Nowa ja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-07, 21:56   #31
laza
Zakorzenienie

Dot.: Nowa ja

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ile, ile, chodzi mi o ile
ale ile kasy czy ile go jest .? kosztuje 15 zł ;>
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 22:00   #32
laza
Zakorzenienie

nie no dokładniej to chyba 13,99 zł ale coś koło tego na pewno nie więcej niż 15 no chyba że się już promocja zakończyła ale chyba jakoś na koniec tygodnia się kończy ta promocja ;>
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 16:35   #33
incognito_girl
Raczkowanie

GG do incognito_girl

Przepraszam, że tak się wtrącę w Waszą dyskusję, ale mam pytanie do autorki wątku
Niusia, powiedz mi, jak uzyskałaś tą fryzurę z pierwszego zdjęcia? Modelowanie na szczotce, prostownica, czy może coś innego? Bo ja mam włosy podobne do Twoich, tych z drugiego zdjęcia, a marzy mi się taka fryzurka jak masz na pierwszym
Stary 2008-04-08, 17:04   #34
3krateczki
Raczkowanie

ja ten balsam dove razem z kremem gratis kupiłam w realu więc pewnie jest też w innych supermarketach na pewno ma być w tesko, a ja za ten komplet zapłaciłam 16 albo 17 zł
3krateczki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 18:01   #35
garcone
Przyczajenie

na pierwszej fotce wygladasz super pasuja ci te wloski. Tez nosilam aparat i po sciagnieciu mialam lekko szare zęby kupiłam biała perłe w aptece i juz sa biale
garcone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:31   #36
niusia212
Wtajemniczenie

GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Też nosiłam aparat, ale zęby mam białe A to efekt bardzo dokładnego czyszczenia po każdym! (nawet po łyku soku) jedzeniu ząbków. Używam pasty Colgate Total Whitening 12 i muszę powiedzieć że jest bardzo dobra.
A tak dodtakowo jeszcze, to podczas noszenia aparatu co jakieś pól roku powinno się robić piaskowanie - 'ostrzeliwanie' zębów ze specjalnej maszyny drobniutkimi ziarenkami piasku, co powoduje ich gruntowne oczyszczenie. Może niezbyt przyjemne, ale da się wytrzymać

mialam piaskowanie, ale niestety juz po zdjeciu aparatu ja niestety nie mogłam tak czesto myc zebow..........mysle ze moje zolte zeby to przyczyna picia herbaty tez. uzalezniona od niej jestem

Cytat:
Napisane przez incognito_girl Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak się wtrącę w Waszą dyskusję, ale mam pytanie do autorki wątku
Niusia, powiedz mi, jak uzyskałaś tą fryzurę z pierwszego zdjęcia? Modelowanie na szczotce, prostownica, czy może coś innego? Bo ja mam włosy podobne do Twoich, tych z drugiego zdjęcia, a marzy mi się taka fryzurka jak masz na pierwszym

wiesz to zdjecie bylo robione jak przyszlam prosto od fryzjera)

ona mi nakreciła na szczotce średniej grubości i potem troche prostowala i taki efekt wyszedł.
Moja aktualna fryzura to ta druga choć jak zaczełam prostować to wyglada znacznie lepiej

Jesli chodzi o dziecinnosc to chyba z zachowania nie jestem dzieckiem no ale cóż...... nie chodze na obcasach to tez moze odejmowac mi lat i nie czuje sie kobieco

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-10 o 22:08 Powód: post pod postem
niusia212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 15:16   #37
niusia212
Wtajemniczenie

Minęło trochę czasu, zmieniłam fryzurę (podobną do tej na zdjęciu pierwszym) troche się opaliłam.
Teraz przyszedł kolej na wymiane garderoby!
Na co dzień chodze w dzinsach lub czarnych rurkach do tego jakiś t-shirt koniecznie ze srebrnymi dodatkami(mam na tym punkcie fioła) t-shirty zamieniam czasami na bluzki koszulowe ponieważ moja praca tego wymaga. MAm odwieczny problem z butami (ponieważ nie mogę i nie umiem chodzic na wysokich obcasach). Może polecicie mi jakieś stroje z dodatkami?
P.S. nie boję sie kolorów.

Pozdrawiam
Stary 2008-08-25, 15:43   #38
keykey
Rozeznanie

GG do keykey

Witam Nie wiem czy Koleżanki wyżej nie napisały tego samego, nie chce mi się wszystkiego czyttać
W każdym razie:
chcesz wyglądać trochę poważniej, tak w sam raz na swój wiek. Natomiast krótkie fryzurki bardzo odmładzają
Masz kręcone włosy, więc na klasycznego boba oczywiście nie masz szans (do codziennego prostowania nie namawiam), ale myślę że i tak ładnie by Ci było mimo wszystko w jakichś takich dłuższych włoskach z przodu, ukośnie ścinana grzywka (długa!) czy coś w tym stylu... ja bym postawiła na jakąś ekstrawagancję, bo masz śliczne symetryczne ryy twarzy, możesz sobie na to pozwolić A fryzurka "bob" w wersji kręconej też wygląda bardzo ciekkawie, jeśli się nad nią zapanuje i wymodeluje pianką (tak tylko wgnieść na mokro we włoski i zostawić do wyschnięcia)
Pokombinowałabym z kolorem, nie wiem czemu chcesz się postarzać bo przecież usłyszeć że się niewygląda na swój wiek to po 18 tylko przyjemność Ale jeśli już koniecznie, to farbuj włosy na ciemniejsze kolory - jasne odmładzają. Tylko nie jednolicie, błagam! Zrób jakieś rozjaśnienia, refleksy - miej te swoje 22 a nie 40 lat

Skupiłam się na fryzurce, ale nie zapominaj o brwiach (przy ciemniejszej dobrze, by i one były mocniejsze - ale nie skubłabym ich ich sama w domu tylko zainwestowała w kosmetyczkę i może hennę? Oczywiście delikatnie, żeby efekt był naturalny) Zęby wybielić by się przydało, prawda, bo masz śliczny uśmiech (ja np uśmiecham się z zamkniętą paszczką)... A potem podkreślać go kolorem, chyba dobrze by ci było w zgaszonych czerwieniach (nie takich czytstych jadowitych) ale to już prędzej możesz pokombinować bo kolor ust to kwestia paru sekund

Na koniec: prawda, ubiór dużo daje, ale tu chyba błędów nie popełniasz skoro w tym dresiku nie chodzisz po ulicy Paznokcie widzę masz na ciemno, b. dobrze, mogłabyś też spróbować manicure francuski, on dodaje chyba takiej kobiecości...

Wybierz rady najbardziej Ci odpowiadające spośród wszystkich porad Wizażanek, rozumjest omylny, serducho nie Koniecznie zamieść swoje zdjęcia jak już uznasz, że zmieniłaś się w piękną 22 latkę
niczym strzałą kłusownika

65-63-61-59-57-55-53-51-49
keykey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 15:44   #39
keykey
Rozeznanie

GG do keykey

Heh widzę że się spóźniłam no nic, z chęcią zobaczę dalsze zmiany
Pa
niczym strzałą kłusownika

65-63-61-59-57-55-53-51-49
keykey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 16:01   #40
niusia212
Wtajemniczenie

nie spóźniłaś się Każda rada jest cenna
odnośnie włosków nie mam zamiaru ich farbować, chcę zostać naturalna

apropos nie chce się zestarzeć, chce wygladać kobieco sexi nie chce być nastolatka, starzeć sie też nie mam zamiaru pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości