BHS, a Endermologia ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-26, 11:50   #1
gwadelupa
Przyczajenie

BHS, a Endermologia ...

Czy BHS ( czyli Body Health System ) to to samo co Endermologia? Bo z opisu działania wychodzi mi, że tak Tylko, że to inne nazwy zatrzeżone dla określonych sprzętów i producentów.

Czy czymś się różnią w działaniu?
gwadelupa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:28   #2
Maripossa
Zakorzenienie

Dot.: BHS, a Endermologia ...

Cytat:
Napisane przez gwadelupa Pokaż wiadomość
Czy BHS ( czyli Body Health System ) to to samo co Endermologia? Bo z opisu działania wychodzi mi, że tak Tylko, że to inne nazwy zatrzeżone dla określonych sprzętów i producentów.

o czyms takim jak BHS pierwsze slysze
ale pewnie to jakas "podroba" endermologii - ktos zrobil paten t to teraz inni powielaja tylko inne nazwy nadaja.

Endermologia jest dobra w seriach ok.10-15 zabiegów (15 to juz przy zaawansowanym cellulicie). Efekty widzialam na kilku pacjentkach, wiec polecam.
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 12:58   #3
gwadelupa
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: BHS, a Endermologia ...

Nie, nie " podróba" to nie jest Już dowiedziałam się od niezależnego dermatologa. Zadzwoniłam do znajomej rodziców, która jest dermatologiem estetycznym oraz kosmetologiem. Powiedziala tak:

"Endermologie" oraz " Body Health System " opatentowały w podobnym czasie działanie takich urządzeń. Działanie polega na tym samym, ale BHS ma specjalną głowicę,nieco inną od "Endermologie", która ponoć daje większą skuteczność niż "Endermologie". Aparaty BHS są droższe, jest ich mniej i dlatego mało osób o nich wie. W Łodzi np. na wiele specjalistycznych gabinetów tylko 2 mają BHS. Zarówno jak i drugie poparte jest licznymi badaniami klinicznymi.
gwadelupa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:17   #4
frail
Przyczajenie

ehm... z tego co ostatnio udało mi się zorientowac to BHS jest o wiele tanszym sprzetem niz LPG, które ma zastrzezona nazwe "Endermologie". BHS od 30 do 45 tysięcy złotych. LPG ceny dochodzą do 120 tys zł za najnowsze urządzenie... (M6 keymodule)... Mysle, ze mało gabinetów ma sprzet BHS, ponieważ zalezy im na nazwie Endermologie. W przypadku BHS legalnie mogą nazywać zabiegi "terapią próżniowa".

Pozdrawiam
frail jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 15:51   #5
piotrjas2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gwadelupa Pokaż wiadomość

to ten sam zabieg tylko różni się sprzętem.Bhs to masaż metdą próżniową, terapia próżniowa, a lpg ma zastrzeżoną nazwe endermologia. To samo działanie, dobre efekty!!!jednak często zabiegi na bhs są tańsze niż na lpg (dlatego, ze sprzęt lpg jest dużo droższy) generalnie polecam zabiegi!!!
piotrjas2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 13:35   #6
ragag
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez piotrjas2 Pokaż wiadomość
to ten sam zabieg tylko różni się sprzętem.Bhs to masaż metdą próżniową, terapia próżniowa, a lpg ma zastrzeżoną nazwe endermologia. To samo działanie, dobre efekty!!!jednak często zabiegi na bhs są tańsze niż na lpg (dlatego, ze sprzęt lpg jest dużo droższy) generalnie polecam zabiegi!!!
Przeszłam 11 zabiegów na Endermologie i na razie 8 na Body Health i musze stwierdzić że efekty po BHS sa o wiele lepsze. Endermologie jest droższa (płaciłam 130 zł za 1 zabieg) niż BHS (100zł) Efekty widać było już po 5 razach, teraz skóra jest bardzo jędrna a pośladki stoją na baczność. Po 11 zabiegach Endermologie efekt był mizerny. Ale przede wszystkim na co zwracajcie uwagę - to na to kto wykonuje taki zabieg i w jaki sposób. W moim przypadku Pani od BHS o wiele bardziej przykładała się do tego zabiegu niż Pani od Endermy. Więc na pewno wszystko po części ma wpływ jak co działa... Polecam zdecydowanie BHS!!!!!
ragag jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości