardzo mi pasuje, więc na razie sama podcinam.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 12:34   #2704
nestka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
zgadzam się. już dawno, z rok temu, miałam o tym napisać...

z początku byłam zadowolona, bo pan Krzysztof zawsze najpierw pytał co chcę, umiał coś zaproponować, dobrać fryzurę, która będzie pasowała do naszej twarzy, naszego rodzaju włosów... ale za każdym razem mycie trwało dłużej, niż cięcie! do salonu wchodziłam na dosłownie 20 minut...
z każdą wizytą byłam coraz mniej zadowolona, bo szybkie cięcie równało się z tym, że było niedokładne... nie brałam nigdy u niego modelowania, bo bez niego widać własnie było te niedociągnięcia w cięciu... miarka się przebrała, gdy wyszłam z po prostu krzywo obciętą grzywką, która miała być prosta
w dodatku krzysztof nie potrafił wymyślić innej fryzury bez znacznego skrócenia włosów, uważał, że przy pozostawieniu danej długości fryzura będzie taka sama...

a szkoda, bo bardzo dobrze się zapowiadał.
podpisuję się rękami i nogami.. kiedyś byłam zakochana w tym salonie, teraz już rozglądam się za innym.. szukam, także Michała, który pracował u Kristofa

nestka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 17:31   #2705
anahata
Przyczajenie

po za tym wszystkim, co zostało wyżej powiedziane o Krzysztofie, dość irytujący dla mnie był jego sposób zwracania się do klientek, w bezosobowej formie, typu niech sobie układa włosy, nie ty, nie pani, tylko ono, strasznie mnie to wnerwiało, zupełnie jak ten psychol z Milczenia owiec co więził ofiarę w studni....
anahata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 18:21   #2706
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anahata Pokaż wiadomość
po za tym wszystkim, co zostało wyżej powiedziane o Krzysztofie, dość irytujący dla mnie był jego sposób zwracania się do klientek, w bezosobowej formie, typu niech sobie układa włosy, nie ty, nie pani, tylko ono, strasznie mnie to wnerwiało, zupełnie jak ten psychol z Milczenia owiec co więził ofiarę w studni....
o. ja np. nigdy tego nie zauważyłam, ale może dlatego, że raczej nie otrzymywałam porad dotyczących układania fryzury

szkoda naprawdę, bo dobrze zna się na włosach i na tym, co komu pasuje...
blue_apple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 20:02   #2707
aklina
Rozeznanie

Znowu mam dylemat z wyborem fryzjera:/ tym razem między art visage- Aldona, albo Magda Turbacz na Merliniego. Mam nadzieję, że tym razem wybiorę właściwie, a może macie jakieś sugestie? Chodzi o w miarę zwykłe strzyżenie bez żadnego szalu...
Stary 2010-10-12, 21:10   #2708
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez anahata Pokaż wiadomość

...ale numerant przypomina Przemko z ,,Brzyduli,,...niech osoba teraz sobie usiądzie...he he czy osoba wie co ocoba zrobiła - niech się cieszy że na mnie nie trafił

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-10-15, 08:41   #2709
Moonsun
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kagura Pokaż wiadomość
czy byl ktos w eN studio fryzur i cos o tym salonie wie? chcialam sie wybrac bo maja tania dekoloryzacja ale boje sie ze tanio nie znaczy dobrze,poza tym az na trakcie krolewskim strasznie daleko><
Witam,
Od wielu lat chodziłam do Krzysztofa z salonu Kristof. Ale postanowiłam dać szansę jakiemuś innemu fryzjerowi. Dostaję różne namiary na fryjerów i testuję. Jakiś czas temu dostałam namiary na studio eN i pracującą tam p.Edytę. Ceny mają bardzo przystępne, ale nie wiem coś mi do końca nie pasuje - na stronie niby nagrody same, fajne fryzury a ja nie wyszłam zachwycona tzn. nie wyszłam też niezadowolona ale bez rewelacji co do fryzury. Jedyne zastrzeżenia tylko co do koloru - pani spojrzała na mnie i rzuciła "to co? na brąz farbujemy" bez żadnej konsultacji czy rozmowy. Pracują na welli ale kolor wyszedł beznadziejny. Faktura włosa - sztywne i bez połysku tylko matowe. Sam wystrój salonu też pozostawia wiele do życzenia - jakoś tak "brudnawo". Sama nie wiem. Postanowiłam dać jeszcze szanse ze względu na ceny (strzyżenie ok 50 zł z farbowaniem ok 120 zł chyba) i w sumie fryzura ok ale bez zachwytów. Testowałam również Patrycję z salonu 4Sins i muszę przyznać, że kunszt tej dziewczyny jak na razie jest dla mnie powalający. Tylko trzeba sobie zarezerwować ok 4 godz - najdłuższe i najdokładniejsze strzyżenie w moim życiu. Zmieniła mi też całkiem kolor chociaż wellą touch która się bardzo szybko wypłukuje- przy moim codziennym myciu po ok 1 miesiacu trzeba by robić następną koloryzację. Ceny dość wysokie. Strzyżenie z farbowaniem ok 350-380 zł ale polecam z całego serca całokształt (fryzjerkę, wystrój, atmosferę, efekt) na 6+.
Moonsun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:11   #2710
aasta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Pani Magda obejrzała moje włosy (pióra w każdą stronę, tu się kręci, tam odstaje, generalnie siano), usłyszała ode mnie "ratunku" i zastrzeżenie "raczej nie krócej niż dotąd" (włosy miałam za łopatki). Chwila rozmowy z nią i panią która mi myła włosy zaowocowała instrukcją obsługi zawierającą przykazanie na odżywki, maski, regenerację, dyfuzor i wyrzucenie szczotki do włosów.
Chwila cięcia - straciłam tylko KILKA centymetrów na długosci - nowy sposób suszenia i odżywka i nagle okazało się, że mam włosy NATURALNIE KRĘCONE. Staram się teraz stosować do poleceń i serio je mam, to nie złudzenie.

Polecam jak najbardziej. Zadowolona jestem, mam na głowie zmianę (i to jaką!) podczas gdy myslałam, że już nic zrobić się nie da z moją fryzurą, wiem co z nimi robić. Warto było.

Fotek nie mam zbytnio, chyba ze uratuję coś z telefonu. Mój skręt to typowe anglezy.
Yariewenka , ide do FREEHAIR do Magdy w czwartek. Mam dlugie , krecace sie niesfornie wlosy , wiec licze, ze trafie w dobre rece
Napisz prosze jak te odzywki , ktore Ci polecili, czy to L'oreal i czy bylas z nich zadowolona?
aasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 18:55   #2711
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

aasta
napisz koniecznie jak poszło i czy ci nie zmasakrowała włosy podczas stylizacji?
ja ostatnio wyszłam od fryzjera z zmasakrowanym sianem (nie freehair) nikt nie potrafi stylizowac mi loków tak jak ja to sobie robię.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-10-15, 21:55   #2712
etiene
Przyczajenie

Czy ktoś mógłby polecić dobrego fryzjera z Camille Albane w Arkadii?
Będę baaardzo wdzięczna! )
etiene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:23   #2713
mysiak
Wtajemniczenie

Nie wiem, czy któraś ze stałych bywalczyń zauważy tu mój post, ale mam nadzieję, że tak.

Szukam męskiego fryzjera w Stolicy. Sprawdzonego, który potrafi doradzić a nie tylko ostrzyc. Obiecałam przyszłemu szwagrowi, którego bardzo lubię i który przyjeżdża do nas na dwa dni, że znajdę tu dla niego dobrego fryzjera. Facet ma długie, falujące włosy, chce je ściąć, ale nie na całkiem krótko, potrzebuje otwartego fryzjera, który rzetelnie doradzi i nie zrobi mu na głowie ani abstrakcyjnej kompozycji ani nie ograniczy się do podcięcia końcówek. I lepiej, żeby nie inkasował fortuny (nie wymagam, żeby brał 18 zł jak "salony" ogłaszające się na słupach)

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37

Edytowane przez mysiak
Czas edycji: 2010-10-17 o 12:25
mysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:52   #2714
strawberka
Zakorzenienie

Jestem po wizycie w Frederic Moreno w Wola Parku nie trafiłam jak inne wizażanki do blondyny lecz do faceta- p. Jacka
jestem zadowolona z cięcia, p. Jacek b. dokładnie i precyzyjnie zajął się moimi włosami i co najważniejsze w porównaniu do mojej poprzedniej fryzjerki nie ciągał mnie za moje i tak krótkie włosy
sam salon mnie trochę rozczarował, nie podobało mi się tam, trochę zmarzłam... przechodziłam obok ich konkurencji na pierwszym piętrze- również sieciówki Hair Coif i wyglądało to lepiej
Stary 2010-10-17, 13:57   #2715
grewana
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

no to fajnie, miałaś szczęście w takim razie
przypomniało mi się, że ja też tam strasznie zmarzłam :P

grewana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 14:29   #2716
strawberka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
no to fajnie, miałaś szczęście w takim razie
przypomniało mi się, że ja też tam strasznie zmarzłam :P
a widzisz... a myślałam, że to dlatego, że się w baleriny ubrałam, ale jednak coś w tym musi być

w sumie sama już nie wiem czy jestem zadowolona czy nie, bo najbardziej strzyżenie widać z tyłu- zrobił mi asymetrię i tego nie widzę
Stary 2010-10-22, 13:55   #2717
Abigay
Raczkowanie

dlugie wlosy- kogo polecacie w Warszawie?

Mam dlugie wlosy, (zdecydowanie za łopatki), Chcialabym trafic do dobrego fryzjera w warszawie, ktory potrafilby je fajnie wycieniowac, (bylam juz u kilku i wlasciwie jest okey, ale brak tego 'czegos" ze tak powiem 'zadna rewelacja ..

Prosze o opinie i namiary na fryzjera dziewczyn z dlugimi wlosami
Abigay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 15:54   #2718
megara89
Przyczajenie

Dot.: dlugie wlosy- kogo polecacie w Warszawie?

Pół roku temu miałam wlosy za lopatki rownej dlugosci. Mam geste wlosy i ciezkie i byly przyklapniete. zdecydowalam sie na Jean Louis David na przeciwko smyka. Pani wycieniowala mi wlosy ale tak jak prosilam nie scinala na dlugosc. Odrazu zrobilo mi sie lzej na glowie. Wlosy sa fajnie uniesione. Nie pamietam imienia, Blondynka, chuda bodajze w okularach.

A i byłam bardzo bardzo zadowlona
megara89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 18:57   #2719
vilandra_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość
Pani Magda obejrzała moje włosy (pióra w każdą stronę, tu się kręci, tam odstaje, generalnie siano), usłyszała ode mnie "ratunku" i zastrzeżenie "raczej nie krócej niż dotąd" (włosy miałam za łopatki). Chwila rozmowy z nią i panią która mi myła włosy zaowocowała instrukcją obsługi zawierającą przykazanie na odżywki, maski, regenerację, dyfuzor i wyrzucenie szczotki do włosów.
Chwila cięcia - straciłam tylko KILKA centymetrów na długosci - nowy sposób suszenia i odżywka i nagle okazało się, że mam włosy NATURALNIE KRĘCONE. Staram się teraz stosować do poleceń i serio je mam, to nie złudzenie.

Polecam jak najbardziej. Zadowolona jestem, mam na głowie zmianę (i to jaką!) podczas gdy myslałam, że już nic zrobić się nie da z moją fryzurą, wiem co z nimi robić. Warto było.

Fotek nie mam zbytnio, chyba ze uratuję coś z telefonu. Mój skręt to typowe anglezy.
A powiedz proszę jak z ceną i czy długo czekałaś na wizytę? Zachęciłaś mnie bardzo tym komentarzem bo mam podobne problemy z włosami jak Ty (tak mi się wydaje), bo na mojej głowie jest wszystko: i loki i fale i proste i siano I właśnie szukam kogoś kto sobie z tym poradzi.
vilandra_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:48   #2720
alicja_wzu
Przyczajenie

był ktoś moze w salonie zostań motylem u stylisty Damiana?

Edytowane przez alicja_wzu
Czas edycji: 2010-10-27 o 16:20
alicja_wzu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:31   #2721
holka82
Przyczajenie

Witam dziewczyny. Szkukam dobrego fryzjera, ale to naprawde dobrego. Zaden przez tyle lat niestety nic dobrego mi na glowie nie zrobil, raczej odwrotnie Jestem szatynka i mam bardzo delikatne wlosy do ramion. Zadna fryzura sie nie trzyma Mam w piatek 2 rocznice slubu i chce sie jakos " podobac" Zawzielam sie na jasny kolorek i fajne ciecie... Ale nie wiem gdzie :-( Licze na Wasza rade kobitki Dziekuje
holka82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:17   #2722
alicja_wzu
Przyczajenie

Talking Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

http://hair-a-porter.pl/pl/gallery/10
polecam przeczytanie artykułu: ,,10 miejsc gdzie modnie tną''
osobiscie po lekturze tego forum i artykuły zamierzam oddać sie w ręce pana Darka z milekdesign.
Jesli jest tu jeszcze ktoś kto był w tym salonie to prosze o relacje
Stary 2010-10-26, 13:25   #2723
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez DagMal Pokaż wiadomość
hmmm ... jak się cieszę że i mój ulubiony salon tam się znalazł

ja osobiscie chodzę do Hair a Porter
coś musi w tym być skoro zostali wymienieni !! są fantastyczni a wiedzieliście ich mikrobloga ? http://www.goldenline.pl/mikroblog/hair-a-porter fajny pomysł

na jakich kosmetykach pracują?

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-10-26, 13:32   #2724
nuis
Przyczajenie

i jaką fryzjerkę możesz polecić w Pret a Porter ? I czy można się dowiedzieć czegoś na temat Harrego z Colour box'a ?

Edytowane przez nuis
Czas edycji: 2010-10-26 o 13:44
nuis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 13:51   #2725
_Jane_
Przyczajenie

Jak prezentują się ceny w freehair??
_Jane_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:12   #2726
alicja_wzu
Przyczajenie

też myslałam na Harrym. Wiem że za farbowanie i ścięcie krótkich włosów bierze chyba 180 zł.
Ale na pewno sa lepsi od niego

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

a może ktoś napisac jak wyglądają ceny w hair a porter?
Stary 2010-10-27, 18:24   #2727
blueania
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Jane_ Pokaż wiadomość
Jak prezentują się ceny w freehair??
Bylam u Emilii, za strzyzenie i koloryzacje metoda Innoa zaplacilam 330 zł,mialam wlosy do ramion.
Szczerze polecam ten salon
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 20:37   #2728
muffin_ka
Przyczajenie

Witam;-)

Ja jakiś czas temu chodziłam do Marylki w Atelier Czajka. Byłam z niej bardzooooo zadowolona. co niestety w przypadku fryzjerów rzadko mi sie zdarza ;-( Niestety już tam nie pracuje. Wiecie może gdzie teraz można ją znaleźć?

Pzdr
muffin_ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 21:12   #2729
beautyes
Przyczajenie

witajcie,
jestem dość zdesperowana i potrzebuje na prawde dobrego fryzjera. Mam cienkie, łamliwe, zniszczone włosy, które o zgrozo zaczęły ostatnio wypadać. Farbowane i rozjaśnianie chyba z million razy. Wypada jeszcze dodać, że falują a czasem kręcą się. Wiem, że muszę je ściąć (bo inaczej w przeciągu miesiąca zostanę łysa), ale chciałabym dużo zmienić. Jakaś kompletnie nowa stylizacja mi się marzy, dlatego pytam Was, kto i gdzie?????

ze swojego doświadczenia mogę polecić 2 fryzjerki, u których do tej pory się strzygłam, i byłam zadowolona. niesety żadna z tych Pań nie potrafiła wymyśleć czegoś dla mnie nowego.
pierwsza Pani pracowała w JLD w Blue City, ma na imię UIa, dawno tam nie byłam i nie wiem czy dalej pracuje
Druga Pani z salonu na dzikiej (el sol czy coś takiego) ma na imię Ania i śiwtnie mnie ostrzygła. Farbę również równo położyła, chcoć zdaniem partnera wyglądałam po powrocie tak samo jak przed wyjściem...

pomóżcie mi!!!!!

Edytowane przez beautyes
Czas edycji: 2010-10-27 o 21:19
beautyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 21:23   #2730
holka82
Przyczajenie

Wlasnie wrocilam dzis od fryzjera. Bylam w studio o nazwie fryzjerzy, jest to przy warszawiance.Rewelacja!:j upi: Mam sliczny kolor i jestem mega zadowolona. Tanio nie bylo, ale coz za coz. Obsluga mila i sluzy rada, coz jak dla mnie jest bardzo wazne.Naprawde szczerze polecam
holka82 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości