jedwab - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-15, 12:14   #1
oludzie
Przyczajenie

jedwab

Cześć Dziewczyny. Proszę o informacje na temat metody fiberglas. Nigdy nie przedłużałam paznokci tą metodą. Poradźcie, co muszę zakupić, jakie preparaty i jakich firm? A tak na marginesie, czy to jest trudne? Pozdrawiam.
oludzie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 14:43   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Dot.: jedwab

Jak wpiszesz w wyszukiwarce "fiberglass" to wyskoczy Ci kilka wątków na ten temat Metoda sama w sobie nie jest trudna- jak w szystkie inne, pod warunkiem, że masz ukończony kurs
Stary 2008-03-20, 10:24   #3
kasieek23
Rozeznanie

GG do kasieek23
Dot.: jedwab

cZESC!!!! METODA JEDWABNA NIE JEST TRUDNA ALE WYMAGA SKPIENIA JAK KAZDA DO WYKONANIA TIPSOW JEDWABNCH POTRZEBNE SA-KLEJ DO JEDWABIU,JEDWAB,AKTYWATOR I RESIN. jA MAM PRODUKTY Z FIRMY LA FAME-DLA MNIE NAJLEPRZA
WYKONANIE TIPSOW : ZAKLADASZ TIPSA JAK PRZY KAZDEJ METOZIE,NASTEPNIE DOPASOWUJESZ PASEK JEDWABIU DO PAZNOKCIA-PRZYKLEJASZ,SMARUJESZ JEDWAB KLEJEM,CZEKASZ AZ WYSCHNIE,NASTEPNIE KLADZIESZ NA TIPSA NIE WIELKA ILOSC RESINY NA TIPSA ZACZYNAJAC OD DOLU TAK BY PAZNOKIEC WYGLADAL NATURALNIE(TAK SAMO KLADZIESZ RESINE JAK ZEL) RESINE ZA KAZDYM RAZEM UTRFALASZ AKTYWATOREM ALE TU UWAGA!!!!!!! MUSISZ PAZNOKCIA SKIEROWAC W DÓLI W SPOREJ ODLEGLOSCI ZAAPLIKOWAC AKTYWATOR. JEZELI ZROBISZ TO ZBYT BLISKO NA RESINIE POJAWIA SIE WYPUKLOSCI PODOBNE DO GRZYBKOW A NAWET MOZESZ POPARZYC PAZNOKCIA SWOJEGO LUB KLIENTKI. WSZYSTKO POWTARZASZ TRZY RAZY AZ CALY PAZNOKIEC BEDZIE POKRYTY-UWAGA NA SKORKI!!!!!!!! PO WYSCHNIECIU OSTATNIEJ WARSTWY KAZDEGO PAZNOKCIA POLEROJESZ PILNICZKIEM-POLERKA. JAK CHCESZ WTOPIC OZDOBY TO UZYJ ZELU NA SAM KONIEC. TO CHYBA WSZYSTKO
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości