Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-03, 15:09   #1021
blondiblue22
Przyczajenie

Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

5 zużytych ampułek. Widocznych efektów brak, oprócz tego, że włosy się nie przetłuszczają. Tzn., może inaczej. Wyglądają dwa dni świeżo, a to w sumie różnica. Końcówki się bardziej świecą.
blondiblue22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 09:28   #1022
czekoladoholiczka13
Raczkowanie

GG do czekoladoholiczka13

Hej Dziewczyny!
Któraś z Was może jest w trakcie kuracji? Bo zastanawiam się czy nie zacząć i liczę na Wasze opinie
Stary 2012-03-07, 09:58   #1023
inverso
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czekoladoholiczka13 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Któraś z Was może jest w trakcie kuracji? Bo zastanawiam się czy nie zacząć i liczę na Wasze opinie
Hey,
ja zaczynam intensywną kurację placentą włoskiej firmy Postquam. Zakupiłam od razu dwa opakowania by mieć na dłużej. Teraz się zaczęłam zastanawiać czy nie kupić dermaroller'a co by głębiej wnikały substancje zawarte w placencie.
inverso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 09:18   #1024
Toshiba1
Raczkowanie

Hej,
Czy ta cudowna placenta to ta: ?

http://allegro.pl/wloska-placenta-mi...248699025.html

Chce stosować na jedno bardziej powiększone zakole ;ooo
Dziękuje z góry,
Toshiba1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 13:17   #1025
uska75
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 4

http://allegro.pl/placenta-formula-h...332864700.html

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

sama zachęcona opiniami, kupiłam ta droższa, 12 ampułek w ciemno. Mam cienkie włosy i problem bo co drugi dzien myje glowe, strasznie mi sie przetłuszczala skóra głowy i co i cud po 7 ampułce juz 4 dni nie myje i jest ok, zobaczymy jak skoncze cala kuracje.
uska75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 12:24   #1026
PatulaxX
Przyczajenie

Ja też mam bardzo słabe włoski i szukam właśnie jakiegoś dobrego leku na to. Myślę że zdecyduję sie na ten preparat. : )
PatulaxX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 12:43   #1027
moongirl700
Przyczajenie

Planuję również zakup na allegro tych ampułek, wyznaję zasadę że jeśli czegoś nie sprawdzę nie będe wiedzieć czy rzeczywiście ma takie właściwości o jakich mowa

Ponadto znalazłam bardzo ciekawy film na temat PLACENTY >
zapraszam was do jego obejrzenia, wiele zostało wyjaśnione
( w tym także właściwości oraz sposób masażu skóry głowy
po zastosowaniu Placenty)

http://www.youtube.com/watch?v=ny3WDbtXRCw

Edytowane przez moongirl700
Czas edycji: 2012-07-27 o 14:26
moongirl700 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 10:14   #1028
PatulaxX
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moongirl700 Pokaż wiadomość
Planuję również zakup na allegro tych ampułek, wyznaję zasadę że jeśli czegoś nie sprawdzę nie będe wiedzieć czy rzeczywiście ma takie właściwości o jakich mowa

Ponadto znalazłam bardzo ciekawy film na temat PLACENTY >
zapraszam was do jego obejrzenia, wiele zostało wyjaśnione
( w tym także właściwości oraz sposób masażu skóry głowy
po zastosowaniu Placenty)

http://www.youtube.com/watch?v=ny3WDbtXRCw
jak zakupisz i zaczniesz stosować to napisz czy jakieś efekty są
filmik przekonujący
Stary 2012-08-02, 08:45   #1029
bacha_ka
Przyczajenie

Witam,
kuracje placentą stosuje od jakis trzech lat (dwa, trzy razy w roku) i jedna, dwie ampułki w przerwach miedzy kuracjami, kiedy włosy sa przesuszone, elektryzują sie czy po prostu chce, zeby ładnie wyglądały.
Próbowałam stosować tansze wersje, ale niestety u mnie nie przynosza one żadnych efektów i miałam wrazenie, ze to sam alkohol :\Dla mnie najlepsza jest tzw. złota placenta (Wt Metode) - zawsze znacznie ograniczała wypadanie, włosy sa po niej nawilżone (zawsze większość wcieram w skalp, a resztkę w końcówki, czy przesuszone pasma włosów), doskonale sie układają (przy placencie nie musze używać żadnych lotionów czy innych środków do stylizacji).
Teraz niestety przez zaburzenia hormonalne moje wypadanie włosów tak sie nasiliło, ze musiałam zmienic placente na silniejsze apteczne receptury, ale jak tylko skończe je stosować zamierzam do niej wrócić.
bacha_ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 12:15   #1030
sewella
Raczkowanie

Witam,
Też zaczęłam stosować placentę zakupioną w sklepie fryzjerskim, za ok. 90zł. już po pierwszej ampułce byłam w szoku, że gubię o wiele mniej włosow niż zwykle. A kobieta w sklepie mówiła, że po 3 amp. będą już odczuwalne efekty, a ja już je czuję

5 lat temu, jeszcze w liceum miałam 2 razy więcej włosów, zastanawiam się czy to jest jeszcze możliwe żeby wróciła ta objętość, czy ten efekt jest już nieodwracalny?
sewella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:52   #1031
nntalia
Przyczajenie

Cześć dziewczyny,
Mam problem z wzrostem włosów otóż rosną do pewnej długości i dalej nie chcą. Kiedyś miałam włosy duuuużo poniżej ramion postanowiłam je obciąć na krótko i minelo 2,5 roku włosy urosły mi tylko do ramion dalej nie rosną, nie wiem co się dzieje, co może być powodem przystopowaniem albo zanikiem wzrostu włosów. Po myciu obserwuje czy sie nie łąmią i nie wypadaja. Mam niewielkie ubytki. Pomocy!!! ta placenta pomoże mi na ten moj wieloletni problem? W przyszłym roku biore ślub i chciałabym mieć długie i lśniące włosy. Zadna odzywka nie pomaga.
nntalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 16:12   #1032
inverso
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nntalia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Mam problem z wzrostem włosów otóż rosną do pewnej długości i dalej nie chcą. Kiedyś miałam włosy duuuużo poniżej ramion postanowiłam je obciąć na krótko i minelo 2,5 roku włosy urosły mi tylko do ramion dalej nie rosną, nie wiem co się dzieje, co może być powodem przystopowaniem albo zanikiem wzrostu włosów. Po myciu obserwuje czy sie nie łąmią i nie wypadaja. Mam niewielkie ubytki. Pomocy!!! ta placenta pomoże mi na ten moj wieloletni problem? W przyszłym roku biore ślub i chciałabym mieć długie i lśniące włosy. Zadna odzywka nie pomaga.
Może jakiejś witaminki brakuje? Albo to efekty łykania tabletek anty?
inverso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:29   #1033
PatulaxX
Przyczajenie

Hej
Zużyłam właśnie 4 kapsłuke placenty i jestem zadowolona z działania,włosy sa bardziej puszyste, jest ich tak jakby więcej i nie wypadają tak jak wcześniej, tylko kilka włosów przy umyciu. Myśle, że po zużyciu całego opakowania będą jeszcze lepsze efekty i włosy zaczną szybciej rosnąć
(placente stosuje co 2 dzień)
Polecam.
Stary 2012-10-05, 13:40   #1034
karolincia911
Przyczajenie

Zamówiłam 3 opakowania placenty - http://allegro.pl/wloska-placenta-mi...670081857.html do tego szampon u tego samego sprzedawcy AZUL . Dziś zamierzam zrobić zdjęcia , zmierzyć włoski i zacząć kuracje Myślałam o stosowaniu codziennie ale sama nie wiem , może lepiej będzie co 2 dni 3 opakowanie zamierzam stosować co kilka dni lub raz w tygodniu zobaczymy czy przyniesie jakieś efekty w poniedziałek byłam u fryzjera obciąć zniszczone włoski zeby juz nie patrzec na zniszczone końce
karolincia911 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 18:18   #1035
PatulaxX
Przyczajenie

pisz jak będziesz widziała jakies efekty, albo fotki dodaj
Stary 2012-10-10, 18:33   #1036
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez PatulaxX Pokaż wiadomość
Hej
Zużyłam właśnie 4 kapsłuke placenty i jestem zadowolona z działania,włosy sa bardziej puszyste, jest ich tak jakby więcej i nie wypadają tak jak wcześniej, tylko kilka włosów przy umyciu. Myśle, że po zużyciu całego opakowania będą jeszcze lepsze efekty i włosy zaczną szybciej rosnąć
(placente stosuje co 2 dzień)
Polecam.
Po 4 ampułkach już odczułaś różnicę? Poważnie?
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 07:24   #1037
PatulaxX
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Po 4 ampułkach już odczułaś różnicę? Poważnie?
no różnice widać napewno. włosy się lepiej układaja i są puczyste, lepiej wyglądają.
Stary 2012-11-13, 10:33   #1038
Antuanetta
Rozeznanie

Użyłam ostatnio 1 ampułke placenty i to dla mnie za dużo płynu, ścieka mi po twarzy, czy nie moge zuzyć pół fiolki???a resztę przechować??
Nie miałam też żadnych objawów mrowienia, szczypania, to dobrze?? Czułam jakbym sama wode na glowe nakladała, też tak macie?? Mam placente mil mil
Antuanetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 14:17   #1039
bacha_ka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość
Użyłam ostatnio 1 ampułke placenty i to dla mnie za dużo płynu, ścieka mi po twarzy, czy nie moge zuzyć pół fiolki???a resztę przechować??
Nie miałam też żadnych objawów mrowienia, szczypania, to dobrze?? Czułam jakbym sama wode na glowe nakladała, też tak macie?? Mam placente mil mil
Placenta jest w szklanych ampułkach ponieważ zawiera łatwo ulatniające sie substancje aktywne. Wiem, ze w przypadku placenty firmy WT-Metode fiolke należy zużyć do 15 minut po otwarciu i podejrzewam, ze preparaty innych firm działają na tej samej zasadzie, wiec powinno sie zawartość ampułki zużyc jednorazowo.
Co do objawów po uzyciu, to placenta w połaczeniu z masażem skóry głowy powinna poprawiać ukrwienie skóry, więc lekkie mrowienie i rozgrzanie skóry powinno występować
bacha_ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 09:13   #1040
czekoladoholiczka13
Raczkowanie

GG do czekoladoholiczka13

Dziewczyny!

Ja kupiłam jakąś Placentę na allegro za 40zł i moim zdaniem nic nie dała. Powiedzcie jakich używacie? I w jaki sposób?
Stary 2012-12-13, 14:35   #1041
Olcia1081
Przyczajenie

czy mogłabyś wysłać strone z allegro ktore dokładnie masz te ampułki bo jest ich multum byłabym wdzięczna
Olcia1081 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 16:47   #1042
SzatanSerduszko
Przyczajenie

Ja mam Placenta Activ Mil Mil (zalaczylam obrazek opakowania), ale widze, w nazwie tematu jest Hair Liquid i opakowanie jest ludzaco podobne. Ta moja zawiera 5% ekstraktu z lozyska, a z tematu 3% lozyska ludzkiego. To jak to w koncu jest? Ta moja jakos da rade?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg placenta-activ-mil-mil-ampulki-12x6-ml.jpg (25,7 KB, 54 załadowań)
SzatanSerduszko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 13:52   #1043
Weridiana1986
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SzatanSerduszko Pokaż wiadomość
Ja mam Placenta Activ Mil Mil (zalaczylam obrazek opakowania), ale widze, w nazwie tematu jest Hair Liquid i opakowanie jest ludzaco podobne. Ta moja zawiera 5% ekstraktu z lozyska, a z tematu 3% lozyska ludzkiego. To jak to w koncu jest? Ta moja jakos da rade?
Też ją właśnie chciałam zamówić, bo w aukcji napisane jest Hair Liquid . Tylko nie wiem czy to ta
Weridiana1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 23:35   #1044
SzatanSerduszko
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Też ją właśnie chciałam zamówić, bo w aukcji napisane jest Hair Liquid . Tylko nie wiem czy to ta
Wypowiem sie, skoro ja zuzylam do tej pory. Powiem tak: odrastajace wloski jak najbardziej widzialam, ale nie byl to jakis oszalamiajacy efekt. Tyle, ze u mnie jest ten problem, ze hormony mam/mialam rozregulowane, wiec mozliwym jest, ze to moje schorzenie troche blokowalo caly ten proces. Druga opcja jest taka, ze to byc moze dzieki tabletkom, ktore biore od gina, przyczynily sie do efektu odrastajacych wloskow, a nie te ampulki W kazdym razie na pewno mi nie zaszkodzilo. Dobrze by bylo, jakby wypowiedzial sie ktos "normalny" kto tego specyfiku uzywal.
Stary 2013-03-05, 21:15   #1045
Weridiana1986
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SzatanSerduszko Pokaż wiadomość
Wypowiem sie, skoro ja zuzylam do tej pory. Powiem tak: odrastajace wloski jak najbardziej widzialam, ale nie byl to jakis oszalamiajacy efekt. Tyle, ze u mnie jest ten problem, ze hormony mam/mialam rozregulowane, wiec mozliwym jest, ze to moje schorzenie troche blokowalo caly ten proces. Druga opcja jest taka, ze to byc moze dzieki tabletkom, ktore biore od gina, przyczynily sie do efektu odrastajacych wloskow, a nie te ampulki W kazdym razie na pewno mi nie zaszkodzilo. Dobrze by bylo, jakby wypowiedzial sie ktos "normalny" kto tego specyfiku uzywal.
Sugerujesz, że jesteś nienormalna nie no rozumiem o co Ci chodzi a zamówię, właściwie to nic nie tracę. Jeśli chodzi o takie krótkie włoski to na czole mam ich sporo. Myślę, że po prostu jedne się "łamią, kruszą " i pozostają po nich takie krótkie włoski
Weridiana1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 23:51   #1046
SzatanSerduszko
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Weridiana1986 Pokaż wiadomość
Sugerujesz, że jesteś nienormalna nie no rozumiem o co Ci chodzi a zamówię, właściwie to nic nie tracę. Jeśli chodzi o takie krótkie włoski to na czole mam ich sporo. Myślę, że po prostu jedne się "łamią, kruszą " i pozostają po nich takie krótkie włoski
Nie no, nie mowie o tych tak zwanych babyhair przy czole, bo i sama to mam bez zadnych specyfikow, ale zwyczajnie swiezo po umyciu mi takie sterczaly gdzies na czubku glowy, wczesniej nigdy czegos takiego nie mialam, zreszta konce mialy cieniutkie, jakby dopiero wyrosly, tylko wlasnie nie wiem, czy to od tej placenty czy lekow Zycze powodzenia
Stary 2013-04-09, 17:38   #1047
ninka 828
Raczkowanie

A ja jestem w połowie 2 opakowania placenty hp (złotej). Efektów pożądanych zero, za to z niepożądanych wzrost wypadania z ok. 100 szt. na dzień do ponad 200:-((( A nasilenie wypadania zaczęło się już w połowie 1 opakowania. W akcie desperacji wczoraj poddałam się 1 zabiegowi mezo skóry głowy, za 2 tygodnie jestem zapisana na kolejny.
ninka 828 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 11:55   #1048
Izusza16
Przyczajenie

nioo tak i przyszedl czas na mnie i na placente ale HOLA HOLA ! watek wygasa powoli a ja nie wiem ktora kupic linki z allegro z ubieglych lat oczywiscie ze juz nie dzialaja i nie wiem ktora placenta sie naprawde kryje pod ta "najlepsza" )) PLEASE ! doradzcie ktora kupic ! czy taka za ponad 100 czy za 20 pare zl sama nie wiem :confus ed:
Pozdrawiam wszystkie uradowane rosnacymi wloskami hihi
Izusza16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 20:59   #1049
AguchaG
Raczkowanie

Po pierwszym opakowaniu zaczeły mi strasznie włosy wypadać
AguchaG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 20:43   #1050
gretelchen
Przyczajenie

dzisiaj uzylam 2 ampulke placen formula hp oryginalna kupiona w sklepie z profesjonalnymi artykulami fryzjerskimi (na allegro balabym sie). po 1. przemowil do mnie fakt, ze produkt jest w 100 % naturlany i nie szkodzi zdrowiu nawet kobiet w ciazy, po 2. juz po pierwszej ampulce wlosy przestaly tak bardzo wypadac. poki co jestem zadowolona, jedyny mankament to otwieranie ten ampulki... mozna sobie paluchy poranic..
gretelchen jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości