z Blondu na brąz - chcę , ale się boje ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-19, 11:30   #1
antos44
Przyczajenie

z Blondu na brąz - chcę , ale się boje ;)

Część dziewczyny , zgłaszam się do was jako do doświadczonych i obiektywnych osób , które doradzą mi czy zmnienić kolor włosków na brąz . Zaznaczam iz całe zycie jestem jasna blondynką ( z natury mysi kolor ) Regularnie od kilku lat jaśniutki balejaż , ostatnio cały kolor - zawsze blond

Od dłuższego czasu kusi mnie brąz , ale boje się że coś wyjdzie nie tak jak chcę . Czy według Was brąz pasuje do niebieskich oczu ?? Załaczam fotke z aktualnym kolorkiem i z wymarzonym
Prosze doradżcie mi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania.jpg (24,0 KB, 736 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (48,9 KB, 726 załadowań)
antos44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 11:32   #2
antos44
Przyczajenie

Dot.: z Blondu na brąz - chcę , ale się boje ;)

ten kolorek u tej Pani bardzo mi sie podoba - choć nie wiem co to za odcień . W grę wchodzą jeszcze złocisty brąz , mleczna czekolada , jasny brąz
Stary 2008-03-19, 11:34   #3
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez antos44 Pokaż wiadomość
Część dziewczyny , zgłaszam się do was jako do doświadczonych i obiektywnych osób , które doradzą mi czy zmnienić kolor włosków na brąz . Zaznaczam iz całe zycie jestem jasna blondynką ( z natury mysi kolor ) Regularnie od kilku lat jaśniutki balejaż , ostatnio cały kolor - zawsze blond

Od dłuższego czasu kusi mnie brąz , ale boje się że coś wyjdzie nie tak jak chcę . Czy według Was brąz pasuje do niebieskich oczu ?? Załaczam fotke z aktualnym kolorkiem i z wymarzonym
Prosze doradżcie mi
Mam ten sam dylemat kochana i postawiłam na razie na ciemny blond, ewentualnie jasny brąz, bo jeśli masz jasną oprawę oczy średni będzie za ciemny. Tak jak u mnie, ja dopiero będę się farbować za miesiąc, czekam ąz odrost po blond balejażu bedzie większy.
Myślę że będzie Ci do twarzy w jasnym delikatnym brązie, ale nie farbuj sama tylko u dobrego specjalisty, bo niektóre farby sie gryza i mogą wyjść zielone albo czarne, a tego na pewno byś nie chciała.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 11:40   #4
antos44
Przyczajenie

Hmmm, nie odważyłabym sie na samodzielna zmianę z blondu na brąz ( nawet jasny ) Jestem umówiona na piątek do fryzjerki i jeśłi nie podejme decyzji do piątku to zrobię to co zawsze ( czyli blond ) ale naprawdę mam już dość powoli i chciałabym cos w końcu zmienić. Może masz rację żeby zacząc od delikatnej zmiany - kurcze piszcie , piszcie , doradzajcie , doradzajcie .
Ile to kobieta ma problemów róznych dziwnych ;P
Stary 2008-03-19, 12:02   #5
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez antos44 Pokaż wiadomość
Ile to kobieta ma problemów róznych dziwnych ;P
Doskonale wiem o czym mówisz Nawet jeśli by ci sie nie spodobało, zawsze można wrócić do jasnych. Stopniowo ale można, moja koleżanka za pół roku przeszła z czarnego na jasny blond.

Ważne abyś sie dobrze czuła w nowym kolorku. A odmiana każdej kobiecie jest potrzebna.

Sprobować warto, a czy zostaniesz przy brązie/ ciemnym blondzie to zdecydujesz sama.
Zuziunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:26   #6
beoneself
Zakorzenienie

Nie boisz się, że Ci będzie nowy kolor ciągle złaził i wychodził rudy?
Mi tak właśnie nieszczęśliwie złazi
beoneself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:23   #7
qathe
Wtajemniczenie

Nie radziłabym experymentów z brązami ładnie Ci w blondzie,a poza tym sądze jak poprzedniczka,że kolor będzie Ci złaził i wychodził rudy

qathe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:32   #8
natee
Zakorzenienie

a ja Ci radze próbuj raz sie żyje nie od razu brąz , ale stopniowo coraz ciemniejszy odcień , zacznij może od Perłowego Blondu Casting L'Oreala , tez mialam jaśniutkie jak ją kładłam i wyszedł mi śliczny ciemny blond o chłodnym odcieniu.

natee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 12:55   #9
gusiagatko
Zakorzenienie

[QUOTE=beoneself;6951983]Nie boisz się, że Ci będzie nowy kolor ciągle złaził i wychodził rudy?

Ja kilka razy farbowałam z jasnego blondu na ciemniejsze i za każdym razem kolor wypłukiwał się szybko na nieciekwie rudy trochę to uciążliwe. Ale pomimo tego kilkakrotnie farbowałam na ciemniejsze.
gusiagatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 19:00   #10
Agga407
Raczkowanie

GG do Agga407

[quote=gusiagatko;6960715][quote=beoneself;6951983]Nie boisz się, że Ci będzie nowy kolor ciągle złaził i wychodził rudy?

nie na rudy tylko na oliwkowy hehe -mi zlazil na oliwke jak taki sam blond pomalowalm brązem garniera-ale teraz maluje jasnym brązem matrixa (ew sch brillance)i efekt jest naprawde dobry podobny do tego na zdjeciu lecz troszke jasniejszy- i nie żałuje- a blondu miłam juz poprostu dość(nie mowie zę kiedys nie powróce )
Agga407 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 21:39   #11
OrangeJuice
Raczkowanie

Ja mam blond balejaz i nosze sie z zamiarem przefarbowania na czekoladowy braz. Troche sie obawiam, ale raz sie zyje. Poza tym skłaniaja mnie do tego zdjecia Nataszy Urbańskiej i Magdy Modrej. Obie przeszły z blondu na ciemne i moim zdaniem wygladaja lepiej. Ja na twoim miejscu zdecydowałabym się na zmianę. Wklej zdjecia jesli sie zdecydujesz. Pozdrawiam
OrangeJuice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 23:18   #12
Coxinelle
Przyczajenie

Cudownie Ci w blondzie, szkoda włosków.. później trudno będzie wrócić do koloru...
Coxinelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 10:03   #13
antos44
Przyczajenie

Kurcze dziewczyny sama juz nie wiem Wiem że trudno bedzie wrócic pózniej do takiego blondu jaki obecnie panuje na mojej głowie , ale uwierzcie mi że mam go powoli serdecznie dość wymaga ciągłego rozjaśniania, odświeżania kolorku a wiadomo jak to niszczy włoski .
A tak swoja drogą nie wiedziałam że Natasza Urbańska była kiedyś blondynką
Bardzo podoba mi sie zestawienie ciemne włoski i jasne oczka - mam czas do 16 na podjęcie decyzji , zobacze co mi powiem moja fryzjerka . Nie wiem jak zakończy się dzisiejszy dzień czy z uśmiechem na twarzy czy z płaczem , ale tak czy inaczej wkleje foto
Stary 2008-03-21, 13:27   #14
OrangeJuice
Raczkowanie

Tak, Natasza była blondynką. Czekam z niecierpliwością na relację i fotki. Trzymam kciuki.
Stary 2008-03-21, 13:32   #15
antos44
Przyczajenie

Natasza rzeczywiście wygląda o niebo lepiej w ciemnych włoskach. Im bliżej 16 tym bardziej mnie strach oblatuje .
Stary 2008-03-21, 13:34   #16
antos44
Przyczajenie

Myślę jeszcze o czymś takim , z tym że ja nie mam tak śniadej cery , no chyba że na dobre zaprzyjaznie się z bronzerami ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alba 12.jpg (40,7 KB, 310 załadowań)
Stary 2008-03-21, 13:40   #17
OrangeJuice
Raczkowanie

http://facet.wp.pl/gid,8773019,img,8...T%5Bpage%5D=27

Natasza jako blondynka.
Stary 2008-03-21, 13:42   #18
beoneself
Zakorzenienie

A co Ci tam... farbuj na ciemno !!!
Najwyżej będziesz się wściekać na dziwne przebłyski. A może ich wcale nie będzie, i kolor będzie się równo trzymał?
Poczytaj więcej o farbach i może zainwestuj w coś profesjonalnego.
Moim zdaniem będziesz bosko wyglądać w chłodnym brązie, lepiej niż w blondzie, bardziej seksownie i kobieco (moim zdaniem, nie o to mi chodzi że kobiety w blondzie nie są seksowne i kobiece)

Powodzenia życzę
Stary 2008-03-21, 14:00   #19
antos44
Przyczajenie

Oj oj ... podziwiam wszystkie kobiety które potrafia bez zająknięcia pójśc do fryzjera i zmienić kolor włosków np z blondu na brąz, albo odwrotnie.
Ja mam cykora jak nie wiem co ale to chyba dlatego że całe życie byłam blondynką i choc chcę chciaz na krótki czas zmienić się w ognistą brunetkę to boje boje boje się Coś mi sie wydaje że ostateczna decyzja zapadnie na fotelu fryzjerskim. Faceta juz przekonałam ,z poczatku był załamany , stawierdził że sobie mnie nie wyobraża w ciemnych włosach , a teraz chyba nawet pomysł mu się podoba , tylko czy efekt końcowy tez mu się spodoba. A zreszta mniejsza o niego , czy mi sie spodoba
Stary 2008-03-21, 14:01   #20
OrangeJuice
Raczkowanie

http://facet.wp.pl/gid,9344192,img,9...T%5Bpage%5D=13

Magda Modra w ciemnych. W sumie ładnemu to we wszystkim ładnie.
Stary 2008-03-21, 14:13   #21
antos44
Przyczajenie

No fakt fajnie wygląda , to taki chłodny brąz - ciekawy kolorek
Stary 2008-03-21, 14:14   #22
beoneself
Zakorzenienie

Mój facet coś tam marudził, że woli mnie w jaśniejszych włosach, ale kurcze, sorry, to ja się mam czuć dobrze. Jemu przecież będę się podobać bez względu na kolor włosów, nie?

Wcześniej tygodniami zastanawiałam się nad zmianą koloru.... teraz wreszcie wyluzowałam i w końcu - to tylko kolor, który zawsze mogę zmienić.
Jeśli chodzi o długość włosów.... na tym punkcie jestem o wiele bardziej wrażliwa
Stary 2008-03-21, 14:24   #23
antos44
Przyczajenie

No w zasadzie masz całkowita rację - robie tragedie z koloru. Jak mi sie nie spodoba to wróce do blondu- w dzisiejszych czasach to nie problem .
W tej galerii Magdy Modrej są tez zdjęcia w blondzie - nie wiem czy nie lepiej jej było własnie w jasnych - może nie że lepiej , inaczej po prostu. Jejku jaka ja jestem dziś zakręcona i niezdecydowana jakoś strasznie
Stary 2008-03-21, 14:27   #24
beoneself
Zakorzenienie

Co do zdjęcia Alby... prześliczny kolor. Ale żeby efekt był właśnie taki to faktycznie trzeba by być nieźle opaloną

Ja odkąd przyciemniłam włosy czuję się o niebo lepiej z moją jasną cerą.. wcześniej czułam się taka, jakby to określić, rozmyta Teraz jestem wyrazista
Stary 2008-03-21, 14:30   #25
OrangeJuice
Raczkowanie

Wydaje mi ze Natasza zdecydowanie lepiej w ciemnych wyglada, a Modra- sama nie wiem. Tak i tak dobrze. Aktualnie ona ma kruczo- czarne włosy z prosta grzywką ( widziałam na TVN TURBO, bo prowadzi tam program). Mój TZ stwierdził, ze wyglada super. Takze do odwaznych swiat nalezy. Moja siostra po wielu latach jako blondynka przefarbowala sie na braz. Mimo ze wszyscy stwierdzili ze w brazie lepiej, szybciutko wrocila do blondu. Kwestia dobrego samopoczucia.
P.s ja jak mam cos zmienic z wlosami to po nocach nie spie )) hehe
Stary 2008-03-21, 14:31   #26
monisiuniunia
Raczkowanie

ja tez sie zastanawiam nad zmiana koloru z blond na braz ale tez sie boje i narazie wole nie eksperymentowac, poczekam jeszcze z miesiac albo dwa, i moze mi przejda takie pomysly, hehe, a jeszcze jest jedno rozwiazanie, mozna przeciez sprobowac szamponetka, ktora zmywa sie po kilku myciach wlosow
Stary 2008-03-21, 14:33   #27
beoneself
Zakorzenienie

Jaaa zmywa się Nie zawsze niestety
Większość z osób które znam, które używało szamponetek - ma odrosty.
I przede wszystkim - szamponetki inaczej działają na włosy już wcześniej farbowane, niż na naturalne.
Widzę do u siebie po Castingu Creme Gloss (inaczej chwycił mi na odrostach, mniej - mimo że trzymałam go na nich dłużej)
Stary 2008-03-21, 14:45   #28
antos44
Przyczajenie

No to idę , zmywam się wcześniej z pracy żeby się jeszcze odstresować przez wizytą u fryzjerki no i dziewczęta jutro, może jeszcze dziś pod wieczór dam znać co zrobiłam z czuprynką
Dziękuje Wam za wszelkie rady i sugestie , trzymajcie kciuki
Pa
Stary 2008-03-21, 14:46   #29
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

antos44 mysle ze tragedii nie bedzie po zmianie na braz.. powinno Ci pasowac, chociaz w tym blondzie bardzo Ci ładnie.. Ja w ogole mam slabosc do blondow
Jesli zdecydowalas sie na zmiane to najpierw bym sprobowala ciemny blond.. taki jak wkleilas w 1 poscie- bo to raczej nie jest braz

szkoda ze nie poprosilas jakiejs wizazanki wczesniej o jakas przerobek kolorku wlosow.. moze to by Ci ulatwilo sprawe.
Trzymamy kciuki

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 15:07   #30
beoneself
Zakorzenienie

Ja wierzę, że będzie bosko
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości