bezpłatne czasopisma kosmetyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-26, 16:34   #1
wiolamroz
Raczkowanie

bezpłatne czasopisma kosmetyczne

ponieważ gazetki tego typu są stosunkowo drogie - a najważniejsze to mieć jak największą wiedzę w swojej branży - zakładam ten wątek. Jeśli wiecie o jakimś pisemku które rozprowadzane jest bezpłatnie lub za niewielkie pieniądze piszcie tutaj . Ja zacznę więc: bardzo ciekawym i całkowicie bezpłatnym pisemkiem jest Kosmetologia Profesjonalna - wystarczy wejść na stronę portalu czasopisma i przesłać mailem lub pocztą formularz zgłoszenowy z kopią dyplomu lub kopią dokumentu potwierdzającego prowadzenie działalności w branży kosmetycznej. Słyszałam też że czasopismo Cabinnes wysyła po jednym egzemplarzu, już do nich napisałam ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Dużo na temat naszej banży jest w internecie i na stronach kosmetycznych ale jakoś fajniej czyta się artykuły w gazetkach niż w komputerze
wiolamroz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:22   #2
agusiek123
Zadomowienie

Dot.: bezpłatne czasopisma kosmetyczne

Ja takze jestem zaintersowana takimi gazetkami mimo, ze jeszcze studiuję kosmetologię
agusiek123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 22:40   #3
paula689
Rozeznanie

GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689

up
up
up
up
paula689 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:15   #4
Jedynka85
Przyczajenie

Praca licencjacka

czesc dziewczyny. jestem na forum 1 raz i chcialam was prosic o pomoc. otoz studiuje dziennikarstwo, w tym roku pisze prace licencjacka, interesuje mnie branza kosmetyczna, bardzo lubie wizaz itd. zastanawiam sie nad tematem mojej pracy i wpadlam na pomysl aby to bylo cos co jest zwiazane z kosmetykami i dziennikarstwem internetowym. hmmm moze cos o pismach internetowych dotyczacych kosmetyki?! blagam pomozcie
Jedynka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 22:55   #5
krepa
Rozeznanie

GG do krepa

Może bardziej ogólnie o kosmetologii w mediach? Mozesz wtedy zamiescic informacje o czasopismach, ksiazkach, programach tv i internecie...Praca bedzie bogatsza ilosciowo i jakosciowo

krepa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:51   #6
marta630
Raczkowanie

czasopismo "dermatologia estetyczna" jako kosmetolodzy tez powinniśmy wiedzieć na ten temat polecam
http://www.aktiv-press.2a.pl/pl/arch...l.html#chronol
marta630 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 16:01   #7
zairka
Przyczajenie

GG do zairka

Dziewczyny jest nowe bardzo profesjonalne czasopismo ,,POSTĘPY KOSMETOLOGII" wyczytałam na forum cosmetic że do końca roku prenumerata jest bepłatna a jeżeli zaprenumerujecie odpłatna na rok 2011 (jakies male pieniadze ok. 55zł??) dostajecie kosmetyki firmy Nantes albo Mary Cohr,
ja juz zamówiłam odpłatną i kosmetyki sa super i automatycznie przysyłaja mi do konca tego roku gratis!! POLECAM
ja zamaiwałam przez maila
prenumerata@zahir.pl
zairka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:34   #8
L_u_t_h_i_e_n
Przyczajenie

Ja również polecam Postępy Kosmetologii, kupiłam teraz nr 3/2010 w saloniku sieci Garmond Press za śmieszną cenę 14,90 ;D
Prawdziwa encyklopedia wiedzy o medycynie do tego ładnie i nowocześnie wydana

Już odkładam pieniążki na prenumeratę na 2011r. Dodatkowo dla pierwszych prenumeratorów dają w prezencie suuuper kosmetyki
L_u_t_h_i_e_n jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:19   #9
Francuska Fantazja
Zadomowienie

GG do Francuska Fantazja

Ja też zaprenumerowałam czasopismo początkowo do końca 2010r., ale po otrzymaniu nr 3/2010 błyskawicznie zamówiłam prenumeratę). Pismo jest wg mnie bardzo dobre, w najwyższym stopniu zaspokaja moje potrzeby medyczno-kosmetologicznej wiedzy. Nie ma takiego drugiego na rynku. Warto prenumerować, ponieważ może się przydać do pisania pracy lic. lub mgr
Francuska Fantazja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:22   #10
marta630
Raczkowanie

dziewczyny mam prośbę piszę prace licencjacką na temat cellulitu, może macie jakieś ciekawe artykuły na ten temat? jeżeli mogę prosić to podeślijcie mi na maila: marta630@op.pl
z góry dzięki i pozdrawiam
marta630 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości