Suche i rodwajające się włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-17, 14:16   #1
goniiia
Raczkowanie

Exclamation

Suche i rodwajające się włosy

Mam dość długie(z 10cm za łopatki)włosy,które strasznie się rozdwajają ,już tydzień po podcięciu 3 cm znowu jest to samo.
Odżywki też za bardzo mi nie pomagają. Błagam o jakieś ciekawe pomysły. Dodam że moje włosy są gęste,falują i się puszą.
goniiia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:33   #2
veronicee
Raczkowanie

Dot.: Suche i rodwajające się włosy

Mam podobny problem. Chyba pójdę poradzić się fryzjerki...

Are you proud of who I am?

Dieta: schudnąć do półmetku (7 listopad)

^^ veronicee
veronicee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 10:57   #3
tulipanna.
Zakorzenienie

Po pierwsze, watkow na ten temat jest sporo, wiec sadze, ze znalazlabys odpowiedz na nurtujace Cie pytania korzystajac z wyszukiwarki.

Skoro jednak zalozylas juz watek, a ja tu wdeplnelam Proponuje Ci:
- obciecie rozdwojonych koncowek
- zaopatrzenie sie w profesjonalne serum na koncowki lub jedwab i uzywanie go systematycznie
- ograniczenie suszarki/ farbowania - z suszarki najlepiej zrezygnowac wogole. Jesli musisz farbowac potrzebna jest odpowiednia linia pielegnacyjna do wlosow. Matrix Biolage do wlosow farbowanych moze zdac egzamin. Planuje sie w niego zaopatrzyc juz niedlugo - do tej pory stosowalam linie nawilzajaca i wzmacniajaca, ale..
- linia wzmacniajaca matrix biolage nie nadaje sie do super suchych wlosow, zawiera za malo nawilzaczy.
- linia matrix biolage nawilzajaca jest krolem nawilzaczy. Od dawna stosuje tylko nawilzajace kosmetyki do wlosow, wiec jakie takie porownanie mam. Stosowalam tez WAX(tak polski, jak i zagraniczny) oraz wiele innych nieprofesjonalnych kosmetykow do wlosow bez efektu - szkoda pieniedzy. Linie nawilzajaca polecam Ci z czystym sumieniem. Wklejalam na forum fotki moich dekoloryzowanych i farbowanych, wysuszonych na wior lokow przed i po zastosowaniu Na KWC mozesz przeczytac moje recenzje tych kosmetykow. Dochodza mnie tez z forum sluchy od dziewczyn, ktore zachecone przeze mnie zaczely stosowac linie nawilzajaca, ze zrobila dla nich wiele dobrego Takze pomysl o tym - na allegro mozna kupic duzo taniej, a jesli zaopatrzysz sie w butle 1000ml to suma sumarum wydasz tyle, ile wydalabys na szampony sklepowe.

Zapraszam do lektury:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...g-shampoo.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...-leave-in.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...-in-tonic.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18...ning-balm.html
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:42   #4
miucci2
Zadomowienie

Ja zażywałm tabletki Bio Uroda od Pharma Nord, bardzo mi pomogły gdy miałam rozdwojone końcówki (były naprawdę bardzo zniszczone). Oczywiście nie obędzie się też bez podcięcia końcówek. Dobre są też kosmetyki z L'Oreal Professionnel. Jest seria Expert i tam widziałam odżywkę bez spłukiwania Hydra Repair. Teraz niestety znów mam zniszczone końcówki, ale nie zażywam w tym momencie tych tabletek (najwyższy czas zacząć ). Obecnie używam odżywki z Pantene Odbudowa i tej samej odżywki tylko bez spłukiwania na noc. I stan włosów nieco mi się poprawił. Są bardziej błyszczące i nie rozdwajają mi się już tak, ale końcówki obowiązkowo trzeba podciąć.
miucci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:59   #5
goniiia
Raczkowanie

Pocinam końcówki co miesiąc o,5-1cm ale i tak się rozdwajają.Może po prostu obciąć je tak do ramion;( Ale trochę żal mi długich włosków;(
goniiia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości