Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-03, 10:50   #1
Mary_Q
Zakorzenienie

Szczotka jonizująca

witam,
mam pytanie o tego typu szczotki czy to cos daje czy to taki pic na wode?Akurat ja sie zastanawiam nad szczotka jonowa Panasonic ale nie wiem czy warto...
Moze jakas fryzjerka lub wizaznka,ktora uzywala lub zna sie na tym cos mi podpowie?
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 15:44   #2
Mary_Q
Zakorzenienie

Dot.: szczotka JONOWA

up
Stary 2008-11-27, 14:03   #3
olik04
Zakorzenienie

ja też jestem ciekawa, moze ktoś wie?
Stary 2008-11-28, 13:14   #4
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

Hm ja slyszalam cos o grzebieniu laserowym, nie wiem czy to to samo. Grzebien ten ma na celu hamowanie wypadania wlosow.
Wydaje mi sie ze jak wpiszesz w google np haslo szczotka jonowa to wyskoczy Ci sporo informacji Ja niestety nie uzywalam, wiec z doswiadczenia Ci nic nie pomoge....
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:28   #5
olik04
Zakorzenienie

jakieś informacje znalazłam, ale nie znalazłam opinii samych użytkowniczek
Stary 2008-11-30, 10:07   #6
Mary_Q
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
jakieś informacje znalazłam, ale nie znalazłam opinii samych użytkowniczek
szkoda

do wizazanki wyjzej ta na laser ma byc niby na porost wlosow ale no telezakupy mango wiec raczej napewno pic na wode fotomontaz...
Stary 2008-11-30, 10:36   #7
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
szkoda

do wizazanki wyjzej ta na laser ma byc niby na porost wlosow ale no telezakupy mango wiec raczej napewno pic na wode fotomontaz...

Ja spotkalam to na allegro nie ogladam takich programow tez nie wiem co o tym sadzic, przyzwyczailam sie ze wiekszosc ludzi to naciagacze, ktorzy zeruja na naiwnosci i nadziei ludzkiej ....
Stary 2009-01-07, 21:56   #8
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Jest fajna suszarko-prostownica z rowenty ktora ma funkcje jonizacji. Przyjaciolka sobie taka sprawila i jest bardzo zadowolona moze o cos takiego Ci chodzilo? -> http://www.allegro.pl/item479607070_...jonizacja.html
Stary 2013-10-21, 18:24   #9
201607050913
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 1

Odświeżam, bo sama szukałam opinii na temat tej szczotki i nic. Od paru dni jestem jej szczęśliwą posiadaczką, chociaż innej marki, ale bardzo podobna (Rowenta). Jestem zachwycona, paroma pociągnięciami można świetnie wygładzić włosy, nawet lekko wyprostować lub podkręcić. Są po prostu ładne, ujarzmione, gładkie, i to bez użycia prostownicy czy lokówki. Szkoda, że dopiero teraz odkryłam ten wynalazek. Gdzieś na blogach znalazłam opinię, że nie nadaje się do cienkich włosów, nic bardziej mylnego. Moim nadaje wręcz objętości (mam cienkie, zniszczone, suche blond włosy), ale za największą zaletę uważam to, że w parę sekund przestają się puszyć. Dlatego noszę ją ze sobą, bo czasami po długim układaniu i 15 minutach na dworze, zanim gdzieś weszłam już wyglądałam jak czupiradło.
201607050913 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 10:08   #10
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Odświeżam, bo sama szukałam opinii na temat tej szczotki i nic. Od paru dni jestem jej szczęśliwą posiadaczką, chociaż innej marki, ale bardzo podobna (Rowenta). Jestem zachwycona, paroma pociągnięciami można świetnie wygładzić włosy, nawet lekko wyprostować lub podkręcić. Są po prostu ładne, ujarzmione, gładkie, i to bez użycia prostownicy czy lokówki. Szkoda, że dopiero teraz odkryłam ten wynalazek. Gdzieś na blogach znalazłam opinię, że nie nadaje się do cienkich włosów, nic bardziej mylnego. Moim nadaje wręcz objętości (mam cienkie, zniszczone, suche blond włosy), ale za największą zaletę uważam to, że w parę sekund przestają się puszyć. Dlatego noszę ją ze sobą, bo czasami po długim układaniu i 15 minutach na dworze, zanim gdzieś weszłam już wyglądałam jak czupiradło.
To chyba kwestia bardzo indywidualna, ja zaliczam moją szczotkę (Iontec Brauna) do największych zakupowych niewypałów tego roku. Szczotka wygładza, ale efekt utrzymuje się kilka minut, to samo osiągnę używając zmoczonego wodą grzebienia. Za chwilę włosy wyglądają jak przed czesaniem.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 16:16   #11
_Supernova_
Zadomowienie

Dot.: Szczotka jonizująca

Mam brauna,wygladza wlosy,troche przylizuje ,faktycznie zauwazalny efekt,to to,ze sie wlosy nie elektryzuja kompletnie.
_Supernova_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości