wtapianie ozdob w akryle - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-25, 22:28   #61
Blanka235
Raczkowanie

Dot.: Zatapianie w akrylu - jak?? HELP !!

'nie powiem bo zaplacilam' fakt zyjecie w kraju w ktorym kasa stoi na 1 mscu ale bez przesady, to juz chodzi o sam fakt bycia czlowiekiem dla ludzi,

dziewczyna chce sie czegos dowiedziec, stara sie powiekszac swoje umiejetnosci, i jest scieta na dzien dobry bo grono zachlannych panienek po kursie nie chce jej pomoc,

jak jestescie 'profesjonalistkami' wiecie wszystko o wszystkim w zakresie stylizacji, macie juz swoja 'renome' to nie rozumiem dlaczego nie chcecie powiedziec jakies anonimowej osobie jak wtopic cos tam w akryl, czyz wtedy ucierpi wasza "renoma" a moze to strach przed konkurencja.. śmiechu warte..
Blanka235 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:38   #62
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
99 % takich delikwentek zaczyna pózniej robić paznokcie koleżankom.
Tej zrobi pulpety, tamtej przepiłuje płytke, tamtą pokaleczy, tamtej odejdzie żel zrywając po drodze płytke.
WNIOSEK bedzie jeden - "tipsy niszczą paznokcie, są grube i brzydkie".
EFEKT bedzie jeden - "nigdy wiecej nie zrobie sobie tipsów"

A ,że stylizacja to moje ogromne hobby i pasja dostaję k***icy wysłuchując takich bredni.
To tak w skrócie, rozpisywać mi sie nie chce.
Cytat:
Napisane przez Blanka235 Pokaż wiadomość
'nie powiem bo zaplacilam' fakt zyjecie w kraju w ktorym kasa stoi na 1 mscu ale bez przesady, to juz chodzi o sam fakt bycia czlowiekiem dla ludzi,
Rozumiesz słowo pisane w języku polskim?
Czy nie bardzo?

( pytanie retoryczne )

HEHEHE... "żyjecie w kraju...." w ustach osoby która dopytuje się ILE MOZE BRAC ZA PAZNOKCIE rozbawiło mnie do łez.
Za granicę natomiast wyjechałąs na wakacje?
Czy moze pozwiedzać?
Bo napewno nie zarabiać jak 2 miliony innych zdesperowanych Polaków.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:45   #63
Blanka235
Raczkowanie

jak sie jest profesjonalistka to sie ma klientki bez znaczenia czy sasiadka partaczy to co robi i robi krzywde innym czy nie..

w zyciu nie spotkalam sie z takim chamstwem, wystarczylo napisac trzy slowa i byloby po robocie, ale nie..
Stary 2007-03-25, 22:47   #64
Blanka235
Raczkowanie

nie zarabiam bawiac sie paznokciami, nie wyjechalam tez na wakacje wyjechalam zyc w gronie normalnych ludzi, a nie kretynow myslacych tylko o sobie
Stary 2007-03-25, 22:48   #65
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Rozumiesz słowo pisane w języku polskim?
Czy nie bardzo?
.

Cytat:
jak sie jest profesjonalistka to sie ma klientki bez znaczenia czy sasiadka partaczy to co robi i robi krzywde innym czy nie..
.
Jak widać nie rozumiesz.
Stary 2007-03-25, 22:51   #66
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
zyjecie w kraju w ktorym kasa stoi na 1 mscu

(...) Powiedziała laska ,która wyjechała za granicę za kasą.

Cytat:
nie wyjechalam tez na wakacje wyjechalam zyc w gronie normalnych ludzi, a nie kretynow myslacych tylko o sobie
Stary 2007-03-25, 23:05   #67
Blanka235
Raczkowanie

fakt kazda dziewczyna w moim wieku wyjezdza za granice za kasa

wyjechalam do szkoly do pracy tez fakt ale jak chce sie uczyc za granica to innego wyjscia jak praca nie ma, fakt zarabiam nawet trzy razy wiecej jak ty, ale jestem z tego dumna, jest mnie stac na wszystko, nie licze pieniedzy tak jak to sie robi w polsce nie zastaawiam sie nad tym co bedzie jutro, poprostu zyje na poziomie, i z godnoscia, o ktorej zapewne wiekszosc polakow (najczesciej studentow) juz zapomniala pracujac za podstawowe 600zl, do prawdy nic tylko zostawac w kraju

fakt tylko pogratulowac masochistom ktorzy jeszcze w polsce zostali,

no oczywiscie pomijajac elite polityczna ktore ze swojej pozycji materialnej jest nadzwyczaj zadowolona
Stary 2007-03-25, 23:07   #68
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Zastanow sie co piszesz, bo sama sobie przeczysz...............

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 23:16   #69
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Hehehehe napisz jeszcze 30 linijek o pieniądzach i powtórz zdanie ,ze " w Polsce wszyscy myslą tylko o kasie".
I wspomnij jeszcze o "godności"

Żenada

Ale fakt, lepiej wyjezdzać za granice i siedziec na zmywaku u jakiegoś araba.
Toż to powod do dumy niebywały.

Dodam też, że dziwnym trafem nie masz pojecia o moich zarobkach wiec nie bardzo masz podstawy sie wypowiadać.
Sęk natomiast w tym,ze ja do roboty wyjezdzac nie muszę, w przeciwienstwie do setek tysięcy życiowych nieudaczników.

Koniec tematu z mojej strony, do dyskusji potrzebny mi jest partner co najmniej równorzędny.
A ten podstawowy warunek spełniony nie jest.
Stary 2007-03-25, 23:16   #70
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
jakis argument?
Mam się przed tobą tłumaczyć
Stary 2007-03-25, 23:55   #71
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Mam się przed tobą tłumaczyć
heh...no comment
Svinecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 23:56   #72
magda_222
Zadomowienie

GG do magda_222

Cytat:
Sęk natomiast w tym,ze ja do roboty wyjezdzac nie muszę, w przeciwienstwie do setek tysięcy życiowych nieudaczników.
Z wczesniejszymi wypowiedziami w 100 % sie z Toba zgodze. ALe nie z ta. Paula nie tylko nieudacznicy wyjezdzaja za granice. Mam dwie kolezanki, ktore siedza za granica i bynajmniej nie sa zyciowymi nieudacznikami.

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 00:08   #73
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
H
Od razu zrobilo mi sie milo...

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 00:10   #74
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez magda_222 Pokaż wiadomość
Z wczesniejszymi wypowiedziami w 100 % sie z Toba zgodze. ALe nie z ta. Paula nie tylko nieudacznicy wyjezdzaja za granice. Mam dwie kolezanki, ktore siedza za granica i bynajmniej nie sa zyciowymi nieudacznikami.
Madziu ależ oczywiscie ,że nie.
Ja sama mam sporo znajomych - świetnych lekarzy specjalistów czy speców od marketingu, którzy pojechali tam sciągnieci przez zachodnie koncerny.

Ale nie czarujmy się - 90 % Polaków jedzie na zmywak bo w Polsce nie potrafią sobie poradzić.
Po czym wchodzą na fora internetowe i leczą kompleksy.

Hecate nie ma najmniejszego powodu do sarkazmu tudzież znaczacych komentarzy. Przeczytaj całość wypowiedzi to zobaczysz o co mi chodzi.

Eee temat nie wart wiecej uwagi.
Stary 2007-03-26, 00:22   #75
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
M
Hecate nie ma najmniejszego powodu do sarkazmu tudzież znaczacych komentarzy. Przeczytaj całość wypowiedzi to zobaczysz o co mi chodzi.
Paulo przeczytalam - wiem ze zostalas sprowokowana wypowiedziami mocno zenujacymi na poziomie poloka a nie Polaka z tym ze jednak ja nie zostalam sciagnieta przez koncern, nie jestem lekarzem, ekonomista, dziennikarzem... na zmywaku nie robie ale wciaz ponizej kwalifikacji duzo duzo.

Czy nie potrafilam poradzic sobie w PL? nie potrafilam... Nieudacznik zyciowy? nigdy tak o sobie nie myslalam...

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
Stary 2007-03-26, 00:38   #76
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ale Hecate czy jesteś osobą , która ni z gruszki ni z pietruszki wypisuje rzeczy typu: -
" u was ( hoho wielka cudzoziemka się znalazła) mysli sie tylko o kasie"
(sic - co za debilizm?! 10 km po drugiej stronie granicy ludzie nie mają dzieci do wykarmienia i nie pracują na chleb?!)

"zarabiam 3 razy wiecej jak ty" ( ah, ta trudna polska mowa)

"wyjechalam za granice zyc w gronie normalnych ludzi a nie kretynow" Może bez komentarza.

"jest mnie stać na wszystko"

"pogratulowac masochistom ktorzy w polsce zostali"

To sformułowania typowe dla sfrustrowanego polaczka , którmu się wydaje,że złapał pana Boga za nogi. Bo w kraju poradzić sobie nie potrafił.
A teraz probuje leczyć kompleksy i podreperować swoją niską samoocenę.
I niestety prawda jest taka,że zdecydowana część naszych wyjeżdzajacych rodaków prezentuje taki typ mentalności.
Po czym wielce dumni i zadowoleni wracają do kraju bo "pracowali za granicą".

Ale czy Ty Hecate podpisujesz się pod którymkolwiek z podkreslonych zdań?
Z tego co kojarzę Cię z forum - to wydaje mi się ,że nie.
Więc nie nadinterpretuj proszę moich słów ponieważ ja mowię o okreslonym typie ludzi - bo skłonności do generalizowania zarzucić naprawdę mi nie można.
Byłoby to bardzo głupie i nierozważne a tego niestety również przypisać mi nie sposób.
Stary 2007-03-26, 00:44   #77
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:

Ale czy Ty Hecate podpisujesz się pod którymkolwiek z podkreslonych zdań?
Z tego co kojarzę Cię z forum - to wydaje mi się ,że nie.
Więc nie nadinterpretuj proszę moich słów ponieważ ja mowię o okreslonym typie ludzi - bo skłonności do generalizowania zarzucić naprawdę mi nie można.
Byłoby to bardzo głupie i nierozważne a tego niestety również przypisać mi nie sposób.
Paulo ale ja czy chce czy nie chce tez jestem na emigracji w celach zarobkowych, swiadoma pracy ponizej kwalifikacji czula na tym punkcie. Zle zrozumialam - to przepraszam ze sie unioslam.

I jak mowilam no coz osoba z ktora prowadzic probowalas polemike nie wykazala sie zbytnia inteligencja albo chociaz jakims trafnym, zgrabnym doborem argumentow...

Ot - wystawila swiadectwo polskiej emigracji.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
Stary 2007-03-26, 09:59   #78
Ines1985
Zakorzenienie

Obie dostajecie ostrzeżenie za naruszenie regulaminu.

Cytat:
nie zarabiam bawiac sie paznokciami, nie wyjechalam tez na wakacje wyjechalam zyc w gronie normalnych ludzi, a nie kretynow myslacych tylko o sobie
Nie wiem kogo masz na myśli pisząc "kretynów". Z kontekstu wynika, że piszesz o Polakach.
A wyzywanie użytkowników od kretynów jest na tym forum zabronione.... Zresztą...

Cytat:
Hehehehe napisz jeszcze 30 linijek o pieniądzach i powtórz zdanie ,ze " w Polsce wszyscy myslą tylko o kasie".
I wspomnij jeszcze o "godności"

Żenada

Ale fakt, lepiej wyjezdzać za granice i siedziec na zmywaku u jakiegoś araba.
Toż to powod do dumy niebywały.

Dodam też, że dziwnym trafem nie masz pojecia o moich zarobkach wiec nie bardzo masz podstawy sie wypowiadać.

Koniec tematu z mojej strony, do dyskusji potrzebny mi jest partner co najmniej równorzędny.
A ten podstawowy warunek spełniony nie jest.
... od nieudaczników zyciowych także. Tym bardziej, że na wizażu jest wiele emigrantek... i niektóre z nich poczuły się urażone.

Radziłabym przenieść się z tą dyskusją na prywatne wiadomości.

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 10:08   #79
Blanka235
Raczkowanie

widze kolezanka ma szerokie pojecie na temat pracy polakow za granica- praca na zmywaku u araba- czyzbys sama tak pracowala ?? przypomne ci ze w tej grupie zyciowych nieudacznikow sa tez ludzie ktorzy studiuja na Oxfordzie, Cambridge i chociazby w Leeds, pozniej zajmuja wysokie stanowiska, nie po trumach jak to sie dzieje w pieknej polsce i nie po znajomosci ale dzieki wlasnym umiejetnosciom, ty zapewne w swoim otoczeniu tez masz znajomych ktorzy wyjechali za granice do pracy i milo im sie zrobi wiedzac ze masz ich za "zyciowych nieudacznikow"

a moze sama juz myslalas o wyjezdzie zeby troszke wiecej zarobic ? chyba juz kazdemu w tym kraju przeszlo to przez mysl a jesli nie to gratuluje zarobkow w wysokosci 10 000zł bo tyle musisz miec zeby zarabiac tyle co byle jaki polak na byle jakim stanowisku, i czy wlasnie to nie jest zenada? w polsce taka kase maja prezesi, bardzo dobrzy prawnicy i zlodzieje a w anglii byle jaka osoba z podstawowa kwota tyle zarabia miesiecznie, to teraz pomysl ile by zarabial taki prawnik, prezes zyjacy w anglii - tu jest ukryta ta godnosc czlowieka, i uwiez to ze ty jestes stylistka paznokci jestes zadowolona z tego co robisz, to twoje zarobki i tak nie sa odzwierciedleniem twoich umiejetnosci, w anglii dobra stylistka za paznokcie bierze 150GB dostajesz tyle od jednej klientki?? nie sadze.. wiec gdzie jest twoja godnosc? mnostwo czasu spedzane na samo rozwoju, precyzyjne polozenie zelu na paznokcie, ladna ozdoba z akrylu zeby zgarnac 150 ale zł. to z pewnoscia nie jest kwota za setki godzin spedzone na szkoleniach, kursach. teraz pomysl dlaczego te setki nieudacznikow udaja sie do anglii, za kasa? owszem, ale w wiekszosci zeby miec zarobki na poziomie umiejetnosci.

i zapewne moja wypowiedz rowniez nie jest na twoim poziomie, wiec gratuluje idealnego zycia, zadowolenia z siebie i wielkiej godnosci ( bo nie plynacej z checi osiagania coraz wiekszego zysku)
Stary 2007-03-26, 10:55   #80
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
a moze sama juz myslalas o wyjezdzie zeby troszke wiecej zarobic ?
Nie, nie myslałam.
Cytat:
chyba juz kazdemu w tym kraju przeszlo to przez mysl
Nie, nie każdemu.

Cytat:
w polsce taka kase maja prezesi, bardzo dobrzy prawnicy i zlodzieje
Dzięki bogu nie tylko.

Cytat:
i uwiez to ze ty jestes stylistka paznokci jestes zadowolona z tego co robisz,
Ból w tym,ze stylizacja to tylko moje hobby.

Cytat:
wiec gratuluje idealnego zycia, zadowolenia z siebie
Bardzo dziękuję

Cytat:
i wielkiej godnosci ( bo nie plynacej z checi osiagania coraz wiekszego zysku)
Godność z pieniędzmi nie ma nic wspólnego.
Idąc tym tokiem rozumowania prostytutki to kobiety pełne godności bo zarabiają duzo pieniędzy by żyć "godnie".
Jak to Brodski powiedział - 'godność człowieka to absolut a nie pojęcie cząstkowe' i należy do tych niezbywalnych wartości, których NIE MOZNA przeliczać na pieniądze.

Sorry ale nie jestem materialistką, moje życie nie upływa i mam nadzieję nie bedzie upływało pod znakiem pogoni za pieniądzem.
Co nie zmienia faktu,że dzięki bogu na przerózne zachcianki mnie stać tak więc do mojej kieszeni zagladać współczujacym okiem nie musisz.

Ines wyjasnij mi prosze za co dostałam ten wasz słodki punkcik?
Bo nie bardzo rozumiem. Dlatego ,ze ktoś poczuł się "urażony" ?
Od kiedy pojęcie "nieudacznik" jest wyzwiskiem ?
Z tego co widze w slowniku, jego synonimami są określenia " pechowiec, nieszczęsliwiec, ofiara losu "

Czy jak napiszę ,że 2 mln nieszczęsliwców wyjechało za kasą za granicę to nasza emigracja poczuje się mniej urażona?

Kiedyś cytując mojego wykładowcę napisałam,że 70 % społeczenstwa to idioci i frustraci? Czemu wtedy nie dostałam upomnienia "bo ktoś poczuł się urażony" ?

Jak napiszę ,że gejowski seks analny jest obrzydliwy też dasz mi upomnienie bo jakis gej poczuje sie urazony?

Proponuję nie być bardziej papieską niż sam papież.
Stary 2007-03-26, 12:08   #81
Ines1985
Zakorzenienie

Cytat:
Ines wyjasnij mi prosze za co dostałam ten wasz słodki punkcik?
Bo nie bardzo rozumiem. Dlatego ,ze ktoś poczuł się "urażony" ?
Od kiedy pojęcie "nieudacznik" jest wyzwiskiem ?
Z tego co widze w slowniku, jego synonimami są określenia " pechowiec, nieszczęsliwiec, ofiara losu "

Czy jak napiszę ,że 2 mln nieszczęsliwców wyjechało za kasą za granicę to nasza emigracja poczuje się mniej urażona?

Kiedyś cytując mojego wykładowcę napisałam,że 70 % społeczenstwa to idioci i frustraci? Czemu wtedy nie dostałam upomnienia "bo ktoś poczuł się urażony" ?

Jak napiszę ,że gejowski seks analny jest obrzydliwy też dasz mi upomnienie bo jakis gej poczuje sie urazony?

Proponuję nie być bardziej papieską niż sam papież.
Po pierwsze - nie dostałaś żadnego punkcika

Jesli twierdzisz, że niesłusznie wlepiłam Ci ostrzeżenie - napisz do administracji.

Ja tylko reaguję na "zły post".
Widocznie ktoś poczuł się urazony "nieudacznikiem" tak jak ty "kretynami".
Moim zdaniem te dwie wypowiedzi maja podobną "wagę"... I żadna z nich nie zasługuje na punkty... Dlatego dostałyście tylko ostrzeżenia.

// Jakby były wątpliwości - te wypowiedzi sa po prostu niegrzeczne i podchodzą pod złamanie 1 i 2 punktu regulaminu.

Ostatniego zdania nie skomentuję...

Stary 2007-03-26, 12:13   #82
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

paulakrk jestes niesamowita
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 12:15   #83
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
I żadna z nich nie zasługuje na punkty... Dlatego dostałyście tylko ostrzeżenia.
No nie wiem
Nie znam się na tej Waszej nomenklaturze ale ja widze pod sobą jakies 1/0

Rozumiem,że wygrywam?

Hehehe nieistotne zresztą

Blue ale ,ze co ?
Stary 2007-03-26, 12:18   #84
Ines1985
Zakorzenienie

Cytat:
No nie wiem
Nie znam się na tej Waszej nomenklaturze ale ja widze pod sobą jakies 1/0

Rozumiem,że wygrywam?

Hehehe nieistotne zresztą
Punkty to ta liczba w nawiasie (czyli w twoim przypadku zero). 1/0 znaczy ze dostalas tylko upomnienie. To zamiast oficjalnego upomnienia słownego.

Stary 2007-03-26, 12:19   #85
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

zawsze z podziwem czytam Twoje posty bo dla mnie sa niezwykle trafne
Blue sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 16:02   #86
jinxi
Raczkowanie

....I pomyśleć że weszłam na ten post tylko po to by dowiedzieć się jakie porady dostanie koleżanka na temat zatapiania ozdób w akrylu...
Ale jak już tu jestem to....
Bulwersuje mnie strasznie gdy widzę teksty w stylu "zapłaciłam za kurs to po co mam sie z Tobą dzielić tą wiedzą"
Po co w ogóle coś pisać i zadawać takie głupie pytanie osobie która szuka tylko drobnej porady? NIe lepiej po prostu i wiedzę i tego rodzaju teksty pozostawić dla siebie jeśli się nie chce pomóc?? Uważam , żę cała ta dyskusja jest bez sensu. Niech te "lepsze" czyli Stylistki po kursach sie po prostu nie wypowiadają jak nie chcą a nie wzbudzają nie potrzebne emocje i dyskusje takie jak ma miejsce tutaj.

Osobiście uważam że na opinie swoją każdy pracuje sobie sam. Jeśli ktoś jest dobry nie boi się zdradzić poczatkującej dziewczynie paru rad! Jak ktoś kogo nie znasz i komu nie robiłaś paznokci ma popsuć ci opinie?? A co do odpowiedzialności to niestety w salonie też mogą ci spieprzyc pazurki i to po kursie i jeszcze za to trzeba zapłacić...i jeśli tak się stanie to nikt nie obwini wszystkich stylistek świata tylko tą która to zrobiła.Taka jest prawda!

Dlatego Panie bez dobrej woli nie tłumaczcie się głupio tylko po prostu nic nie piszcie jak nie macie ochoty pomóc, a Świat od razu zrobi się lepszy
Stary 2007-08-28, 16:12   #87
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Ten wątek ma pół roku. Od tego czasu trochę się u nas zmieniło na forum Nie ma potrzeby wyciągać i prać starych brudów.

Cytat:
Jak ktoś kogo nie znasz i komu nie robiłaś paznokci ma popsuć ci opinie??
Chodzi nie o opinię o Tobie/mnie konkretnie - Annie Kowalskiej, tylko o rozpowszechniane bzdury - zarówno przez klientki niedouczonych (niekoniecznie bez kursu) "stylistek" jak i przez nie same.
Przykłady:
- tipsy niszczą paznokcie, bo trzeba spiłować paznokcie do papierka przed ich załozeniem
- paznokcie na formie sa nietrwale
- przedluzanie paznokci powoduje grzybicę (przyklad żywcem wzięty z Wizażu)

To o to chodzio dziewczynom piszącym o psuciu opinii.
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 17:45   #88
jinxi
Raczkowanie

Droga Agoosiu wiem że chodzi nie o konkretne osoby a o stylistki w ogóle.Nie słyszałam by ktoś mówił że stylistki są do d...ogólnie bo ktoś komuś pazurki spiep... a jeśli chodzi o to o czym piszesz (czyli te bujdy na temat paznokci latające gdzieś tam po świecie) to sama potwierdziłaś dlaczego warto czasem podzielić się swoją wiedzą- lepiej dobrze jest komuś poradzić i wyjaśnić by takie bzdur się nie rodziły albo by chociaż ograniczyć ich powstawanie (bo bujdy na rózne tematy bedą zawsze dopóki bedą ludzie chodzili po tym świecie i nic tego nie zmieni)....lepsze to niż tekst nie powiem bo zapłaciłam...no ale masz racje nie ma co wracać so dawnych wątków Lektura za bardzo mnie wciągnęła by spojrzeć na datę. Szkoda jednak że od tego czasu nikt się na wizażu nie znalazł co by odpowiedział tej lasce na pytanko...no ale cóż...życie
Pozdrawiam
Stary 2007-08-29, 00:21   #89
Albertyna
Zakorzenienie

Jinxi, to ja Ci może odpowiem prościej- kupiłas sobie może ostatnio jakiś ciuch, albo kosmetyk? Superowo! oddaj mi go na troche- ja pouzywam i potem Ci oddam.

Tak samo jest z kursami -są dzielne dziewuszki, które na kursy oszczędzaja miesiącami nie kupując sobie kolejnych ciuszków i odmawiając drobnych przyjemności. Nareszcie pójda na kurs i sa z tego bardzo zadowolone, czemu maja teraz za darmo dzielic sie zdobyta wiedza, z tymi, które w tym samym czasie, gdy one oszczedzały na kurs kupowały sobie kolejna prę butów, a teraz oczekuja, ze ktoś się wiedza podzieli za friko?

No i jeszcze to wszystko o czym pisała Agoosia- pisząc na formu nie piszemy do jednej konkretnej osoby, ale do wszystkich, którzy to przeczytają, a potem są "stylistki", które robia okropne paznokcie, niszcząc naturalne paznokcie swoim kolezankom i mit "Tipsy niszcza paznokcie" jest wciąż żywy.
Stary 2007-08-29, 09:40   #90
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
mit "Tipsy niszcza paznokcie" jest wciąż żywy
i sprawia, że tracimy potencjalne klientki.
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości