Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-19, 19:03   #691
och
Rozeznanie

Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Po 4 ampulkach nie spodziewaj sie jeszcze efektow. Ja efety zobaczylam po ok 1,5- 2 miesiacach (zuzylam 1 op.) Uzbroj sie w cierpliwosc
A jak często je uzywałaś?
Stary 2009-03-20, 13:41   #692
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
A jak często je uzywałaś?
Co dwa czasami co 3 dni. Czasem codziennie. Zalezy kiedy myje glowe, niby przetluszczaja mi sie wlosy i juz na drugi dzien musze a innym razem nawet 4 moge nie myc i jest ok.
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 21:15   #693
Bezdomny
Przyczajenie

Witam, jestem tu nowym, mam łysienie plackowate, czy placenta może na to pomóc? Wiem że zdecydowana większość z Was to Kobiety, lecz może któraś z Was ma męża, przyjaciela, etc. któremu placenta pomogła ?

Edytowane przez Bezdomny
Czas edycji: 2009-03-21 o 21:21
Bezdomny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 21:25   #694
agooolenka
Raczkowanie

Tak więc- skończyłam 1,5 opakowania

nowych włosów za wiele nie ma, chociaż na czubku pare mi antenek odstaje:P
ale zauważam znaczną poprawę włosów- nie są już takie suche i co najwazniejsze wypada mi o połowe mniej.
Nie było wielkiego szału, ale zmiany zauważyłam, także ze swojej strony polecam- warto spróbować, ale bez nastawienia na nowy mega busz

za jakiś czas znowu zafunduje sobie placentową kurację

agooolenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 21:35   #695
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bezdomny Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu nowym, mam łysienie plackowate, czy placenta może na to pomóc? Wiem że zdecydowana większość z Was to Kobiety, lecz może któraś z Was ma męża, przyjaciela, etc. któremu placenta pomogła ?
Witaj
Mój TŻ ma normalną odmianę łysienia, od paru dni stosujemy placentę. Na moje oko coś chyba daje... ale na prawdziwe efekty trzeba poczekać Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomoże
Stary 2009-03-22, 20:00   #696
verzara
Wtajemniczenie

witam . Chciałam was specjalistek zaptać o placentę , są rózne opakowania i rózne ceny np to :
http://allegro.pl/item581311711_plac...o_za_10zl.html
kosztuje az 95 zł a niektóre są po 50 czy 37 zł . Czym one się mogą róznic ?

Edytowane przez verzara
Czas edycji: 2009-03-22 o 22:39
verzara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:21   #697
doruś
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
witam . Chciałam was specjalistek zaptać o placentę , są rózne opakowania i rózne ceny np to :
http://allegro.pl/item581311711_plac...o_za_10zl.html
kosztuje az 95 zł a niektóre są po 50 czy 37 zł . Czym one się mogą róznic ?
zapewne składem ale i firmą (mniej bardziej znane) Na tym wątku było już porównywanie niektórych placent.
Stary 2009-03-23, 19:27   #698
jacoco
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bezdomny Pokaż wiadomość

z tego co mi wiadomo, placenta pomaga także facetom wcześniej o ile dobrze pamiętam było to wałkowane, więc zalecam lekturę
jacoco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 01:30   #699
fiolka400
Raczkowanie

ja skonczylam opakowanie jakies poltora tyg. temu, po skonzeniu placenty wlosy wychodzą mi garściami!! nie kupie jej juz ;/
Stary 2009-03-24, 07:35   #700
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez fiolka400 Pokaż wiadomość
ja skonczylam opakowanie jakies poltora tyg. temu, po skonzeniu placenty wlosy wychodzą mi garściami!! nie kupie jej juz ;/
Ile opakowan zuzylas?
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:10   #701
fiolka400
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ile opakowan zuzylas?

Jedno! a teraz włosy są wszędzie ;///
Stary 2009-03-24, 11:36   #702
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

też tak miałam ze dwa razy podczas stosowania jakiegoś nowego środku. Na twoim miejscu nie rezygnowałabym, bo po tym powinno być lepiej tak jak nowe zęby wypychają mleczaki, tak podobno nowe włoski wypychają stare zniszczone i dlatego często można zaobserwować wzmożone wypadanie na początku kuracji... a tu tylko zapowiada zmianę na lepsze

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:39   #703
fiolka400
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
też tak miałam ze dwa razy podczas stosowania jakiegoś nowego środku. Na twoim miejscu nie rezygnowałabym, bo po tym powinno być lepiej tak jak nowe zęby wypychają mleczaki, tak podobno nowe włoski wypychają stare zniszczone i dlatego często można zaobserwować wzmożone wypadanie na początku kuracji... a tu tylko zapowiada zmianę na lepsze

to co, kupić kolejne opakowanie?? boje sie, że bedzie gorzej... musze przemyslec ;p
Stary 2009-03-24, 18:47   #704
jg84
Przyczajenie

Witam
ja stosowałam placentę niemieckiej firmy WT-Methode kosztowała 95 zł i powiem wam że włosy były bardziej miękkie i mniej wypadały ale nie zauważyłam by zaczęły mi rosnąć nowe włoski
Stosowałam także szampony z placenty, jeden z tej samej firmy, włosy po nim strasznie źle się rozczesywały a drugi z włoskiej firmy farmawit po nim włosy były puszyste i mięciutkie lecz niestety pojawił się mocny łupież
Teraz zastanawiam się nad zakupem placenty MIL MIL może ona w końcu mi pomoże pozdrawiam
jg84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:14   #705
jacoco
Raczkowanie

Jeśli chodzi o wypychanie "starych" włosków przez "nowe" to nie do końca jest prawdą. Co prawda mi nie wypadały włosy, gdy zaczęłam stosować najpierw vichy dercos, a potem placente, lecz mam bardzo delikatne włosy i chciałam je zagęścić. Wyrastały mi tylko te nowe włosy, a stare jak były, tak są na swoim miejscu ( i nic się z nimi złego nie dzieje). Więc wasze wypadanie włosów ma inną przyczynę, takie jest moje zdanie.
Stary 2009-03-26, 17:51   #706
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez jacoco Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wypychanie "starych" włosków przez "nowe" to nie do końca jest prawdą. Co prawda mi nie wypadały włosy, gdy zaczęłam stosować najpierw vichy dercos, a potem placente, lecz mam bardzo delikatne włosy i chciałam je zagęścić. Wyrastały mi tylko te nowe włosy, a stare jak były, tak są na swoim miejscu ( i nic się z nimi złego nie dzieje). Więc wasze wypadanie włosów ma inną przyczynę, takie jest moje zdanie.
.......
u Ciebie w sumie doszło do pobudzenia nieaktywnych mieszków włosowych i wyrosniecia z nich nowych włosków,generalnie włosy są w roznej fazie wzrostu i problem wpadania starych włosów na rzecz nowych jest zupełnie naturalną reakcją.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:25   #707
Bezdomny
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez jg84 Pokaż wiadomość
Witam
ja stosowałam placentę niemieckiej firmy WT-Methode kosztowała 95 zł i powiem wam że włosy były bardziej miękkie i mniej wypadały ale nie zauważyłam by zaczęły mi rosnąć nowe włoski
Stosowałam także szampony z placenty, jeden z tej samej firmy, włosy po nim strasznie źle się rozczesywały a drugi z włoskiej firmy farmawit po nim włosy były puszyste i mięciutkie lecz niestety pojawił się mocny łupież
Teraz zastanawiam się nad zakupem placenty MIL MIL może ona w końcu mi pomoże pozdrawiam
Witam, mam znajomego (przypadkowo spotkałem się z nim po kilku latach) przedstawiciela w branży fryzjerskiej, i czego się dowiedziałem: placenta z aukcji: http://www.allegro.pl/item591383363_...sow_super.html oraz http://www.allegro.pl/item591698645_...st_wlosow.html jest placentą roślinną (vegetable), a nie wyciągiem z łożyska, jak piszą sprzedający. Co do placenty WT-Methode posiadającej wyciąg 5% ekstraktu placenty, wskazany przede wszystkim po chemii. Znajomy polecał zdecydowanie placentę włoskiej firmy MIL MIL. Jeden ze sprzedających na allegro ma szczegółowy opis stosowania. Jego nick to [***wymoderowano***] Tych sprzedawców z powyższych aukcji powinno się

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-04-02 o 07:50
Stary 2009-03-30, 19:15   #708
jg84
Przyczajenie

Dzięki dobrze wiedzieć. Mi właśnie polecano placentę tej niemieckiej firmy no ale niestety nie sprawdziła się Za niedługo rozpocznę kurację z placentą MIL MIL i zdam relacje
jg84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:14   #709
shmoopy
Raczkowanie

ja wypełniłam formularz diagnostyczny tego importera niemieckiej placenty a oni wysłali mi cała procedure postepowania
http://www.placenta.hg.pl/prok/indexpl.html
stosuje od dwoch miesiecy, wlosy wydaja sie gestsze ale wypadaja tak samo i nowych nie widze (moze sa za slabe) tylko ze nie kupilam ich placenty (5% ekstrakt, 10 ml ampulki) ale MILL (2% ekstrakt i 6 ml ampułki) i nie koniecznie robię taki masaż jak mi zalecili....

acha i jeszcze jedno, mi powiedziano ze kuracja powinna trwać rok - a nie mam jakichś większych problemów, po prostu wypadające, zestresowane, cienkie włosy...

Edytowane przez shmoopy
Czas edycji: 2009-04-01 o 13:50
shmoopy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 06:18   #710
Bezdomny
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shmoopy Pokaż wiadomość
MILL (2% ekstrakt i 6 ml ampułki) i nie koniecznie robię taki masaż jak mi zalecili....
Placenta z Mil Mil-a ma 3% extrakt.
Stary 2009-04-05, 17:26   #711
evoosia
Przyczajenie

a ja chciałam spytac o placente firmy farmavit,czy ktos mial z nia jakies doswiadczenie? szczerze mowiąc troche boje sie zamawiac na allegro,mialam juz rozne doswiadczenia,bardzo was prosze(tych, ktorzy widza korzysten efekty,wklejajcie zdjecia produktu,ktory uzywacie)
tu jest link do tej co ja obserwuje od jakiegos czasu ale jeszcze sienie zdecydowalam bo nie wiem jak ona dziala

powodzenia i wytrwalosci w walce o wloski
evoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:29   #712
joanna-pieczarka
Raczkowanie

♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥
«•*•» WESOŁYCH ŚWIĄT «•*•»
♥» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•»▬▬ «♥

Wesołych Świąt
Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą. Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka. Na tę Wielkanoc życzyć Ci wypada ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego i spokoju świętego.
Stary 2009-04-12, 12:28   #713
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja też wszystkim życzę ciepłych i spokojnych świąt, bez problemów z włosami (które mnie przez wredną fryzjerkę musiały akurat dopaść )

Dziewczyny a kurację ampułkami nie chodzi mi konkretnie o Placentę (chociaż też), ale też np Radicalem, Seboradinem itd trzeba robić przez ileś dni pod rząd? Czy można po prostu po myciu głowy czyli co 3-4 dni w moim przypadku stosować ampułkę? Albo co 2 mycie na zmianę z Waxem?
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 16:05   #714
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja też wszystkim życzę ciepłych i spokojnych świąt, bez problemów z włosami (które mnie przez wredną fryzjerkę musiały akurat dopaść )

Dziewczyny a kurację ampułkami nie chodzi mi konkretnie o Placentę (chociaż też), ale też np Radicalem, Seboradinem itd trzeba robić przez ileś dni pod rząd? Czy można po prostu po myciu głowy czyli co 3-4 dni w moim przypadku stosować ampułkę? Albo co 2 mycie na zmianę z Waxem?
używanie ampułki co 3-4 dni nie ma sensu bo to za rzadko, bedzie za mała ilość substancji dostarczana i nie bedzie efektów... a używanie Waxa nie kłóci sie chyba z użyciem później ampułki...
Stary 2009-04-12, 17:48   #715
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
używanie ampułki co 3-4 dni nie ma sensu bo to za rzadko, bedzie za mała ilość substancji dostarczana i nie bedzie efektów... a używanie Waxa nie kłóci sie chyba z użyciem później ampułki...
No to chyba sobie daruję, bo nie chce mi się codziennie myć głowy.
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:01   #716
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

ja też nie myję codziennie, co dwa dni i co dwa dni wcierałam i nie wydaje mi sie żeby przez to był gorszy efekt

I love M*A*D minerals
Stary 2009-04-14, 19:03   #717
Katka1107
Przyczajenie

Hej dziewczyny ja właśnie zamierzam zakupić placente na allegro kosztuje 35zł i nie wiem czy to właśnie ta bo wy tu mowicie że zapłaciłyście ok.90zł;/ a na allegro najdroższa kosztuje 40zł... Mam tak słabe i cieniutkie włosy że to dla mnie ostatni ratunek jak placenta nie pomoże to się załamie;/;/
Katka1107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:08   #718
jacoco
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Katka1107 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja właśnie zamierzam zakupić placente na allegro kosztuje 35zł i nie wiem czy to właśnie ta bo wy tu mowicie że zapłaciłyście ok.90zł;/ a na allegro najdroższa kosztuje 40zł... Mam tak słabe i cieniutkie włosy że to dla mnie ostatni ratunek jak placenta nie pomoże to się załamie;/;/

autorce wątku chodziło o placente mil mil - która jest za ok. 35/40zł. Placenta za 90 zł jest z firmy HP. Ja osobiście zużyłam 3 opakowania mil mil i jestem zadowolona z efektu

teraz zaczynam wcierać vichy dercos - mam 18 ampułek, jeśli mnie nie będzie swędzieć po nich głowa to dokupię kolejne 12 (lub 18 jeśli nadal będzie promocja ). Jestem ciekawa jak po takiej mieszance będą się czuły moje włoski

A co do placenty, to nie jestem pewna, gdzie, ale w każdym bądź razie gdzieś przeczytałam, że należy ją stosować przez przynajmniej rok.. więc postanowiłam, że gdy skończe kurację z vichy, znowu po około miesiącu / najwyżej 2ch miesiącach przerzucę się na placente i pociągne na niej przez rok, a przynajmniej postaram się jak najdłużej
Stary 2009-04-15, 14:49   #719
Katka1107
Przyczajenie

Dzięki wielkie a używał ktoś jeszcze tej placenty z firmy mil mil? Chciałabym wiedzieć czy u wszystkich którzy ją stosowali była poprawa...
Katka1107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:46   #720
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez Katka1107 Pokaż wiadomość
a używał ktoś jeszcze tej placenty z firmy mil mil? Chciałabym wiedzieć czy u wszystkich którzy ją stosowali była poprawa...
tak, używał, ponad połowa ludzi wypowiadających sie w tym wątku. Wystarczy przeczytać nikt nie będzie się tutaj po raz kolejny powtarzał. Wątek jest krótki, dasz radę

I love M*A*D minerals
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości