Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-20, 13:31   #2761
veira
Raczkowanie

Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

.

Edytowane przez veira
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:29
veira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 20:53   #2762
Ol!
Raczkowanie

GG do Ol!

A zna ktoś może '22 Studio 22' na Jana PawłaII?
Słyszałam kilka dobrych opini i zastanawiam się czy by tam nie pójść.
Mam ciężkie, grube i układające się wg własnego zdania włosy i chciałabym wreszcie mieć fryzurę, która będzie dobrze wyglądać po miesiącu od ścięcia :P Plus jeszcze marzy mi się farbowanie na rudo
Ol! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:33   #2763
blueania
Zakorzenienie

W czwartek po raz drugi wybieram sie do Emilii z Freehair. Oczywiscie zdam relacje,ale przypuszczam,ze wyjde zadowolona co najmniej w takim stopniu jak ostatnio
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 12:35   #2764
malaczarnak
Przyczajenie

Dziewczyny doradzcie jakiegos dobrego fryzjera na Bielanach lub w okolicach. Chodzi mi o sciecie grzywki (a ze swego doswiadczenia wiem, ze nie kazdy to potrafi dobrze zrobic :/) i farbowanie calosciowe na rudo. Wiadomo zeby cena tez byla w miare przystepna Prosze o szybka pomoc
malaczarnak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:27   #2765
aklina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
W czwartek po raz drugi wybieram sie do Emilii z Freehair. Oczywiscie zdam relacje,ale przypuszczam,ze wyjde zadowolona co najmniej w takim stopniu jak ostatnio
Właśnie też się zastanawiam, czy się do Emilli nie wybrać, albo do Magdy z Freehair, może wiecie która by lepiej się sprawdziła po prostu w nadaniu jakiegoś kształtu i objętości? Jeszcze cały czas po głowie godzi mi Magda Turbacz z fryzjerów w Mokotowiance...
Stary 2010-11-23, 23:38   #2766
angelita
Przyczajenie

A ja chciałabym was prosić o pomoc w banalnej na pozór sprawie. Szukam w Warszawie fryzjera, który umie podciąć końcówki. Naczy nie 15 cm a 1,5 cm. No i naljepiej by było, żeby nie wziął za to jak za "normalne" strzyżenie. Czy ktoś zna kogoś takiego??
angelita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 07:36   #2767
gabi79
Raczkowanie

Dziewczyny - co do Freehair - zachęcona Waszymi dobrymi opiniami o tym salonie poszlam tam na ścięcie i koloryzację miesiąc temu - bylam u Magdy - rzeczywiście ona jest przemiła i świetnie ścięta (no ale mysle, że jej byloby dobrze w niemal kazdej fryzurze, bo jest ładna

mialam wlosy do łopatek i rozjaśnionione lekko z szarych, mysich - i mowilam jej ze zapuszczam ( nie chcialam za mocno ścniac) i że lubię chłodne kolory - nic ze zlotych odcieni!
- a teraz jestem załamana, bo mam włosy lekko za brodę i wyszlam w kolorze rudego tak jakby zmytego po 10 myciach - masakara!!!! oczywiśce przeplakalam poł wieczoru

wygladam gorzej niż przedtem - tak mi powiedziały koleżanki z pracy, oczywiście delikatnie, no ale ja sama to widzę

z długością nic nie zrobię - niestety bardzo wolno rosą mi wlosy i musze czekac z 1,5 roku, ale kolor był tak źle dobrany do mojej cery i urody, że od razu poszlam do innego fryzjera ( bo w salonie WIELKI MISTRZ Filip GALAS - gdy poszlam z żalem, że mi się nie podoba kolor i że spodziewałam się innego - najpierw wciskal mi że świetnie w nim wyglądam
a potem w ramach usatysfakcjonowania mnie - zażądał ode mnie doplaty za zmianę na taki kolor, jaki będzie mi się podobał - ale uprzedził, że napewno w chłodnym, będę miała ziemistą cerę i podkrążone oczy - tak że w sumie nie dość ze zaplaciłam na początku 350 zł - miałam jeszcze doplacać 150 zł! - w sumie wyszłoby 500 zł za fryzjera - dramat!

i tak w efekcie tyle wydalam tylke bo poszlam do innego salonu gdzie schłodzili mi ten okropny sprany rudy (((

w życiu nie zostalam tak potraktowana przez salon fryzjerski! ((((

żal mi włosow i pieniędzy, które specjalnie na tę wizytę oszczędzałam przez ostatnie miesiące

Edytowane przez gabi79
Czas edycji: 2010-11-24 o 08:14
gabi79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:54   #2768
blue_apple
Zakorzenienie

o rany gabi
może postaraj się znowu zebrać pieniądze, na cięcie, i za jakis czas pójść do fryzjera, który ma jakąs swoją własną wizję i polepszy to, co Ci na głowie zepsuto? który będzie umiał uratować fryzurę... szczególnie, że mówisz, że wg innych też wyglądasz gorzej...

niefajnie, że nie za przekoloryzowanie miałaś niby dopłacać i to tyle pieniędzy... ech...
blue_apple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:37   #2769
nadek
Przyczajenie

Czy znacie jakis dobry salon lub konkretną osobę (fryzjera) na tarchominie? chodzi mi o dobre strzyżenie
nadek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:44   #2770
metice
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2
Angry Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

.

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2010-11-25 o 23:17
metice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:14   #2771
mysiak
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
.
Metice, wiesz, że nie wolno usuwać treści postów? Za to są bany. Czemu wykasowałaś treść posta?

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:31   #2772
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

....a to mnie zmartwiłaś, czytałam dużo dobrych opinii na temat salonu i w szczególności Magdy, nawet w realu - pewna osoba mi polecała.

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 16:01   #2773
aklina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
....a to mnie zmartwiłaś, czytałam dużo dobrych opinii na temat salonu i w szczególności Magdy, nawet w realu - pewna osoba mi polecała.
Właśnie mnie też... wręcz wystraszyłaś i w związku z tym wylądowałam dzisiaj u Magdy z Fryzjerów na Merliniego - jestem bardzo zadowolona, dobre cięcie i przede wszystkim naprawdę zostałam wysłuchana
Stary 2010-11-26, 19:13   #2774
notnicegirl
Raczkowanie

Dziewczyny szukam niedrogiego i dobrego fryzjera w warszawie ktory doczepi mi kilka pasemek, moze macie kogos do polecenia?

Jestem zakupoholiczką

Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 09:30   #2775
dafi11
Przyczajenie

polecam Tobie pania Monike albo w ich drugim miejscu w GAl Ursynow -Marzene gdzie chodzilam wczesniej ale zdecydowanie Monika lepsza

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

mialam na mysli L'atelier de Michel polecam
dafi11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:16   #2776
edyta2125
Raczkowanie

1. RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Wczoraj byłam u fryzjera chciałam balejaz blond i brąz a wyszla jajecznica- masakra. Błagam poradzcie mi jakiegos fryzjera aby zrobił ładny kolor na moim włosach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo juz nie moge wytrzymac tyle czasu szukam i szukam i cały czas nie moge trafic na kogos sprytnego poza tym przede wszystkim szukam fryzjera aby zrobił mi ladny blond balejaż a nie żółty tak jak do tej pory.

2. Poza tym czy zna ktos studio Artella na ulicy Gagarina 2 na mokotowie ?????????????????
edyta2125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:16   #2777
theCrow76
Przyczajenie

Na Mokotowie w tej okolicy znam tylko mały salonik przy ul. Czerniakowskiej (na wysokości Chełmskiej). Nie jest to renomowany salon ze stylistami więc jest tanio (strzyżenie ok. 40 zł w marcu br.), byłam tam 4 razy, ponieważ po pierwszym strzyżeniu wyszłam bardzo zadowolona. Niestety już więcej nie udało się powtórzyć tego sukcesu więc dałam sobie spokój. Poza tym opowieści o prywatnych problemach pani fryzjerki były żenujące i w końcu to też dołożyło się do mojej ogólnej niechęci do tego miejsca.
theCrow76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:26   #2778
butterfly__24
Przyczajenie

Ktos wczesniej pytał o dobrego fryzjera w CAMILLE ALBANE w Arkadii, ja bylam raz- nie znosze fryzjerów za całe zło, ktore mi wyrządzili przez 24 lata zycia jestem strasznie upierdliwym klientem i odkładam ile moge wizyte u fryzjera- tak wiec w Arkadii byłam u malutkiej, szczuplutkiej blondynki - na imie miała Magda, było to w czerwcu - wyszłam zadowolona jak nigdy. fakt,ze kazdej klientce panie fryzjerki wykladaja na stoliczek zalecane kosmetyki- no trudno, moze maja takie wymogi obslugi- ja po prostu powiedzialam- nie stac mnie na to. bo sama wizyte wykupilam w Grouponie za 69zł i o dziwo- nie poczulam sie glupio. Dostalam herbatke i w ogole Pani Magda była przemila. Widziala,ze nie jestem gotowa na jakies wielkie zmiany, widziala moje niezdecydowanie i dzieki Bogu- nie namawiala mnie. wycieniowala - pozbywając moje b. długie włosy brzydkich koncow, a wloski sie rewelacyjnie ukladaly. wiec gorąco polecam.
butterfly__24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 10:28   #2779
Evikyu
Raczkowanie

0N0_0835.JPG

0N0_0843.JPG

Polecam Panią Justynę ze studia Danuty Gonery przy Wareckiej 5.
Mam dlugie włosy lekko kręcone, zawsze miałam problem ze znalezieniem fryzjera, który by je dobrze obciął warstwami (a nie po prostu wycieniował na długości). Pani Justyna zrobiła to rewelacyjnie, przemiła kompetentna osoba.
Evikyu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 08:10   #2780
veira
Raczkowanie

.

Edytowane przez veira
Czas edycji: 2012-05-13 o 15:28
veira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 12:11   #2781
uska75
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
A zna ktoś może '22 Studio 22' na Jana PawłaII?
Słyszałam kilka dobrych opini i zastanawiam się czy by tam nie pójść.
Mam ciężkie, grube i układające się wg własnego zdania włosy i chciałabym wreszcie mieć fryzurę, która będzie dobrze wyglądać po miesiącu od ścięcia :P Plus jeszcze marzy mi się farbowanie na rudo
jeżeli chodzi o studio 22 na Jana Pawła, to byłam u fryzjerki , która tam już nie pracuje, bciecie ok, ale kolor nie trafiony, poprawka i dwa razy płaciłam, więc nie polecam.
uska75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 08:34   #2782
gabi79
Raczkowanie

kathy579 - wiesz co, może sama wypróbuj freehair - zależy co chcesz zrobić na wlosach. Jeśli drastyczna zmiana to myslę, że pani Magda dobrze scina. Ja chcialam sciąć wlosy i są scięte dobrze, ale za krótko i nie pasuje mi ta długość. lepiej zebym miała do ramion scięte na prosto a nie za brodę sciete na prosto jak teraz mam ... może Magda źle mnie zrozumiala - nie wiem.....
w moim przypadku chodzilo głownie o potraktowanie mnie jak szarej , nie liczącej sie klientki ( nie chce myśleć jak by sie własciciel Filip zachował gdyby w salonie zjawila się jakaś celebrytka - czy tez kazalby jej dopłacać za poprawę??)

ja oczywiscie 2 dni po wizycie we freehair poszlam do osiedlowego salonu Loreal Professionel z prośba by mi schłodzili jajecznice na głowie i zrobili mi to .. nie jest idealnie ale lepiej .. natomiast żal mi scietych zbyt krotko włosów.. a przedłużać nie bede...nidgy tego nie robiłam..

Himeee - a jak Twoja wizyta u p Magdy? napisz coś?
Oni są chyba nadskakujący dla osób wyglądających na bogate ( siedząc na fotelu w poczekalni obserwowalam sobie ich zachowania) Latali kolo pani ok. 50 tki , swietnie ubranej itd..

ech szkoda gadac...

gabi79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 11:08   #2783
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez gabi79 Pokaż wiadomość
kathy579 - wiesz co, może sama wypróbuj freehair - zależy co chcesz zrobić na wlosach. Jeśli drastyczna zmiana to myslę, że pani Magda dobrze scina. Ja chcialam sciąć wlosy i są scięte dobrze, ale za krótko i nie pasuje mi ta długość. lepiej zebym miała do ramion scięte na prosto a nie za brodę sciete na prosto jak teraz mam ... może Magda źle mnie zrozumiala - nie wiem.....
w moim przypadku chodzilo głownie o potraktowanie mnie jak szarej , nie liczącej sie klientki ( nie chce myśleć jak by sie własciciel Filip zachował gdyby w salonie zjawila się jakaś celebrytka - czy tez kazalby jej dopłacać za poprawę??)

ja oczywiscie 2 dni po wizycie we freehair poszlam do osiedlowego salonu Loreal Professionel z prośba by mi schłodzili jajecznice na głowie i zrobili mi to .. nie jest idealnie ale lepiej .. natomiast żal mi scietych zbyt krotko włosów.. a przedłużać nie bede...nidgy tego nie robiłam..

Himeee - a jak Twoja wizyta u p Magdy? napisz coś?
Oni są chyba nadskakujący dla osób wyglądających na bogate ( siedząc na fotelu w poczekalni obserwowalam sobie ich zachowania) Latali kolo pani ok. 50 tki , swietnie ubranej itd..

ech szkoda gadac...
...dziękuję za opinie, akurat takie zachowanie można często obserwować, dla mnie fatalne...jak na razie nie jadę do Magdy, bo postanowiłam zapuszczać przez okres zimowy - a potem to zobaczę...

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-12-07, 11:55   #2784
Super Girl
Rozeznanie

Dziewczyny, mogę prosić o nr do Freehair, bo nie mogę znaleźć na stronie?

Super Girl jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 00:56   #2785
dandi2828
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę prosić o nr do Freehair, bo nie mogę znaleźć na stronie?
22 875 80 15 To jest tel do Freehair. A jeśli chodzi o ostatnie wpisy na ich temat to ja raczej nie potwierdzam. Ja chodzę do emili i zawsze jestem zadowolona. Zawsze mam jakaś swoją koncepcje i zawsze zostaje wysluchana a Emila rzuca swoje rady i propozycje ale jak mi nie pasują to jest tak jak ja chce, z tym nie miałam problemu. Słyszałam tez wiele razy jak Filip rzucał swoim klientkom propozycje ale jak im nie pasowało to robił tak jak chciały. Twoje niezadowolenie wynika może nie z tego ze magda cię złe zrozumiała ale może dlatego ze oni są fryzjerski stylistami i poprostu na upartego zrobiła ci coś w czym myślała ze będzie ci lepiej a to jest najgorsze wiec współczuje i ja nie jestem bogata ani na taka nie wyglądam a obsługują mnie raczej tak samo jak wszystkich w koło wiec ja generalnie polecam. Pozdrawiam.
dandi2828 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 11:45   #2786
kathy579
Zakorzenienie

GG do kathy579

Myślę że Gabi nie trafiła na dobry dzień w tym salonie, czasami się tak zdarza, a może babka 50 jakąś znajomą szyszką była.

...and I will wear him
As i do thee...

Stary 2010-12-11, 11:02   #2787
cecilly
Przyczajenie

Rotor Club Warszawa-fryzjer-Czy któras z was była?

Hej wizażanki
Od dobrego miesiąca szukam dobrego fryzjera na terenie Warszawy/Pruszkowa i okolic, który zmienił by mój kolor włosów umiejętnieChodzi mi głównie o to, żeby doradził mi czy rzeczywiście to co wymyśliłam ma sens...koleżanka poleciła mi ROTOR CLUB- salon fryzjerski na Chmielnej...mówiła, ze są bardzo fajni ale ta ich strona internetowa http://601231144.com/ jakoś tak wygląda mało porządnie i mało o nich mówi..naprawdę, nie chce wyjść wyglądając sztucznie...proszę odpiszcie, napiszcie jak bylo i czy farba się utrzymała???...mojej koleżance blondynce,która przefarbowała się na brąz zeszła po 2tyg..więc już nie wiem jacy oni są...
Dodam jeszcze,że nadal szukam więc jak ktoś zna fajnego fryzjera u którego nie stracę fortuny to też proszę o namiar i opis
cecilly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 21:39   #2788
tigi40
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej

Jakiś czas temu chodziłam do bardzo dobrego fryzjera Pana Krzysztofa w salonie HEST. Niestety ostatnio gdy chciałam umówić się do niego na strzyżenie powiedziano mi że już nie pracuje w Heście wiecie może gdzie teraz pracuje? Będę bardzo wdzięczna za info!

Pozdrawiam!
tigi40 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:47   #2789
edyta2125
Raczkowanie

Dziewczyny a boże ktos był w Frederic Moreno w Arkadii i może sie podzieli opinią?
edyta2125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 16:56   #2790
Berenikaaa
Przyczajenie

a znacie jakiś dobry salon do zrobienia trwałej w warszawie? szukam jakiegos dobrego salonu w którym nie zniszczą mi włosów, chciałabym mieć ładne loki, albo fale, a nie baranka na głowie wiec? co polecacie?
Berenikaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
atelier, bemowo, bob, darmowe, dlugie wlosy, dobry fryzjer warszawa, dojazd, dom, farbowanie, fryzjer, fryzjerki, fryzura, irokez, metamorfoza, męski fryzjer, mobilny, opinie, problem, rudy, salon, stażysci, stylista, syntetyczne, ślubna, warkoczyki, warszawa, z dojazdem, zielone włosy, zła koloryzacja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości