Pomozcie mi wyposazyc na nowo kosmetyczke:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-16, 18:20   #1
jennifer87
BAN stały

Pomozcie mi wyposazyc na nowo kosmetyczke:)

ostatnio stwierdzilam ze mam duzo rzeczy w mojej kosmetyczce ktore sa slabej jakosci, albo ktorych kompletnie nie uzywam chcialabym na nowo wyposazyc moja kosmetyczke zeby rzeczy wniej byly dobre jakosciowo ,biore pod uwage wysza polke cenowa ale niekoniecznie ,bo przeciez nie wszystko co drogie jest dobre ,chce w pelni znich korzystac ,a nie ze kupie i beda staly latami nieuzywane

1.Poszukuje dobrego podkladu kryjacego a jednoczesnie rozswietlajacego,aby twarz wygladala na zdrowa i promienna (moj typ cery to mieszana,sklonna do wypryskow i przebrawien)
2.tuszu do rzes ktore bedzie przedewszystkim bardzo wydluzal ,przy okazji moze te pogrubiac ale niekoniecznie(czarny) mam geste rzesy ale stosunkowo krotkie
3.dobra kredka czarna do oczu ,mialam juz max factora,inglota i kazda znich szybko schodzila i niestety sie rozmazywala,poszukuje mega trwalej kredki ktora nie bedzie sie mazac po kilku godzinach
4.eyeliner o bardzo inensywnym czarnym kolorze w tzw.pisaku (milo by bylo jakby sie dlugo trzymal)
5.Rózu do policzkow/pudru brazujacego/brazer itp w kolorze moreli-marchewki -brazu (zeby byl dosc traly i mial ladnie roswietlajace drobinki)
6.Perlowych cienie do oczu w kolorze brazu-bez - (rowniez zeby byly mega trwale i pieknie sie sie prezentowaly
7.Fajnych pomadek nawilzajacych usta o intesywnych soczystych barwach

bardzo prosze was o pomoc ,poniewaz nie jest to maly wydatek a chcialabym zeby byl przemyslany ,wiem ze moge liczyc na wasza pomoc i wiedze w tym temacie pozdrawiam goraco
jennifer87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:34   #2
hulya
Raczkowanie

Dot.: Pomozcie mi wyposazyc na nowo kosmetyczke:)

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
ostatnio stwierdzilam ze mam duzo rzeczy w mojej kosmetyczce ktore sa slabej jakosci, albo ktorych kompletnie nie uzywam chcialabym na nowo wyposazyc moja kosmetyczke zeby rzeczy wniej byly dobre jakosciowo ,biore pod uwage wysza polke cenowa ale niekoniecznie ,bo przeciez nie wszystko co drogie jest dobre ,chce w pelni znich korzystac ,a nie ze kupie i beda staly latami nieuzywane

1.Poszukuje dobrego podkladu kryjacego a jednoczesnie rozswietlajacego,aby twarz wygladala na zdrowa i promienna (moj typ cery to mieszana,sklonna do wypryskow i przebrawien)
2.tuszu do rzes ktore bedzie przedewszystkim bardzo wydluzal ,przy okazji moze te pogrubiac ale niekoniecznie(czarny) mam geste rzesy ale stosunkowo krotkie
3.dobra kredka czarna do oczu ,mialam juz max factora,inglota i kazda znich szybko schodzila i niestety sie rozmazywala,poszukuje mega trwalej kredki ktora nie bedzie sie mazac po kilku godzinach
4.eyeliner o bardzo inensywnym czarnym kolorze w tzw.pisaku (milo by bylo jakby sie dlugo trzymal)
5.Rózu do policzkow/pudru brazujacego/brazer itp w kolorze moreli-marchewki -brazu (zeby byl dosc traly i mial ladnie roswietlajace drobinki)
6.Perlowych cienie do oczu w kolorze brazu-bez - (rowniez zeby byly mega trwale i pieknie sie sie prezentowaly
7.Fajnych pomadek nawilzajacych usta o intesywnych soczystych barwach

bardzo prosze was o pomoc ,poniewaz nie jest to maly wydatek a chcialabym zeby byl przemyslany ,wiem ze moge liczyc na wasza pomoc i wiedze w tym temacie pozdrawiam goraco

na punkty 1-7 znam nastepujaca odpowiedz: wyszukiwarka
do kazego poszukianego kosmetyku znajdziesz osobny watek
hulya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:36   #3
jennifer87
BAN stały

hulya przeczytalam prawie cale kwc ,oraz poszczegolne watki i opinie sa tak zroznicowane ze ciezko jest mi podjac decyzje
jennifer87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 20:50   #4
madelaine_16
Rozeznanie

Moge doradzic jedynie tusz Loreal Intensifique.Jak dla mnie idealny I roż firmy Bourjois,mają ogromny wybór kolorów,na pewno znajdziesz coś dla siebie.
madelaine_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 21:16   #5
Queen
Wtajemniczenie

Mogę ze szczerego seca polecić Ci te kosmetyki. Spełniają one twoje wymagania.
podkład - Chanel Double Perfection niestety kosztuje ok. 160 zł
tusz do rzęs - super wydłuża Estee Lauder Lash XL, kosztuje ok. 120 zł
brązer/róz z drobinkami - moje ostatnie cud-odkrycie Joko Chockolate bronzer (ten ciemniejszy), kosztuje ok. 35 zł
Dodatkowo świetnie cienie ma Clinique (trwałe, wydajne i dające olśniewający efekt), a pomadki Pupa

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:30   #6
stawczak
Raczkowanie

podkład EL Double Wear, cienie firmy Nouba
stawczak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości