farbowanie...w這sy kr璚one! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-04-01, 11:26   #1
elisska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 146
Question

farbowanie...w這sy kr璚one!

hej dziewczyny mam pytanko...w這ski farbowa豉m zaledwie 2 razy... farb Lecher - geneza... pierwsza farba w kolorze tabac- wysz豉 w miare...ale wpada豉 delikatnie brazowo-rudawa... stwierdzi豉m 瞠 chce ciemniejsze... pofarbowa豉m na jasny kasztan popielaty z tej samej firmy...i niestety po miesiacu mam jakie 鄉ieszne rude prze鈍ity...w og鏊e ca貫 w這ski s jakie takie rudawe... blee...
dodam 瞠 moje naturalne w這ski to jasny br您...cho niekt鏎zy twierdzili 瞠 ciemny blond... mam nadzieje 瞠 macie w g這wie ten kolor

noo i teraz pytanko...czy jak kupie now farb... np. jasny czekoladowy br您...czy pozb璠e si tego rudego kolorku?? prosz pom騜cie...
mo瞠 trzeba firme zmieni?ale s康zi豉m 瞠 profesjonalne kosmetyki s lepsze od tych "zwyk造ch" sklepowych....
elisska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-01, 19:24   #2
siusan89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
GG do siusan89
Dot.: farbowanie...w這sy kr璚one!

no sa lepsze, kolor sie zmywa dlatego sie robia rudawe, musisz jeszcze na ciemniejsze albo poprostu czesciej odswierzac kolor, albo inna farba pomalowac
siusan89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-02, 10:15   #3
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez elisska Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny mam pytanko...w這ski farbowa豉m zaledwie 2 razy... farb Lecher - geneza... pierwsza farba w kolorze tabac- wysz豉 w miare...ale wpada豉 delikatnie brazowo-rudawa... stwierdzi豉m 瞠 chce ciemniejsze... pofarbowa豉m na jasny kasztan popielaty z tej samej firmy...i niestety po miesiacu mam jakie 鄉ieszne rude prze鈍ity...w og鏊e ca貫 w這ski s jakie takie rudawe... blee...
dodam 瞠 moje naturalne w這ski to jasny br您...cho niekt鏎zy twierdzili 瞠 ciemny blond... mam nadzieje 瞠 macie w g這wie ten kolor

noo i teraz pytanko...czy jak kupie now farb... np. jasny czekoladowy br您...czy pozb璠e si tego rudego kolorku?? prosz pom騜cie...
mo瞠 trzeba firme zmieni?ale s康zi豉m 瞠 profesjonalne kosmetyki s lepsze od tych "zwyk造ch" sklepowych....
Rudo軼i s troch ci篹kie do pozbycia sie, niestety... Mo瞠sz popr鏏owa z ch這dnymi odcieniami br您u, ale i tak istnieje ryzyko, 瞠 w czasie wyp逝kiwania koloru powstan w豉郾ie rudo軼i. Farby profesjonalne s lepsze, bo s delikatniejsze - co za tym idzie - kolor wyp逝kuje si niestety szybciej. Powiedzia豉 mi o tym fryzjerka i chocia nie ufam fryzjerom, to jednak przekona豉m si o tym na w豉snych w這sach.
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-02, 11:55   #4
elisska
Raczkowanie

dzi瘯uje 郵icznie kupi豉m wczoraj farbe - czekoladowy br您- z tej samej firmy...zobaczymy je郵i nie dam rady pozby si rudo軼i...b璠e musia豉 zmieni firme... albo zrezygnowa z farbowania...
Stary 2008-04-02, 14:16   #5
Benek23
Zakorzenienie

Ha! No popatrz co znalaz豉m!!!! Tak co mi si wydawa這 ,瞠 ju by taki w徠ek.http://www.wizaz.pl/forum/showthread...o%B6ciPoczytaj sobie - mam nadziej, 瞠 znajdziesz to co dla siebie. A nast瘼nym razem najpierw sama poszukaj 疾by nie powstawa這 kilka watk闚 o tym samym. O! I jeszcze jeden:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163358&h ighlight=pozby%E6+rudo%B6 ci
Pozdrawiam!
Stary 2008-04-02, 15:31   #6
elisska
Raczkowanie

dzi瘯uje kochana!!**
Stary 2008-04-02, 20:17   #7
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elisska Poka wiadomo嗆
dzi瘯uje kochana!!**
Nie ma sprawy
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.