błagam pomocy.!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-18, 12:24   #1
teufel69
Raczkowanie

błagam pomocy.!!!

witam.
http://img150.imageshack.us/img150/1659/syfuq8.jpg
powyzej wklejam zdjecie mojego "problemu" a jasniej zapryszczonego i niewiem co jeszcze czola.

juz naprawde mam dosc patrzenia na to w lustro. 5 lat sie mecze i nic mi nie chce pomoc. moze i ropnych syfow jest i malo ale duzo plam grudek pare blizn i jeszcze t akie dziurki cos w stylu porow rozszerzonych. chociaz wydaje mi sie ze to co innego. poniewaz przy stosowaniu maseczki garniera na pory na policzkach przez tydzien ich nie widac a na czole nie.
bardzo prosze pania komsetyczke o porady co mam z tym zrobic. jakies maseczki kremy leki czy cokolwiek ci mi moze pomoc. tylko nie mowcie tez nic o dermatologu bo oni tak narawde nie pomagaja. zreszta ja juz zaczelam watpic ze kiedys to wylecze.

i dziewczyny ktore tez mialy problem z tradzikiem prosze o rade.
teufel69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:34   #2
mOna01
Zakorzenienie

Dot.: błagam pomocy.!!!

Cytat:
Napisane przez teufel69 Pokaż wiadomość
witam.
http://img150.imageshack.us/img150/1659/syfuq8.jpg
powyzej wklejam zdjecie mojego "problemu" a jasniej zapryszczonego i niewiem co jeszcze czola.

juz naprawde mam dosc patrzenia na to w lustro. 5 lat sie mecze i nic mi nie chce pomoc. moze i ropnych syfow jest i malo ale duzo plam grudek pare blizn i jeszcze t akie dziurki cos w stylu porow rozszerzonych. chociaz wydaje mi sie ze to co innego. poniewaz przy stosowaniu maseczki garniera na pory na policzkach przez tydzien ich nie widac a na czole nie.
bardzo prosze pania komsetyczke o porady co mam z tym zrobic. jakies maseczki kremy leki czy cokolwiek ci mi moze pomoc. tylko nie mowcie tez nic o dermatologu bo oni tak narawde nie pomagaja. zreszta ja juz zaczelam watpic ze kiedys to wylecze.

i dziewczyny ktore tez mialy problem z tradzikiem prosze o rade.

mnóóóóstwo jest wątków o trądziku i najróżniejszych sposobach leczenia ;>

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93521

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=tr%B1dzik

dwa główne, polecam poczytać
mOna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:45   #3
teufel69
Raczkowanie

wiesz czy talam duzo i na wielu forach niestety nic mi nie chce pomoc. dlatego postanowilam wkleich moze nie dobre jakosciowo zdjecie al e przynajmniej mysle ze latwiej bedzie pomoc. oczywiscie do tych watkow nie zaszkodzi mi zajrzec. dzieki;*
Stary 2008-03-18, 22:00   #4
kotek24
Raczkowanie

wiesz co przewaznie przy leczeniu trądziku niezbędna jest wizyta u dermatologa, napewno zapisze ci tabletki hormonalne aby wyregulowały pracę hormonó,do tego jakieś maści i na pewno skółra się poprawi.nie polecam robić nic na własną ręke i próbować jakiś maseczek "cud" bo możesz pogorszyć sobie skórę.
kotek24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 23:42   #5
Girly2008Girl
Raczkowanie

A jakich kosmetyków, zabiegów, srodków farmakologicznych dotchczas uzywałaś ? Napisz wszytsko co Ci polecano i co niestety nie pomogło Wspólnymi siłami coś może poradzimy.
Girly2008Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:01   #6
teufel69
Raczkowanie

hm. jakbym zaczela wszystko wypisywac to chyba by miejsca nie starczylo. uwierz mi. ja juz chyba wszystko co mozliwe uzywalam i nic. prosciej by mi bylo jakbys napisala co mozesz polecic to ci powiem czy pomoglo albo czy uzywalam.
Stary 2008-03-19, 23:10   #7
NielegalnaMiss
Rozeznanie

Jedyne rozsądne wyjście to znalezienie dobrego dermatologa. Sprawdziłam to na sobie...
NielegalnaMiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 00:04   #8
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
hm. jakbym zaczela wszystko wypisywac to chyba by miejsca nie starczylo. uwierz mi. ja juz chyba wszystko co mozliwe uzywalam i nic. prosciej by mi bylo jakbys napisala co mozesz polecic to ci powiem czy pomoglo albo czy uzywalam.
W takim razie:

Effaclar - uzywalas?
Bioderma seria Sebium - cos z tej serii mialas?
chodzilas na kwasy do kosmetyczki?
chodzilas na peeling kawitacyjny?
uzywalas Acne Derm'u?
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:11   #9
teufel69
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
W takim razie:

Effaclar - uzywalas?
Bioderma seria Sebium - cos z tej serii mialas?
chodzilas na kwasy do kosmetyczki?
chodzilas na peeling kawitacyjny?
uzywalas Acne Derm'u?
Effaclar sslyszalam o nim. ale nie uzywalam. z tej drugiej seri to tez nic. moze dlatego ze to jest cos drozszego?
do kosmetyczki nie chodzilam i nie ede. nie spie na kasie.
a acne derm mamm zamiar kupic, tlyko ze jak czytam opinie to nie wszystkie sa pozytywne.
Stary 2008-03-20, 20:08   #10
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Effaclar sslyszalam o nim. ale nie uzywalam. z tej drugiej seri to tez nic. moze dlatego ze to jest cos drozszego?
do kosmetyczki nie chodzilam i nie ede. nie spie na kasie.
a acne derm mamm zamiar kupic, tlyko ze jak czytam opinie to nie wszystkie sa pozytywne.
hmm ponoc tyyyle rzeczy stosowalas a jak wypisalam te ktore uwazam za skuteczne, to z zadnym nie mialas stycznosci. Niestety, nie doprowadzisz buzi do dobrego stanu za 5zl czy kosmetykami drogeryjnymi, trzeba wydac troche kasy... I nie trzeba spac na pieniadzach wystarczy troche poodkladac, poprosic babcie/chrzestna/rodzica i na cos dobrego przeznaczyc i tak PO TROCHU zbierac dobre kosmetyki lub isc na jakis zabieg...peeling kawitacyjny w mniejszych salonach kosztuje ok30zl, to duzo jak na zabieg?
Effaclar rowniez cena ok.30-40zl, Acne Derm ok.20zl, Bioderma (zalezy co) ok.20-35zl w aptekach - po zsumowaniu to malo nie wychodzi, ale nie trzba kupowac wszystkiego na raz tylko np.raz na miesiac (kremy, zele tez na dlugo starczaja).
Cere tradzikowa trzeba leczyc aptecznymi kosmetykami, inaczej nici...
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 00:24   #11
Girly2008Girl
Raczkowanie

Potwierdzam wypowiedz Mariposy...niestety jeśli chce się mieć ładną cerę trzeba zainwestować. Ja osobiście polecam serię Sebium Biodermy, bardzo dobrej jakości kosmetyki, być może nie należą one do najtańszych, ale można nimi bardzo ładnie wyprowadzić buzię.

Dobrej jakości i odpowiednio dobrany kosmetyk to podstawa i nie trzeba spać na kasie, wystarczy kupować sukcesywnie...a jak sama napisałaś stosowałaś wiele kosmetyków i nawet jeśli one były po 15-20zł to w sumie uzbierała się spora sumka...a efektu żadnego Zatem lepiej kupić jeden porządny niż 10 niewypałów.

Girly2008Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości