Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-21, 21:16   #721
Katka1107
Przyczajenie

Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Zaczęłam używać tej placenty i włosy zaczęły jeszcze bardziej wypadać jestem załamana czemu sie tak dzieje...??;/
Katka1107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 06:39   #722
Lamiaa1
Przyczajenie

Pierwsza fala euforii towarzysząca stosowaniu placenty i nadzieją z nią związanych juz opadła, więc teraz mogę ocenić z dystansu jej działanie. Dziewczyny, cudów nie ma i placenta rówbnież do nich nie należy!! Gdyby mogłoby być inaczej problem z łysieniem przestałby istnieć, a tak przeciez nie jest. Owszem, na początku stosowania, zauważyłam pewną poprawę, włosy nie wypadały w takiej ilości jak dotychczas, poprawiła się ich jakość, tzn. lepiej wyglądały, przestały być niezdrowo przesuszone. Nie mogę jednak stwierdzić, że to z powodu placenty, bo mniej więcej w tym samym czasie zaczęłam pić pokrzywę, stosować szampony przeciwko wypadaniu włosów, a od dawna Belissę oraz preparaty z magnezem, cynkiem, żelazem. Poprawa była zauważalna jeszcze w momencie, kiedy byłam w trakcie używania drugiego opakowania placenty, przy trzecim wszysto wróciło do "starej normy" - znowu moje włosy są wszędzie. Poza tym nie rosną mi nowe egzemplarze po placencie, te "antenki", które mam, wyrosły zanim zaczęłam ją używać. Tak że lepiej nie nastawiać się na nadzwyczajne efekty, bo moża się łatwo rozczarować. Ja miałam na celu tylko zahamowanie wypadania włosów, na nic więcej nie liczyłam, a mimo to czuję się zawiedziona. Mam wrażenie, że wywaliłam pieniądze w błoto... Nie oszukujmy się - kilka miesięcy kuracji po to, aby wrócić do stanu pierwotnego...
Lamiaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 10:34   #723
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Katka1107 Pokaż wiadomość
Zaczęłam używać tej placenty i włosy zaczęły jeszcze bardziej wypadać jestem załamana czemu sie tak dzieje...??;/
.....
o tym juz było na tym wątku....
poczytaj tez wątek o NERILU...tam dokładniej wytłumaczono efekt pierwszej fazy wypadania włosów po ''wcierkach''

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 08:51   #724
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

dziewczyny wiec wychodzi na to ze ta "Placenta" firmy Kallos to jeden wielki kit?
Stary 2009-04-26, 09:19   #725
agooolenka
Raczkowanie

... moja fryzjerka stwierdzila z zachwytem ,ze mam mnostwo nowych wlosow-na lini czola-najbardziej widoczne, wiec po czasie wychodzi, ze placenta naprawde dziala

ale dziewczyny nie czarujmy się ,że nagle w ogole przestana wypadac wlosy beda zdrowe i lsniace jak z reklamy

agooolenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 16:25   #726
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
dziewczyny wiec wychodzi na to ze ta "Placenta" firmy Kallos to jeden wielki kit?
placenta firmy kallos to zupełnie inna placenta, niż ta o ktorej mowa w tym wątku

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:01   #727
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

dlatego pytam czy ma jakikolwiek sens używanie jej ;-)
Stary 2009-04-27, 07:03   #728
Lamiaa1
Przyczajenie

Cytat:
Według mnie- nie! Cudownie działające specyfiki nie istnieją. Pomyślcie dziewczyny - gdyby można było np. taką placentą naprawić błędy natury, pokryć włosami placki łysizny, zahamować wypadające włosy, zagęścić je, to przestałyby istnieć takie usługi jak np. przeszczep włosów. A przecież wszystkie wiemy, że tak nie jest. Specyfika włosów to przede wszystkim kwestia genów. Można jedynie naturę nieco wspomóc.
Być może na niektóre z Was to działa, ale czy jednocześnie macie pewność, że to po placencie? Bo mi nowe antenki rosną cały czas, bez udzialu placenty, to zupełnie naturalny proces. Włosy wypadają i jednocześnie rosną nowe. Niektóre specyfiki pod wpływem sugestii mogą zadziałać na zasadzie placebo. Ja staram się podejść do tego rzetelnie i obiektywnie - zużyłam trzy opakowania i stwierdzam, że cała ta kuracja była pozbawiona sensu. Ale to wyłącznie moje zdanie.

Edytowane przez Lamiaa1
Czas edycji: 2009-04-27 o 07:07
Lamiaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 09:15   #729
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
placenta o ktorej Ty mowisz, to odżywka/maska do włosów. Dziewczyny na ktoryms z watków analizowały skład i sie okazało, że ani grama tam placenty, także ściema. Ale mimo tego braku ma całkiem rpzyjemny skład, ładne są włoski po niej

ta placenta, o koterj mowa na tym watku, to ampułki do wcierania, na porost włosów/zatrzymanie wypadania, więc całkiem inna materia

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 15:52   #730
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

wlasnie o to mi chodzilo, nie wierzcie w cudza, nie jestem XVIwieczną zacofaną kobitą, chodziło o to, czy kallos anty- placenta ma jakies dzialanie, dowiedzialam się, ze wloski ladnie wygladaja z czym sie zgadzam tego się chcialam dowiedziec.
Stary 2009-05-01, 14:42   #731
belluci2
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

ja nie wierze w tytulowy kosmetyk
wierze w aminexil, w witaminy, minerały
szampon tez moze cos zdzialac,
ale w to nie wierze

zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy

belluci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 18:45   #732
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
ja nie wierze w tytulowy kosmetyk
wierze w aminexil, w witaminy, minerały
szampon tez moze cos zdzialac,
ale w to nie wierze
.......
to nie jest kwestia wiary,tylko spróbowania co na kogo działa...
wielu osobom aminexil nie pomaga,a witaminy to za mało...zależy jaka jest przyczyna utraty włosów.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2009-05-01, 18:54   #733
Maria221
Wtajemniczenie

Są różne rodzaje łysienia, na forum Łysiene.pl wielu panów stosuje wcierki, łyka antyandrogenowe specyfiki i część odzyskuje włosy. Ja też używam wcierek i mam las odrostów, a włosów z każdym miesiącem jest więcej. Przerzedzenia niemal zarosły, placka na szczycie głowy niemal już nie ma, za to pod palcami wyczuwam igiełki nowych włosów. To nie wiara, ale autentyczne działanie. Placenty nie używam, ale składniki, które zawiera np. ekstrakty roślinne + witaminy b. mi pomagają np. ekstrakt ze skórki jabłka. Mówicie, że cudów nie ma? Mnie po rozpoczęciu wcierania własnej produkcji wcierek włosy w ciągu 3msc zgęstniały dwukrotnie - w przypadku włosów to niemal cud. Suplementów, poza omega3, nie łykam - żaden, poza drominem, nigdy, nawet na jotę mi nie pomógł - nie zatrzymał wypadania, a tym bardziej nie odrastały mi nich nim włosy.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 19:42   #734
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Są różne rodzaje łysienia, na forum Łysiene.pl wielu panów stosuje wcierki, łyka antyandrogenowe specyfiki i część odzyskuje włosy. Ja też używam wcierek i mam las odrostów, a włosów z każdym miesiącem jest więcej. Przerzedzenia niemal zarosły, placka na szczycie głowy niemal już nie ma, za to pod palcami wyczuwam igiełki nowych włosów. To nie wiara, ale autentyczne działanie. Placenty nie używam, ale składniki, które zawiera np. ekstrakty roślinne + witaminy b. mi pomagają np. ekstrakt ze skórki jabłka. Mówicie, że cudów nie ma? Mnie po rozpoczęciu wcierania własnej produkcji wcierek włosy w ciągu 3msc zgęstniały dwukrotnie - w przypadku włosów to niemal cud. Suplementów, poza omega3, nie łykam - żaden, poza drominem, nigdy, nawet na jotę mi nie pomógł - nie zatrzymał wypadania, a tym bardziej nie odrastały mi nich nim włosy.
czy mogłabys zdradzić z czego robisz sobie te wcierki?bardzo mnie tym zainteresowałaś bo też chciałabym aby włosy na czubku głowy odrosły...a placenta na mnie niestety też nie działa.
patrycja1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:02   #735
Maria221
Wtajemniczenie

Tu masz linka:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

życzę miłej lektury
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 07:21   #736
evoosia
Przyczajenie

ja tez bardzo bym chciala znac skladniki tych domowych wcierek,tez juz rece mi opadaja,stosowalam wiele kosmetykow drogeryjnych i aptecznych w tej chwili probuje tej placenty ale za wczesnie chyba byc cos stwierdzic,to juz 3 cie opakowanie a wloski leca dalej,moze poprawil sienieco ich stan...jednak dalabym wiele by przestaly wypadac i nabraly gestosci,prosze podaj recepture tych domowych wcierek, a nóz sie uda tym razem,pozdrawiam i zycze wszystkim spelnienia tego o co tu wspolnie walczymy
evoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 09:24   #737
Konwaliaaa
Raczkowanie

A ja zakupiłam placente autorki watku, wtarłam druga ampułkę i zobacze..rzadko udzielam się na forum, ale śledzę wszystkie wątki i przeczytałam wiele tasiemcowych postów.

Ja juz wcierałam seboradin- całą serie, czarna rzepe Joanny, Vichy, niemiecką placentę (tę droższą) i skupiam się teraz na tej co zakupiłam.

Dostałam od dermatologa jeszcze jakąś robioną wcierkę, polece na zmianę i zobaczę jakie będą efekty, bo włosy mi tak bardzo leca, że aż żal mi patrzeć na to co dzieje się w zlewie po rozczesaniu.

Trzymam kciuki za wszystkich którzy cierpliwie wcieraja placente

Kończe opakowanie Vitapilu i przerzuciłam sie na Humavit....

liczę, ze w końcu coś zadziała.
Konwaliaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:40   #738
evoosia
Przyczajenie

konwaliaaa ja tez juz nie mam silten sam widok od pol roku...ratuje sie czym sie da..poki co nieskutecznie
Stary 2009-05-07, 09:32   #739
jacoco
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez evoosia Pokaż wiadomość
ja tez bardzo bym chciala znac skladniki tych domowych wcierek,tez juz rece mi opadaja,stosowalam wiele kosmetykow drogeryjnych i aptecznych w tej chwili probuje tej placenty ale za wczesnie chyba byc cos stwierdzic,to juz 3 cie opakowanie a wloski leca dalej,moze poprawil sienieco ich stan...jednak dalabym wiele by przestaly wypadac i nabraly gestosci,prosze podaj recepture tych domowych wcierek, a nóz sie uda tym razem,pozdrawiam i zycze wszystkim spelnienia tego o co tu wspolnie walczymy
o wcierkach domowej roboty jest obszerny wątek
jacoco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:06   #740
Konwaliaaa
Raczkowanie

Cytat:
konwaliaaa ja tez juz nie mam silten sam widok od pol roku...ratuje sie czym sie da..poki co nieskutecznie
no ja tez męcze się mniej więcej tyle...zawsze mi wypadały, ale nie tak jak teraz...po prostu jakaś masakra..trzymam za Ciebie kciuki. Ja ide dzisiaj na mezoterapie...Byłam kiedyś, robiłam 4 razy ale uznałam ze nieskuteczne...wtedy stosowałam też tę niemiecką placenę WT Methode i wszędzie mam 5 cm odrosty...i nie wiem co pomogło..tak to ejst jak sie stosuje wiele rzeczy na raz..niewiadomo co skuteczne...więc ide znowu na mezoterapie...bo nic mi jak dotąd nie pomaga...siana wyrzucam w bród, ale co tu zrobić...włos na głowie się nie trzyma...
Konwaliaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 21:50   #741
maggda86
Raczkowanie

dzięki temu wątkowi wybróbowałam placente wiec zdaje teraz relację z wyników.

4 miesiące temu zaczęłam pierwsze opakowanie, zużyłam całe - stosowałam po każdym myciu- ale bez nadmiernego masowania( nie miałam na to czasu). Po około 2-3 tygodniach spojrzałam na włoski i stwierdziłam ze nic sie z nimi nie stało.
Miałam jeszcze jedno opakowanie, ale juz mi sie nie chciało tego wsmarowywac.

ostatnio przyjrzałam sie włoskom i o dziwo stwierdziłam ze mam "antenki" i to jakieś 6 -7cm poza tym około 10 cm włosów u nasady wygląda naprawde zdrowo, ładnie sie błyszczy- reszty juz sie nie da uratowac, niestety.
maggda86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 09:23   #742
evoosia
Przyczajenie

nakupialm roznych skladnikow i nie wiem jak je najlepiej połaczycale faktycznie poczytalam,ciekawa sprawapozdrawiam

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwaliaaa Pokaż wiadomość
no ja tez męcze się mniej więcej tyle...zawsze mi wypadały, ale nie tak jak teraz...po prostu jakaś masakra..trzymam za Ciebie kciuki. Ja ide dzisiaj na mezoterapie...Byłam kiedyś, robiłam 4 razy ale uznałam ze nieskuteczne...wtedy stosowałam też tę niemiecką placenę WT Methode i wszędzie mam 5 cm odrosty...i nie wiem co pomogło..tak to ejst jak sie stosuje wiele rzeczy na raz..niewiadomo co skuteczne...więc ide znowu na mezoterapie...bo nic mi jak dotąd nie pomaga...siana wyrzucam w bród, ale co tu zrobić...włos na głowie się nie trzyma...
ja w tamtym roku bylam dobre 10 razy na tej mezoterapii ale jednoczesnie jezdzilam co tydzien do fryzjera na zabiegi i wcieralam tez loxon...wloski odrastaly i przestaly wypadac jednak jak zaprzestalam zrobilo sie jeszcze gorzej wiec probuje je na nowo odratowac...rece opadaja..tez wszyso co zarabiam wydaje na moje ostatnio najwieksze marzenieTrzymam kciuki informuj jak sobie radzisz

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez maggda86 Pokaż wiadomość
dzięki temu wątkowi wybróbowałam placente wiec zdaje teraz relację z wyników.

4 miesiące temu zaczęłam pierwsze opakowanie, zużyłam całe - stosowałam po każdym myciu- ale bez nadmiernego masowania( nie miałam na to czasu). Po około 2-3 tygodniach spojrzałam na włoski i stwierdziłam ze nic sie z nimi nie stało.
Miałam jeszcze jedno opakowanie, ale juz mi sie nie chciało tego wsmarowywac.

ostatnio przyjrzałam sie włoskom i o dziwo stwierdziłam ze mam "antenki" i to jakieś 6 -7cm poza tym około 10 cm włosów u nasady wygląda naprawde zdrowo, ładnie sie błyszczy- reszty juz sie nie da uratowac, niestety.
czyli ogolnie jestes zadowolona z tej placenty czy nie?bediesz dalej stosowala bo ja juz koncze 3 opakowanie i na razie antenek nie widzewypadanie tez sienie zmniejszylo ale wloski sa w lepszej kondycji- licze ze kiedys bedzie inaczej...t o znaczy..ze juz wkrotce cos ruszy
Stary 2009-05-08, 11:51   #743
usiakons
Zadomowienie

GG do usiakons

Moja koleżanka używała 2 opakowania tej placenty mil mil ponoć faktycznie działa . Jej włosy zrobiły się gęstsze i widać było takie małe antenki wk0ło głowy Wiadomo że każdy włos jest inny i na każdego działa inaczej ,a le ja chyba też się skuszę
Tymczasem siedzę z turbanemna głowie a pod nim maksa placenta kallosa , mnie załamałyście teraz że to ściema
Stary 2009-05-08, 12:20   #744
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Moja koleżanka używała 2 opakowania tej placenty mil mil ponoć faktycznie działa . Jej włosy zrobiły się gęstsze i widać było takie małe antenki wk0ło głowy Wiadomo że każdy włos jest inny i na każdego działa inaczej ,a le ja chyba też się skuszę
Tymczasem siedzę z turbanemna głowie a pod nim maksa placenta kallosa , mnie załamałyście teraz że to ściema
....
ściema nie ściema...to poprostu inne produkty...maska napewno wpłynie pozytywnie na kondycje samych włosów...ampółki z placentą natomiast głownie pobudzają mieszki włosowe i ukrwienie skóry głowy.

wizażowo&pazurkowo
Stary 2009-05-08, 18:14   #745
maggda86
Raczkowanie

Cytat:
czyli ogolnie jestes zadowolona z tej placenty czy nie?bediesz dalej stosowala bo ja juz koncze 3 opakowanie i na razie antenek nie widzewypadanie tez sienie zmniejszylo ale wloski sa w lepszej kondycji- licze ze kiedys bedzie inaczej...t o znaczy..ze juz wkrotce cos ruszy
jestem zadowolona i zaczełam zużywac to drugie pudełko. jak skończe to sie zastanowie czy kupic nastepne - zalezy od stanu włosów. zalezy mi zeby szybko mi odrosły bo końce mam okropnie zniszczone i chciałabym je jak najszybciej sciąć ale narazie mi szkoda długości
te 3 pudełka zuzyłaś w jakim czasie?
maggda86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:15   #746
evoosia
Przyczajenie

ja zdesperowana to sobie codziennie wcieram ale na razie ............tak jak pisalam
Stary 2009-05-14, 11:07   #747
jacoco
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
wierze w aminexil
ja też widzę lepsze efekty po aminexil u, ale placenta też działa tylko 3ba być zdeterminowanym. Stosować regularnie + intensywny masaż głowy i gotowe
Stary 2009-05-19, 06:35   #748
jg84
Przyczajenie

A ja już nie wierze ani w te placente ani w cokolwiek innego. Stosowałam placente 3 różnych firm i niestety pomimo regularnego stosowania i masowania głowy włosy sypały się jeszcze bardziej. Aktualnie mam tak mało włosów że widać przez nie skórę na głowie Jestem strasznie załamana i nie wiem już co robić, chyba bede musiała kupić sobie peruke
jg84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:24   #749
jacoco
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jg84 Pokaż wiadomość
A ja już nie wierze ani w te placente ani w cokolwiek innego. Stosowałam placente 3 różnych firm i niestety pomimo regularnego stosowania i masowania głowy włosy sypały się jeszcze bardziej. Aktualnie mam tak mało włosów że widać przez nie skórę na głowie Jestem strasznie załamana i nie wiem już co robić, chyba bede musiała kupić sobie peruke
kochana głowa do góry! ja bym okupowała lekarzy, dopóki by nie znaleźli lekarstwa dla mnie.. próbowałaś wcierek z vichy ? mi one na prawdę pomogły!
Stary 2009-05-20, 06:17   #750
jg84
Przyczajenie

Chodzi ci o Vichy dercos amineksil ?? Bo tego nie stosowalam, one są dość drogie i boje sie że znów wydam kupe kasy a i tak nie bedzie żadnego efektu. A do lekarza mam termin na 9 czerwca tu gdzie mieszam na terminy trzeba czekać z 2 miesiące wrrrr
jg84 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości