Antidral - dokładniej! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-13, 20:21   #1
Justynuss
Rozeznanie

Smile

Antidral - dokładniej!

Wiem, że ten temat był tutaj wiele razy powtarzany i pewnie dla wielu z was staje się to już nudne. Siedziałam prawie dwie godziny i czytałam na temat tego środka i wiem, że nie należy używać go po depilacji, tylko na suchą skóre, na noc i wiem, że piecze itd. Wyczytałam też, że może niszczyć ubrania i moje pytanie właśnie tego dotyczy. W jakim sensie niszczy ubrania? Robi żółte plamy jak po niektórych antypespirantach zostają? Czy jescze coś innego, gorszego robi? Dzisiaj go kupiłam (nie miałam żadnych problemów z dostaniem go, w pierwszej aptece był, zapłaciłam 14zl) i szczerze mówiąc troche boje się go użyć, tzn. obawiam się tego pieczenia. Ale mam nadzieję, że bedzie ok.
Justynuss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:25   #2
2016070150903
Konto usunięte

Dot.: Antidral - dokładniej!

jeżeli nie masz podrażnionej skóry to nie będzie Cię piekło jakoś przestrasznie.

czy brudzi ubrania- nie wiem. przecież używa się go na noc. z tym, że ja nie śpię w 'zabudowanej' koszulce, więc może dlatego nie zauważyłam brudzenia.
2016070150903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:36   #3
Justynuss
Rozeznanie

Ja też spię w luźnych koszulkach, a zresztą takie bluzki do spania to mam gdzieś. Wczoraj wieczorem goliłam paszki, to jak przed spaniem się posmaruje to nie będzie aż tak mocno piekło? Mam nadzieję...
Stary 2008-03-14, 08:45   #4
klaudiaaa86
Zadomowienie

Justynuss polecam Antidral.ja kupilam 3 dni temu i efekt BOSKI, nic nie pieklo i nic nie pobrudzilo pidzamki :P

http://www.suwaczek.pl/cache/fd6c8075da.png

Kocham Mojego Misia
23.09.2009r - Alanek
03.12.2009r. - Together forever
klaudiaaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 10:49   #5
natii4
Zakorzenienie

Jeżeli chodzi o ubrania to chodzi tu o to,że zmienia ich kolor.Z własnego doświadczenia wiem,że nie wszystkie ciuchy niszczy i zmienia ich kolor,ale np. w moja niebieska piżama pod pachami zamieniła się w żółtą piżamę-efekt podobny do polania matwriału wybielaczem typu Ace Ale z kolei moich dwóch innych niebieskich koszulek nie zniszczył. Ogólnie trzeba uważać i pamiętać by rano zmyć antidrial,by nie doszło do odbarwienia ciuchów jakie na codzień nosimy.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 13:44   #6
Justynuss
Rozeznanie

No więc... Posmarowałam się na noc i na poczatku nic się nie działo, ale później zaczeło mnie swedzieć, ale dało się wytrzymać :p Nawet nie wiem kiedy zasnełam. A co z efektem? Jestem zadowolona, chociaż raz miałam małą, mokrą plamke, ale w porównaniu z tym co bylo wcześniej to rewelacja! I pewnie przy następnym użyciu bede całkowicie suchutka;D więc polecam;p
Stary 2008-03-14, 14:00   #7
looska
Raczkowanie

Nigdy nie miałam problemu z nadmiernym poceniem, ale swego czasu byłam zainteresowana, co to za produkt. Wszędzie o nim pisano. Szukałam skutków ubocznych, niestety nie znalazłam. Jedynie dwie informacje. Ludzie pisali, że antidral wypalił im skórę (jak coś odbarwia ubrania to, co może robić ze skórą?) i jedna wypowiedź babki, która miała zaczopowane gruczoły potowe (zrobiły jej się taki bolące guzki). Przydałaby się wypowiedź lekarza. Podobno są lepsze środki.
looska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:07   #8
Justynuss
Rozeznanie

Wiadomo, każdy lek ma skutki uboczne. Zawsze dostaje się coś ryzykują inne. Ale wydaje mi się, że Antidral nie jest aż taki zły, jeśli chodzi o "szkody". Może trochę odbarwiać ubrania, bo jest środkiem dość mocnym (w końcu ma zapobiegać poceniu się) i zawiera alkohol. Ale wydaje mi się, że warto przed zasnieciem się troche poprzewracać w łóżku, odbarwić jedną koszulkę do spania i później mieć święty spokuj od mokrych plam.
Stary 2008-03-14, 16:01   #9
iziaczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez looska Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam problemu z nadmiernym poceniem, ale swego czasu byłam zainteresowana, co to za produkt. Wszędzie o nim pisano. Szukałam skutków ubocznych, niestety nie znalazłam. Jedynie dwie informacje. Ludzie pisali, że antidral wypalił im skórę (jak coś odbarwia ubrania to, co może robić ze skórą?) i jedna wypowiedź babki, która miała zaczopowane gruczoły potowe (zrobiły jej się taki bolące guzki). Przydałaby się wypowiedź lekarza. Podobno są lepsze środki.

Bez przesady,gdyby to był taki grozny i inwazyjny produkt to byłby na reecepte

Kiedys miałam ogromne problemy z nadpotliwością i z tego co wiem to w walce z nia pomagają : antidral,etiaxil(drozszy niz antidral,a tez szczypie) i ostrzykiwanie botuliną. O zadnych lepszych środkach nie słyszałam.
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 16:12   #10
gad
Rozeznanie

Ja też się nad tym zastanawiam, czy biorąc pod uwagę skład chemiczny, antidral jest bezpieczny? co do tego wypalania skóry itp., to przecież są różne stopnie wrażliwości skóry, i reakcje tego typu zdarzają się niektórym nawet po kosmetykach dla wrażliwców. Ja się natomiast zastanawiam, czy stosowanie antidralu na dłuższą metę może powodować jakieś negatywne skutki dla zdrowia?
gad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 17:20   #11
Laity
Wtajemniczenie

Ja zaczęłam stosować Antidral jakieś 5 lat temu. Z początku stosowałam przez 3-4 dni w tygodniu, obecnie około 2 razy na 2 tygodnie. Skutków ubocznych nie zauważyłam, więc z czystym sumieniem mogę polecić.
Z moich obserwacji wynika, że lepiej nie smarować pach przed upływem 24 godzin od depilacji i za dużo dni pod rząd - bo można nabawić się poparzeń.

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 17:41   #12
Justynuss
Rozeznanie

Wink Dot.: Antidral - dokładniej!

Ja kupiłam go wczoraj i na wieczór się nim posmarowałam, więc dzisiaj też to zrobie, a później 2-3 dni przerwy.

Też uważam, że gdyby był taki straszny to potrzebna byłaby recepta, albo by go wogóle wycofali. Nie sądze, żeby pogarszał stan zdrowia, oczywiście jeśli ktoś używa go tak jak powinno się. Wiadomo to jest lek i trzeba uważać, ale jak widać wiele osób go kupuje i nie słyszałam o jakimś "tragicznym" przypadku
Stary 2008-03-15, 12:00   #13
nailpolish
Rozeznanie

no więc jak długo nie używam antidrala, to piecze mnie strasznie jak użyję ponownie, ale to dlatego, że mam bardzo wrażliwą skórę to nawet nie pieczenie, raczej swędzenie
może troszeczkę zażółcić Twoje ubranie pod pachą (koleżance tak się stało) dlatego raczej ubieraj jakąś gorszą bluzeczkę
koniecznie nakładaj antidral na nieogolone, niepodrażnione, i dokładnie umyte wodą i mydłem pachy

nailpolish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:57   #14
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość
koniecznie nakładaj antidral na nieogolone, niepodrażnione, i dokładnie umyte wodą i mydłem pachy
Dokładnie. Ja nawet jak się podrapię wieczorem pod pachą , to już mam z głowy smarowanie Antidralem...

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 14:55   #15
kingkong
Rozeznanie

Smile Dot.: Antidral - dokładniej!

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Bez przesady,gdyby to był taki grozny i inwazyjny produkt to byłby na reecepte

Kiedys miałam ogromne problemy z nadpotliwością i z tego co wiem to w walce z nia pomagają : antidral,etiaxil(drozszy niz antidral,a tez szczypie) i ostrzykiwanie botuliną. O zadnych lepszych środkach nie słyszałam.
Drogi Iziaczku(dobrze odmieniłam?) napisałaś że miałaś problemy z nadpotliwością, tzn. któryś z tych leków ją wyleczył czy jak? pozdr
kingkong jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 20:39   #16
Justynuss
Rozeznanie

Właśnie, też jestem ciekawa. Potu można się całkowicie pozbyć dzięki, np. Antidral'owi??
Stary 2008-03-16, 12:12   #17
traskat
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Justynuss Pokaż wiadomość
Właśnie, też jestem ciekawa. Potu można się całkowicie pozbyć dzięki, np. Antidral'owi??
hmm, w moim przypadku wlasnie tak jest(hurra)
uzywam od tygodnia, po nalozeniu faktycznie piecze i szczypie i tu moje pytanie: juz zawsze bedzie szczypalo?, czy np. tylko miesiac a potem juz nie?
pozdrawiam
traskat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:47   #18
Justynuss
Rozeznanie

Z tego co wiem (czytałam) szczypie cały czas, oczywiście z czasem troche mniej. Też zależy od osoby i skóry.

Jestem ciekawa, czy jeśli ktoś bedzie używał go przez dłuższy czas ( powiedzmy 2 lata), a później odstawi Antidral, to pocenie się wróci??
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości