Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-05, 09:29   #451
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 6
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaa... no i.. jak myślicie.. czy można po zastosowaniu placenty nałożyć jedwab na włosy???

No wlasnie... Ja wczoraj po caly zabiegu nalozylam emulsje z jedwabiem...
W ogole czesc ampulki wtarlam w reszte wlosow :p

Uzywam tej serii ze szpiku konskiego. Ale nie jednoczesnie z plcenta. Szampon jest straszny, chyba go odloze (choc zkoda mi bo wydalam 40 zl na 1l....) Wlosy podczas mycia sa jak guma, doslownie! Ostatni raz mialam takie wlosy jak sie mega rozjasnilam :/ wiec pozostane przy szamponie kerastase, bo po nim wloski sa mieciutkie....
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 10:07   #452
doruś
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
Dziś rano dostałam swoją placentę i właśnie przed chwilą wtarłam ją w skórę głowy...

Przede wszystkim nie spodziewałam się, że te ampułki będą aż takie duże ! Ale pozytywnie

Co do zapachu.. do dla mnie łagodny i praktycznie nie wyczuwalny..

Jest tylko jeden problem... po wtarciu tego... strasznie "zmoczyły" mi się włosy w niektórych miejscach... co oznacza że sporo poszło na włosy.. a nie na skórę głowy.. macie na to jakieś sposoby?

Aaaaaaaaaa... no i.. jak myślicie.. czy można po zastosowaniu placenty nałożyć jedwab na włosy???

Pierwsza ampułka zużyta.... mam nadzieje, że przy systematycznym stosowaniu coś da...

Bo było minimalnie lepiej po tabletkach a teraz znowu jest gehenna

Ja też używałam tej placenty za 29 zł. To że wylała się na włosy to wcale nie jest źle bo jest jej dużo. Jak chcesz nakładać ją więcej na skóre głowy niż na włosy to proponuje używać do tego strzykawki. A i ja nakładałam po myciu włosów bo skóra głowy była rozgrzana.
Powodzenia!
Stary 2008-12-06, 09:52   #453
Loczek_brown
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
Ja też używałam tej placenty za 29 zł. To że wylała się na włosy to wcale nie jest źle bo jest jej dużo. Jak chcesz nakładać ją więcej na skóre głowy niż na włosy to proponuje używać do tego strzykawki. A i ja nakładałam po myciu włosów bo skóra głowy była rozgrzana.
Powodzenia!
Strzykawka.. że ja na to nie wpadłam będę się musiała do apteki wybrać :P moja współlokatorka to chyba ze śmiechu padnie aaa ja też nakładam po myciu
Nie dziękuję Pozdrawiam ;*

A co do jedwabiu.. to nałożyłam na włosy po tej placencie.. i chyba nic się nie stało

17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:41   #454
Godlesia999
Raczkowanie

Hej! Macie problem z nałożeniem placenty? Strzykawka być może to dobry sposób ale tłok po każym jej użyciu coraz gorzej się przesuwa. Do każdej amułki kupować nową strzykawkę? Można tylko po co. Moim zdaniem najlepiej płyn wylać na talerzyk (w każdym domu już jest), maczać w nim paluszki i przenosić na skórę głowy. Nie zmarnuje się absolutnie nic, a i nakładanie nie zajmuje dużo czasu, no i jest pewność że część nie spłynie np. do oczu. Użuwam już 4-te opakowanie i dla mnie ten sposób jest najlepszy. Aha: w trakcie nakładania spuszczam głowę w dół żeby dotrzec palcami w odpowiednie miejsce na skóre. Każdy ma swój sposób, ale może ten komuś przypadnie do gustu. Pozdrawiam.
Godlesia999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 08:57   #455
damon
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Ja do nakładania wszelkich wcierek używam pojemnika po Czarnej Rzepie "Joanny". Jest do tego idealny. Wąski dziubek dokładnie dociera do tego mniejsca o jakie nam chodzi, za dużo się nie wylewa dzięki wąskiej dziurce. Obecnie tak nakładam Seboradin. Naprawdę polecam.
damon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 09:54   #456
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez Godlesia999 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej płyn wylać na talerzyk (w każdym domu już jest)
no chyba przyszły takie cudowne czasy że w każdym domu znajdzie sie talerzyk dobre Godlesia

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 08:46   #457
aaaaniaaaa
Raczkowanie

Witam, czy możecie podać aktualne linki do placenty którą kupujecie
aaaaniaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 15:16   #458
Godlesia999
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
no chyba przyszły takie cudowne czasy że w każdym domu znajdzie sie talerzyk dobre Godlesia
No właśnie. Zwróciłam tylko uwagę na to że nie trzeba więcej inwestować niż to potrzebne. Każdy liczy się z pieniędzmi i każdy o tym wie. Ale jeśli ciebie WinlyEm to rozbawiło to ciesze się że dostarczyłam ci rozrywki. Wszystkiego najlepszego.
Stary 2008-12-10, 07:57   #459
olapa
Przyczajenie

Witam ponownie, jestem juz po 10 ampułce MIL MIL i żadnych cudów nie widzę. Poczekam do końca kuracji, moze przynajmniej zmniejszy się wypadanie...
Ciagle mam nadzieję!
olapa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 11:15   #460
doruś
Zadomowienie

Cytat:
Hej! Macie problem z nałożeniem placenty? Strzykawka być może to dobry sposób ale tłok po każym jej użyciu coraz gorzej się przesuwa. Do każdej amułki kupować nową strzykawkę? Można tylko po co. Moim zdaniem najlepiej płyn wylać na talerzyk (w każdym domu już jest), maczać w nim paluszki i przenosić na skórę głowy. Nie zmarnuje się absolutnie nic, a i nakładanie nie zajmuje dużo czasu, no i jest pewność że część nie spłynie np. do oczu. Użuwam już 4-te opakowanie i dla mnie ten sposób jest najlepszy. Aha: w trakcie nakładania spuszczam głowę w dół żeby dotrzec palcami w odpowiednie miejsce na skóre. Każdy ma swój sposób, ale może ten komuś przypadnie do gustu. Pozdrawiam.

ja przed "wynalezieniem" sposobu nakładania za pomocą strzykawki, też używałam talerzyka ale nie sprawdziło się to u mnie bo zaczeło spływać mi to po rękach i miałam wrażenie że za pomocą opuszków jakoś mało tej placenty nanosze na skóre głowy. A strzykawkę po kazdym użyciu wystarczy przepłukać i ja swojej używam już od nie pamiętnych miesięcy...ciągle tej samej
Stary 2008-12-10, 16:46   #461
Godlesia999
Raczkowanie

Doruś, piszesz to wiesz. Kwestia nakładania to zapewne indywidualna sprawa. Jednemu wygodniej tak, innemu inaczej. Najważniejsze zeby skutkowało. Jak widać oba te sposoby się sprawdzają.
Stary 2008-12-10, 16:53   #462
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

dokładnie, każdy znajdzie najlepszy dla siebie sposób i nie będzie zapewne jednego idealnego dla wszystkich. Ja tam wylewam prosto z ampułki na głowę, nie widzę w tym żadnego problemu czy trudności.

I love M*A*D minerals
Stary 2008-12-13, 16:58   #463
sigila86
Wtajemniczenie

mam ogromna prosbe! poniewaz po jakims czasie linki do allegro ktore podajecie staja sie po prostu nieaktualne wiec czy moglibyscie podawac nazwe sprzedawcy/??
sigila86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 11:41   #464
Godlesia999
Raczkowanie

bardzo proszę, ja zamawiałm dwa razy u viperroom i wszystko było w porządku

http://allegro.pl/item498645810_plac...aga_szklo.html
Stary 2008-12-15, 07:16   #465
sigila86
Wtajemniczenie

dziekuje!!!! naprawde to bedzie pomocne dla osób które tu zajrzą za jakis czas
sigila86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 08:20   #466
doruś
Zadomowienie

Cytat:
Doruś, piszesz to wiesz. Kwestia nakładania to zapewne indywidualna sprawa. Jednemu wygodniej tak, innemu inaczej. Najważniejsze zeby skutkowało. Jak widać oba te sposoby się sprawdzają.

Tak, to sprawa indywidualna Ja nikogo oczywiście nie zmuszam do używania "mojego" sposobu, dziele się poprostu spostrzeżeniami.
Stary 2008-12-16, 09:09   #467
Wictoria
Przyczajenie

Witam!!!
Wczoraj w południe przeczytałam ten wątek, a wieczorem zamówiłam na allegro 2 opakowanka placenty. Myślałam, że już czeka mnie peruka w niedalekiej przyszłości, a tu spadła mi jak z nieba ostatnia nadzieja na posiadanie przyzwoitej czuprynki Jeżeli okaże się że po długim czasie zmagania się z moim problemem makabrycznego przerzedzenia włosków znalazłam złoty środek, to chyba postawię pomnik autorce wątku
Stary 2008-12-16, 12:44   #468
wooow12
Raczkowanie

Hello

Tak kusiłyście, tak kusiłyście tą placentą, że nie mogłm się oprzeć i dziś zamówiłam - odrazu 2 opakowania. Wybrałam Mil Mil. Ehhhh, ja autentycznie zbankrutuje na te wszystkie mazidła, ale pocieszam się tym, że to ostatni wydatek w tym roku (tzn. takie jest moje mocne postanowienie ).

Oby tylko zadziałała na moje kłaczęta....i doszła jak najszybciej, bo juz sie nie moge doczekać.
wooow12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 13:49   #469
tigresska
Zakorzenienie

Ja również kupiłam Placentę - Mil Mil. wczoraj do mnie dotarła, dziś zamierzam ja pierwszy raz użyć. Ciekawa jestem efektow no i boje sie troche zapachu - bo naczytałam sie tu ze wielu osobom nie odpowiada, no ale w sumie po uzywaniu skou z czarnej rzepy i seboradinu to juz chyba nic nie powinno mi przeszkadzać... gorzej z moim otoczeniem...
tigresska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 17:05   #470
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Mi narazie nie pomogla ;( Ale brne wytrwale
Stary 2008-12-19, 22:52   #471
tigresska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mi narazie nie pomogla ;( Ale brne wytrwale
to dalszej wytrwałosci życzę! i efektów oczywiście!

zapach placenty nie jest zły, moje obawy były niesłuszne. To nie czarna rzepa...
tigresska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 00:04   #472
bartosia
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

ja 1,5 miesiaca lykam capiwit na wlosy i od prawie miesiaca wcieram placente, dzis bylam u fryzjera poprawic kolor i uslyszalam ze pojawily sie krotki nowe wloski. na co ja zareagowalam dosc sceptycznie ze to pewnie pokroszone, lub pourywane wlosy.
na szczescie nie , pani fryzjerka (nie od niej mam preparat, wiec jest obiektywna) powiedziala ze gdyby byly polamane to byly by gdzieniegdzie i roznej dlugosci, a te sa mniej wiecej rowne i jest ich duzo.
dodam jeszcze ze cierpnie na lysienie androgenne i juz stracilam nadzieje na poprawe gestosci wlosow na czubku glowy az do dzis, moze jeszcze pisane sa mi piekne geste wlosy.
POLECAM
bartosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 08:22   #473
Zafirah
Rozeznanie

też zamierzam kupić ampułki. na razie uzywam maski z placentą i zauwazylam poprawę kondycji wlosow juz po 2 tygodniach (mycie co drugi dzien)
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 11:03   #474
Maria221
Wtajemniczenie

Wink Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Do bartosia,

Wcale się nie dziwię, ze Ci tak pomagają. Placenta mll-mill zawiera fantastyczny skład, w tym wiele jej ekstraktów jest równocześnie blokerami DHT - dihydrotestosteonu, który uszkadza mieszki włosowe i doprowadza do ich zaniku w przypadku łysienia androgenowego. Możesz też łykać pewne naturalne blokery np. kwasy omega 3, są zdrowe także na serce i skórę - polecane często przez lekarzy nawet najzdrowszym osobom. Możesz też jeść siemię lniane, możesz też pić wierzbownicę i zieloną herbatę, ogranicz za to słodycze i niezdrowe tłuszcze - pobudzają wypadanie włosów w przypadku łysienia androgenowego. Na pewno Cię to pocieszy, ale te ampułki pomogły także jednemu chłopakowi z forum łysienie - swoją drogą polecam lekturę, znajdziesz tam inf. o tym, jak walczyć z Twoją dolegliwością.

A powiedz na jakiej podstawi wydano diagnozę, że to łysienie andrgogenowe? Miałaś trichogram?

Pozdrawiam Maria221
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 23:20   #475
Loczek_brown
Zakorzenienie

Hej ;*
od mniej więcej dwóch tygodni wytrwale wcieram placentę
Póki co zauważyłam, że dzięki niej włosy "odbijają się" od głowy... któraś wizażanka już chyba o tym wcześniej gdzieś pisała nagle wydaje mi się chwilami jak by ich więcej było ( tak optycznie )

A co do wypadania... na razie chyba bez zmian Ale cierpliwie czekam i wiem, że jeszcze za wcześnie

bartosia gratuluję wygranej walki ;*;*

17.02 16.09
[*][*][*]
Loczek_brown jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 15:43   #476
Diffrentgirl
Przyczajenie

GG do Diffrentgirl

ehh, narobiłyście apetytu na ten cudowny środek
mam tylko jedno pytanie: niektóre z Was pisały, że Planceta wysusza skórę głowy... I tego się właśnie obawiam; nie mam przetłuszczających się włosów i boję się, że Planceta zrobi mi siano z włosów
Co Wy na to??
Diffrentgirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 17:46   #477
muammamija
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bartosia Pokaż wiadomość
ja 1,5 miesiaca lykam capiwit na wlosy i od prawie miesiaca wcieram placente, dzis bylam u fryzjera poprawic kolor i uslyszalam ze pojawily sie krotki nowe wloski. na co ja zareagowalam dosc sceptycznie ze to pewnie pokroszone, lub pourywane wlosy.
na szczescie nie , pani fryzjerka (nie od niej mam preparat, wiec jest obiektywna) powiedziala ze gdyby byly polamane to byly by gdzieniegdzie i roznej dlugosci, a te sa mniej wiecej rowne i jest ich duzo.
dodam jeszcze ze cierpnie na lysienie androgenne i juz stracilam nadzieje na poprawe gestosci wlosow na czubku glowy az do dzis, moze jeszcze pisane sa mi piekne geste wlosy.
POLECAM

Moze bys tak napisala, jakiej placenty uzywasz? bo bez takiej informacji twoj post jest bezuzyteczny dla innych wizazanek
muammamija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:58   #478
wooow12
Raczkowanie

Dzisiaj zadzwoniła moja siostra, że przyszła już do mnie paczuszka z placentą (niestety pomylilam adresy przy skłądaniu zamówienia i muszę po nią podjechać). Tak bym chciała już wmasować to w mój skalp !!!! A tak muszę czekać do jutra, buuuu.
wooow12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 14:41   #479
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

po raz drugi rozpoczęłam kurację placentą. Jako osoba mająca doświadczenie w stosowaniu dwóch najbardziej popularnych tutaj rodzajów, muszę napisać, że placenta MIL MIL wydaje mi się lepsza.

Wcześniej stosowałam tej w białym opakowaniu (ampułki po 10ml zdjęcie 1) -wybrałam tą ze względu na cenę i mój mały budżet wtedy, była po 29zł... i byłam zadowolona-stan włosów sie poprawił, wypadanie się zmniejszyło (ale wciaż włoski leciały). Ogólnie dzięki niej doprowadziłam włoski zniszone do dobrego stanu. Pojawiło się też troszkę malutkich włosków, ale jakoś nie zauważyłam aby czupryna się zagęsciła (po odstawieniu placenty wręcz jakby to wszystko zniknęło). Potwierdziło się to piszą na opakowaniu- nakłądana na całe włosy regeneruje je (nie ma tam nic o wpływie na porost).

teraz zakupiłam MILMIL hair liquid (zdjęcie 2), czyli tą 'orginalną' którą z cudownymi skutkami stosowała autorka wątku (w tej chwili jest nawet tańsza od tej drugiej). I przyznam że po 4 dopiero ampułce jestem poprostu zachwycona! Wypadanie włosów wręcz się zatrzymało z dnia na dzień! jestem po prostu w cięzkim szoku. Próbowałam wielu środków i efekty nigdy nie były takie jak teraz! Świetnie, że zostało mi 1,5 opakowania do wtarcia

Podsumowując, stwierdzam więc że na problemy z wypadaniem lepsza MIMIL, na zniszczone suche włosy-lepsza w białym opakowaniu

Jedynym moim problemem jest jak te niewielkie 6ml wetrzec w cały skalp tamta pierwsza miała większa pojemnośc więc tej mi jest za mało w ampułce

pozdrawiam wszystkie nowe plecentomaniaczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pl 1.jpg (34,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pl 2.jpg (22,9 KB, 84 załadowań)

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-01-18 o 12:25
Stary 2008-12-23, 18:00   #480
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Hm ... ciezko mi w to uwierzyc, ale ....
mam nowe wloski : jupi::j upi:

Zuzylam juz jedno opakowanie placenty i chyba pomogla!!!

Mezus zauwazyl nowe klaczki na linii czola i sporo jeszcze odstaje na czubku glowy hihi

Viva la Placenta heh
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości