Wsciekła!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-28, 22:18   #1
magsch
Zakorzenienie

Thumbs down

Wsciekła!!!!!!

Ogolnie jestem zla bo zakupilam ostatnio wsciekly roz i turkus a tu klops.Cienie sa wstretne!!!!zle sie rozprowadzaja.Chcialam wlepic makijaz ktory robilam samym turkusem ale sie powstrzymalam bo by mi sie dostalo.Nie potrafie go rownomiernie nalozyc...nie da sie....ok.koniec...

Wstawiam ale ostrzegam ze nie najlepszy ten makijaz.pod oczani mam troche zaczerwienione a to dlatego ze zmywalam poprzedni makijaz...mial byc wsciekly roz ale taki nie jest....zapraszam i prosze o kopniaki

Kosmetyki
Podklad forever
roz inglot
cienie znienawidzone Lancome
Paletka fioletow Dior
czarna kredka i tusz
pomadka Dior
blyszczyk EL

Lipiec :Perfumy na wylocie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=767973

Edytowane przez magsch
Czas edycji: 2011-07-28 o 23:56
magsch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:23   #2
gamegirl
BAN stały

Dot.: Wsciekła!!!!!!

zebym ja miala takie problemy ehh

co do makijazu wygladasz bardzo ladnie
gamegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:23   #3
MONIKA1850
Zakorzenienie

GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850

Marudzisz kolor jest nasycony i bardzo fajny wygladasz tak no...z pazurkiemfajno
MONIKA1850 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:25   #4
GiGa007
Wtajemniczenie

GG do GiGa007

Droga magsh nie jest tak żle jak mówisz,.. z calą sympatią jesteś sliczna aczkolwiek uważam,że te kolory kompletnie nie pasują do Twojej urody ale makijaż jest dobrze wykonany . Poprzednie Twoje makijaże są cudowne
Pozdrawiam gorąco
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...

MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:31   #5
Layla79
Zakorzenienie

no nie wiem, ale moim zdaniem ten róż Ci pasuje coprawda ja go nakładam mniej tylko w zagłębienie powieki i najpierw oprószam pędzel, żeby zostało jak najmniej pigmentu, a od załamania wykańczam jaśniejszym, żeby wysublimować granice, ale ogólnie w ostrym różu wyglądasz bardzo ładnie tylko powinno go być troszkę mniej. Magsch, czy cienie Lancome naprawdę są takie złe? Ja ich nie używam coprawda, ale myślałam, że powinny być dobre? Nie rezygnuj z tych cieni, to trudne kolory, ale w małej ilości bardzo atrakcyjne. Turkus ładnie wygląda na dolnej powiece jako tylko akcent, a góra np. jasny całkiem cień, biały nawet i kreska czarna. Ja turkus w odcieniu jade green shiseido A12, więc to raczej zieleń złamana wykańczam białymi opalizującymi na zielono cieniami Diora z takiej paletki sprzed 3 lat chyba. Albo dół zielony, góra w innym odcieniu, cieplejszym. Zobaczysz, dojdziesz do tego, że jako letni makijaż spodobają Ci się. Chociaż, skoro jesteś niezadowolona, to mam wyrzuty sumienia, że namówiłam Cię na róż
Layla79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:39   #6
magsch
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
zebym ja miala takie problemy ehh

co do makijazu wygladasz bardzo ladnie
dziekuje i glowa do gory jutro bedzie lepiej

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Marudzisz kolor jest nasycony i bardzo fajny wygladasz tak no...z pazurkiemfajno
dziekuje

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
Droga magsh nie jest tak żle jak mówisz,.. z calą sympatią jesteś sliczna aczkolwiek uważam,że te kolory kompletnie nie pasują do Twojej urody ale makijaż jest dobrze wykonany . Poprzednie Twoje makijaże są cudowne
Pozdrawiam gorąco
dziekuje slicznie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
no nie wiem, ale moim zdaniem ten róż Ci pasuje coprawda ja go nakładam mniej tylko w zagłębienie powieki i najpierw oprószam pędzel, żeby zostało jak najmniej pigmentu, a od załamania wykańczam jaśniejszym, żeby wysublimować granice, ale ogólnie w ostrym różu wyglądasz bardzo ładnie tylko powinno go być troszkę mniej. Magsch, czy cienie Lancome naprawdę są takie złe? Ja ich nie używam coprawda, ale myślałam, że powinny być dobre? Nie rezygnuj z tych cieni, to trudne kolory, ale w małej ilości bardzo atrakcyjne. Turkus ładnie wygląda na dolnej powiece jako tylko akcent, a góra np. jasny całkiem cień, biały nawet i kreska czarna. Ja turkus w odcieniu jade green shiseido A12, więc to raczej zieleń złamana wykańczam białymi opalizującymi na zielono cieniami Diora z takiej paletki sprzed 3 lat chyba. Albo dół zielony, góra w innym odcieniu, cieplejszym. Zobaczysz, dojdziesz do tego, że jako letni makijaż spodobają Ci się. Chociaż, skoro jesteś niezadowolona, to mam wyrzuty sumienia, że namówiłam Cię na róż
dziekuje kochana....wyrzutow nie musisz miec bo moja wina ze wybralam lancome.myslalam ze bede lepszej jakosci tak ja czworki lancoma.te pojedyncze ciezko rownomiernie rozprowadzic i nie sa intensywne tak jak bym tego chciala.sprobuje niedlugo zrobic tak jak ty doradzasz.Zaluje troche ze nie spojrzlam te ten turkus shiseido wczesniej i w sumie widzialam u nich dosc intensywny roz...moze nastepnym razem sie skusze ale z tych lancoma nie zrezygnuje to taka chwilowa zlosc.Mysle ze jak troche z nimi pocwicze to dojde do celu...a wiec Layla nie przjmuj sie

Stary 2008-03-28, 22:40   #7
samarah
Wtajemniczenie

Magsch, kopniaków nie będzie, ale będzie tasaczek za to, że tak narzekasz makijaż wcale nie jet zły, masz świetnie podkreślone policzki i wspaniałe usta jednak szczerze powiem, nie gniewaj się, że te kolorki nie wyglądają na Tobie dobrze... Wyglądają jak "siniaki" a w połączeniu z tą czarną krechą wyszło przytłaczająco... kolorek cienia jest ładny, ale używałabym go jedynie jako lekki akcent w makijażu, a nie kolor dominujący mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi i się nie gniewasz...
Stary 2008-03-28, 22:44   #8
magsch
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Magsch, kopniaków nie będzie, ale za to będzie tasaczek za to, że tak narzekasz makijaż wcale nie jet zły, masz świetnie podkreślone policzki i wspaniałe usta jednak szczerze powiem, nie gniewaj się, że te kolorki nie wyglądają na Tobie dobrze... Wyglądają jak "siniaki" a w połączeniu z tą czarną krechą wyszło przytłaczająco... kolorek cienia jest ładny, ale używałabym go jedynie jako lekki akcent w makijażu, a nie kolor dominujący mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi i się nie gniewasz...

Dokladnie to samo powidzial moj maz...ze wygladam jakby mnie ktos pobilale ten makijaz byl tylko na probe a wiec jak zrobie nastepnym razem to tego rozu bedzie mnieji nie gniewam sie bo wstawiam tu makijaze abysci mi doradzaly,wrazalay swoja opinie a wiec jak najbardziej krytyka jest ok...

Stary 2008-03-28, 23:24   #9
Ferrou
Zakorzenienie

A mi się tam podoba różowy cien połączony z czarną kredką

Jedynie co bym zmieniła, to w zewnętrznych kącikach brakuje cienia, wygląda, jakbyś się popłakała i się zmył
Ferrou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 10:47   #10
deputamadre21
BAN stały

E tam dziewczynko bzdury opowiadasz bardzo Ci fajnie w tych cieniach , moze nie jest to makijaz na codzien , ale na wieczorek bedziesz maiala idealny
deputamadre21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:06   #11
lola23
Wtajemniczenie

Uważam , że ten róż jak najbardziej Ci pasuje, wydobywa kolor tęczówki.
Zrezygnowałabym z czarnej kredki/cienia na dolnej powiece ( w tym i kilku innych Twoich makijażach), ponieważ niepotrzebnie obciąża oko i niekorzystnie zmienia jego kształt.
Nie zniechęcaj się do takich odważnych kolorów , jestem pewna, że to tylko chwilowa wściekłość

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:19   #12
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie

O kurcze..bosko wyszlo!

starsznie mi sie podoba ten rozowy na Tobie, inaczej nalozylas cienie niz zwykle, tak mi sie wydaje..suuuuper!

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:19   #13
glizdka
BAN stały

GG do glizdka

ja uwazam ze ładnie ci w tym kolorze tylko za dużo może go odrobinkę??? dała bym o połowę mniej ale nie jest wcale tak źle jak sobie to wyobrażasz ja tez miałam taki okres paru dni ze za pierona nie mogłam sobie poradzić z ZADNYMI cieniami
glizdka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 12:59   #14
Del
Wtajemniczenie

GG do Del

Kolory jak najbardziej pasują do Twojej urody chociaż ( jak zauważyła Glizdka) troszeczkę jest go za dużo , ale sam kolor jest bardzo ładny

Del jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:07   #15
czarna_kawa80
Zakorzenienie

GG do czarna_kawa80

podoba mi sie ja w różowym wygladam jakbym płakała z tydzień a skoro Lancome pojedyńcze to cała to w takim razie dobrze wiedzieć takie rzeczy

http://wizaz.pl/Mikroreklama

jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną

czarna_kawa80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 13:11   #16
magsch
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
A mi się tam podoba różowy cien połączony z czarną kredką

Jedynie co bym zmieniła, to w zewnętrznych kącikach brakuje cienia, wygląda, jakbyś się popłakała i się zmył
dziekuje

Cytat:
Napisane przez deputamadre21 Pokaż wiadomość
E tam dziewczynko bzdury opowiadasz bardzo Ci fajnie w tych cieniach , moze nie jest to makijaz na codzien , ale na wieczorek bedziesz maiala idealny
dzieki

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Uważam , że ten róż jak najbardziej Ci pasuje, wydobywa kolor tęczówki.
Zrezygnowałabym z czarnej kredki/cienia na dolnej powiece ( w tym i kilku innych Twoich makijażach), ponieważ niepotrzebnie obciąża oko i niekorzystnie zmienia jego kształt.
Nie zniechęcaj się do takich odważnych kolorów , jestem pewna, że to tylko chwilowa wściekłość
dziekuje,chyba bede musiala sie przmoc i zrezygnowac z czarnej kreski

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
O kurcze..bosko wyszlo!

starsznie mi sie podoba ten rozowy na Tobie, inaczej nalozylas cienie niz zwykle, tak mi sie wydaje..suuuuper!
dzieki bardzo

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
ja uwazam ze ładnie ci w tym kolorze tylko za dużo może go odrobinkę??? dała bym o połowę mniej ale nie jest wcale tak źle jak sobie to wyobrażasz ja tez miałam taki okres paru dni ze za pierona nie mogłam sobie poradzić z ZADNYMI cieniami
dziekuje....wiem ze duzo ale to byl probny zeby zobaczyc caly kolorek na oku

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
Kolory jak najbardziej pasują do Twojej urody chociaż ( jak zauważyła Glizdka) troszeczkę jest go za dużo , ale sam kolor jest bardzo ładny
dzieki

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
podoba mi sie ja w różowym wygladam jakbym płakała z tydzień a skoro Lancome pojedyńcze to cała to w takim razie dobrze wiedzieć takie rzeczy
dziekuje

Stary 2008-03-29, 13:54   #17
kolezankaa
BAN stały

Send a message via Skype™ to kolezankaa

mi się średnio podoba, ale jest ok
kolezankaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:51   #18
agusi@@
Raczkowanie

Mi się tam nawet podoba. Masz taką urodę, że we wszystkim Ci ładnie
Stary 2008-03-30, 10:50   #19
Tajemnicza667
Zadomowienie

Ciekawy kontrast wyszedł, ale co do komponowania się tego koloru z Twoją urodą, nie jestem przekonana.

Tajemnicza667 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:32   #20
Pomidora
Zakorzenienie

Nie wiem, czy róż pasuje do takiej opalonej buźki. Ale jak widzę, zdania na ten temat są podzielone Co do makijażu, to podoba mi się, jest drapieżny i zadziorny.

28.09.2014

Pomidora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 14:50   #21
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Ciekawy kontrast wyszedł, ale co do komponowania się tego koloru z Twoją urodą, nie jestem przekonana.
Zgadzam się
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości