Wyglądam okropnie POMOCY!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-13, 23:27   #1
ewab176
Przyczajenie

GG do ewab176

Wyglądam okropnie POMOCY!!!!!!

Witam wszystkich mam ogromny problem ze swją twarzą. Z przyczyn niezależnych ode mnie w przeciągu dwóch miesięcy schudłam 15 kilogramów. Co do figury nie mam zastrzeżeń. Z wyjątkiem twarzy. Prosze o rade co mogę zrobić by moc spokojnie patrzeć w lustro.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie024.jpg (22,1 KB, 820 załadowań)
ewab176 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 23:51   #2
Ainsel
Zadomowienie

Dot.: Wyglądam okropnie POMOCY!!!!!!

sprobuj na "pyt.do wizazystki"
Ainsel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 00:11   #3
ScarletRose
Raczkowanie

dokladnie to temat na forum porad wizazystki albo metamorfoz...
od siebie moge dodac ze podklad liftingujacy powinien troche napiac skore, ktora po utracie wagi jest rozciagnieta
ScarletRose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 07:48   #4
olivia7
Zakorzenienie

GG do olivia7

tak watek chyba na metamorfozy? od siebie dodam ze widziałabym Cie w innef fryzurze a dobry makijaż zdziałałby wiele dobry podkład to podstawa
olivia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:12   #5
ewab176
Przyczajenie

GG do ewab176
dziekuje za podpowiedz

Dziekuje jaka fryzure proponujesz

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-14 o 20:25 Powód: p/p
Stary 2008-03-14, 09:59   #6
Tancerka Pl
Zadomowienie

Może jaśniejszy kolorek, który da efekt młodszej twarzy i złagodzi jej rysy?
Stary 2008-03-14, 10:02   #7
doruś
Zadomowienie

nie jestem espertem ale wydaje mi się że powinnaś zacząć od kremów, maseczek, a później ewentualnie jakieś makijaże a i przedewszystkim włosy, fryzura i dobrze dobrany kolor włosów bardzo poprawia wygląd.
Stary 2008-03-14, 11:25   #8
cziki
Zakorzenienie

Na poczatek wizyta u kosmetyczki- na pewno seria jakichś zabiegów na twarz i może jakieś płatki kolagenowe pod oczy bo masz dość opuchniete.. Włoski na pewno rozjaśnić-może balejażem albo chociaż pasemka.
Powodzenia
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:02   #9
Tajemnicza667
Zadomowienie

Zgadzam się wizyta u kosmetyczki to świetne rozwiązanie.

Tajemnicza667 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:27   #10
Ssalomea
Raczkowanie

Po pierwsze,gratuluje tak znacznej utraty wagi<choc z przyczyn niezaleznych>-chyba czas na zmiane garderoby?wiosna idzie,ty pare numerow mniejsza-juz jest dobry poczatek.
Dziewczyny maja racje ze zmianem koloru wlosow-ten Cie niepotrzebnie obciaza,nadaje taki dosc szary koloryt.Rowniez polecalabym rozjasnienie,pasemka,ale tez zmiane koloru bazowego-na cieplejszy,zeby dodac blasku cerze.Zdecydowanie radzilabym wybrac sie do dobrej kosmetyczki-one najlepiej doradzaja czego skora potrzebuje i jakie zabiegi nalezaloby wykonac.Dalej-regulacja brwi,zmiane ciut ich koloru,zwlaszcza jesli bedziesz zmieniac kolor wlosow.Ja osobiscie widzialabym Cie w nieco dluzszych wloskach-bardziej obramowujacych twarz.Zywszy kolor wlosow na pewno odmlodzi.Nastepnie makijaz-podobnie,zywsze kolory,pastele,brazer.O makijazu pomyslalabym jednak po tym jak zajmiesz sie podstawowa pielegnacja skory i wlosow-wtedy mozna dopasowywac kolory.Jestem pewna,ze nowa fryzura,nowe ciuszki i zadbana skora pomoga Ci lepiej sie czuc<plus nowa figura!>i to rowniez zmieni Twoje podejscie do siebie.Takze nie ma co sie smucic-czas brac sie do roboty
Ssalomea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:50   #11
kociak2323
Raczkowanie

Wg mnie zmiana fryzury i dobry makijaz zdzialalby cuda, moze ciut dluzsze wlosy tak do ucha? odswiezyc kolor ,podklad liftingujacy ,ladnie podkreslone oczy,usta i przede wszystkim Uśmiech!!!!!!!! najtansza metoda a jaka skuteczna!!!!!

jeszcze moze troszke wydepliowac brwi zeby nadac im inny ksztalt!!!
p.s.
z 'okropnie' przesadzilas!!! troche wiary w siebie!

Czas edycji: 2008-03-21 o 16:00 Powód: p/p , trzeba było uzyć więcej wykrzyknień....
kociak2323 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:09   #12
olivia7
Zakorzenienie

GG do olivia7

tez myśle że zapuszczenie włosków oraz zmiana koloru byłaby korzystna i grzywke z czoła na bok ekspertem od fryzur nie jestem sa tu koleżanki które świetnie robia komputerowe metamorfozy włosowewarto sie do nich zwrócic o pomoc
Stary 2008-03-14, 21:12   #13
Sinn
Raczkowanie

GG do Sinn

1. Wyregulowac brwi u kosmetyczki.
2. Zmienic fryzurkę (co najwazniejsze- zapuscic chociaz troszkę wlosy)
http://www.fryzury.owocek.pl/fryzury-krotkie-1-97.html taka fryzurka dodalaby drapieznosci.
Co do koloru to moze nie od razu blond, jakś żywy brązik byłby ładny.
3. Makijaż- wazna sprawa- dobry podkład dobrany do Twojego rodzaju cery.
4. Przy włosach krótkich przydałyby sie kolczyki w uszach, dodałoby to elegancji.

To tyle ode mnie, tylko tyle mogłam wydedukowac ze zdjęć.
Powodzenia
Stary 2008-03-14, 21:22   #14
maaddzziiaa
Zakorzenienie

a ja jeszcze dorzucę : więcej uśmiechu !!
maaddzziiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 19:40   #15
ewab176
Przyczajenie

GG do ewab176

dziekuje za tak cenne rady nie ukrywam ze to co mam proponowane jest super własnie podjełam decyzje i umówiłam sie z fryzjerką na zmiane koloru włosów od tego zaczne swoją zmiane nie sadziąłm ze znajde tu takie wsparcie
Stary 2008-03-15, 20:17   #16
olivia7
Zakorzenienie

GG do olivia7

Powodzeniajakby co pisz
Stary 2008-03-15, 20:25   #17
gayenka
Zakorzenienie

Witaj.Masz ładny kształt buzi W pełni zgadzam sie ,ze powinnas zmienic fryzurke,ale to juz wiesz.Moze jakis róz zeby ozywic buzie?alboo rozswietlacz? Ja bym cie widziala w jasniejszych kolorach ciuszkow i w wiekszym dekoldzie ktory wydluzy optycznie szyje(np.karo).I wiecej pewnosci siebie-dobre nastawinie to polowa sukcesu
gayenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 10:22   #18
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Witaj Ewo,
po pierwsze zmiana koloru włosów dobrze Ci zrobi, a ponieważ umówiłaś się już do fryzjera, to nie będę się nad tym rozwodzić.
Masz ładny kształt buzi, skóra wygląda trochę na zwiotczałą, proponowałabym wypróbować peeling migdałowy. Można samemu ukręcić, albo kupić gotową ampułkę np. na allegro, można też iść do kosmetyczki, ale wtedy trzeba się liczyć z kosztem około 150 zł za jeden zabieg. A takich zabiegów potrzeba około 7 co 7-12 dni.
Masz szczupłą pociągłą buzię, dlatego wyregulowałabym brwi tworząc delikatny łuk, ale nie usuwając zbyt wielu włosków.
Twarz i szyję nawilżaj i ujędrniaj odpowiednimi kremami do cery dojrzałej. Nie używałabym mydła do mycia twarzy, ale jakichś delikatnych satynowych mleczek i ujędrniających toników.
I chyba się nie wysypiasz...okład z herbaty albo z rumianku pomoże na opuchnięcia pod oczami.
Makijaż - zdecydowanie jakiś liftingujący podkład, ewentualnie bazę wygładzającą i na to podkład nawilżający. Delikatny w kolorze rozświetlający róż i matowe lub satynowe cienie do oczu. I jak któraś z Wizażanek już wspomniała uśmiech, uśmiech, bo to najlepsza i najtansza metoda, żeby pięknieć w oczach.
Stary 2008-03-19, 21:48   #19
monia1975
Przyczajenie

GG do monia1975

Proponuję dobry krem regenerujący na noc, może ovalift? A przede wszystkim oczy zadbaj o skórę wokół oczu i ust. Jakiś żelik bionawilżający a na to krem pod oczy. No i to co radziły poprzedniczki - fryzurka, makijaż i uśmiech!!!
monia1975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:09   #20
ewab176
Przyczajenie

GG do ewab176

witam ciesze sie ze otrzymałam takie wsparcie pierwsze kroki mam za soba zgdnie z waszymi radami zmieniłam kolorek włosków na ciepły brą z refleksami i czuje sie super troszke poczytałam o technikach i sposobach makijazu zaczełam je stosowac i juz co niektórzy zauwazyli u mnie zmainy na lepsze . kremy nawilżające stosuje tak jak mi podpowiedziałyscie niebawem załacze swoje zdjecie i zobaczycie moja zmiane . jeszce raz dzieki za wiare w siebie jakiej mi brakowało.
Stary 2008-03-20, 09:11   #21
gayenka
Zakorzenienie

Czekamy na zdjecie kochana
Stary 2008-03-21, 10:29   #22
ewab176
Przyczajenie

GG do ewab176

załanczam swoje zdjecie po zmianie koloru włosków . I co wy na to ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ewa po zm.jpg (61,0 KB, 311 załadowań)
Stary 2008-03-21, 12:21   #23
Aliszcze
Zakorzenienie

nie jestem ekspertką, więc radzić nie będę. Za to powiem, że zdecydowanie lepiej teraz jest Ładny kolor, ale myślę, że też pogodny wyraz twarzy dodaje Ci uroku

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 13:18   #24
paznokietka
Raczkowanie

o wiele ładniej a uśmiech ile dodał uroku
paznokietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 14:50   #25
mawis
Zadomowienie

fajna zmiana
jak dla mnie - brwi zbyt okrągłe i za grube - nadają oku ciężkości
konieczny korektor pod oczy, by zatuszować cienie pod nimi oraz podkład do zniwelowania niedoskonałości cery - jeśli nie lubisz się malować wypróbuj zestaw minimum
bardzo jasny, ale nie biały najlepiej waniliowy delikatnie opalizujący cień do powiek nałóż w wewnętrznym kąciku oka na skrzydełkach nosa i na 1/3 długości dolnej powieki i górnej - to rozjaśni oczy i doda im blasku - górną powiekę podkreśl ołówkiem, dolną delikatnie kreską zrobioną cieniem, wy tuszuj dokładnie rzęsy, trochę różu, coś na usta i gotowe.

a fryzurka fajna - z tym że pomyślałabym nad gęściejszą grzywką żeby ukryć zmarszczkę mimiczną, która masz dosyć głęboką
mawis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:07   #26
ahankara
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paznokietka Pokaż wiadomość
o wiele ładniej a uśmiech ile dodał uroku
zgadzam się w 100%
ahankara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:30   #27
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5
Ewo, wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteś zdeterminowana do zmiany wyglądu i jaki efekt chciałabyś osiągnąć.

nie wiem, czy to kwestia słabego światła przy robieniu zdjęć, czy masz trochę zszarzałą cerę? - domyślam się, że skoro straciłaś tyle kilogramów w krótkim czasie, to ma to podłoże zdrowotne, albo jest spowodowane jakimś stresem. i pewnie dlatego Twoja twarz wygląda na zmęczoną.

masz cienie pod oczami i Twoja skóra wygląda na trochę rozciągniętą i wiotką - moja mama ma dokładnie tak samo. z tym, że ona w ogóle nie jest typem kobiety, która ma ochotę o siebie ciągle dbać i się, że tak powiem, konserwować.
bardzo rzadko stosuje jakiekolwiek kosmetyki, poza zwykłym kremem Nivea soft do twarzy. kiedyś kupiłam jej taki specyfik (link do KWC) i efekt był zdumiewający. nie dlatego, że to jakiś super kosmetyk, tylko po prostu mama regularnie go wklepywała pod oczy.

więc polecam Ci zainwestować w coś takiego właśnie, jakiś żel/krem, który rozświetla i ujędrnia skórę pod oczami. poza tym, może jakaś fajna maseczka rozświetlająca cerę? albo likwidująca przebarwienia (o ile je masz - bo na zdjęciu nie widać dokładnie), czy poprawiająca koloryt cery?

dziewczyny podpowiadały regulację brwi - i zgadzam się z tym. najlepiej zrobić to pierwszy raz u kosmetyczki (cena zabiegu śmieszna, a przynajmniej masz pewność, że wszystko będzie równiutko) a potem sama będziesz mogła walczyć z nimi pęsetą.
to optycznie powiększy Ci oczy i podniesie optycznie powieki, oczy będą się wydawały jaśniejsze i młodsze.

nowa fryzura mi się podoba. i na Twoim miejscu nie zapuszczałabym włosów, bo bardzo fajnie wyglądasz w krótkich - a z zapuszczaniem jest masa problemów. chociażby ten czas przejściowy, kiedy są ni długie, ni krótkie i wyglądają nijako.
kiedy następny raz będziesz wybierała się do fryzjera, może spróbujesz jeszcze jaśniejszych pasemek na włosach? najlepiej w kilku odcieniach.

jeśli chodzi o makijaż - rozświetlający korektor pod oczka i lekki podkład - i twarz zrobi się promienna. nie polecałabym Ci kredki/eylinera, raczej delikatny, jasny cień do oczu, na przykład beżowy, zielonkawy, czy brzoskwiniowy. wydaje mi się, że odpadają ciemne kolory w makijażu.
a na usta na przykład błyszczyk, który je optycznie uwydatni (poszukaj takiego, który ma miętowy/mentolowy posmak - one sprawiają, że usta są gładsze).

PS: nosisz kolczyki? jeśli tak, to delikatne długie (np. kuleczka na dłuższym łańcuszku) bardzo by Ci pasowały.

wrzucam zdjęcia kolczyków znalezionych w sieci - o takich właśnie myślałam. jeśli nie lubisz kolorowych, srebrne w takim rodzaju też wyglądałyby ładnie.

poza tym - może warto tutaj zajrzeć?
wizażowy Kurs Makijażu
- tam krok po kroku przeczytasz, jak uniknąć błędów w make up-ie.

pozdrawiam!

przepraszam za trzy posty pod rząd, ale gapiszon ze mnie straszny - i ciągle zapominam, że tutaj nie można edytować...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolczyki.JPG (26,0 KB, 7 załadowań)

Czas edycji: 2008-03-25 o 13:55 Powód: p/p
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 13:22   #28
gayenka
Zakorzenienie

Ewo mi sie nowa fryzurk abardzo podoba.Badrzo pozytywna zmiana oby tak dalej
Stary 2008-03-25, 13:55   #29
201704240951
Konto usunięte

Coraz lepiej
Uśmiechac się, a parę lat mniej i osoba wydaje się bardziej miła
Przydałoby się coś zrobić z cerą
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:01   #30
ewab176
Przyczajenie

GG do ewab176

dziekuje dziewczyny za te cenne uwagi co do brwi macie racje juz zrobiłam ich regulacje cienie pod oczami -oczywiscie stosuje kremy zele - maseczki tez. Chce zmienic cos w swoim wygladzie i to robie jak widzicie samopoczucie zaczyna tez wracac mi do normy przesypiam całe noce a to zapewne tez ma pozytywny wpływ na zmiany. Wszystko połozyłam na jedo NIE PODDAM SIE NICZEMU I BEDE WALCZYŁA O SIEBIE to jest moje obeccne motto .
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości