tak... wiosennie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-13, 12:12   #1
haina
Raczkowanie

tak... wiosennie.

Idzie wiosna, prawda? Ja mam piętnaście kilo więcej, złe samopoczucie i ochotę na wiosenne porządki ze swoim obliczem.
Co? Na pewno fryzura. O dietę sama zadbam, ubierać też się potrafię. No, jeszcze propozycje makijażu by mi się przydały, gdyż powyrzucałam wsyztskie kosmetyki i mam zamiar zacząć kupowac tylko to, z czym mi do twarzy.

1. Bez makijażu, ze spiętymi włosami.
2. Aktualnie.

Pomożecie?

Chciałabym coś całkiem nowego, odważnego. Mogą być ekstrawaganckie pasemka, mogą być rudości. Naturalnie jestem brunetką, teraz mam na głowie gamą odcieni blondu, nie boję się ryzyka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzydkahainaaadw1.jpg (81,6 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roshowahaina.jpg (71,2 KB, 206 załadowań)
haina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:01   #2
~Olya~
Rozeznanie

GG do ~Olya~
Dot.: tak... wiosennie.

hey
no to będę pierwsza...

osobiście nie widzę Ciebie w rudościach... jeśli już to miodowy blond z delikatnymi refleksami (ale odradzam samodzielne eksperymenty bo kolor może wyjsc okropny)... ale jakos najbardziej ciekawi mnie jakbyś wyglądała w jasnym brązie ... bez żadnych pasemek i udziwnień. Może coś z serii L'oreal casting? [jesli juz to pamietaj, odcienie z tej serii zawsze wychodzą ciemniejsze niż na opakowaniu... więc lepiej decydowac się na ciut jaśniejszy odcień].

co do makijażu... może niech doradzi Ci jakaś ekspertka
ja tak od siebie dorzuce... że postawiłabym na dobrze kryjący podkład i jakiś brązer na policzki

P.S. masz sliczny kolor oczu

pozdrawiam.

Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:49   #3
kachasmoq
Raczkowanie

Jesteś naprawdę bardzo ładna. co byś powiedziała na mocną krezkę na dolnej powiece w kolorze mocno turkusowym i do tego takowe kolczyki - duze

masz niesamowite oczy..trzeba to podkreslic!! mozesz kazda odwazna fryzure bo jestes ladna i jak najbardziej powinnas zwracac uwage czyms nadzwyczajnym
kachasmoq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 10:47   #4
haina
Raczkowanie

Podoba mi się idea z kredką i kolczykami, bardzo.
Myślę, że może dam sobie przyczepić jakieś pasemka, nie wieeeeeem.

a jasno-brązowa już byłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0053103585.jpg (75,7 KB, 100 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-14 o 20:14 Powód: p/p
Stary 2008-03-14, 13:08   #5
DJADKJGU
BAN stały

mam kolezanke podoba bardzo do Ciebie z twarzy
ona ma jasne wlosy i wyglada w nich slicznie, mysle ze Tobie by tez pasowal blond jakis ladny, ale nie caly tylko duzo pasemek na jasnym brazie. za to ta fryzura na fotce w spodniczce wg mnie uroku nie dodaje, a wrecz go odbiera, jestes ladne i nie potrzebujesz takich udziwniaczy wg mnie . grzywke masz ladnie scieta, wloski dlugie, czego wiecej chciec? tylko jakiegos jednoitego koloru, albo nie jednoliteg ale bardziej stonowanego.

oczy faktycznie masz sliczne i tu znow sie poluze moja kolezanka :P ktora maluje na nich czarna kredka kreske od polowy gornej powieki i od polowy dolnej do zewnetrznego kacika, laczy je i minimalnie przedluza. zreszta jasne oczy z ciemna obwodka (a takie masz) wygladaja pieknie z ciemna "ramka" (ja mam brazowe oczy i ubolewam ;( )
masz troche male usta i wygladaja na troszke suche (ja mam podobne wlasciwie) ale odkrylam na to swietna rzecz, firma Bielinda ma taka serie sexy look (w Rossmanach dostepna) i jest zestaw na usta, w srodku jest tubka specjalnego kremu nawilzajacego i wygladzajacego usta oraz taki jakby blyszczyk ktory powieksza, kupilam z niedowierzaniem ze dziala ale naprawde potrafi cuda! wlasnie koncze 1sze opakowanie i naprawde widze roznice.
mam tez problem z cera podobny bo czasem mi wyskakuja takie wypryski, grunt to dobry podklad ktory sie dobrze trzyma, ja zauwazylam ze od tych takich typu meybelline itp robi mi sie wiecej syfkow, i w koncu kupilam la roche-posay i jestem bardzo zadowolona, kosztuje 50-60 zl ale starcza na duzo wiecej niz tamte wiec sie oplaca, a i jakosc lepsza. ostatnio tez stosuje kolagen naturalny (czyli nie zadne kremy z kolagenem, tylko taki czysty) i juz widac efekty, bo mam mniej wypryskow i ogolnie wygladza skore ladnie, a widze ze tez masz taka malo gladka w paru miejscach np. na policzkach w poblizu nosa i pod oczami. no i te bruzdy takie co sa przy ustach (od usmiechania sie ) mi wygladzil ladnie

pisalas ze sama sie umiesz ubrac i wierze, ale tylko ci jeszcze zaproponuje zebys stawiala na kroj, rzeczy wrecz geometrycznie skrojone, chodzi mi o nakrycia wierzchnie, widze cie w jakims mini trenczu, bomber jacket z postawionym kolnierzem itp

pozdrawiam
DJADKJGU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 18:36   #6
haina
Raczkowanie

Oj, bardzo mi się podoba ten wykład.
Jeśli chodzi o fryzurę, to albo zrobię sobie ciemny brąz (mam ciemną karnację) albo, tak ja polecasz z tymi pasemkami. Myślę, że pójdę sobie na kompromis, zafarbuję na ciemny brąz i zrobię karmelowe/toffi/miodowe refleksy.

Idee odnośnie kosmetyków również przypadły mi do gustu. Nie pozostaje nic, jak wyruszyć w najbliższym czasie do sklepu ^^.

;****
Stary 2008-03-14, 19:50   #7
DJADKJGU
BAN stały

ja chyba jutro ide robic sobie karmel/miod bo mam dosyc brazu, wiosna idzie

udanych zakupow i fryzjera
DJADKJGU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 16:55   #8
kaska222
Moderator

haina - przykro mi ,ale zdjec niemozna usöwac regulamin.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości