unifiance la roche posay- który lepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-13, 17:08   #1
shakina
Przyczajenie

Thumbs down

unifiance la roche posay- który lepszy?

witajcie
mam tlusta cerę, powiedzialam bardzo tlusta bo nawet supertrwale makijaze dosc szybko traca wyglad na mojej twarzy. do tego co jakis czas zmiany tradzikowe. mialam juz mnostwo podkladow, w tym tynkarski revlon colorstay, rzekomo niesplywający normateint vichy itp itd, w koncu trafilam na opinie o unifiance. chce go wyprobowac na mojej trudnej skorze- ale nie wiem ktory? czy unifiance optycznie wygladzający czy unifiance korugujący? ktory trwalszy i z ladniejszym efektem na twarzy? czy ten optycznie wygladzający zakryje jakies pryszczyki?
mialam raz probke korygującego toleriane ale dosc szybko zaczal blyszczec na twarzy..
licze na wasze wskazówki
shakina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 17:21   #2
gabriela29
BAN stały

Dot.: unifiance la roche posay- który lepszy?

Witaj,
ja niedawno kupiłam sobie optycznie wygł.do tłustej skóry (też mam bardzo tłustą, a wręcz łojotokową). Miałam próbkę Toleriane LRP oraz Unifiance optycznego do suchej cery. Oto moje wrażenia:

-Unifiance fluid (tłustej)- bardzo ładnie ujednolica ogólnie koloryt cery, twarz wygląda na gładziutką, wypoczętą. Dodatkowo mam śliczny kolorek nr 22-cieplutki żółtawy odcień, zero różowości, daje efekt takiej fajnej zdrowej opalonej buźki.
Ten podkład niestety nie kryje za dobrze jakichś wyprysków, blizn czy cuś podobnego, ale za to z moimi czerwonymi przebarwieniami (podrażnienia) nieźle sobie radzi.
_Unifiance do suchej optyczny - beznadziejny, za gęsta konsystencja, ciężką jest rozsmarować, w efekcie tworzą się placki w miejscach gdzie skóra może być trochę przesuszona (łojotok), bardzo mi podkreślił skórki.
-Toleriane korygujący- bardzo dobrze kryje, ale jednak jest to podkład widoczny na twarzy, jest dosyć ciężki, już nie ma tej naturalności co przy Unifiance.

Także reasumując z czystym sumieniem polecam podkład nr 1
gabriela29 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości