Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-05, 20:07   #271
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Nie-na-wi-dzę robić zakupów w realu, to tylko zmarnowany czas i nerwy
Nie ma to jak zakupy w sieci

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
mnie się udało upolować żakiet w Vero Moda, a wymarzone buty przed chwilą kliknęłam a spódnica może jeszcze będzie, jak tam pójdziesz następnym razem
Gratuluje

Cytat:
Kiedyś tak, łażenie po sklepach to była czysta przyjemność a dzisiaj szkoda mi czasu - zmarnowałam 5 godzin
Ale jednak coś sobie kupiłaś, więc nie aż tak jest źle

Cytat:
Ja też bez szaleństwa, tyle że brązowe koszmarnie wolno mi działa komputer, nie moge się przestawic
Ładne buty, chociaż osobiście nie przepadam za brązowym obuwiem, to te są naprawdę ładne, śliczny fason i jakie sexy
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:10   #272
_Adelajda_
Rozeznanie

śliczne buty, Margot
Stary 2008-04-05, 20:13   #273
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Dziękuję i wzajemnie Kobiecość nie wyraza się tylko w butach, ja pamiętam Twoją biżuterię

(dla mnie buty do łóżka to co najmniej takie, jak Hecate dziś wklejała )

Jednak kobieca stopa w szpilce wygląda niezwykle sexy Strasznie żałuję, że nie potrafię chodzić w takich butach
tymena jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:16   #274
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Gratuluje
Ładne buty, chociaż osobiście nie przepadam za brązowym obuwiem, to te są naprawdę ładne, śliczny fason i jakie sexy
Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
śliczne buty, Margot
Dziękuję
Tak naprawdę to miałam chęć na czerwone, ale te są takie stonowane i będa mi pasowały do większości garderoby. A czerni mam już stanowczo dość
Stary 2008-04-05, 20:21   #275
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Ja też bez szaleństwa, tyle że brązowe
Piękne
Sama z przyjemnością bym takie nosiła.
I do tego kolory zdecydowanie moje

irkax jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:23   #276
MAMAANTOSIA
Raczkowanie

Sabbath życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, spokoju i miłości, oraz spełnienia marzeń
MAMAANTOSIA jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:23   #277
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Ja też bez szaleństwa, tyle że brązowe koszmarnie wolno mi działa komputer, nie moge się przestawic
Bardzo ładne, eleganckie
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:25   #278
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Moje koty wypuszczam na balkon w słoneczne dni albo jak się już cieplej zrobi. Na dwór nie wypuszczam, bo u nas chorzy ludzie mieszkają Tylko, że muszę je pilnować, bo lubią na barierkę wskoczyć albo do sąsiadki. Z reguły wygląda to tak, że jak mam czas to siedzę sobie z nimi, a jak nie zkaładam im smyczne, zahaczam o krzesła i sobie leżą w półcieniu. Jak starsza widzi smycz to się sama podstawia
Lepiej kotków pilnować.
Swojego czasu mój kicior też odwiedzał sąsiada przez balkon - teraz już tam nie mieszkamy.
Nawet o tym nie wiedzieliśmy do czasu aż sąsiad, wdowiec przyszedł nam opowiedzieć: budzi się w nocy, a tam jakieś oczy mu się świecą na brzegu łóżka. Ze strachu nie mógł się ruszyć .. "Jo myśloł, że to moja Lidka!"

Potem już na noc zamykaliśmy balkon, a w dzień kicior czasem sobie chodził i siadał na parapecie okiennym sąsiada - ten czasem sam go wabił rybką i głaskał. Ale w końcu przybił dechę aby kot mu nie wchodził na balkon bo siadał na oknie jak on telewizje oglądał i się gapił i go wkurzał

Yola jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:25   #279
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Jednak kobieca stopa w szpilce wygląda niezwykle sexy Strasznie żałuję, że nie potrafię chodzić w takich butach
Ja lubię wysokie obcasy, ale nie wiem czy umiałabym swobodnie się poruszać w takich szpilkach jak Margot. Wolę nieco stabilniejsze.

Cytat:
Dziękuję
Ja sobie kupiłam jakiś czas temu trochę podobne, tylko na niższym obcasie i w czarnym kolorze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ryłko 1.JPG (28,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ryłko 2.JPG (32,5 KB, 8 załadowań)

Stary 2008-04-05, 20:29   #280
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Ja lubię wysokie obcasy, ale nie wiem czy umiałabym swobodnie się poruszać w takich szpilkach jak Margot. Wolę nieco stabilniejsze.

Ja sobie kupiłam jakiś czas temu trochę podobne, tylko na niższym obcasie i w czarnym kolorze...

Też super, ale obcas za niski ja nawet na 10cm daje radę. Na własnym ślubie to miałam buty, może wygrzebie na forum gdzieś to pokażę. Wysokie szpice.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:29   #281
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:

Hecate - buty są boskie i obłędne i co z tego, ze tylko do łóżka? Takie całe przezroczyste nawet miałam na sobie
uo!

u mnie juz postanowione - kupuje je, pojade jakos do specjalnego sklepu i kupuje. Bede miec moje kinky boots.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wiem ile O gustach się nie dyskutuje, więc o czapie nie przesądzam ;] Dodam, że ja też mam na widok takich butów drgawki - a właściwie konwulsje, bo buty są wg mnie straszne
Heh
dobrze, ze jestesmy tak rozni

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Sama mam dwie pary muszkieterek za kolano - skórkowe i zamszowe. Obie pary na płaskim obcasie. Do ciuchów w stylu fantasy, które zdarza mi się nosić.
Hm - z butami jak i ciuchami jest roznie. Np pamietam jedna z moich spodniczek mini. Do plaskich butow - rozowych superstarow wygladala zwyczajnie i normalnie. Kiedy ubralam ja do kozakow na 10cm szpili, szmurowanych z tylu (jak to jeden z moich znajomych z PL okreslil - kiedy znow zalozysz te perwersyjne kozaki?') to byla zupelnie inaczej odebrana. A i ja nie czulam sie tak swobodnie.

Mysle, ze podobnie bedzie z muszkieterkami za kolano - widzialam nawet ostatnio kobiete w takich. Wygladala jak najzupelniej normalnie, rury wcisniete w buty, katana. Gdyby ten sam zestaw miala do butow na wysokiej szpili odebralabym ja inaczej.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Faaajne buty, też mi się takie marzą Nawet mam na oku takie czarne sandałki jak bodajże na pierwszym zdjęciu, tylko z ćwiekami. Ale na ulicę to bym w nich nie wyszła (no chyba że w Bolkowie )
hehe
w sumie
Ale za cwiekami nie przepadam - wybaczam tylko w moim pasku

Cytat:
Piekne te buty!

Ja dzis kupilam zwykle czarne baleriny za pare groszy i rozowe ala czeszki
Do tego przypadkiem sukienke marzen. Widzialam taka sukienke na dziewczynie w pubie w KRK 25 grudnia 2007 (jedyny otwarty pub) i zachorowalam. Zlazilam sklepy i nic.

A dzis!!!! normalnie byla i to za grosze. Jest czarna, przy ciele, dol na do kolana, gora najbardziej mnie kreci - ma bardzo szeroki dekolt wiec jeden z rekawkow luzno opada wystawiajac ramie.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:32   #282
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Też super, ale obcas za niski ja nawet na 10cm daje radę. Na własnym ślubie to miałam buty, może wygrzebie na forum gdzieś to pokażę. Wysokie szpice.
Za niski, ale uparłam się na ten fason, bo bardzo mi się te buty spodobały.
Dla mnie 10cm to chyba jednak za dużo, ale z resztą to zależy od typu obcasa więc trudno mówić.
Generalnie zawsze mam tak między 6,5cm a 8cm (chociaż wyjątki się zdarzają).

Stary 2008-04-05, 20:33   #283
vesenka
Zakorzenienie

Ostatnio na świeżo wypranej białej poduszce i jasnej piżamie w okolicach szyi pojawiły mi się podejrzane żółtawe plamy. Na noc używam Activ C LRP, czy to możliwe,że on jest winowajcą? (wcześniej spałam w czarnej piżamie i czarnej pościeli, więc plam nie widziałam) Ciekawe, czy da się to sprać?

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:35   #284
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Za niski, ale uparłam się na ten fason, bo bardzo mi się te buty spodobały.
Dla mnie 10cm to chyba jednak za dużo, ale z resztą to zależy od typu obcasa więc trudno mówić.
Generalnie zawsze mam tak między 6,5cm a 8cm.
Takie 6-8 cm sa wysokie ale wciaz jeszcze wygodne. swojego czasu na 8cm biegalam jak gazela do autobusu.
10 cm juz jednak meczy. Tzn moge nosic jesli but jest idealnie dopasowany.

Moje najwygodniejsze pracownicze sa podobne do Twoich z wklejonego zdjecia, obcasik malutki ale i czubek bucika krotszy.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:35   #285
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Piękne
Sama z przyjemnością bym takie nosiła.
I do tego kolory zdecydowanie moje
Cytat:
Bardzo ładne, eleganckie
Dziewczyny, ale mnie komplementujecie, normalnie się zaraz zarumienie

Cytat:
Myszko, bardzo eleganckie i ze wzgledu na ten obcasik wyglądaja na super wygodne

A a propos wysokości - wiem, ze za parę lat może się to odbić na moim kręgosłupie (skłonności do zylaków na szczęście w rodzinie nie było więc mam nadzieję, ze takowych nie odziedziczyłam) ale ja naprawdę nie dodaję sobie na siłę wzrostu itp., po prostu w niższych obcasach źle się czuję, a na płaskim chodzić to juz całkiem nie potrafię. Ten model tak ma

Edit: Vesenko, na 100% Active C jest winowajcą - wiem, bo swego czasu sama tak miałam - witamina C w zetknięciu z powietrzem utlenia się na żółto

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2008-04-05 o 20:39 Powód: odpisałam jeszcze na post Vesenki
Margot45 jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:36   #286
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Sabbath
dużo uśmiechu, radości i szczęścia.
Życzę Ci, aby piękno i mądrość życia które nosisz w sobie promieniowały na innych, obfitowały dobrem i spełnieniem.
Samych przyjemności.

Santorio jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:36   #287
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Cytat:

Obcasy tak chociaż rzadko noszę, nie lubię jak bolą mnie nogi
Szpice nie podobają mi się, chociaż bywają wyjątki

Yola jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:44   #288
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
ja to bym sie bala kazdego wypuszczac, co za roznica rasowy czy nie, jesli ja tego kota kocham?
A kot kocha wolność. Mieszkam na parterze, mam ogródek na podwórku przed oknem, drabinkę dla kota i on sobie wychodzi i przychodzi kiedy chce. Kilka razy nawet towarzysza przyprowadził na wyżerę (miska jest przy oknie ). Myślę, że bez wychodzenia byłby smutny, patrząc cały czas przez okno. Zresztą jakbyśmy otworzyli okno to i tak mógłby wyskoczyć, a tak to już wie co i jak i zawsze wraca.
Rasowca nie wypuszczałabym tylko dlatego, że chciwi ludzie mogliby go sprzedać. To jedyny powód.
Nie powiem, że czasem się nie boję jak nie wraca jeden dzień, ale nie będę zabierać mu tego co najważniejsze.
Jest wykastrowany, zadbany, ma jedzonko, miłość i wolność - świeżą trawkę i kolegów A dopieszczony jest aż nadto, moje milusie futerko

Co do obcasów - też uważam, że są bardzo kobiece i seksowne, ale niestety nie radzę sobie w wysokich. Dla mnie 6-7cm to max, a teraz pokupowałam 4-5cm i są idealne. Zresztą dbam o stopy, od wysokich palce się krzywią i różne inne dziwne rzeczy robią więc może to i dobrze? Ale i tak są śliczne.
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:46   #289
lavenderfay
Rozeznanie

Cytat:
normalnie jak sobie to wyobraziłam to prawie spadłam z fotela
To dobrze, że sobie krzywdy nie zrobiłaś, nie mogłabyś wtedy tych ładnych butków założyć Ja lubię takie 8,5 - 9 cm, w wyższych co najwyżej mogłabych chodzić, ale na rzęsach

Mam co robić w wolnym czasie, więc nie wdaję się w bezsensowne dyskusje z osobami, które poniżając na Wizażu innych starają się w ten sposób leczyć swoje kompleksy.
lavenderfay jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:50   #290
_Adelajda_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A kot kocha wolność.

polemizowałabym, ale to nie czas i miejsce na taka dyskusje
powiem tylko ze na kota czyhaja o wiele gorsze niebezpieczenstwa na zewnatrz niz kradziez i sprzadaz tegoz

to ja jako włascicielka jestem odpowiedzialna za jego bezpieczenstwo
Stary 2008-04-05, 20:51   #291
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:

Czyli zodiakalny baran, a więc nie da sobie kaszę napluć, uczciwa, czasami za bardzo przezywa pewne sprawy, zadbana, trochę choleryczka... to tylko moja obserwacja baranów, nie znaczy że Sab taka jest. Ciekawe czy z czymś trafiłam.
Pogrubione mi pasują

Cytat:
mam irraconalną żądzę posiadania coraz to nowych flaszeczek, próbek. To chyba ten przełomowy moment dla nałogowca Powiedzcie, że to normalne, to ogłupienie i dezorientacja
Normalne
Chce się poznać wszystko i najlepiej zaraz

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:54   #292
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Obcasy tak chociaż rzadko noszę, nie lubię jak bolą mnie nogi
Szpice nie podobają mi się, chociaż bywają wyjątki
U mnie też. Ja juz szpiców nie noszę, mam teraz bez szpiców nowe.

Truskawciu
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:56   #293
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Dzika truskawko- a jak się widzi ukochane perfumy za 40 zł to się już wogóle myślenie logiczne i rozsądek wyłącza.

Zła jestem, klecę zakończenie, chcę dziś zrobić jak najwięcej, głowa mnie rozbolała, chyba idę do wanny, zrobię sobie przerwę, poczekam aż tabletki zaczną działać i będę dalej walczyć. I chce mi się płakać

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-05, 20:59   #294
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Zła jestem, klecę zakończenie, chcę dziś zrobić jak najwięcej, głowa mnie rozbolała, chyba idę do wanny, zrobię sobie przerwę, poczekam aż tabletki zaczną działać i będę dalej walczyć. I chce mi się płakać
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-05, 21:00   #295
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
To dobrze, że sobie krzywdy nie zrobiłaś, nie mogłabyś wtedy tych ładnych butków założyć Ja lubię takie 8,5 - 9 cm, w wyższych co najwyżej mogłabych chodzić, ale na rzęsach
Dziekuję za troskę na szczęście fotel mam niski, do podłogi niedaleko a te moje będą miały 8cm, w sam raz do chodzenia.

Po pracy mam mniej więcej takiej wysokosci, jak Myszka wkleiła, ale muszę z nimi cos zrobić, bo strasznie mi pończochy drą - nijakich zadr wewnątrz nie widać, a oczka lecą
Stary 2008-04-05, 21:01   #296
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Dzięki Zuziuniu, to ja się idę potaplać

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-05, 21:03   #297
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Dzięki Zuziuniu, to ja się idę potaplać

W takim razie miłego taplania, a następnie przypływu weny, która nie tylko Tobie potrzebna...
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-05, 21:07   #298
mskladaczek
Zakorzenienie

Sabbath, tak czulam ze Ty tez baran jestes

Sto lat

Przyjaciolka urodzila dzisiaj corke - 32 hbd, wazy 1200 gram
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-05, 21:08   #299
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Margot ale sliczne i w kolorze brazowym jak ja lubie

Cytat:

Bardzo ladne Anetko i widac ,ze wygodne tylko ja malo nosze czarnego ale takie w brazie no,no
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-04-05, 21:11   #300
Zuziunia
BAN stały

Madziczko przez Ciebie nabrałam ochoty na Insolence, takie komentarze na KWC to zachęta, oby mi sie nie spodobały bo butelka odjechana w kosmos
Zuziunia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości