Probem! :( Czy mogę zrobić dekoloryzację z jasnego blondu na ciemny blond? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-18, 14:38   #1
ewa911
Przyczajenie

GG do ewa911

Probem! :( Czy mogę zrobić dekoloryzację z jasnego blondu na ciemny blond?

Witam. Mam bardzo poważny problem. Chciałabym prosić o radę w sprawie dekoloryzacji. Wczoraj przefarbowałam włosy na skandynawski blond. (Farbą: Palette Natural Colors Czyste Blondy- odcień 100- Skandynawski blond, krem koloryzujący z rozjaśniaczem. Produkt zareklamowany niesamowicie. Redukuje (!) nawet niepożądane pomarańczowe tony na włosach. Rozjaśnia o 4-6 tonów)
Nietety po użyciu blondu to nie przypomina! ( Jestem załamana. Wyglądam paskudnie. Włosy stały się żółte i tylko pojedyncze pasemka wyglądają "trochę" jak blond. W dodatku mam na włosach rudawe przebłyski.
Moje naturalne włosy to ciemny blond. Zaznaczam, że 3 miesiące temu robiłam delikatne blond pasemka, ale bardzo ładnie wyglądały na moich naturalnych włosach.
Teraz chciałabym pozbyć się tego brzydkiego, żółtego koloru. Czy mogę dwa dni po farbowaniu iść na dekoloryzację, aby powrócić do moich naturalnych włosów? Jaki może być tego efekt? Czy włosy nie będą zbyt obciążone? I ile to kosztuje? Muszę zrobić to przed świętami, ponieważ chodzę do szkoły i naprawdę wstyd mi się pokazać
Nie chcę, aby włosy były ponownie farbowane (boję się skutków) i wyszły za ciemne, bo jestem osobą z bladą twarzą, więc ciemności mi nie pasują.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Dziękuję.
ewa911 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:01   #2
kaska222
Moderator

Dot.: Probem! :( Czy mogę zrobić dekoloryzację z jasnego blondu na ciemny blond?

Tu nie bedzie potrzebna dekoloryzacija,kiedys mialam ten sam problem,kupilam farbe tez z palette o 4 tony i kolezanka nalozyla mi,nie musze pisac jakie mialam wlosy gdzieniegdzie biale plamy i zolte.Na drugi dzien z placzem poszlam do fryzjera przemalowal moje wlosy na ciemny blond.Na poczatku mialam bardzo ciemne wlosy ale po kilku myciach kolor sie spral i mialam taki mysi,prawie jak naturalne.Wiec polecam rowniez wybrac sie do fryzjera zeby nalozyl ciemna farbe

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-18 o 15:04 Powód: dopisek
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:09   #3
kesii
Raczkowanie

Dot.: Probem! :( Czy mogę zrobić dekoloryzację z jasnego blondu na ciemny blond?

dekoloryzacja moja droga to nie jest ściągnięcie farby w dosłownym znaczeniu, to wypigmentowanie włosa z barwnika do możliwie najjaśniejszego koloru. efekt końcowy zależny jest od twoich włosów, ich grubości, struktury, a także ilości warstw farby. etapy dekolorozacji to przez pomarańcz, żółć do białego. także niemożliwy jest powrót do naturalnego włosa po farbowaniu. a rada- tak jak napisano wcześniej, musisz się przefarbować na pożądany kolor.
kesii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:15   #4
ewa911
Przyczajenie

GG do ewa911

Dzięki wielkie za odpowiedź, to dla mnie naprawdę ważne. Z płaczem wróciłam do domu po wczorajszym "eksperymencie z włosami". Szukałam odpowiedzi po całym forum, ale mało jest osób z moim problemem, raczej każdy chce coś zrobić z ciemnymi włosami, bo nie wyszły mu za ładnie.
Już jutro biegusiem do fryzjera, nie chcę dłużej czekać. Mam nadzieję, że nie wyjdę rudawa po tylu koloryzacjach, ani że włosy mi nie wypadną.

P.S. Jeśli ktoś jeszcze miał kiedyś podobną sytuację, to proszę pisać.
Stary 2008-03-19, 17:05   #5
ewa911
Przyczajenie

GG do ewa911

I już po wizycie.. fryzjerka u której byłam poleciła mi jedynie zrobienie pasemek ciemniejszych i rozjaśnienie tej wtrętnej żółci.. Efekt może nie będzie rewelacyjny.. ale na pewno lepszy niż moje dotychczasowe włosy...
Dzisiaj jeszcze nic nie zrobiłam w tym kierunku.. 100 razy pytałam się o różne szczegóły, czy nie będę jeszcze bardziej ruda, niż teraz. Czy włosy mi nie wypadną Za ile mniej więcej farba wyblaknie... (za 3-4 miesiące) Ciepłe odcienie blondu wyjątkowo mi nie służą...

_________________________ _________________________ _____

Już jutro siadam na fotelik u fryzjera Gorzej być nie może
Stary 2008-03-21, 15:12   #6
nataola5
Przyczajenie

Ja użyłam kiedyś tej farby I po kilku miesiącach zmyl mi sie kolor na gorszy a od razu po zafarbowaniu mialam jasniutki (tak jak na zjdeciu) wczesnej miałam jasny blond i ciemne pasemka Ale mialam i tez odrosty delikatne Mój naturalny kolor ciemny blond wiec na czubku wyszly mi zółte rude Tak jak Tobie Akurat nie bylo tak widac wiec nie panikowałam teraz mam taki kolor(zdjecia po prawej stronie) i tu jest ból Chciałabym taki jak na okpakowaniu ale nie wiem czy taki mi wyjdzie Co mam zrobic aby pozbyc sie rudosci Gdzie nie gdzie mam rude i żółte;(Płakac mi sie chce jak patrze na moje wlosy Szkoda ze nie moge miec czarnych Do fryzoera nie pojde bo byłam i zrobiła mi taki rudy slomkowy kolor;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ghh.JPG (16,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hjj.JPG (55,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jkk.JPG (17,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ok1101.jpg (11,0 KB, 13 załadowań)
nataola5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 16:24   #7
ewa911
Przyczajenie

GG do ewa911

Cytat:
Napisane przez nataola5 Pokaż wiadomość
Ja użyłam kiedyś tej farby I po kilku miesiącach zmyl mi sie kolor na gorszy a od razu po zafarbowaniu mialam jasniutki (tak jak na zjdeciu) wczesnej miałam jasny blond i ciemne pasemka Ale mialam i tez odrosty delikatne Mój naturalny kolor ciemny blond wiec na czubku wyszly mi zółte rude Tak jak Tobie Akurat nie bylo tak widac wiec nie panikowałam teraz mam taki kolor(zdjecia po prawej stronie) i tu jest ból Chciałabym taki jak na okpakowaniu ale nie wiem czy taki mi wyjdzie Co mam zrobic aby pozbyc sie rudosci Gdzie nie gdzie mam rude i żółte;(Płakac mi sie chce jak patrze na moje wlosy Szkoda ze nie moge miec czarnych Do fryzoera nie pojde bo byłam i zrobiła mi taki rudy slomkowy kolor;(

Hmm.. ja byłam dwa dni temu u fryzjera i jestem bardzo zadowolona.. Chociaż nadal widać trochę pasemek rudych i żółtych, nie jest to już takie rażące jak przedtem. Fryzjerka zrobiła mi brązowe pasemka (farba z Subriny), a część z tamtych "pomarańczowych" włosów rozjaśniła, dzięki temu wygląda całkiem możliwie i nie narzekam. Tylko po miesiącu farba z rozjaśnionych włosów ma zejść. I wtedy znowu muszę iść do fryzjera. Oprócz tego podcięłam włoski, bo wtedy szybciej rosną W miesiąc mam dość spore odrosty, więc się nie martwię, jakoś to będzie. Tobie radzę udać się do jakiegoś profesjonalnego fryzjera, który mógły zrobić mały retusz, np. w postaci pasemek tak jak mi. Bo chyba nie trafiłaś na najlepszego. Lepsze pasemka niż kładzenie nowej warstwy farby . A i mam nauczkę, fryzjer u którego byłam powiedział mi, że nigdy nie należy ufać farbom kupowanym w drogerii i nic nie zastąpi wizyty u profesjonalisty . Kosztuje dużo więcej, ale jakie są za to efekty

-----------------------

JEST OK
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości