OczySka (:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-20, 11:47   #1
Pelka3133
Raczkowanie

Red face

OczySka (:)

Hejka dziewczyny nie było mnie przez dłuższy czas i zaglądam do was znowu by się poradzić Hehe zamarzyło mi sie pokombinować z makijażem oczu Cóz z tego Mam brązowe oczy i wkurza mnie jak widze zdjęcia tych modelek z niebieskimi i zielonymi bo uważam że więcej kolorów do nich pasuje niż do piwnych może nie było by najgorzej gdybym była brunetką, ale nie ! Jak na złośc mam ciemny blond Wzięłam raz śliwkowy, filoletowy cień i wyglądałam strasznie jak Buffy postrach wampirów Naprawdę!!!Oczy przeciętne nie są ani bardzo duże ani małe, nie są ani blisko anidaleko osadzone , po prostu najzwyklejsze. Patrzyłam na wasze makijaże ale wy macie albo niebieskie oczka i jasne włoski albo brązowe oczy i czarne lub brązowe włosy I nie mam już żadnego pomysłu. Może znajdzie się że któraś z was będzie jak mi pomóc to prosze niech napisze Bardzo sie uciesze
Stary 2008-03-20, 16:42   #2
ansy
Raczkowanie

Dot.: OczySka (:)

brązowe oczy-> brązowe cienie albo czarna kredka..xP
ansy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 17:20   #3
basiao84
Wtajemniczenie

Pelka, widzę, że masz dopiero 15 lat- jeszcze zdążysz poszukac kolorów dla siebie. A tym bardziej wypracować odpowiednią technikę malowania. A na razie,proponuję tusz i róż. I już A jak bardzo chcesz jakiś cień, to może jakiś roświetlający beżyk?

Pozdrawiam!
basiao84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 17:46   #4
Majka Kurczaczek
Raczkowanie

Hmmm...
Szczerze to nie rozumiem Twojego problemu - ja mam zielono-szare oczka i wcale mi się one nie podobają ale cóz... taka natura;P
Wiesz co?? Mam wielu znajomych o urodzie podobnej do Twojej, proponuje zrobienie brazowej linii na powiece, czarną kredke i oczywiście czarny tusz.

A co do tematu to... znacie może fajne zestawienie barw do moich oczu (szaro-zielone)?? Zaznaczam jestem blondynką:confu sed:
Majka Kurczaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości