kszta速 naturalego paznokcia a kszta速 tipsa? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przed逝瘸nie paznokci

Notka

Przed逝瘸nie paznokci Techniki przed逝瘸nia paznokci, pytania o produkty do przed逝瘸nia paznokci, porady, paznokcie 瞠lowe, akrylowe, kursy, szkolenia przed逝瘸nia paznokci

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-03-26, 21:59   #1
martawlkp
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

kszta速 naturalego paznokcia a kszta速 tipsa?

Czes kole瘸nki,mam pytanie i prosz Was o rade...czy Wy do ka盥ej klientki u篡wacie tych samych tips闚 czy zwracacie uwage na kszta速 naturalnego paznokcia?bo mam taka sytuacje ze mam ,,jakie"tipsy sa dla Mnie dobre nie p瘯aj przy pi這waniu ca趾iem elastyczne i ja nosze i tipsy mi sie trzymja a mam klientke ktorej zak豉da豉m tipsiki dwa razy i po jednym dniu wszystkie jej odesz造:-((((zauwa篡豉m 瞠 ona t p造tke ma jak捷 tak p豉sk i tak jakby g喚boko osadzon bo te opuszki wko這 palca s grubsze i mam wizualne wra瞠nie tak jakby ta p造tka wpad豉 do 鈔odka w opuszek?czy jest mo磧iwo嗆 瞠 mam z造 kszta tipsa bo widzia豉m w katalogach r騜nych firm 瞠 s tipsy proste,wypuk貫,z p造tk i kr鏒k kieszonk itp...jak Wy to widzicie bo my郵a豉m nad b喚dami ze swojej strony ale gdybym pope軟ia豉 jakie powa積e b喚dy to tipsy mnie te by si nie trzyma造 i innym klientk r闚nie,prosze o pomocdzi瘯uje z g鏎y za Wasze rady
martawlkp jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-26, 22:09   #2
asikczek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 041
GG do asikczek
Dot.: kszta速 naturalego paznokcia a kszta速 tipsa?

moja kolezanka ma ten sam problem, ma p豉ska plytke i tipsy jej bardzo szybko odchodza po bokach. Zawsze mozesz spr鏏owac formy (鈍ietna dla problematycznych paznokci) albo kup bardziej elastyczne tipsy ( ja uzywa豉m Christrio, s bardzo mieciutkie i nie sciskaja tak paznokci jak np Ra Nails, latwiej dostosuja sie do p造tki, niestety sa troche dro瞠sze niz standardowe tipsy)

asikczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-27, 08:41   #3
Albertyna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 783

Dobre elastyczne tipsy nie powinny "odskakiwac" od p豉skiej p造tki - ja taka mam i od czasu do czasu robie sobie paznokcie na tipsie i nie ma problem闚.
Jednak dla nietypowych paznoci zazwyczaj lepsza jest forma
Stary 2008-03-27, 09:17   #4
martawlkp
Przyczajenie

Mam formy,kt鏎e zam闚i豉m kiedy dla klientki kt鏎a ma tak szerok p造tke paznokciow,瞠 standartowa ,,1'' jest na ni za w御ka szuka豉m tips闚 XXL na allegro ale tam takich chyba nie maj nie wiem jak teraz i postanowi豉m zam闚 te formy ale nie wiem dlaczego jako boj si zacz望 na nich robi poniewa wydaje Mi si 瞠 nie dam sobie rady 瞠by dobrze pod這篡 forme i ukszta速owa,,tunel"fakt 瞠 uczy豉m si tego 3 lata temu na kursie i nasza instruktorka by豉 tylko za robieniem pazurkow na szablonie uwa瘸豉 瞠 tips to p鎩軼ie na 豉twizne ale co tu si dziwi jak nawet w gabinetach robi przed逝瞠nie paznokci na tipsie,i my郵e 瞠 do szablonu chyba jest potrzebny specjalny 瞠l kt鏎y nadaje si do formy taki g瘰ty 瞠by nie sp造wa...
Stary 2008-03-27, 14:52   #5
duduskaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

jesli dobrze podlozysz forme to nic ci nie bedzie splywac pod paznokcia jesli boisz sie bo dawno tego nie robilasz to pocwicz sobie podkladanie formy pod swoje paznokcie albo zaproponuj to jakiejs kolezance bedziesz bardziej pewna siebie i nie bedziesz sie stresowac przy klientce czy dobrze to zrobisz czy zle a nawet jesli troszke ci wplynie pod forme to mozesz od spodu wyrownac to frezarka
duduskaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-27, 16:56   #6
martawlkp
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez duduskaa Poka wiadomo嗆
jesli dobrze podlozysz forme to nic ci nie bedzie splywac pod paznokcia jesli boisz sie bo dawno tego nie robilasz to pocwicz sobie podkladanie formy pod swoje paznokcie albo zaproponuj to jakiejs kolezance bedziesz bardziej pewna siebie i nie bedziesz sie stresowac przy klientce czy dobrze to zrobisz czy zle a nawet jesli troszke ci wplynie pod forme to mozesz od spodu wyrownac to frezarka
Mo瞠 i racja 瞠by po獞iczy na kole瘸nce bo przecie ka盥a dobra stylistka paznokci powinna umie robi na formie pazurki a Ja uczy豉m si tego a nie pr鏏owa豉m zawsze na szkoleniu przechodzi豉m ,,katorgii" z podk豉daniem tej formy mo瞠 faktycznie 獞iczenia Mi pomog,a z rozlaniem 瞠lu to b璠e mia豉 pewnie problem bo nie posiadam frezarki a pewnie jest to bardzo po篡teczne urz康zenie,tzn nie mam profesjonalnej zakupi豉m kiedy pewn na allegro ale Ja na szkoleniu nie uczu豉m si pracowa frezarka i niestety nie wiedzia豉 do czego kt鏎y frez s逝篡 a tak瞠 nie otrzyma豉m instrukcji obs逝gi frez闚 tak瞠 le篡 ona bezu篡teczna....
Stary 2008-03-27, 20:07   #7
duduskaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Jak podlozysz rowno forme, dokladnie i starannie to nie bedziesz miec z tym problemu. Jesli masz frezarke kupiona na allegro (nie profesionalna lub taka do naturalnych paznokci) to mozesz nia wypilowac ewentualne niedociagniecia lub zalania spod spodu. Taka zwykla frezarka poradzi sobie z taka mala iloscia zelu ale z akrylem nie da sobie rady. Zycze powodzenia
duduskaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Przed逝瘸nie paznokci

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.