Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-09, 11:28   #3181
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was ma kontakt z neonka28 (poza PW i mailem)?
Jeśli tak, to mam gorącą prośbę, żeby jej przekazać, że wysłałam do niej maila i PW w sprawie Rose Kashmirie i żeby się ze mną skontaktowała... Z góry dziękuję za pomoc
Annmarie, mozesz uważac, ze Neonia już wie, zaraz jej wyslę sms-ka

Edit: wysłałam, Neonka odpisała, ze się odezwie.

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2008-05-09 o 11:35 Powód: dopisek
Margot45 jest offline  
Stary 2008-05-09, 11:56   #3182
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
To na jakiej podstawie Ci oclili? Przeciez Tru nie wkłada żadnych faktur do środka...
A ja wiem Nie znam się na tym. Paczka przyszła do domu, mama zapłaciła kolesiowi cło, a do paczki doklejono przylgę z kilkoma kartkami od UC. Nie wiem czy oni zaglądali do środka, bo wszystko było ładnie zaklejone.
I to było z Lucky, a nie z Truskawy.
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-09, 12:13   #3183
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Kasiu, oby to chorubsko precz poszło

Ja dzisiaj spontanicznie zapisałam się do fryzjera Mam popołudnie dla siebie Strasznie się cieszę

Kasiu, póki co siedzę z szalem na nerkach i się gorzewam

Ależ jestem ciekawa jaką fryzurkę Ci wyczaruje ja tez powinnam wybrać się do fryzjera na lekkie odświeżenie czupryny

Contax jest offline  
Stary 2008-05-09, 12:18   #3184
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:

O, a to coś nowego (to oświadczenie) Dotąd wystarczało potwierdzenie mailowe z Tru...
Nie,to nie nowość.Ja słyszałam że tak można(ale nie trzeba )i napisałam żeby ich jakoś ugłaskać żeby może nie nałożyli cła
Teraz to już nie wiem,chcę tylko dostać te paczki wreszcie bo już miesiąc jak je kupiłam
Na pocieszenie jednak przyszedł przed godzinką jeden z moich ebayowych zakupów-jestem zachwycona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3178.JPG (51,2 KB, 29 załadowań)
Stary 2008-05-09, 12:32   #3185
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Na pocieszenie jednak przyszedł przed godzinką jeden z moich ebayowych zakupów-jestem zachwycona
Śliczny
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-09, 12:58   #3186
arden
Raczkowanie

Burn, czy moglabys napisac jak sie dokladnie nazywa ten roz (numer?). Super wyglada na tym zdjeciu!
arden jest offline  
Stary 2008-05-09, 13:03   #3187
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasiu, póki co siedzę z szalem na nerkach i się gorzewam

Ależ jestem ciekawa jaką fryzurkę Ci wyczaruje ja tez powinnam wybrać się do fryzjera na lekkie odświeżenie czupryny

Ojoj, niedobrze z Twoimi nerkami Moze powinnaś jednak pójsć do lekarza

Co do fryzury to tez jestem ciekawa Nie mam jeszcze wizji a to sie może źle skończyc

Ja miałam strasznie ciężki tydzień Moje dziecko pokiereszowało sobie buzię i szyję aż do obojczyka na placu zabaw. Przeszliśmy akcję z pogotowiem, histerię przy opatrywaniu ran i zakładaniu plastrów spinajacych i wogóle cieszę się, że ten tydzien już na nami

Odliczam godziny do łikendu
tymena jest offline  
Stary 2008-05-09, 13:32   #3188
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Ojoj, niedobrze z Twoimi nerkami Moze powinnaś jednak pójsć do lekarza

Od małego mam problemy z nerkami Pewnie jak mi nie prejdzie do poniedziałku to wybiorę się do swojego lekarza

Cytat:
Co do fryzury to tez jestem ciekawa Nie mam jeszcze wizji a to sie może źle skończyc

Etem, będzie dobrze

Cytat:
Ja miałam strasznie ciężki tydzień Moje dziecko pokiereszowało sobie buzię i szyję aż do obojczyka na placu zabaw. Przeszliśmy akcję z pogotowiem, histerię przy opatrywaniu ran i zakładaniu plastrów spinajacych i wogóle cieszę się, że ten tydzien już na nami

O kurcze, strasznie mi przykro mam nadzieję, że wszystko powoli się klaruje

Contax jest offline  
Stary 2008-05-09, 14:55   #3189
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Ja też się czuję dość kichato ostatnio. Przede wszystkim wiecznie niedospana (a sypiam po 8 godzin) i ogólnie jakaś taka rozmemłana. Ożywiam się jedynie jak coś fajnego kupię, ale nie trwa to zbyt długo W każdym razie wcale nie czuję się majowo, brak mi energii, oklapła jestem
Mnie zakupy nie poprawiają humoru nijak.
To musi być coś, co zrobię JA, w co włożę wysiłek, co się finalnie UDA.
Wydawanie pieniędzy jest za łatwe.
Ale już zarobienie ich to często spora satysfakcja.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Chyba z pogodą. Kładę się zmęczona i wstaję zmęczona. Nawet zaczęłam pić kawę, której nie lubię i pomaga jedynie na chwilę. I nic mi się nie chce Czuję się jakbym chodziła w za przeproszeniem garnku na głowie i wszystko docierało do mnie zniekształcone. I nie tylko ja tak mam. Kolega wczoraj stwierdził, że ostatnio wykazuje się IQ musztardy, w porywach dochodzącym do galaretki. I nie ma siły i ochoty nic z tym zrobić. Tak więc to jest jakieś grupowe dziwne samopoczucie
Ja kawę pijam hobbystycznie. W ramach dokopywania organizmowi łykam tabletki z guaraną.
Ale tylko wtedy, kiedy śpię poniżej trzech godzin. Czyli tak średnio co drugi dzień...

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
[oboże, pewnie to wygląda jakbym nie miała od świtu innych problemów, haha. otóż na obecną chwilę rzeczywiście nie mam ]
To tylko się cieszyć.
Oddzwoń, oczywiście.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Chlapacz
Nic nie gadaj, bo zapeszysz i nie wyjdzie
Nie obawiasz się, że kiedy Zuzia pokaże ten komplet utoniesz pod stosem próśb o usługi biżuteriotwórcze?

Cytat:

Ojej! Biedny mały!

Ja, jako dziecko zaryłam w żwir tak mocno (spadłam z huśtawki, na której huśtałam się oczywiście stojąc), że nie tylko miałam pełno czarnych kamieni wprasowanych w krwawą miazgę zamiast twarzy, ale i zęby mi tuż pod nosem wyszły.
Matka sama wyszorowała ryżową szczotą i mydłem, skórę na zęby naciągnęła i skleiła plastrem... Mam tylko małą kreskę pod nosem.
Twoje Słonko też nie będzie miało śladu. To tylko powierzchniowe ranki.
Ale co przeszłaś to sobie wyobrażam...
Życzę Ci spokojnego, miłego weekendu. Wypocznij.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-09, 15:14   #3190
irkax
Zakorzenienie

Cytat:

ojej, współczuję Twojemu synkowi, pewnie najadł się strachu
Wy pewnie z resztą też. Na szczęście już po wszystkim

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie obawiasz się, że kiedy Zuzia pokaże ten komplet utoniesz pod stosem próśb o usługi biżuteriotwórcze?
Jeszcze nie wiadomo czy będzie co pokazywać
Komplet Tereski ma być całkowicie nieskomplikowany, prosty do granic możliwości, ale za to elegancki ja ona
Co do Twojego pytania..hm, raczej się nie obawiam

irkax jest offline  
Stary 2008-05-09, 15:23   #3191
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Jeszcze ze swarkami lubię pracować, bo też nie trzeba się wiele narobić, a efekt robi wrażenie
Przeczytałam "skwarkami"
Ale prawda, efektowne są.
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
zaraz umre. mam 38,5 goraczki i zaraz umre.a ona ciagle rosnie, a jutro do pracy na 4 godziny tylko na szczescie.
Mam nadzieję, że już lepiej i spokojnie sobie wypoczywasz...
Cytat:
Ostatnio w ramach poprawy samopoczucia ograłam własne dziecko w piłkę nożną. Nie usprawiedliwia mnie nawet to, że grali z kolegą we dwóch na mnie jedną (a kolega mojego wzrostu w wieku 12 lat!!).

Mnie się zdarzył jeden taki przebłysk - pogrywaliśmy ze znajomymi i swojemu chłopu wpakowałam piękną bramkę w okienko. Pod poprzeczką, idealnie. Nie wiem, jak to się stało.
Cytat:
Jestem wściekła na UC w Bytomiu-od ponad 2 tygodni trzymają mi dwie paczki z Truskawy nie wiem co robić.Dzwoniłam sie zapytać co sie dzieję,że jeszcze ich nie ma-wysłałam im wszystkie potrzebne dokumenty zaraz po otrzymani pism a tu pudry sypkie mnie i mojej mamie się skończyły,nie mamy czym się przypudrować a wspaniałe zakupy (meteoryty różowe,pędzel do nich różowy,piątka diora,liner Diorshow i dwa sypańce ) leżą gdzieś w śmierdzącym magazynie.
No to zalegają razem z moim kompaktem Mat Lumiere.
Cytat:
Smakowity kolor.
Ja przed chwilą wyjęłam ze skrzynki awizo i cena wskazuje, że będzie to biała czekoladka burżujowa
Cytat:
Biedaki trzymam kciuki, żeby zagoiło się prędko.
Cytat:
Komplet Tereski ma być całkowicie nieskomplikowany, prosty do granic możliwości, ale za to elegancki ja ona
Takie są najlepsiejsze
martwa papuga jest offline  
Stary 2008-05-09, 15:26   #3192
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Za prezentację z niemieckiego zawsze

(jaki temat? )
Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Nosku- ja już trzymam
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nosku- trzymam łapki za ciebie
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
czymam
I do jutra wieczorem nie puszczę newer.
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Nosku za ciebie również trzymam
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Mowisz i masz
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Cytat:

Nosku i podziwiam-niemiecki to dla mnie koszmar
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość

Nosku trzymam
DZIĘKUJĘ!!! no to już wiem czemu tak dobrze mi poszło Takie miałam od Was wsparcie, że nie mogło być inaczej
Już możecie rozprostować palce

yoono, Zuziuniu, Contax - zdrowiejcie!

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-09, 15:27   #3193
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

ehhh kupilam sobie własnie perfumetke sephory zielona herbata&cytryna i chyba zaraz będe musiala ją posłać w świat...

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-09, 15:30   #3194
taiwa
Zadomowienie

Burn piękne to cacko, które kupiłaś

Sabbath zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, satysfakcja z wykonania jakiegoś ciężkiego zadania jest ogromna. Ja zawsze się smieje, że lubie być zmęczona, lubie nie mieć czasu, bo jak się z takim potworem wiszącym nade mną już uporam, moge czy siąść z piwem przed komputerem, czy wyjść z koleżankami, w każdym razie ODPOCZĄĆ, to wtedy ten czas i odpoczynek doceniam szczególnie

Dziś po okropnie ciężkim tygodniu dosłownie padłam- przyszłam i zasnełam jak kamień na 3 godziny. Teraz wypiłam kawkę i jestem jak nowonarodzona Energii mam mnóstwo przyda się na wieczór, bo pisanie okropnie długiego i nudnego wywodu przede mną.
Stary 2008-05-09, 15:41   #3195
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
ehhh kupilam sobie własnie perfumetke sephory zielona herbata&cytryna i chyba zaraz będe musiala ją posłać w świat...
A co z nią nie tak?

burn, prawda, że piękny?

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-05-09, 15:51   #3196
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A co z nią nie tak?
kupiłam troche w ciemno, bo juz nie miałam miejsca na rekach, zeby przetestować. na papierku wydawął się ladny... ale teraz psiknełam na skorę i jest zdecydowanie za bardzo cytrynowy a za mało herbaciany...

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-09, 16:08   #3197
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Sabbath zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, satysfakcja z wykonania jakiegoś ciężkiego zadania jest ogromna. Ja zawsze się smieje, że lubie być zmęczona, lubie nie mieć czasu, bo jak się z takim potworem wiszącym nade mną już uporam, moge czy siąść z piwem przed komputerem, czy wyjść z koleżankami, w każdym razie ODPOCZĄĆ, to wtedy ten czas i odpoczynek doceniam szczególnie
No właśnie, takie pozytywne zmęczenie po dobrej robocie.
Albo tylko poczucie satysfakcji.
Żadne zakupy tego nie zastąpią. Szczególnie jeśli ktoś szczerze nienawidzi zakupów, tak jak ja.

Cytat:
Dziś po okropnie ciężkim tygodniu dosłownie padłam- przyszłam i zasnełam jak kamień na 3 godziny. Teraz wypiłam kawkę i jestem jak nowonarodzona Energii mam mnóstwo przyda się na wieczór, bo pisanie okropnie długiego i nudnego wywodu przede mną.
Wobec powyższego powodzenia Ci życzę i i wiesz... wielkiej satysfakcji po.

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

Mnie się zdarzył jeden taki przebłysk - pogrywaliśmy ze znajomymi i swojemu chłopu wpakowałam piękną bramkę w okienko. Pod poprzeczką, idealnie. Nie wiem, jak to się stało.
Eeee tam. Mojemu chłopu to ja nie raz już wpakowałam takie rzeczy, że przywykł do tego, że lubię wygrywać. W nogę też się nie krępuję, choć u nas to ja stoję na bramie.

Ale z synem staram się przegrywać. Sama rozumiesz...

Cytat:
Jeszcze nie wiadomo czy będzie co pokazywać
Co do Twojego pytania..hm, raczej się nie obawiam
No to ja Ci dobrze radzę, zacznij.

Cytat:
kupiłam troche w ciemno, bo juz nie miałam miejsca na rekach, zeby przetestować. na papierku wydawął się ladny... ale teraz psiknełam na skorę i jest zdecydowanie za bardzo cytrynowy a za mało herbaciany...
Ojoj... To rzeczywiście najgorsza możliwa ewentualność... Może jeszcze się jakoś ułoży na skórze?
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-09, 16:28   #3198
taiwa
Zadomowienie

Cytat:
No właśnie, takie pozytywne zmęczenie po dobrej robocie.
Albo tylko poczucie satysfakcji.
Żadne zakupy tego nie zastąpią. Szczególnie jeśli ktoś szczerze nienawidzi zakupów, tak jak ja.
A wiesz, z zakupami to jest u mnie dziwna sprawa Wszystko zależy od dnia, oraz od tego co kupuje.
Jeśli chodzi o ciuchy, bywa, że wchodze do sklepu, widze sporo rzeczy które mi się podobają, w których ja się sobie podobam, kupuje hurtowo i wychodze zadowolona. Niestety jeszcze częściej wychodze wściekła, że nie ma nic ładnego, a jeśli już coś jest, to tak ze dwa rozmiary na mnie za duże
Kosmetyki z kolei kuszą, ale odzywa się moje pragmatyczne myślenie "czy ja tego naprawde potrzebuje? " zresztą bardzo słusznie, biorąc pod uwagę, że mazideł różnych zawsze mam od ciula
Zakupy spożywcze moge robić wręcz z przyjemnością, w Tesco po godzinie 22giej, kiedy jest cicho, pusto, nie mam rozwrzeszczanych dzieci, oraz ludzi, którzy w pogoni za pociechą / towarzyszem zakupów / upragnionym produktem taranują wózkiem innych
Stary 2008-05-09, 16:33   #3199
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:

Ojoj... To rzeczywiście najgorsza możliwa ewentualność... Może jeszcze się jakoś ułoży na skórze?
no jednak wychodzi z niej coraz więcej herbaty calkiem przyjemna jest chyba za wcześnie chcialam się z nią rozstać

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-09, 17:27   #3200
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Śliczny
Cytat:
Napisane przez arden Pokaż wiadomość
Burn, czy moglabys napisac jak sie dokladnie nazywa ten roz (numer?). Super wyglada na tym zdjeciu!
To jest nowy Shimmer w odcieniu 001 Rose Diamond

Cytat:

Smakowity kolor.
Ja przed chwilą wyjęłam ze skrzynki awizo i cena wskazuje, że będzie to biała czekoladka burżujowa

Takie są najlepsiejsze
Czekoladka też jest super.Bardzo dyskretnie rozświetla

Cytat:
Burn piękne to cacko, które kupiłaś

.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

burn, prawda, że piękny?
Dzięki .Pięknie wygląda na polikach.Taki chłodny,metaliczno-perłowy blask.Cudnie,nie miałam jeszcze nigdy tak udanego rozświetlacza
Stary 2008-05-09, 18:41   #3201
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Biedulek a co Ty się nadenerwowałas, wyobrażam sobie

Cytat:
Przeczytałam "skwarkami"
Ale prawda, efektowne są.
To teraz się moge przyznać, ze i ja tak przeczytałam

Cytat:
Cytat:
To jest nowy Shimmer w odcieniu 001 Rose Diamond

Czekoladka też jest super.Bardzo dyskretnie rozświetla
Burn, Dior śliczny, a co do czekoladki, to musze powiedziec, ze i ja jestem zadowolona zastosowałam patent Sabbath () czyli opcję "tylko na podkład" i we własciwych miejscach daje bardzo ładny delikatny efekt

BTW - szanowna pani sprzedawczyni do dnia dzisiejszego nie raczyła zareagowac na moje maile, ani pofatygować się o wystawienie komentarza.

A poza tym jestem zdechła, zmęczona, niewyspana, za dużo zjadłam, chce mi się czegoś pachnacego i nie mam pomysłu, czego konkretnie i niech mnie ktoś zastrzeli albo co, to przestanę marudzić
Stary 2008-05-09, 18:50   #3202
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Hehe

Native Speakers oj ja zawszem obsikana w majty jak slysze ten tu wiesniacki akcent u Angoli love normalnie

Ale telefonow nad ranem nie lubie
ja jestem obsikana, bo jednak oddzwonił
"poczekaj sekundę, bo jestem w mundurze i nie mogę tak po prostu sobie chodzić i gadać"
dla zobrazowania całości muszę dodać, że koleś jest/był modelem
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Boli mnie gardlo, za jakies poltorej gidziny jade na lotnisko.
zastanawiam sie czy wszystko spakowalam.

Z kumpela wczoraj do nocy siedzialam gadajac o zyciu
miłego pobytu w Pl załapiesz trochę normalnej pogody

Cytat:
To tylko się cieszyć.
Oddzwoń, oczywiście.
patrz wyżej [ale zestresowałam się jak mysz podczas tej rozmowy, uh]

kurczę, a TŻ ma gorączkę i bolą go okolice zatok [czoło] myślicie, że to może być jakaś alergia? bo nagle się źle poczuł, wczoraj jeszcze było wszystko ok.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-05-09, 19:31   #3203
feliz1984
Raczkowanie

Wlasnie zauwazylem, ze dzis mija pierwsza rocznica mojego oficjalnego (czyt. zarejestrowanego, bo podczytywalem juz znacznie wczesniej ) bytowania na wizazu

Z tej okazji
Stary 2008-05-09, 19:32   #3204
taka taka
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XX)

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
No dobra, jednak pachnę. Pepsi, wylało mi się trochę na ręce
to brzmi jak reklama Pepsi : Kokakola pachnie Pepsi

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2008-05-09 o 20:46 Powód: edycja po przeniesieniu do innego wątku
taka taka jest offline  
Stary 2008-05-09, 19:58   #3205
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
A wiesz, z zakupami to jest u mnie dziwna sprawa Wszystko zależy od dnia, oraz od tego co kupuje.
Jeśli chodzi o ciuchy, bywa, że wchodze do sklepu, widze sporo rzeczy które mi się podobają, w których ja się sobie podobam, kupuje hurtowo i wychodze zadowolona. Niestety jeszcze częściej wychodze wściekła, że nie ma nic ładnego, a jeśli już coś jest, to tak ze dwa rozmiary na mnie za duże
Kosmetyki z kolei kuszą, ale odzywa się moje pragmatyczne myślenie "czy ja tego naprawde potrzebuje? " zresztą bardzo słusznie, biorąc pod uwagę, że mazideł różnych zawsze mam od ciula
Zakupy spożywcze moge robić wręcz z przyjemnością, w Tesco po godzinie 22giej, kiedy jest cicho, pusto, nie mam rozwrzeszczanych dzieci, oraz ludzi, którzy w pogoni za pociechą / towarzyszem zakupów / upragnionym produktem taranują wózkiem innych
Taiwo, powiem Ci szczerze - i tak masz dobrze.
Ja wchodzę do sklepu, nie widzę zwykle zupełnie nic i jedyne czego gwałtownie i natychmiast pożądam to wyjście. Najlepiej do baru.

Zakupów spożywczych nienawidzę prawie tak samo, jak ciuchowych (makaronu przynajmniej nie muszę przymierzać ), ale patent na nie mam ten sam. Tesco, środek nocy, słuchawki na uszach i rajd między półkami.

Cytat:
no jednak wychodzi z niej coraz więcej herbaty calkiem przyjemna jest chyba za wcześnie chcialam się z nią rozstać
O, to lepiej rzeczywiście.
I jak? Ostatecznie zostaje?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Burn, Dior śliczny, a co do czekoladki, to musze powiedziec, ze i ja jestem zadowolona zastosowałam patent Sabbath () czyli opcję "tylko na podkład" i we własciwych miejscach daje bardzo ładny delikatny efekt

Ja skrobnęłam czekoladkową recenzję.

Cytat:
A poza tym jestem zdechła, zmęczona, niewyspana, za dużo zjadłam, chce mi się czegoś pachnacego i nie mam pomysłu, czego konkretnie i niech mnie ktoś zastrzeli albo co, to przestanę marudzić
Poza tymi wszystkimi mankamentami nadal jesteś cholernie sympatyczną, pełną uroku i błyskotliwą Margot. Jeśli napiszę, że niewyspanie i marudność miną, a to, o czym napisałam Ci zostanie na dłuuugo, to chyba jest jakiś powód, żeby nie strzelać, co?

Cytat:
Napisane przez feliz1984 Pokaż wiadomość
Wlasnie zauwazylem, ze dzis mija pierwsza rocznica mojego oficjalnego (czyt. zarejestrowanego, bo podczytywalem juz znacznie wczesniej ) bytowania na wizazu

Z tej okazji
No to polewaj waćpan, polewaj.
Ponoć masz Terre do polewania?
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-09, 20:02   #3206
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
to brzmi jak reklama Pepsi : Kokakola pachnie Pepsi

Przypomina mi to tę zakazaną reklamę:
http://video.google.com/videoplay?do...41121698408003

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Współczuję Wam tych migren

Moja kumpela też ma to cholerstwo. Jest teraz w ciąży i niestety wciąż ma migreny , a najsilniejszym środkiem przeciwbólowym jaki może brać jest paracetamol. Jednak między bajki trzeba włożyć to, że w ciąży migreny ustępują. Co organizm, to inna reakcja...
Ja zawsze mówię:
My, Krasnoludy, nie miewamy migren. Nas po prostu czasem łeb napi...ala.

Czas edycji: 2008-05-09 o 20:47 Powód: edycja po przeniesieniu do innego wątku
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-09, 20:07   #3207
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Ja zawsze mówię:
My, Krasnoludy, nie miewamy migren. Nas po prostu czasem łeb napi...ala.
Dobre, dobre...
Mi się przypomnial dowcip, jak żona skarzy się męzowi, że ma migrenę, a mąz jej uprzejmie odpowiada, że migrenę to może mieć angielska królowa a ja to zwyczajnie leb na******la.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-05-09, 20:11   #3208
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

O kurcze, strasznie mi przykro mam nadzieję, że wszystko powoli się klaruje
Tak, już dobrze

Cytat:
Ojej! Biedny mały!

Ja, jako dziecko zaryłam w żwir tak mocno (spadłam z huśtawki, na której huśtałam się oczywiście stojąc), że nie tylko miałam pełno czarnych kamieni wprasowanych w krwawą miazgę zamiast twarzy, ale i zęby mi tuż pod nosem wyszły.
Matka sama wyszorowała ryżową szczotą i mydłem, skórę na zęby naciągnęła i skleiła plastrem... Mam tylko małą kreskę pod nosem.
Twoje Słonko też nie będzie miało śladu. To tylko powierzchniowe ranki.
Ale co przeszłaś to sobie wyobrażam...
Życzę Ci spokojnego, miłego weekendu. Wypocznij.

Rany, Sabbath Jak to skórę na zęby naciągnęła Przedziurawiłaś sobie skórę nad wargą?

Ja kiedyś zaryłam dwoma kolanami na żwirze, do tej pory mam tam czarne kropy Mama mi ich nie wyszorowała szczotą

Cytat:
ojej, współczuję Twojemu synkowi, pewnie najadł się strachu
Wy pewnie z resztą też. Na szczęście już po wszystkim
Cytat:
Cytat:
Biedulek a co Ty się nadenerwowałas, wyobrażam sobie

Byłam u fryzjera i jestem zadowolona Ściachała mi z 15 cm ale mam piękne, zdrowe włosy I nawet kolor się pojawił
tymena jest offline  
Stary 2008-05-09, 20:14   #3209
Santorio
Zadomowienie

GG do Santorio

Cytat:

Przypomina mi to tę zakazaną reklamę:
http://video.google.com/videoplay?do...41121698408003
Sabbath ja wolę tą wersje reklamy coli, w Polce też jej emisja nie przeszła bez echa...

Czas edycji: 2008-05-09 o 20:47 Powód: edycja po przeniesieniu do innego wątku
Santorio jest offline  
Stary 2008-05-09, 20:17   #3210
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Wróciłam właśnie z piwka z przyjaciółką, właściwie to z piwek i jestem po prostu wstawiona i szłam do domu "tropiąc węża" z lekka

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości