Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-18, 17:54   #1
Hipnagogia
Zadomowienie

mam dziwaczne włosy!!

Mówiąc w skrócie- z natury mam włosy w kolorze szary mysi ciemny blond. Od jakiś 4 lat koloryzowałam je szamponami do 24 myć pallete =/ na ciemne kolory. zawsze się zmywały, ale od czasu gdy pofarbowalam je jakoś w grudniu ani o troche nie zjaśniały! Za to mam odrosty. Poza tym beznadziejnie mi w ciemnym kolorze. Pofarbowalam je jaśniejszą farbą, kolor w ogole nie chwycił. Kupiłam więc rozjaśniacz i nalozylam go z nadzieją na 15 minut ze otrzymam jasny brąz. A to co wyszlo to jakas masakra!! pod spodem mam kilka blond-rudych pasm, przy glowie mam odrosty w w moim naturalnym kolorze, poza tym mam przy glowie plamy w jasniejszym kolorze, a ogólnie kolor w ogole się nie zmienił, ciągle mam ciemne, bo ten kolorowy cyrk widac z bliska i przy glowie tylko =/ mam chyba z 4 kolory na glowie bardzo niejednolite, no strasznie ;/ cale szczescie ze wlosy jeszcze mi sie nie zniszczyly....Mam zamiar się wybrać do fryzjera, proszę powiedzcie mi czy da on radę zrobic cos z tak spierniczonymi wlosami? Chcialabym miec wreszcie jednolity kolor na glowie, naturalnie wyglądający jasny braz najlepiej w zimnych tonacjach bez rudych refleksow...boje sie tylko ze fryzje powie ze nie ma dla mnie ratunku;/ co o tym sądzicie?
Hipnagogia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości