KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-13, 08:49   #361
konad.pl
Sponsor

Smile Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam,

zapraszam wszystkich serdecznie na targi do Warszawy, które odbędą się w ten weekend 14-15 Marca w nowym miejscu Warszawskim Centrum Targowo Kongresowym [nowiutki obiekt] na ul. Marsa 56.

Zapraszam na stoisko KONAD o nr E11.

Przygotowaliśmy fajne promocje oraz pokażemy większość naszych nowych produktów.

Pozdrawiam
Kasia
| Teraz od 19,99zł! ŻELE UV, AKRYLE i PŁYTKI! |
konad.pl jest offline  
Stary 2009-03-13, 13:17   #362
dariagliwice
Przyczajenie

Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam Jestem tu dziś pierwszy raz więc witam wszystkich serdecznie.Myśle że będę tu często zaglądać ponieważ opanowała mnie konadomania.Niedawno kupiłam zestaw podróżny i biały lakier. I musze przyznać że ktoś kto to wymyślił to BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK!!! Szacun!!! Myśle na okrągło tylko o tym jaki nowy wzorek sobie zrobić

Niedawno był opust 10%.Oczywiście skorzystałam z niego i kupiłam nowa płytke i dwa lakiery złoty i różowy pastelowy. Ten różowy nawet fajny ale złotego prawie wogóle nie widać.Jeszcze nie próbowałam ale chyba będzie widoczny tylko na ciemnym podkładzie Ale generalnie mi sie wszystko podoba
Pozdrawiam
dariagliwice jest offline  
Stary 2009-03-14, 17:13   #363
Olkax
Przyczajenie

Witam, pisałam do was nie jednego juz maila.zamawialamu Was walizeczke za kwote powyzej 500 zl 18 grudnia 2008 roku. jestem zadowolona z produktow. do tej pory nie otrzymałam od was certyfikatu oraz plakatu na maile rzadko dostaje opowiedzi od Waszej firmy.Ciagle tlumaczycie sie iz zleciliscie do druku ale czy jako klient musze czekac az tak dlugo?? Prowadze Firme i naprawde zalezalo mi na tym bym otrzymala certyfikat oraz plakat proponowanych w salonie uslug.czekam na odpowiedz. pozdrawiam A.K.
Olkax jest offline  
Stary 2009-03-15, 09:02   #364
JustynaTBS
Przyczajenie

Unhappy Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Moja znajoma od naprawdę dłuższego czasu czeka na fakturę, którą miała dostać pocztą po kupieniu całego zestawu. Czeka i czeka i chyba się już nie doczeka. A kupiła produkty u jakichś pań które przyszły z konada do jej salonu
JustynaTBS jest offline  
Stary 2009-03-15, 11:03   #365
Olkax
Przyczajenie

a ja kupowalam na internetowej ich stronie i wiedze nawet ze ta sama osoba do mnie na poczatku pisala co tu sie wypowiada P.Kasia
Olkax jest offline  
Stary 2009-03-15, 11:11   #366
dzustam
Zakorzenienie

A dziewczyny nie możecie swoich prywatnych biznesów załatwić poprzez Prywatne Wiadomości.? Wystarczy kliknąć na nazwę użytkownika Konad

dzustam jest offline  
Stary 2009-03-15, 11:21   #367
Olkax
Przyczajenie

powiem tak specjalnie tu napisalam poniewaz od firmy konad nie ma zbytnio odpowiedzi chyba im nie zalezy a chcialam sie dowiedziec bo moze inne dziewczyny tez mialy takie problemy z ta oto firma.choc jestem zadowolona bardzo z produktow to z tego co dalej nie bardzo
Olkax jest offline  
Stary 2009-03-15, 13:22   #368
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Olkax Pokaż wiadomość
Witam, pisałam do was nie jednego juz maila.zamawialamu Was walizeczke za kwote powyzej 500 zl 18 grudnia 2008 roku. jestem zadowolona z produktow. do tej pory nie otrzymałam od was certyfikatu oraz plakatu na maile rzadko dostaje opowiedzi od Waszej firmy.Ciagle tlumaczycie sie iz zleciliscie do druku ale czy jako klient musze czekac az tak dlugo?? Prowadze Firme i naprawde zalezalo mi na tym bym otrzymala certyfikat oraz plakat proponowanych w salonie uslug.czekam na odpowiedz. pozdrawiam A.K.
Cytat:
Napisane przez JustynaTBS Pokaż wiadomość
Moja znajoma od naprawdę dłuższego czasu czeka na fakturę, którą miała dostać pocztą po kupieniu całego zestawu. Czeka i czeka i chyba się już nie doczeka. A kupiła produkty u jakichś pań które przyszły z konada do jej salonu
Cytat:
powiem tak specjalnie tu napisalam poniewaz od firmy konad nie ma zbytnio odpowiedzi chyba im nie zalezy a chcialam sie dowiedziec bo moze inne dziewczyny tez mialy takie problemy z ta oto firma.choc jestem zadowolona bardzo z produktow to z tego co dalej nie bardzo

Od czego jest telefon? Czemu nie zadzwonisz?
Stary 2009-03-15, 16:08   #369
Olkax
Przyczajenie

co to za firma ktora nie potrafi odpisac?
Olkax jest offline  
Stary 2009-03-15, 19:29   #370
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
co to za firma ktora nie potrafi odpisac?
No, jeśli bardziej zależy Ci na pokazaniu, jak niekompetentna jest firma, a nie na załatwieniu sprawy...
Dzwoniłąś tam chociaż albo pisałaś maila?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-03-16, 18:56   #371
Olkax
Przyczajenie

DZIEWCZYNY SŁUCHAJCIE !! JEDNAK OPLACALO SIE PISAC DO NICH MAILE Z UPOMNIENIAMI ZE JESZCZE JEDNAK SA MI WINNI CERTYFIKAT I PLAKAT DOSTALAM MAILA DZIS ZE C. I p. ZOSTAL DZIS WYSLANY PIOORYTETEM I DOLACZYLI GRATIS ZEL WIEC JAK SIE CZLOWIEK O SWOJE UPOMINA TO JEDNAK COS DAJE WIEC JUTRO LICZE NA PRZESYLKE
Olkax jest offline  
Stary 2009-03-17, 11:15   #372
konad.pl
Sponsor

Lightbulb Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam,

Certyfikat jest formą nagrody dla lojalnych Klientów, jest bezpłatny i nie jest potwierdzeniem uczestnictwa.. była już zresztą o tym mowa.. nie każdy kupujący dostaje certyfikat gdyż nie jest on obligatoryjny... o tym też była mowa.

Majla zawsze się opłaca napisać, ale też opłaca się zadzwonić i przypomnieć bo normalni ludzie w Konadzie pracują, a nie roboty a przy kilkustet majlach dziennie różne rzeczy się mogą przydarzyć.

Proszę, żeby w przyszłości jakiś kontaktowy problem był poprzedzony majlem oraz telefonem do firmy a potem do mnie jako instancja ostateczna wiadomość na PW.

Pamiętajcie, że my nie śpimy.. ;P w ciągu kilku miesięcy wprowadziliśmy do oferty kilkaset nowych wysokiej jakości produktów, kto dawno nie był na www.konad.pl niech nas odwiedzi i zobaczy ile jest nowych kategorii i jak dużo nowości NIE TYLKO DO PAZNOKCI.

Z ciekawostek i supernowości zapraszam do obejrzenia "Kosmetycznych Mercedesów" - superluksusowych kosmetyków dedykowanych dla kobiet 30+ dostępnych w kilku grupach: przeciwzmarszczkowej, nawilżającej, wygładzającej i wyrównującej przebarwienia itd... to już najwyższa światowa półka.. a cena duużo niższa niż jakość. Dodatkowo super nadają się na prezenty, bo opakowane są też niesamowicie.. niestety tego zdjęcia w pełni nie oddają .. w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej.

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka
Kasia
konad.pl jest offline  
Stary 2009-03-17, 19:57   #373
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

właśnie wypróbowałam mój pierwszy zestawik stempelkowy. i wyszło super jestem mega zadowolona

asikczek jest offline  
Stary 2009-03-17, 21:58   #374
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Apropos kosmetyków
Dostałam próbkę kremu i serum pod oczy. Są na prawdę świetne!
Stary 2009-03-21, 00:04   #375
KattiePL
Zadomowienie

Właśnie rozpakowałam paczkę od Konada, w której znajdowała się nagroda za II miejsce w konkursie.
Bardzo dziękuję firmie Konad za zorganizowanie konkursu.

Niemniej jedna rzecz nie daje mi spokoju - że nagroda została wysłana pocztą, to oszczędność ale dla mnie OK, tylko dlaczego wszystko zostało wrzucone luzem do koperty bąbelkowej i wysłane jako list polecony. Byłam na początku pewna, że dostanę paczkę kurierem zapakowaną w kartonik, żeby nic się nie uszkodziło. Szkoda że nie było informacji o sposobie dostawy, bo bym zaproponowała, ze dopłacę te 10 zł za kuriera. Chciałam sprezentować żel kuzynce, ale jak się tak rozlał (nawet nie mam pojęcia czym go wyczyścić ??) to wstyd mi byłoby jej dawać coś tak lepkiego
No ale nic, reszta jest super.
Dziękuję.
pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100740.jpg (43,0 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100732.jpg (87,1 KB, 201 załadowań)

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-03-21 o 23:10
KattiePL jest offline  
Stary 2009-03-23, 17:48   #376
konad.pl
Sponsor

Unhappy Dot.: KONAD - Artystyczne Zdobienie Paznokci

Witam,

Konad Polska był sponsorem nagród w konkursie, przesyłki dostarczała Poczta Polska - w regulaminie nikt nie podawał, że będzie to jakaś konkretna inna firma. Jeśli poczta dostarczyła uszkodzoną przesyłkę to w obecności listonosza należało to zgłosić. Jeżeli ktoś chciałby dostać przesyłkę konkretną firmą to wystarczyło zadzwonić. Co do opakowania to kiedyś korzystaliśmy z innych opakowań kartonowych, ale nie zdały egzaminu, bąble najlepiej amortyzują małe upadki, ale wszystko i tak przecież można zniszczyć, a sami z przesyłkami nie będziemy jeździć po Polsce. Wysyłamy kilkaset przesyłek miesięcznie i mamy znikomą ilość reklamacji, wygląda że akurat tutaj dostawca miał zły dzień.

Powiem tak, jakbym ja wygrała taką wartościową nagrodę to przez myśl by mi nie przeszło, żeby najeżdżać sponsora na jego własnym wątku (swoja drogą wątek konkursowy jest gdzie indziej) w ten sposób wypisując publicznie i publikując zdjęcia z "afery przesyłkowej" .... ale to może ja, bo nie jestem aferantką czy coś. Tak się sama zastanawiam czy organizowanie jakichkolwiek konkursów wogóle ma sens bo nie dość, że kłótnie przy pracach, ocenach to jakieś dziwne akcje między uczestnikami, a na koniec jeszcze sponsora obsmarują za to, że dostawca przesyłkę uszkodził, bo ją rzucał czy może ją przejechał..

Chcesz zrobić dobrą zabawę i ufundujesz wartościowe nagrody w konkursie ... to na koniec bez racji dostaniesz po buzi.
Dzięki KattiePL za to, że nas publicznie podliczyłaś za cały konkurs: naszą pracę, organizację, wydatki, cenne nagrody. Chyba sami sobie musimy teraz odpowiedzieć czy właśnie dla takich chwil warto żyć i coś robić dla innych... ale to pytanie pozostawiam już bez odpowiedzi..

Przyszła wiosna, więc może pójdę się utopić zamiast Marzanny, bo mi się chce wyyyyć, ehh. BUUUU!

;(
Kasia
konad.pl jest offline  
Stary 2009-03-23, 18:34   #377
froggie
Zakorzenienie

Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja nie odebrałam wypowiedzi KattiePL jako najeżdzanie na sponsora, ani w zaden inny negatywny sposób
Stary 2009-03-23, 18:37   #378
lele
Zakorzenienie

Konadzie wiadomo, ze zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie mial jakies ale. taki konkurs uwazam za dobra reklame. ale z drugiej strony osobie, ktora sie starala i wygrala jest przykro ze jej nagroda jest niepelna. bo jakby nie patrzec pewna jej czesc nie mogla zostac przetestowana. Kattie raczej miala dobre checi i zasugerowala, ze moze by lepiej pakowac zele. teraz ich nie moze sprobowac jej kuzynka, a moze by jej podpasowaly i by je kupila. a tak zoastanie pewnie przy swoich sprawdzonych.. ja tak to odbieram
lele jest offline  
Stary 2009-03-23, 18:38   #379
potty
Wtajemniczenie

GG do potty

halo halo... niech głos zabiorą pracownicy forum...
co wizaż na to???
ja czekam z zapartym tchem!

Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline  
Stary 2009-03-23, 18:41   #380
KattiePL
Zadomowienie

Tylko że ja nic nie pisałam, że mi coś nie pasuje. I bynajmniej nie chodziło mi o obsmarowywanie kogokolwiek. Chciałam zwrócić wam uwagę na dostawy, że może należałoby zastanowić się nad opakowywaniem żeli, które wysyłacie. A teraz Pani robi ze mnie jakąś piekielną diablicę, która nie wiadomo jak wybrzydza. A tego co od Was dostałam nie wybłagałam tylko wygrałam głosami wizażanek. Przykro mi ale ja mam w zwyczaju informować innych, jeśli robią coś nie do końca tak jak powinni. Nie mam zamiaru nikogo przepraszać ani nic odwoływać. Radzę wziąć mój poprzedni post do siebie i poprawić opakowania, w których wysyłacie żele. Nie spodziewałam się takiej mało dojrzałej reakcji ze strony kogoś kto reprezentuje dość znaną firmę w tej branży

Miłego topienia

p.s. BUUUUUUU....

EDIT:
Potty po co głos ma zabierać redakcja wizażu? nie kumam? wysyłka nagród raczej nie jest ich dzialką, chyba że Twoim zdaniem naruszyłam regulamin

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-03-23 o 18:50
KattiePL jest offline  
Stary 2009-03-23, 19:33   #381
JustynaTBS
Przyczajenie

Też mnie trochę dziwi reakcja firmy nikt nikomu krzywdy nie chciał zrobić. Dziewczyna napisała tylko to co jest faktem. Ja na moje przesyłki nie narzekam bo zawsze dochodzą całe i nigdy nic nie było uszkodzone ale przy tym jak traktuje się przesyłki na poczcie to chyba by pasowało je pakować w 5 takich kopert i dopiero w karton a ten w jeszcze jeden karton

tak wogule to kto jeszcze nie widział to możecie przeczytać
http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,4005359.html

Edytowane przez JustynaTBS
Czas edycji: 2009-03-23 o 19:37
JustynaTBS jest offline  
Stary 2009-03-23, 19:50   #382
KattiePL
Zadomowienie

Tylko że paczka sama nie była uszkodzona, żadna inna rzecz o dziwo nie ucierpiała. Problem tkwi w tym, że pudełka z zelami firmy KONAD nie są szczelne. Na kilku innych wątkach i innych forach czytałam, że paru osobom porozlewały się w trakcie transportu - niestety ale nie pamiętam gdzie, podałabym linka. Tak więc konad na pewno wie, że te pudelka pozostawiają wiele do życzenia, a mimo to wrzucają je do przesyłek jak ziemniaki, nawet nie wysilając się odrobinę, żeby je odpowiednio zabezpieczyć. W skrócie: producent nie potrafi zabezpieczyć żeli, które sam produkuje przed rozlaniem się w przesyłce. To nie jest wina poczty.

(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-03-24, 10:18   #383
konad.pl
Sponsor

Witam,

prawda jest taka, że przy okazji konkursu się zrobiło niezłe zamieszanie,
które miałam nadzieję zakończyło się przy okazji wyłonienia zwycięzców i wysłania nagród. Okazało się, że zawsze można zrobić z igły widły. Nie mam do Ciebie KattiePL żalu o nic po prostu jak napisałam podsumowałaś konkurs, mimo że widziałaś co się przy nim działo, ja bym już dała spokój ot co. Co do tzw pocenia się żeli bo chyba o tym tu mowa, bo wylany żel to co innego musiałby być np pęknięty.. to mamy jeszcze zimę, a nasi wspaniali przewoźnicy nie ogrzewają przestrzeni bagażowych z oszczędności, wiec mamy dużą różnice temperatur i stąd może zaistnieć taka reakcja.. na szczęście wiosna już blisko.. ta kalendarzowa już jest, a mam nadzieję, że za chwilę i ta prawdziwa przyjdzie.
Sorki za może i nagłą reakcję, ale jak byście były na moim miejscu to widziałybyście to troche od innej strony. Po prostu przykro człowiekowi jak się widzi, że cała akcja od początku do końca skrytykowana ze wszystkich stron, bijatyki, bany, dyskwalifikacje a przecież nie po to się to robi. Mamy się dobrze bawić, a nie kłócić przecież.
A propos Marzanny - Wisła mi jescze nie odmarzła

Pozdrawiam wszystkich
Kasia
konad.pl jest offline  
Stary 2009-03-24, 11:10   #384
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
halo halo... niech głos zabiorą pracownicy forum...
co wizaż na to???
ja czekam z zapartym tchem!
Przepraszam bardzo, ale nie bardzo wiem, na co czekasz z zapartym tchem? Konad ufundował świetne nagrody, konkurs zamiast dobrej zabawy stał się ringiem, nagrody zostały wysłane na czas i praktycznie po ogłoszeniu wyników
My wysyłając nagrody kurierem, też mamy czasami problem z przesyłką Czasami mam wrażenie, że ktoś po nich skacze.
Kochani trochę więcej dystansu i empatii
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline  
Stary 2009-03-24, 16:06   #385
koteczek1
Przyczajenie

Cytat:
Edytowane przez Aga01: Część posta usunięta, ponieważ nie ma związku z tematem i jest ignorowaniem poleceń moderatora.
P.S. Kolorowe żele mają bardzo ładne intensywne kolory.

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2009-03-24 o 17:22
koteczek1 jest offline  
Stary 2009-04-02, 00:02   #386
konad.pl
Sponsor

Witam, dla wszystkich tych którzy nie mieli okazji poczytać naszych nowości z ostatniego newslettera pozwalam go sobie wkleić. Myślę, że można się cieszyć, bo zmiany są naprawdę fajne! Pozdrawiam serdecznie, Kasia

ODNOWA NA WIOSNĘ

Po zimie Twoja skóra jest przesuszona i potrzebuje intensywnej regeneracji. Dlatego Konad wprowadził do oferty pięć Peelingów Naturalnych (Czekolada-Pomarańcza, Grejpfrut z Żurawiną, Limonka z Algami, Mango z Nagietkiem, Mięta-Eukaliptus), będących połączeniem działanie scrubu i balsamu nawilżającego. Naturalne oleje zawarte w peelingu wzbogacono o witaminę E (źródło młodości), więcej >>

Wśród nowości Konada znalazły się też Sole Mineralne (Zielona Herbata, Jodła Syberyjska, Lawenda-Sandał, Pomarańcz-Cynamon, Róża, Wanilia, Monoi de Tahiti). Kąpiele w solankach przynoszą niesamowite efekty, gdyż sól posiada mikroelementy potrzebne skórze. Różne kompozycje zapachowe soli Konad, zmienią Wasze łazienki w prywatne SPA, więcej >>

PROMOCJE NA WIOSNĘ !!!
- Płytki tematyczne S: 19.99 zł (standardowa cena: 30.00 zł)
- Płytki tematyczne M: 19.99 zł (standardowa cena: 30.00 zł)
- Płytki - NOWOŚCI: 24.99 zł (standardowa cena: 35.00 zł)
- Zestaw Perłowy: 74.99 zł (standardowa cena: 90.00 zł)
więcej >>

JESZCZE WIĘCEJ RABATU!
Nadeszła wiosna! Z tej okazji Konad Polska zwiększa wartość kodu promocyjnego o 50%. Podczas składania zamówienia na stronie www.konad.pl wpisz kod promocyjny i kupuj z rabatem, więcej >>

NOWE GODZINY OTWARCIA
Od 1 kwietnia br. sklep firmowy Konad w Krakowie (ul. Librowszczyzna 3, I p, lok. 4) zmienia godziny otwarcia: Pon.- Pt.: 9.00-17.00. Dzięki temu będziesz mogła nas odwiedzić lub odebrać zamówione produkty przed pracą.

konad.pl jest offline  
Stary 2009-04-15, 21:23   #387
Kropka00
Raczkowanie

Tyle promocji, a tu taka cisza

Mam pytania gdzie należy wpisać kod promocyjny, aby uzyskać rabat?? i czy wtedy zamówienie można osobiście odebrać??

Pozdrawiam
Kropka00 jest offline  
Stary 2009-04-17, 10:24   #388
konad.pl
Sponsor

Witam,

kod promocyjny wpisujemy w koszyku, można potem odebrać to osobiście.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Witam,

Zapraszam serdecznie na targi do Warszawy!

STOISKO KONAD - nr 58

miejsce:
SALON URODY
18-19 kwietnia
Hala EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12-14
Warszawa

Czekaja super ceny i fajne promocje - zapraszam serdecznie.
Kasia
konad.pl jest offline  
Stary 2009-04-24, 12:06   #389
BeBe44
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie mi ! Dziś dostałam zestaw Konad z płytką czyścikiem stempelkiem i lakierem. Zadowolona poszłam wypróbować jak to wszystko działa i... jestem zrospaczona, nic się nie odbija a jak już to jakiś kawałeczek lakieru. Bardzo proszę o pomoc gdyż bardzo mi zależy na paznokciach, bo jutro mam wesele i chciałabym mieć takie ładne paznokietki jak od kosmetyczki. Pewnie coś źle robie, może ktoś napisał by mi jak krok po kroczku to zrobić ? Oglądalam na youtube ale jakoś nic mi to nie dało... Błagam pomóżcie !
EDIT: Udało mi się, rozgryzłam to! baardzo podoba mi się ta technika, rzeczywiście sama prostota w której tyle piękna. Czyje się jakbym była u kosmetyczki z paznokciami bo takie piękne ! Ach... <zauroczona>

Edytowane przez BeBe44
Czas edycji: 2009-04-24 o 14:38
BeBe44 jest offline  
Stary 2009-04-24, 12:31   #390
Patka75
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BeBe44 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie mi ! Dziś dostałam zestaw Konad z płytką czyścikiem stempelkiem i lakierem. Zadowolona poszłam wypróbować jak to wszystko działa i... jestem zrospaczona, nic się nie odbija a jak już to jakiś kawałeczek lakieru. Bardzo proszę o pomoc gdyż bardzo mi zależy na paznokciach, bo jutro mam wesele i chciałabym mieć takie ładne paznokietki jak od kosmetyczki. Pewnie coś źle robie, może ktoś napisał by mi jak krok po kroczku to zrobić ? Oglądalam na youtube ale jakoś nic mi to nie dało... Błagam pomóżcie !
A umylas porzadnie mydelkiem stempelek? (wyjmij ta gumowa czesc i porzadnie pod ciepla woda umyj).
Patka75 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości