Metamorfoza Martyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-24, 15:54   #1
suspense
Zadomowienie

mam straszny problem z włosami.
włosy mam trudne do ułożenia, falowane, gęste.
problemy są zasadniczo dwa:jeden to kolor, drugi to cięcie.

naturalnie włosy mam ciemny blond, karnacje jasną. jakiś czas temu wynikiem nie udanego farbowania moje włosy stały się czarne. naszczęście udało mi się z tego koloru zejść-teraz moje włosy są kasztanowe. i mimo,że kolor sam w sobie jest fajny, a ja ciesze się,że udało mi się pozbyć tego czarnego to kompletnie mi w tym kolorze nie do twarzy. a jeżeli nawet "do twarzy" to czuje się w nim paskudnie i chce go zmienić. rudości niestety nie dla mnie... i teraz mam problem: blond? brąz? co? pasamek raczej nie chce, wolałabym włoski jednolite, ale jaki kolor? jaki odcien? zimny, ciepły? dooradźcie coś prosze!

drugi problem to cięcie. w listopadzie 06, po trwałej musiałam ściąć włosy całkiem na krótko. a marzą mi się długie. aktualnie mam włosy bardzo pocieniowane-nie podobają mi się. chciałabym żeby były długie-owszem, pocieniowane-to też, ale nie tak bardzo. i teraz nie wiem czy ściąć je tak,żeby były bardziej wyrównane i takie zapuszczać, czy zapuścić do odpowiedniej długości (męęęczarnia przy takich paskudnej fryzurze) i dopiero wtedy wyrównywać. myślałam o takiej fryzurce-jaką zamieściłam w załączniku, ale znowu nie wiem,czy przy moich włosach jest sens taką robić. moje włosy łatwo się podkręcają nawet jeśli je wyprostuje-wystarczy troche wilogoci... a tych włosków nie wyobrażam sobie pofalowanych-a nie chciałabym spędzać 80% mojego czasu z prostownicą w ręku. już i tak codzienne "doprowadzanie włosów do porządku" zajmuje mi bitą godzine.
co poradzicie?

ah, no i skoro już założyłam swój wątek, to i o inne rzeczy chciałabym was podpytać. macie może jakieś pomysły na moją dalszą metamorfoze? bo ja zaczełam ją od naprawienia cery- dwa tygodnie temu byłam u dermatologa, wykupiłam maście i stosuje się do jego zaleceń ale wiadomo sama cera to nie wszystko. w jaki sposob powinnam podkreślać oczy? tzn. wystarczy jeżeli pomogłybyście mi określić ich kształt i wielkość, wtedy mogłabym pobuszować po forum i sama poszukać. bo samej określić mi to strasznie ciężko...

z góry dzięki za wszystkie rady.
w załącznikach: moje włosy "naturalne" ułożone pastą, moje włosy wyprostowane, moje buźka z bliska bez make up'u, i dwie fryzury nad którymi ewentualnie myślałam.(w tym jedna z wklejoną moją twarzą)

ciąg dalszy załączników.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2490.JPG (44,6 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2494.JPG (42,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2495.JPG (52,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2505.JPG (29,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2507.JPG (34,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2509.JPG (42,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2511.JPG (43,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2513.JPG (40,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Katie_Holmes_26656l.jpg (23,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Martynek.jpg (57,1 KB, 141 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-24 o 21:19
suspense jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 21:22   #2
samarah
Wtajemniczenie

Dot.: Metamorfoza Martyny

Po pierwsze muszę przyznać, że bardzo porządnie założyłaś swój wątek dokładny opis, zdjęcia, naprawdę rzadko się zdarza, żeby ktoś tak fajnie to przygotował, a dzięki temu możemy szybciej Ci pomóc

Otóż tak, powiem Ci, że bardziej podobasz mi się w naturalnych włoskach sama mam loczki i wiem, jak to jest, że zawsze bardziej podoba nam się to, czego nie mamy ale uwierz mi, że falowane włoski dodają Ci uroku fryzurkę też masz bardzo ładną i naprawdę nie rozumiem dlaczego chcesz ją zmienić
Jeśli chodzi o kolorek, to w blondzie Cię nie widzę ten kasztan jest bardzo ładny, ale jeśli źle się w nim czujesz, to proponowałabym brąz, lub jakąś wiśnię

Co do makijażu to proponuję: korektor i dobrze kryjący podkład, róż/bronzer do podkreślenia policzków Moim zdaniem masz oczy blisko osadzone i polecałabym Ci makijaż w stylu "smokey" w ciepłych kolorach (złoto, brąz, miedź) i dokładnie wytuszowane rzęsy

Stary 2008-03-24, 22:57   #3
olkka16
Rozeznanie

Fryzura na prawdę bardzo ci pasuje więc na twoim miejscu nie zmieniała bym jej jeśli chcesz koniecznie zmienić kolor to jakiś brąz(chociaz na twoim miejscu zostawila bym wloski tak jak masz:p) popracowala bym tylko nad makijazem-jakis dobrze kryjący podklad, troche rozu na policzki, delikatny blyszczyk a co do oczu to wydaje mi sie ze brazy albo zlote cienie powinny pasowac, no i wydluzajacy tusz jeszcze raz napisze ze fryzurka sliczna taka jak teraz
Stary 2008-03-24, 23:45   #4
tutaj
Zakorzenienie

Normalnie się tutaj nie udzielam, ale teraz postanowilam to zmienic. Moim zdaniem jestes naprawdę ładną dziewczyną i twoja fryzura pasuje do Ciebie Ale wiem jak to jest z takimi włosami, też męćzylam się z moimi gdy byly tak mocno wycieniowane jak twoje. Teraz zapuszczam do rownej dlugosci i nie mam z tym problemu, radzilabym ci to samo, ale nie wiem do konca czy dobrze byc wyglądała i dobrze się czuła.

Co do makijażu to nic nowego nie dodam, tylko korektor, podklad, róż, tusz skoro dermatologa juz zaliczyłas.

Mam tylko jedno ale, w związku z fryzurą Katie Holmes. Nie obraź się, ale wyaje mi się , ze w podobnej wyglądałabys jak polowa dziewczyn na ulicy no i taka dluga opadająca grzywka nie sluzy przy klopotach z cerą. (ciągle poprawianie = ciągle dotykanie twarzy)

Kolor włosów : wg mnie zblizony do obecnego, moze troszkę ciemniejszy (chyba ze to lampa dodaję takiego odcienia).

Pozdrawiam

ps. Na kształtach oczu, typach kolorystycznych itp niestety się nie znam, ale pewnie dziewczyny specjalistki dobrze się tobą zajmną Powodzenia

Aaa, zapomnialam dodać, ze najbardziej podobają mi się twoje naturalne wlosy I zazdroszczę ust, mniam

przepraszam za post pod postem ale edyja nie dziala

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-25 o 01:13 Powód: post pod postem
tutaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 09:46   #5
linusiaihaha
BAN stały

GG do linusiaihaha
widzisz :P
Twoja fryzura 'pod zapuszczanie' bije na głowę katie

a kolor to wiesz, ja dalej bym sie upierała przy 512 - głębokim szatynie - garniera :PP
i trzeba było go od razu na te rozjaśnione zrobić a nie takie rude :P
a te zdjecia kłamią, weźźźźź. bo najlepiej wyglądasz na tym gdzie masz upięte do góry (nie sądziłam, ze to powiem kiedykolwiek )

a na długości to zapuszczaj zapuszczaj, bo Cie przegonie :PP

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4251665

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4255432

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4251414

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4265709

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4251414

tak przeglądałam fryzury i wpadłam na coś, co fajnie by u Ciebie wyglądało bez prostowania tylko do niektórych musiałabyś dorosnąc :PP

aha i pozwole sie niezgodzić z koleżanką wyżej, że we fryzurze katie wyglądałabyś jak co 2 na ulicy.
po 1 nie rzucił mi sie w oczy ostatnio ktoś z takimi włosami. prędzej z fryzurą rihanny :P
a po 2 Ty nigdy nie bedziesz wyglądać jak przeciętna kobieta z ulicy :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif bez☠tytułu.gif (108,4 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-07-05 o 09:06 Powód: post pod postem
linusiaihaha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 02:01   #6
suspense
Zadomowienie

metamorfoza ciągle w toku
tylko,że mam problem.
z prostą grzywką, z taką jak teraz czy całkowicie bez?
doradźcie! prosze

(to zdjęcie z okularami najbardziej aktualne )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jeden.jpg (37,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dwa.jpg (23,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trzy.jpg (26,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cztery.jpg (56,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pięć.jpg (48,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg martyn3.jpg (27,8 KB, 22 załadowań)
suspense jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości