Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-06, 20:53   #3001
agnyska81
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
gratuluje wygranej Chocolovers piekny jest Zresztą jesli sie nie myle to dzięki Tobie go poznałam
Dziękuję
Z tą próbką to możliwe, kiedyś już miałam, ale się pozbyłam (na rzecz takiej jednej miłej Wizażanki ). Ciekawe, jak go teraz odbiorę? Mam ostatnio chcicę na słodkości

Tak w ogóle to ściskam mocno Was Wszystkie, stęskniona jestem

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2008-05-06, 20:54   #3002
Zuziunia
BAN stały

Mam problem z netem..nie wiem kiedy bede...i do tego chora jestem
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:00   #3003
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Z tą próbką to możliwe, kiedyś już miałam, ale się pozbyłam (na rzecz takiej jednej miłej Wizażanki ). Ciekawe, jak go teraz odbiorę? Mam ostatnio chcicę na słodkości

Gratuluję Chocolvers.... mnie się marzy ostatnio coś czekoladowego Też kiedyś wygrałam kosmetyki L;oreala w konkursie - wiem, jakie to przyjemne uczucie.

Też za tobą tęsknimy...

Chociaż ja mam takie specyficzne marzenie - chciałabym nie mieć czasu na wizaż z powodu pracy ( której nadal nie mam) - więc proszę o zrozumienie

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:13   #3004
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Chciałam się pochwalić, że udało mi się wygrać w gazetowym konkursie zestaw Aquoliny Chocolovers (perfumy i coś z linii pielęgnacyjnej) Pierwszy raz wygrałam jakiś konkurs, bardzo miłe uczucie. Tym bardziej, że wysłałam smsa bez przekonania.
Agnysko, gratuluję
Po części zazdraszczam, bo też wysłałam smsa i chciałam ten zestaw (apetyt mam ostatnio na słodkości ) ale cieszy mnie, że komuś z naszych się udało
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:14   #3005
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Zawsze mi się robi cieplej na sercu jak czytam wasze wypowiedzi.
Histeria mi już trochę minęła ale jestem zawiedziona.Nie tym wynikiem zasadniczo.Najbardziej denerwuje mnie fakt że wiem,że stać mnie na dużo więcej i umiem dużo więcej bo angielski to coś z czego naprawdę jestem dobra (wow powiedziałam to).
Zawsze tak mam,że nie obchodzi mnie za bardzo rezultat tylko to że zawsze mogłoby być lepiej.Nieznośne jest taki myślenie ale nic na to nie poradzę.
Mam strasznego pecha do takich egzaminów bo zawsze kończę z punktacją poniżej średniej .Po prostu nie nadaję sie na pisanie takich rzeczy,zawsze sie zagapiam,stres mnie zjada i wszytko.Piszę głupoty a potem jak sprawdzam to nawet ich nie widzę.Potem to do mnie dopiero dociera jak jest za późno...
Burn Babo
85% z rozszerzonej to przeciez b. dobry wynik
Nie umartwiaj sie i nie doluj, bo i po co?
Trzymam kciuki za reszte egzaminow maturalnych

Mad, zdrowka zycze

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2008-05-06 o 21:53
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:42   #3006
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Oj taaaak...
Gościu jest świrnięty i genialny jednocześnie, obsceniczny i poetycki, groteskowy i odkrywczy.

"Słowo się w rzecz zamienia
Brak mi twoich słów..."
i jeszcze:
"Mój plan, to z życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz"
Na "Czarnych zastępach w hołdzie Kat" jest nawet małe co nieco wykonywane przez zespół kolegi Byłam pod wrażeniem
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

wczoraj wieczorem bolała mnie prawa noga, a konkretniej okolice kolana...
o mamo...nie strasz, mnie boli dzisiaj, coś mi strzela w stawie i cholera nie chce się zginać jak powinna

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam go! Mam dziada! tańczę z radości
gratuluję i niech się dobrze nosi

"1. Jestem tak bardzo gotycka... zastanawiam się czy obroża mojego psa nie wyglądałaby lepiej na mnie...
2. Jestem tak bardzo gotycka... WIEM, że obroża mojego psa wyglądałaby na mnie lepiej!!!
3. Jestem tak bardzo gotycka, że aż ukradłam mojemu psu obrożę."

vesenka jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:45   #3007
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Histeria mi już trochę minęła ale jestem zawiedziona.Nie tym wynikiem zasadniczo.Najbardziej denerwuje mnie fakt że wiem,że stać mnie na dużo więcej i umiem dużo więcej bo angielski to coś z czego naprawdę jestem dobra (wow powiedziałam to).
Zawsze tak mam,że nie obchodzi mnie za bardzo rezultat tylko to że zawsze mogłoby być lepiej.Nieznośne jest taki myślenie ale nic na to nie poradzę.
Mam strasznego pecha do takich egzaminów bo zawsze kończę z punktacją poniżej średniej .Po prostu nie nadaję sie na pisanie takich rzeczy,zawsze sie zagapiam,stres mnie zjada i wszytko.Piszę głupoty a potem jak sprawdzam to nawet ich nie widzę.Potem to do mnie dopiero dociera jak jest za późno...
Nie martw sie bardzo dobrze napisalas

czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:53   #3008
Aragonte
Wtajemniczenie

Burn, te 85% to bardzo dobry wynik, nie zamartwiaj się A kciuki są dalej!

Coś mam od paru dni tendencję spadkową, jeśli chodzi o humor
Dzisiaj miałam w dodatku pochrzaniony powrót do domu - pociąg, którym chciałam podjechać (żeby zaoszczędzić czasu, hle-hle) stanął w szczerym polu półtora przystanka od mojej stacji (kawałek wcześniej inny się zepsuł chyba), więc zaliczyłam wyskakiwanie z pociągu (drzwiami, nie oknem, żeby było jasne) i spacer wzdłuż torów, żeby dostać się do autobusu.

No dobra, idę pod prysznic, a potem do wyrka, może jutro będzie lepiej, chociaż wątpię, prawdę mówiąc
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:53   #3009
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

burn-it-up - nie przejmuj się, będzie dobrze

Jak opisałaś swoją "przypadłość" to stwierdziłam, że i ja mam coś z takich zachowań. Na codzień słysze, jaka to jestem oczytana, inteligentna, bystra itd, a na egzaminach stres potrafi mnie totalnie zdekoncentrować, mówię głupoty, piszę głupoty, nie umiem sprzedać tego, co wiem. Też robię, czy robiłam błędy i to tak oczywiste i głupie, że nic tylko potem na siebie wyzywać, na egzaminach ustnych- to już totalna porażka- nie umiem sklecić płynnej wypowiedzi, dukam coś i wychodzę na totalnego ignoranta i głupka. Ostatnio na obronie dostałam proste pytanie o czym jest moja praca. Wyrzuciłam coś tam z siebie ale byłam tak rozkojarzona i zdenerwowana, że moja wypowiedź była tak lakoniczna i nieskładna, że losowałam drugie pytanie z zakresu studiów, żeby było ze mną o czym porozmawiać. Nie piszę o tym, żeby pokazać jaka jestem głupia (bo się za taką nie uważam), tylko, żeby pokazać JAK ZJADA CZŁOWIEKA STRES. Żeby nie umieć zbudować dłuższej wypowiedzi na temat pracy, którą przecież stworzyłam ja - nikt inny, której temat mi się podobał i pracę, o której opowiadałam na luzie przyjaciółce przy piwku, tzn. streszczałam jej wszystkie ciekawe rzeczy - no to już jest porażka, i to moja osobista porażka. A na egzaminie w jakiś sposób dałam d... I też jestem na siebie zła,rozczarowana, że jakoś tak wyszło, a wyszło moim zdaniem średnio ciekawie

Tak, że cię rozumiem, rozumiem, co czujesz i jak się możesz czuć w pewnych sytuacjach.

Ale w tym przypadku będzie napewno wszystko w porządku:cmok :

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-05-06, 21:56   #3010
Aragonte
Wtajemniczenie

Aaa - Tymeno, mam nadzieję, że szybko znajdziesz jakiś dogrzewacz (może mały elektryczny piecyk?), bo miesiąc to faktycznie długo A co do kuchenek, to wedle mojej mikrej wiedzy chyba są jednakowe, choć sposób podłączenia pewnie się różni. U rodziców jest kuchenka na butlę właśnie
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-06, 22:02   #3011
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
. Też robię, czy robiłam błędy i to tak oczywiste i głupie, że nic tylko potem na siebie wyzywać, na egzaminach ustnych- to już totalna porażka- nie umiem sklecić płynnej wypowiedzi, dukam coś i wychodzę na totalnego ignoranta i głupka. Tak, że cię rozumiem, rozumiem, co czujesz i jak się możesz czuć w pewnych sytuacjach.
A ja wole ustne, za pisemnymi nie przepadam, a testy to juz kompletny odllot.

Na testach wypadam najslabiej. Zawsze przekombinuje, doszkuje sie kruczkow, ktorych nie ma itd...
W tej sesji mam 4 egzaminy testowe a w przyszlym roku LEP- rowniez testowy

Your Angel, masz lomot za "Gotowe na wszystko" Z ciekawosci, sciagnelam sobie pierwsza serie i.... jestem na 14 odc. Wciaga
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-05-06, 22:03   #3012
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
muszę się wyżalić na mój sypiący się z wolna organizm
Madlaine, opowieść rzeczywiście brzmi niedobrze, ale skoro to stan zapalny (bo sadzę, że to głównie on odpowiada za ból) to bierz leki, dbaj o siebie, nie przeciążaj nogi i wówczas pewnie rychło sytuacja ulegnie znaczącej, ogromnej, definitywnej poprawie. Czego Ci życzę.

Cytat:
Kolejny egzamin z głowy.Niestety nie wiadomo po co po cholerę oglądałam przed chwilą przykładowe odpowiedzi z angielskiego i wychodzi że wiecej jak 85 % nie będzie.
Durne durne błędy
Po pierwsze 85% to świetny wynik, po drugie - czy Ty aby troszkę nie wyolbrzymiasz swoich pomyłek?
GRATULUJĘ!

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Z mojej butli gazowej nici Okazuje się, że gaz ziemny a gaz z butli to dwa zupełnie różne gazy. Tzn. chodzi o steżenie, ciśnienie i takie tam W każdym razie, żeby podłączyć taką butlę do kuchenki, trzeba tą kuchenkę przerobić także trochę kicha
Tak, jak napisał Teza - przekręcenie dysz powinno wystarczyć (szczególnie jeśli je masz w domu!). Warto jednak do zainstalowania butli poprosić fachowca. Z gazem nie ma żartów.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość

no ja piernicze, wiec mowie - a nie chce mi sie juz konczyc bo i tak cie nie interesuje. Niby komplement ale w takim momencie, ze poczulam sie jak... mieso.
Jak takie zyjatko co to oko cieszy ale nie ma nic do powiedzenia, a nawet jesli ma to i tak kij mu w oko.
Świetnie rozumiem Twoją irytację.
Ja zwykle pytam: A jaki to ma związek z tym, co mówię?
Ewentualnie przeprowadzam szybką kontrolę, czy mnie chłop w ogóle słuchał.
Jeśli nie słuchał, to... To już nie będzie miał w życiu okazji posłuchać.

Przyznam Ci się, że kiedyś miałam nawet okazję usłyszeć: "Nie zaprzątaj sobie ślicznej główki tak skomplikowanymi rzeczami".
Najpierw dowiodłam gostkowi, że jest intelektualnym zerem, a potem zakończyłam znajomość.

Cytat:
Chciałam się pochwalić, że udało mi się wygrać w gazetowym konkursie zestaw Aquoliny Chocolovers (perfumy i coś z linii pielęgnacyjnej) Pierwszy raz wygrałam jakiś konkurs, bardzo miłe uczucie. Tym bardziej, że wysłałam smsa bez przekonania.
Wow! Brawo!

Będziesz używać?

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
i jeszcze:
"Mój plan, to z życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz"
Na "Czarnych zastępach w hołdzie Kat" jest nawet małe co nieco wykonywane przez zespół kolegi Byłam pod wrażeniem
I jeszcze:

Wstąp do piekła.
Tam nikt nie musi tak jak ty
W snach kląć, a w życiu ślinić się.

Oraz "Odi profanum vulgus"...

Jaka to kapela, zdradzisz?

Jestem naładowane energią. Nie ma to jak sobie postrzelać przez godzinkę. Autentycznie czuję mięśnie ramion.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-06, 22:09   #3013
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Histeria mi już trochę minęła ale jestem zawiedziona.Nie tym wynikiem zasadniczo.Najbardziej denerwuje mnie fakt że wiem,że stać mnie na dużo więcej i umiem dużo więcej bo angielski to coś z czego naprawdę jestem dobra (wow powiedziałam to)
Stres i tyle. Jutro, widzę w stopce, nie masz egzaminów, to wypocznij sobie i nabierz energii.
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Your Angel, masz lomot za "Gotowe na wszystko" Z ciekawosci, sciagnelam sobie pierwsza serie i.... jestem na 14 odc. Wciaga
Kurczę, też bym sobie ściągnęła, a nie umim. Wciąga, fakt.

Agnysiu, gratuluję wygranej! Ja kiedyś wygrałam w sumie podobną rzecz, bo wieeelki kosz czekolady w loterii Wedla
martwa papuga jest offline  
Stary 2008-05-06, 22:32   #3014
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
I jeszcze:

Wstąp do piekła.
Tam nikt nie musi tak jak ty
W snach kląć, a w życiu ślinić się.

Oraz "Odi profanum vulgus"...

Jaka to kapela, zdradzisz?

Jestem naładowane energią. Nie ma to jak sobie postrzelać przez godzinkę. Autentycznie czuję mięśnie ramion.
jak już sobie cytujemy to jeszcze moje ulubione
"- SZCZĘŚCIE ZIEMIĄ PACHNIEĆ WINNO!
STRZEŻ SIĘ PLUCIA POD WIATR "

Na "Czarnych zastępach..." zagrały nawet dwie kapele związane z kolegą: North, który miewa się dobrze i nie istniejący już Grom.

zazdroszczę strzelania, ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałam łuk w rękach Nie pamiętam też żebym miała ostatnio jakieś mięśnie na ramionach

Agnysko gratuluję ze słodkości to wygrałam kiedyś tylko karton Bounty. Szkoda,że nie wypuścili tego zapachu w formie choćby EDT tylko w formie batoników

Gwoli ścisłości, śpię smacznie od jakiejs półtorej godziny, wstaję o 5.20. Wszelkie pogłoski o tym, że siedzę przed kompem są rozgłaszane przez jednostki nie zorientowane, są przesadzone i wyssane z palca. Tak.

Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2008-05-07 o 05:47
vesenka jest offline  
Stary 2008-05-06, 22:56   #3015
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarzyło się wam, że przysłali wam z truskawy stare kosmetyki? Przeterminowane, zepsute, nieświeże? Często się to zdarza? Kusi mnie i kusi ale po feralnych zakupach na beautyencouner to jestem bardzo uprzedzona
Madzik, czasem się zdarza.
Ale:
- trzeba uważać i raczej nie kupować ze Special Discount (pozostałe promocje z reguły są ok, ale na Special chyba najczęściej wypychają starocie)
- zerknąć na strony producentów, czy to co chcemy jeszcze u nich jest, a jak nie ma, podpytać dziewczyny na Wizażu czy to nie jakaś limitowanka i z kiedy
- w najgorszym razie - da się z nimi wykłócić o zwrot kasy.
Stary 2008-05-06, 23:10   #3016
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

A jak się skończyła afera z przeterminowanymi i wysuszonymi kosmetykami z beautyencounter, bo nie doczytałam. Wiadomo już coś?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-05-06, 23:37   #3017
Aragonte
Wtajemniczenie

Oż cholera A psioczyłam dzisiaj, że musiałam wyskoczyć z pociągu i drałować kawałek do następnej stacji... Już wiem, dlaczego
http://wiadomosci.onet.pl/2682,17436...e_lokalne.html
Aragonte jest offline  
Stary 2008-05-07, 00:25   #3018
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Hej!

(nie ma to jak sensowny post )

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-05-07, 00:41   #3019
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Hej!

(nie ma to jak sensowny post )
dobry wieczór Gryxie

kusi mnie, żeby na jutrzejszy egzamin z Math Studies założyć koszulkę z napisem "I'm too pretty to do math" ale nie będę przeginać.

ogólnie jakoś się czuję...za stara na takie formy egzaminów takie tam stresy, rajstopki, yh.

dobranoc wszystkim.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-05-07, 01:07   #3020
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
dobry wieczór Gryxie
Dobry wieczór i dobranoc

Trzymam za wszystkich maturzystów. Będzie dobrze!

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-05-07, 04:44   #3021
sasia73
Zakorzenienie

Cytat:
kiedyś już miałam, ale się pozbyłam (na rzecz takiej jednej miłej Wizażanki )
Taka jedna miła() Wizażanka nosiła je z prawdziwą przyjemnością. A teraz śle gratulacje! Fajnie jest coś wygrać!

Cytat:
:przytu l:

A ja znów od godz. 5 w pracy. I tak do 20 maja. Matury mnie wykończą!

sasia73 jest offline  
Stary 2008-05-07, 06:36   #3022
agnyska81
Zakorzenienie

Miło, że się cieszycie z mojej wygranej
Tak, zamierzam tym pachnieć, a przynajmniej spróbuję znowu Na pewno linię kąpielową zużyję z miłą chęcią, mam ostatnio szał na słodkie kąpiele i pokąpielowe balsamiki Wczoraj kąpiel umilał mi żel z YR z linii mikołajkowej, czyli bossski piernik

Taka jedna miła Wizażanko - wypiłaś ładnie do dna? (rzeczywiście z tymi maturami to klops masz Ja w weekend będę zajęta przy sprawdzaniu egzaminów gimnazjalnych )

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2008-05-07, 06:52   #3023
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
jak już sobie cytujemy to jeszcze moje ulubione
"- SZCZĘŚCIE ZIEMIĄ PACHNIEĆ WINNO!
STRZEŻ SIĘ PLUCIA POD WIATR "

Na "Czarnych zastępach..." zagrały nawet dwie kapele związane z kolegą: North, który miewa się dobrze i nie istniejący już Grom.
North ściągnęłam sobie ze strony, którą kiedyś miałaś w sygnaturce, więc kojarzę.

Cytat:
zazdroszczę strzelania, ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałam łuk w rękach Nie pamiętam też żebym miała ostatnio jakieś mięśnie na ramionach
Tym razem strzelałam z palnej.
Godzina z łukiem nie męczy aż tak bardzo, jak godzina z Glockiem czy CZ-tą.

Wiecie co?!
Królewna siorbie mojego Calamusa!
Że pociąga sobie Palisandra to nie czepiam się, ale Calamus?!

I jeszcze na moje "Nie przesadzasz?" odpowiada z niewinną miną (jak to tylko On potrafi): "Tylko pięć psików".
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-07, 07:21   #3024
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Chciałam się pochwalić, że udało mi się wygrać w gazetowym konkursie zestaw Aquoliny Chocolovers (perfumy i coś z linii pielęgnacyjnej)
Gratuluję serdecznie i zazdraszczam ..uwielbiam słodkości ostatnimi czasy a chocolovers mi sięmarzy
Niech się dobrze nosi. Cieszę się ze któraś z wizażanek wygrała. To przywraca wiarę w takie gazetowe konkursy

Cytat:
Chociaż ja mam takie specyficzne marzenie - chciałabym nie mieć czasu na wizaż z powodu pracy ( której nadal nie mam) - więc proszę o zrozumienie
Rozumiem Cię doskonale

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Oż cholera A psioczyłam dzisiaj, że musiałam wyskoczyć z pociągu i drałować kawałek do następnej stacji... Już wiem, dlaczego

o boziu

Sabb - mój Ciacho ciągnie moje kochane Yerbamate aż miło - więcej On zużył niźli ja i tak samo przegina z ilością ( 5 pisków to minimum ) ...
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-07, 07:22   #3025
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Tak właśnie skojarzyłam jak czytałam Twój poprzedni post słyszałam o tym w radiu. Koszmar, sama tamtędy jeżdżę pociągiem podmiejskim..i właściwie wczoraj też miałam jechać, ale miałam bagaż i zdecydowałam się na autobus.

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-07, 07:46   #3026
Madlaine
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny wiem, że musi być dobrze, bo oglądał mnie też ordynator i to on zawyrokował stabilizator dodam ze na koszt NFZ, co mnie bardzo ucieszyło, że wreszcie coś, za co nie muszę sama płacić

dzisiaj już mam lepszy humor, mąż mnie zawiezie do innego lekarza, bo przypada mi kontrola, a nie chciałam przekładać i czekać znowu pół roku w wizytę

Cytat:
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarzyło się wam, że przysłali wam z truskawy stare kosmetyki? Przeterminowane, zepsute, nieświeże? Często się to zdarza? Kusi mnie i kusi ale po feralnych zakupach na beautyencouner to jestem bardzo uprzedzona

mi na jakieś 55 zamówień zdarzyło się 3 razy, w dwóch przypadkach zwrócili kasę bez większych problemów, nad trzecim pracuję z Tru już 1,5 miesiąca, ale nie popuszczę

Cytat:

o mamo...nie strasz, mnie boli dzisiaj, coś mi strzela w stawie i cholera nie chce się zginać jak powinna
u mnie było podobnie z tym, że ja nie mogłam zginać nogi więcej niż 20 stopni, bo ból przeszywał mi nogę po samą naprawdę lepiej to skonsultować, najwyżej każą Ci zrobić okłady i na tym się skończy

Cytat:
:

Wiecie co?!
Królewna siorbie mojego Calamusa!
Że pociąga sobie Palisandra to nie czepiam się, ale Calamus?!

I jeszcze na moje "Nie przesadzasz?" odpowiada z niewinną miną (jak to tylko On potrafi): "Tylko pięć psików".
skąd ja to znam a najlepsze, kiedy kompletnie nie rozumie mojej irytacji, stwierdzając, przecież jak si,ę skończy, szybciej kupisz sobie kolejną , gdyby choć raz stwierdził, że sam mi kupi kolejną, wybaczyłabym te wszystkie marnotrawione psiki
Madlaine jest offline  
Stary 2008-05-07, 07:48   #3027
teza20
Zakorzenienie

GG do teza20

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Teza, serdeczne dzieki za cenne wskazówki Przeczytałam meżowi i okazuje się, że jakies dysze były przy kuchence
To super ze mieliscie dysze i ze moje informacje wam pomoglyDajcie znac jak to zrobicie,a poki cozeby wsio sie udalo
Cytat:
Tak, jak napisał Teza - przekręcenie dysz powinno wystarczyć (szczególnie jeśli je masz w domu!). Warto jednak do zainstalowania butli poprosić fachowca. Z gazem nie ma żartów.
No chyba ze ktos lubi se troszke polatac w powietrze to nie musi prosic fachowca o sprawdzenie
Maja,Natasho powodzenia:kciuki :
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline  
Stary 2008-05-07, 08:17   #3028
sasia73
Zakorzenienie

Cytat:
Taka jedna miła Wizażanko - wypiłaś ładnie do dna?
A nie, zostawiłam sobie troszku na dnie, żeby móc poniuchać raz i drugi, jak mnie ochota na słodkości napada. Zresztą flaszeczki też nie zamierzam wyrzucać - taka optymistyczna, "energetyczna", serduszkowa.

sasia73 jest offline  
Stary 2008-05-07, 08:47   #3029
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo bardzo gratuluję
Bardzo, bardzo z TŻ-etem dziękujemy
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
A wiecie, że ja nie pamiętam co pisałam na maturze z polskiego ....
Chyba analizowałam wiersz ....
Pamiętam tylko angielski, i pisemny i ustny.
Ja pisałam "Obraz rodzicielki w literaturze na podstawie wierszy "Kochane Matczysko" i "Matka"".
Napisałam na 7 stron z kawałkiem i dostałam opieprz ze praca była za długa. A największym sukcesem moim w tej pracy było to ze ja jako dysortografka zrobiłam tylko 1 błąd ortograficzny.

Z matematyki pamiątam typy zadań jakie rozwiazywałam.

Ustna zdawałam z polskiego, matematyki i angielskiego.
I pamietam ze z polskiego miałam 3 tematy z których akurat najmniej sie przygotowałam. Nie pamietam dokładnie tematów ale wiem ze były z "Odprawy posłów greckich", "Dziadów" i twórczości Kochanowskiego.

z angielskiego tematy "gadane" miałam: "Koloroterapia - czy Twoim zdaniem moze byc skuteczną metoda leczenia" i "Życie to jedno wielkie pasmo niekończących sie zbiegów okolicznosci".

Cytat:
O kurka.
Mnie na szczęście jeszcze nigdy nie spotkała taka sytuacja. Pewnie bym była nieźle roztrojona psychicznie. Zawsze popadam w "dołek" jak mam styczność z tak "bezsensowną" (przypadkową) i tragiczna śmiercią.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2008-05-07, 08:47   #3030
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Mad Niedługo będziesz śmigać, mówię Ci

Całkiem miły dzień dzisiaj miałam. Pracowałam w ogródku, nareszcie mam kawałek swojego własnego. Zawsze myślałam, że się do tego nie nadaję, nie ciągnęło mnie, a tu okazuje się, że całkiem miła taka praca. Wyplewiłam kawał ziemi, zrobiłam grządkę i posadziłam jakieś kwiaty (mieczyki czy cóś, nie wiem, bo to zdobyczne). Kręgosłup mnie łupie, narobiłam się widłami ale jestem całkiem zadowolona z efektu.
Poza tym wczoraj zostałam opiekunką dwóch praktykantek Dziewczyny fajne, całkiem miłe i kumate, ale ja się jednak nie nadaję do komenderowania.
Rzadko się ostatnio udzielam, choć staram się podczytywać na bieżąco. Mam teraz maraton w pracy, miły, ale wykańczający. Wczoraj się dowiedziałam, że będę mieć przedłużoną umowę o pracę, co mnie bardzo cieszy
Agnieszko, gratuluję wygranej i jeszcze bardziej przedłużenia umowy

joasiak1 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości