Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-06, 11:40   #361
Anuschka
Wtajemniczenie

Dot.: Scent Bar III

Katt - Zdrowia. Szczęścia. Miłości
Sobie zaś życzę, żeby na tym naszym zwariowanym świecie było jak najwięcej ludzi takich jak Ty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg róża.jpg (56,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bhutan.jpg (52,8 KB, 6 załadowań)
Anuschka jest offline  
Stary 2008-04-06, 11:45   #362
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Nieprawda.
Pogotowie wypisuje recepty. Wiem, bo nie raz z dziećmi byłam na ostrym dyżurze i zawsze wychodziłam z pliczkiem recept i grzałam do apteki
Ostry dyzur to nie pogotowie
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-06, 11:52   #363
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Ostry dyżur to nie pogotowie
A czym się różni ?

No chyba, ze masz na myśli karetkę ( czyli Pogotowie Ratunkowe ) ale Teza chyba nie wzywał karetki - tylko był na miejscu - więc w takim razie mówimy o ostrym dyżurze, trochę poplątane - bo potocznie używa się tych pojęć zamiennie.
Mogę się mylić oczywiście ...
Favkes jest offline  
Stary 2008-04-06, 12:10   #364
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No tak, farba. Chciałam czarną lub czerwoną, a wzięłam w końcu jasny orzech; bo tż pół godziny smęcił że ma dość czerwieni i czerni, która udaje brąz. Ciekawe, co tym razem wyjdzie. Pewnie kolor a la pasztet angielski.
Czyżby ta z Body Shopu? Bardzo mnie te farby zaintrygowały, choć wtedy kiedy je widziałyśmy, to nie było zbyt interesujących kolorów...
I jak wyszło?

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie siedze sobie z wielkim tamponem w nosieBylem na pogotowiu bo nie moglem zatamowac krwawienia z nosaNormalnie nos mi rozrywaEchhhhh chyba trzeba isc spac,mam nadzieje ze za niedlugo krew mi przestanie leciec jak nie to sie wykrwawieI bedzie mozna kaszanke albo Krwawa merry zrobic
Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Lod mi nie pomaga niestety Musze poczekac az sama przestanie leciec,a pozatym ja mam cos z krzepliwoscia krwi juz od malego tak mam ze samoistnie dostaje krwotoku musze isc w poniedzialek do lekarza po skierowania na morfologie,ob itp oraz recpty na witamine K
Teza, jak już będziesz "po lekarzu", to napisz jakimi newsami Cię on uraczył. Ja też mam z tym mały problem. Nie są to (kilku) godzinne krwotoki, ale dość częste (ostatnio taki, po którym w łazience "pachniało" jakby się tam co najmniej rzeź wydarzyła...). Moim sposobem jest zwieszenie się przez wannę i po prostu czekanie (czasem podkładam nos pod lekki strumień zimnej wody).
Stary 2008-04-06, 12:24   #365
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Ależ mamy na Wizazu imprezę za imprezą! Kattarino, wszystkiego najlepszego i ode mnie

Troche mnie dziś poniosło i spałam do 13.00 juz nie pamietam, kiedy sobie pozwoliłam na taka rozpustę - czytanie do 2 w nocy a potem spanie do południa.
Stary 2008-04-06, 12:37   #366
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Czyżby ta z Body Shopu? Bardzo mnie te farby zaintrygowały, choć wtedy kiedy je widziałyśmy, to nie było zbyt interesujących kolorów...
I jak wyszło?
Farby do włosów z Body Shopu ? Dlaczego ja nic nie wiem o tej nowosci ?

Krwotoków współczuję, bo wiem jakie to okropne Do niedawna też miałam takie problemy - poza faktem, że jest to makabryczny widok (szczególnie dla kogoś, dla kogo krew jest równie przerażająca jak dla mnie ), jest to paskudne uczucie to jeszcze jest strach wynikający z nieiwedzy "cholera wie, kiedy mnie to znowu złapie ". Bałam się, że zacznę krwawić na ulicy a nikogo przy mnie nie będzie i zacznę panikować

Byłam z tym u lekarza i zapisał mi jakąś maść wzmacniająca naczynka oraz najzwyklejszy w świecie Rutinscorbin Maści nie używałam, ale jadłam po 6 tabletek Rutinscorbinu dziennie i problem zniknął jak ręką odjął Także warto spróbować

Jeśli to nie podziała to trzeba się przejść do lekarza i on zleci dodatkowe badania weryfikujące czy to coś poważnego

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-06, 12:49   #367
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Farby do włosów z Body Shopu ? Dlaczego ja nic nie wiem o tej nowosci ?
No tak Nie wiem dokładnie czy to jest farba...może chna? W takich saszetkach.
Cytat:
jest to paskudne uczucie to jeszcze jest strach wynikający z nieiwedzy "cholera wie, kiedy mnie to znowu złapie ". Bałam się, że zacznę krwawić na ulicy a nikogo przy mnie nie będzie i zacznę panikować
Dokładnie o to samo się boję. Najgorzej jak jest wilgotne powietrze i w naturalny sposób człowiek zaczyna mieć, że tak powiem, "wilgotny nos", zaraz się wtedy za niego łapię czy to aby nie krew...
Cytat:
Byłam z tym u lekarza i zapisał mi jakąś maść wzmacniająca naczynka oraz najzwyklejszy w świecie Rutinscorbin
Ja nie biorę nic a Rutinoscorbin sam smakuje jak krew
Stary 2008-04-06, 13:00   #368
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
No tak Nie wiem dokładnie czy to jest farba...może chna? W takich saszetkach.
Aha ... Ja się nie skuszę, ale trzeba żyć w świadomości
Cytat:
Dokładnie o to samo się boję. Najgorzej jak jest wilgotne powietrze i w naturalny sposób człowiek zaczyna mieć, że tak powiem, "wilgotny nos", zaraz się wtedy za niego łapię czy to aby nie krew...
O boże... dokładnie To jest tragiczne
Cytat:
Ja nie biorę nic a Rutinoscorbin sam smakuje jak krew
Nieee... A nawet jeśli masz takie wrażenie to szybko łyknij i popij wodą Daję słowo, że warto się przemęczyć

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-06, 13:37   #369
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja się parę razy w życiu obudziłam w nocy na czerwonej poduszce, nie lubię tego Pomaga mi sposób, o którym pisałam
A ostatnio chciałam wytrzeć nos, a zalałam sobie klawiaturę Też jestem ciekawa co Teza usłyszy od lekarza.

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-06, 13:57   #370
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ja się parę razy w życiu obudziłam w nocy na czerwonej poduszce, nie lubię tego Pomaga mi sposób, o którym pisałam
Kurcze Dokładnie to samo! "Najzabawniejsze", że najczęściej kiedy to się działo, byłam przeziębiona, i w związku z tym, że byłam przekonana, że to po prostu "z nosa mi cieknie" i nie miałam już siły ani ochoty dmuchać i podrażniać na nowo tego wszystkiego, stwierdzałam "a niech cieknie " (w przekonaniu, że to nie krew), a potem budziłam się na czerwonej poduszce...
---
A ostatnio nawet się nie obudziłam. Dopiero rano zorientowałam się co się stało.

Paskudne to jest krótko mówiąc. Tylko, że lekarze czasami bagatelizują pewne rzeczy. Np. na moje wiecznie zimne kończyny usłyszałam odpowiedź, że "niektórzy tak mają". Hmm, ja wiem, że niektórzy, nawet całkiem sporo osób, ale jakby zlecić morfologię, człowiek o pewnych swoich chorobach (których typowym, podręcznikowym wręcz objawem są te przykładowe zimne kończyny) mógłby dowiedzieć się trochę wcześniej...
Stary 2008-04-06, 14:12   #371
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Przygnębiający dzień... Dowiedziałem się, że brat mojego "kumpla" (tego, od: "Ty to zawsze ładnie pachniesz...") powiesił się. 17 lat, wzorowy uczeń, normalna rodzina...
Gryx, zajrzałam tu kiedy napisałes to w nocy i... i po prostu nie wiedziałam, co mogę napisać. Uciekłam.
Teraz nadal nie wiem.

Z jednej strony rozumiem człowieka, z drugiej wiem, że z największych trudności się wychodzi i że nawet dla ludzi, którzy zupełnie juz tego w życiu nie oczekują wychodzi słońce.

Szkoda człowieka.

Wspieraj kumpla.

Cytat:
Też mam trzy dziurki w lewym, ale zarośnięte, pewnie dlatego tyłek robi mi się coraz większy
Nie. Niestety nie dlatego.
Moje są całkiem drożne i też mi się robi.

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Sabbath

Cytat:
Pogotowie nie wypisuje recept. Wtedy by sie przychodnia z tej 'instytucji' zrobila.
Latwo sobie wyobrazic dlaczego
Wedle mojej wiedzy wypisuje.
Udziela doraźnej pomocy i albo daje swoje leki, albo wypisuje recepty na "dotrwanie" do właściwej wizyty lekarskiej.
Dotyczy to tak ratunkowego, jak i takiego stacjonarnego. Naprawdę.

Cytat:
Ale pogotowie nie olalo krwotoku, przeciez zalozyli mu tamponade. Dwa dni sie to w nosie trzyma, pozniej wlasnie rodzinny i ewentualnie laryngolog.
Tampon dwa dni?
Oj.

Cytat:
A ostatnio chciałam wytrzeć nos, a zalałam sobie klawiaturę Też jestem ciekawa co Teza usłyszy od lekarza.
Mokra poduszka też mi się zdarza, tylko ja wiem od czego.

Od spania w suchym, ciepłym pomieszczeniu. Dlatego nawet zimą, w największe mrozy sypiam przy otwartym oknie.
W przeciwnym razie pęka mi śluzówka w nosie (czy jakoś tak...).
Sabbath jest offline  
Stary 2008-04-06, 14:23   #372
your Angel
czyli Endżi

Słuchajcie, piękną sesję zdjęciową wyszukałam To sesja z ostatniego GQ.

Dopiero kiedy przyjrzałam się zbliżeniom twarzy zauważyłam kto to

Boskie zdjęcia... Hehe, mam taki sam kostium kapielowy - muszę zaangażowac jakiegoś równie utalentowanego fotografa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9fa2984b0007a59f47f7a400[1].jpg (30,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3eae42e4002b7b5c47f7a42a[1].jpg (24,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee6cd429000111fc47f7a422[1].jpg (42,0 KB, 49 załadowań)

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-06, 15:16   #373
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Kattarino

Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu.

Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2008-04-06, 15:20   #374
Lea93
Zadomowienie

Dopiero się zorientowałam, że nowy Scent Bar.
źle ze mną..

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-04-06, 15:46   #375
vesenka
Zakorzenienie

Zrobiłam sobie test z francuskiej Elle: http://www.elle.fr/elle/beaute/parfu...rofil-olfactif
i wychodzi,że lubię zapachy hesperydowe To chyba ta pseudo wiosna tak mi dała po głowie.... No nic, jak tylko wróci mi węch to sprawdzę co ja na to

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-06, 15:48   #376
rachela
Zakorzenienie

W jedynce właśnie się skończył "Cenzurowany życiorys" o Januszu Krasińskim. Oglądał ktoś może? Smutne i straszne to, że przeżycie czasów obozu zależało w zasadzie jedynie od łutu szczęścia.

Oczywiście w rozkładzie ToiOwo nie było słowa o tym, że ten film będzie dzisiaj; i nagrałam to bez początku. Cholerne pisemka z pseudo programami. TŻ tylko ciężko westchnął, może dadzą powtórkę...

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-04-06, 15:50   #377
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Być może będę, jaka pojemność?
Trochę za późno przeczytałam Twoje pytanie, już pewnie wróciłaś Interesuje mnie najmniejsza z możliwych pojemności.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Mendosito, ja zawsze kiedy chcę sobie sprawdzić Sephorową cenę to wchodzę na www.lumiere.pl - mają tam wyśrubowane, perfumeryjne ceny
Czarna Coco 35ml EDP kosztuje tam 235zł klik!
Dzięki bardzo Drogo
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-06, 16:32   #378
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Jednak kobieca stopa w szpilce wygląda niezwykle sexy Strasznie żałuję, że nie potrafię chodzić w takich butach
Ja też nie potrafię chodzić na dłuższe dystanse, za to niedawno okazało się, że potrafię tańczyć, i to całkiem długo.
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
A ja nie przepadam za butami, które sa pozbawione szpica...
Nie lubię okrągłych przodów, nie podobają mi się baleriny...
Ojej u mnie wszelkie czubki inne niż okrągłe odpadają w przedbiegach. Nie każdy może sobie pozwolić na optyczne wydłużenie stópek o 5-7 cm... Zresztą takie spiczaste, "perkozie nóżki" nic a nic mi się nie podobają. Jeszcze jak te czubki zakrzywiają się do góry, to już szaleństwo - Krasnal Hałabała
Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Nawet o tym nie wiedzieliśmy do czasu aż sąsiad, wdowiec przyszedł nam opowiedzieć: budzi się w nocy, a tam jakieś oczy mu się świecą na brzegu łóżka. Ze strachu nie mógł się ruszyć .. "Jo myśloł, że to moja Lidka!"

Kiedyś nasza kota zwiała, szukamy jej po korytarzu, kici-kici...
Wychodzi sąsiadka: "U nas jest, na regale... i szynki nie chce żreć."

Kattko! Serdeczności! 100 LAT!!!
Życzę urodzinowo zdrowia, spokoju w sercu, radości i miłości.
martwa papuga jest offline  
Stary 2008-04-06, 16:41   #379
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość

Uwielbiam takie gadki na granicy absurdu az sie usmiecham sama do siebie.

Dzis M. sprzatal, ja nie mam sil nic robic, niemoc tworcza - lenistwo. Wiec zabawialam go od czasu do czasu rozmowa ( a tez mi sie nie kce)

I rzecze mu, ze na Wizazu napisalam o moich kozaczkach marzen i wizji mojej jak to do roboty przychodze przebrana za pokojowke francuska...
Dodalam tez ' Bobowi to by chyba wszytsko opadlo...'( to moj Glowniejszy szef, on od poczatku duze nadzieje we mnie pokladal)
M. 'no ja tam nie wiem czy WSZYSTKO by mu opadlo, a na hale jakbys weszla to by sie o siebie wozkami widlowymi rozpierdaczali'

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-06, 17:14   #380
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Dziewczyny, muszę zacząć pisać pracę mgr
czas leci, a ja nic nie robię- jestem leniem!

Wszystkim solenizantkom sto lat!

A ja się pochwalę swoimi zaręczynami i pierścionkiem (akurat to ma mniejsze znaczenie)
Ręczna robota
moje palce w rzeczywistości nie są takie "pulchne"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moj.JPG (3,2 KB, 51 załadowań)
irsin jest offline  
Stary 2008-04-06, 17:15   #381
rachela
Zakorzenienie

Irsin, gratuluję

Z czego wykonany jest pierścionek?

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-04-06, 17:18   #382
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Irsin, gratuluję

Z czego wykonany jest pierścionek?
Dziękuję
ze stali szlachetnej i ze złota
irsin jest offline  
Stary 2008-04-06, 17:19   #383
rachela
Zakorzenienie

Świetny efekt, a pierścionek z pewnością jedyny w swoim rodzaju.

A palce - fakt, mi też jakieś wyjątkowo pulchne na zdjęciach wyszły jak chwaliłam się swoim skarbem

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-04-06, 17:22   #384
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ojej u mnie wszelkie czubki inne niż okrągłe odpadają w przedbiegach. Nie każdy może sobie pozwolić na optyczne wydłużenie stópek o 5-7 cm... Zresztą takie spiczaste, "perkozie nóżki" nic a nic mi się nie podobają. Jeszcze jak te czubki zakrzywiają się do góry, to już szaleństwo - Krasnal Hałabała

Krasnal Halabala boskie ja tez nie przepadam za takimi czubkami, sa jak dla mnie mocno pretensjonalne

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

To cos podobnie jak kocur mojej przyszlej niedoszlej szwagierki regularnie chadza na przekaski do jej sasiadki

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę swoimi zaręczynami i pierścionkiem (akurat to ma mniejsze znaczenie)
Ręczna robota

Gratuluje zareczyn a date slubu juz macie wyznaczona Pierscionek bardzo fajny szkoda, ze fota troche niewyrazna
Contax jest offline  
Stary 2008-04-06, 18:15   #385
Kattarina
Zakorzenienie

Kochani: Mariolu, Sabbath, Hecate, Favkes, Gryxiu, Yolu, Kasiu, Maju, vesenko, Myszko, Tymeno, CzarnaZuziu, Zuziuniu, Madziczko, Koto, Secco, Aggie, Irko, Sasiu, Mendosito, Aniolku, Tulipanko, MSkladaczku, Kropeczko, Anuschko, Margot, Eenax, Blekitna Ptaszyno, irsin, dziekuje serdecznie za wszystkie zyczenia urodzinowe, takze za pelne ciepla PW .
Jest mi szczegolnie milo, ze po mojej tak dlugiej nieobecnosci na Forum, wciaz mnie pamietacie
Wzruszylam sie czytajac wszystkie wierszyki i specjalne dedykacje, (zapisalam je sobie "na zawsze") i dziekuje Osobom, ktore zadaly sobie trud i powklejaly obrazki bliskich memu sercu zapachow, kwiatow i miejsc.
Wasze zdrowie

--------------------------------------------------------------
Imprezuje od 2 dni, (wlasnie szykuje sie na nastepna ture baletow) i wczoraj bylam nieobecna na Forum, dlatego skladam Sabbath spoznione zyczenie z okazji Urodzin- wszystkiego naj...

--------------------------------------------------------------
Irsin- gratuluje zareczyn
Kattarina jest offline  
Stary 2008-04-06, 18:21   #386
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Gryx, zajrzałam tu kiedy napisałes to w nocy i... i po prostu nie wiedziałam, co mogę napisać. Uciekłam.
Teraz nadal nie wiem.

Z jednej strony rozumiem człowieka, z drugiej wiem, że z największych trudności się wychodzi i że nawet dla ludzi, którzy zupełnie juz tego w życiu nie oczekują wychodzi słońce.

Szkoda człowieka.

Wspieraj kumpla
Wiesz, ja też zupełnie nie wiem, co mam myśleć... W takiej sytuacji człowiek automatycznie zadaje sobie pytanie: "Dlaczego?", ale odpowiedź na nie nie jest oczywista. Albo w ogóle jej nie ma.

Jestem "ogłupiały" i przerażony jednocześnie. Taka pustka w głowie, która plącze myśli i otumania. I doskonale wiem, że można mieć dość życia, że można postanowić odejść na zawsze. Ale... no właśnie - to był całkiem "normalny" chłopak, mnóstwo znajomych, przyjaciół, kochająca rodzina, dobry uczeń. I dlatego nie pojmuję...

Przypomniał mi się wiersz Anne Sexton, napisany na wieść o samobójstwie jej przyjaciółki i poetki - Sylvii Plath. Anne również odebrała sobie życie.

Sylvia's Death

for Sylvia Plath

O Sylvia, Sylvia,
with a dead box of stones and spoons,
with two children, two meteors
wandering loose in a tiny playroom,
with your mouth into the sheet,
into the roofbeam, into the dumb prayer,

(Sylvia, Sylvia
where did you go
after you wrote me
from Devonshire
about rasing potatoes
and keeping bees?)

what did you stand by,
just how did you lie down into?
Thief --
how did you crawl into,
crawl down alone
into the death I wanted so badly and for so long,
the death we said we both outgrew,
the one we wore on our skinny breasts,
the one we talked of so often each time
we downed three extra dry martinis in Boston,
the death that talked of analysts and cures,
the death that talked like brides with plots,
the death we drank to,
the motives and the quiet deed?

(In Boston
the dying
ride in cabs,
yes death again,
that ride home
with our boy.)

O Sylvia, I remember the sleepy drummer
who beat on our eyes with an old story,
how we wanted to let him come
like a sadist or a New York fairy
to do his job,
a necessity, a window in a wall or a crib,
and since that time he waited
under our heart, our cupboard,
and I see now that we store him up
year after year, old suicides
and I know at the news of your death
a terrible taste for it, like salt,

(And me,
me too.
And now, Sylvia,
you again
with death again,
that ride home
with our boy.)

And I say only
with my arms stretched out into that stone place,
what is your death
but an old belonging,
a mole that fell out
of one of your poems?

(O friend,
while the moon's bad,
and the king's gone,
and the queen's at her wit's end
the bar fly ought to sing!)

O tiny mother,
you too!
O funny duchess!
O blonde thing!

February 17, 1963

Cytat:
W jedynce właśnie się skończył "Cenzurowany życiorys" o Januszu Krasińskim. Oglądał ktoś może? Smutne i straszne to, że przeżycie czasów obozu zależało w zasadzie jedynie od łutu szczęścia
Oglądałem Wstrząsający dokument.

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-04-06, 18:23   #387
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość

Trochę za późno przeczytałam Twoje pytanie, już pewnie wróciłaś Interesuje mnie najmniejsza z możliwych pojemności.

Dzięki bardzo Drogo
No nie zdążyłaś, ale ja i tak sprawdziłam - właśnie najmniejszą dostępną i 50 ml - kosztuje 265 zł
Favkes jest offline  
Stary 2008-04-06, 18:36   #388
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Rzadko tutaj wpadam, dlatego dopiero teraz zauwazylam.

Kattarino, wszystkiego najlepszego. Szczescia w zyciu!
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2008-04-06, 19:00   #389
kijanka
Zadomowienie

Kattarino, nasza kochana, życzę Ci dużo zdrowia i miłości, bo to są najważniejsze sprawy w życiu. A do tego przesyłam Ci 10000000000000 wirtualnych całusów od Kijanki
kijanka jest offline  
Stary 2008-04-06, 19:09   #390
paolla
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wiesz, ja też zupełnie nie wiem, co mam myśleć... W takiej sytuacji człowiek automatycznie zadaje sobie pytanie: "Dlaczego?", ale odpowiedź na nie nie jest oczywista. Albo w ogóle jej nie ma.

Jestem "ogłupiały" i przerażony jednocześnie. Taka pustka w głowie, która plącze myśli i otumania. I doskonale wiem, że można mieć dość życia, że można postanowić odejść na zawsze. Ale... no właśnie - to był całkiem "normalny" chłopak, mnóstwo znajomych, przyjaciół, kochająca rodzina, dobry uczeń. I dlatego nie pojmuję...
W przeważającej większości samobójcy sygnalizują bezpośrednio lub pośrednio swój zamiar otoczeniu, jednak są od tej reguły wyjątki i właśnie nastolatkowie należą do tej grupy. W przypadku dojrzałych osobowości do samobójczej śmierci prowadzi zwykle długi proces, który można zauważyć, natomiast w tak młodym wieku, w jakim był brat Twojego kolegi, samobójstwa mogą być popełniane impulsywnie, bez tego długotrwałego procesu, dlatego trudniej zauważyć, co się dzieje i w porę zainterweniować. Jedno wydarzenie, często z pozoru błahe, potrafi zawalić młodemu człowiekowi cały jego świat, a śmierć może wydawać się jedynym wyjściem z sytuacji.

Najlepsze, co możesz zrobić dla kolegi, to być przy nim i wspierać go w tej trudnej sytuacji. Tylko tyle i aż tyle...

Jubilatkom (wczorajszej i dzisiejszej) najserdeczniejsze życzenia

zainspirowana samodzielnym cięciem Racheli skróciłam dziś sobie własnoręcznie grzywkę i nawet podoba mi się efekt Rachelo, dzięki za podsunięcie pomysłu!
paolla jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości