Majimeches L'oreal - z這ciste pasemka i baleja瞠 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-13, 20:28   #1
daga :)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217
GG do daga :) Send a message via Skype™ to daga :)

Majimeches L'oreal - z這ciste pasemka i baleja瞠

U篡wa豉, kt鏎a z was tego produktu z linii professionnel? dwa tygodnie temu pofarbowa豉m naturalny blond na jasny br您, ale sentyment do swojego koloru zosta przegl康a豉m katalogi u fryzjera i spodoba mi si efekt na zdj璚iu z kampanii reklamowej (sk康 zreszt zeczrpn窸am pomys na strzy瞠nie ). Dobrze czuj si w ciemniejszych w這sach, ale podejrzewam, 瞠 na lato b璠 mia豉 ochot z powrotem na blond mam nadziej, 瞠 znajdzie si kto, kto podzieli si ze mn opini na temat tej farby
Stary 2008-05-14, 14:32   #2
Olcik18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 671
GG do Olcik18
Dot.: Majimeches L'oreal - z這ciste pasemka i baleja瞠

podbijam.. czy ktos robil ta farba..jakie efekty..?? na ile mozna rozjasnic pasemka? opis brzmi kuszaco tej farby..

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-19, 22:05   #3
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Od鈍ie瘸m watek. Znacie Majimeches?
Czy niszczy tak jak tradycyjne rozja郾iecze?
Jaki efekt daje?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-28, 12:37   #4
mi_ka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

temat stary, ale moze si komu przyda. Przez kilka lat farbowa豉m w這sy czarn palette, a dosta豉m uczulenia.

Od jaki 2 lat z hakiem (mo瞠 nawet 3) farbowa豉m sam odrost (!) na ciemny, prawie czarny, br您, potem przerzuci豉m si na br您 zwyk造 (L'Oreal La Richesse 3, a potem odcie 4).

Wczoraj mia豉m robione drobniute鎥ie pasemka majimeches z 9% kremem ulteniaj帷ym (saszetka+krem z tubki+oksydant l'oreala).

Ba豉m si z fryzjerk czy w og鏊e mi z豉pie (d馧 ci庵le kruczoczarny), 瞠 nic z tego nie b璠zie i 瞠 zajzajer paletty jeszcze mo瞠 trzyma, a tu niespodzianka. Pasma, kt鏎e trzyma豉m 35 minut s w 豉dnym odcieniu 鈔edniego blondu, a trzymane kr鏂ej s w kolorze ciep貫go br您u z rudawym po造skiem.

W這sy wydaj mi si troch wysuszone. Bior帷 pod uwag fakt, 瞠 jestem przyzwyczajona do w這s闚 l郾i帷ych prawie jak na reklamach (po rycynie z 鄴速kiem i cytryn), to mo瞠 z tym przesuszeniem troch przesadzam. Jestem pewna, 瞠 po jednej takiej babcinej maseczce wr鏂 do formy

Polecam, ale do robienia w salonie albo przez zaprzyja幡ion fryzjerk (tak jak robi豉m ja), bo osoba niedo鈍iadczona mo瞠 mie problem z sprawnym i wprawnym na這瞠niem specyfiku na w這sy.
mi_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.