Mam problem prosze o pomoc!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-28, 17:06   #1
monnka22
Przyczajenie

Cool

Mam problem prosze o pomoc!!

cześć dziewczyny! mam problem dotyczący pazokietków żelowych. chodzi o to że wykonuje te pazurki i wszystko niby jest ok, mam dobrze przygotowana płytke paznokcia, odpowiednio dobrane tipsy, po pokryciu ich żelem jest wszystko ok. lecz po jakichs 2 dniach na żelu pojawiaja sie pecherzyki powietrza. problem tkwi w tym ze wydaje mi sie że wszystko robie tak jak należy: nie zalewam skórek itp. w czym w takim razie tkwi problem?
monnka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:58   #2
martawlkp
Przyczajenie

Dot.: Mam problem prosze o pomoc!!

Cytat:
Napisane przez monnka22 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! mam problem dotyczący pazokietków żelowych. chodzi o to że wykonuje te pazurki i wszystko niby jest ok, mam dobrze przygotowana płytke paznokcia, odpowiednio dobrane tipsy, po pokryciu ich żelem jest wszystko ok. lecz po jakichs 2 dniach na żelu pojawiaja sie pecherzyki powietrza. problem tkwi w tym ze wydaje mi sie że wszystko robie tak jak należy: nie zalewam skórek itp. w czym w takim razie tkwi problem?
Musisz zwrócić uwage na to czy uswasz pył po opiłowaniu pazurka przed nałożeniem żelu,a jeżli to robisz to pytanie czy jest to zrobione dokładnie,ja np proszę klientke żeby myła dłonie wtedy mam pewność że na paznokciu nie zostanie pył,i kolejna rzecz to musisz skupić się na dobrym odtłuszczeniu paznokcia przed nałożeniem żelu

Edytowane przez martawlkp
Czas edycji: 2008-03-28 o 19:59 Powód: błąd w tekście
martawlkp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:05   #3
monnka22
Przyczajenie

jestem pewna ze za kazdym razem usowam pedzelkiem pylek po pilowaniu, wydaje mi sie tez ze jezeli przygotowujesz pazurek do nałozenia zelu i go opracowujesz to on jest juz odtluszczony i niczym wiecej nie trzeba?? wlasnie dziwie sie czemu mi sie tak dzieje poniewaz jestem po kursie a tam nic wiecej na ten temat nie mowili i jestem w kropce bo nie wiem od czego to zalezy..
monnka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:31   #4
Acik88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martawlkp Pokaż wiadomość
ja np proszę klientke żeby myła dłonie wtedy mam pewność że na paznokciu nie zostanie pył żelu

To tak mozna??? Mi sie wydawalo ze nie mozna moczyc dloni w trakcie
Acik88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:26   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

ja również uważam, że nie powinno się moczyć dłoni w trakcie przedłużania. W końcu po to odwadniamy i odtłuszczamy płytkę, żeby wszystko lepiej się trzymało Ja po prostu po opiłowaniu szoruję/odpylam dokładnie szczoteczką paznokcie, żeby usunąć wszystkie pyłki z zakamarków a to co ewentualnie mogło zostać, usuwam odwadniaczem (np. z ibd)

Oczywiście, jak ktoś się uprze, to można umyć ręce, tylko po co? Dla mnie to niepotrzebne dokładanie sobie roboty.
Stary 2008-03-28, 22:46   #6
duduskaa
Raczkowanie

hmm ja w sumie na kursie ani u zadnej stylistki nie spotkalam sie z myciem rak... no chyba ze po skonczonej pracy tez bym raczej nie polecala mycia
duduskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:47   #7
Hanka20
Zakorzenienie

oblabobla czyli używasz odwadniacza juz po naklejeniu tipsa? nie szkodzi to tipsowi?

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:52   #8
nysza
Wtajemniczenie

GG do nysza

mycie rąk w trakcie??? o kurcze zdecydowanie nie !!! przecież płytka paznokciowa ma być dobrze odtłuszczona i nie należ jej jeszcze poić wodą

może po prostu nieświadomie nakładasz już żel z powietrzem ???

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 08:05   #9
Albertyna
Zakorzenienie

Mycie rak jest kompletnie zbede w trakcie zabiegu, a co więcej może zaszkodzic- jaka macie gwarancje, ze klientka w trakcie mycia nie pododtyka sobie paluszkami jeden do drugiego, ze nie przeczesze sobie włosów reke i "przy okazji" nie odbierze telefonu?
Stary 2008-03-29, 22:06   #10
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
oblabobla czyli używasz odwadniacza juz po naklejeniu tipsa? nie szkodzi to tipsowi?
A czemu miałoby zaszkodzić? To tylko odwadniacz On nie działa tak jak np. primer, który potrafi wygryźć dziurę w plastiku.
Jak trzeba używam odwadniacza 2 razy. Na pewno przed przyklejeniem tipsa ZAWSZE, a jak mam dużo pyłku, którego ani szczoteczka, ani pędzelek nie ruszyły, to traktuję go odwadniaczem i po sprawie. I tak się go nakłada bardzo mało, więc jestem przekonana, że on nie ma żadnego wpływu szybsze podchodzenie powietrza, pękanie itp.
Tak samo warto go użyć przed malowaniem naturalnch pazurków, bo lakier lepiej się trzyma Ja używam kilku i nie widzę między nimi różnicy. Wszystkie są wydajne. (Step One z Nail Tek, Dehydrate IBD, EzBond Ez FLow)

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości