Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-06, 19:19   #391
Kattarina
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Rzadko tutaj wpadam, dlatego dopiero teraz zauwazylam.

Kattarino, wszystkiego najlepszego. Szczescia w zyciu!
Dagmaro- serdecznie dziekuje

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Kattarino, nasza kochana, życzę Ci dużo zdrowia i miłości, bo to są najważniejsze sprawy w życiu. A do tego przesyłam Ci 10000000000000 wirtualnych całusów od Kijanki
Kijanko Slodka- dziekuje, zwlaszcza za 10000000000000 wirtualnych calusow, ktore (moge przysiac) az poczulam na zywo
Kattarina jest offline  
Stary 2008-04-06, 19:31   #392
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Oglądałem Wstrząsający dokument.
Kilka razy było widać, że pan K. nie jest w stanie dokończyć opowiadań, głos mu drżał...
Kiedyś bardzo interesowała mnie historia Drugiej Wojny Światowej, więc dokument oglądałam głównie z powodu "dawnej pasji". Poza tym stresuję się, bo pewnie w końcu czeka mnie spotkanie z tym panem, to dziadek mojego tż
Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
zainspirowana samodzielnym cięciem Racheli skróciłam dziś sobie własnoręcznie grzywkę i nawet podoba mi się efekt Rachelo, dzięki za podsunięcie pomysłu!
Gratuluję uciachania grzywki

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-04-06, 19:35   #393
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
No nie zdążyłaś, ale ja i tak sprawdziłam - właśnie najmniejszą dostępną i 50 ml - kosztuje 265 zł
Dzięki kochana Trochę poza zasięgiem- naiwnie liczyłam, że nie będzie droższa, niż 200 zł Chyba jednak pozostaje Allegro (do którego troszkę się zraziłam po przygodzie z Live ).
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-06, 19:55   #394
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:

Jestem "ogłupiały" i przerażony jednocześnie. Taka pustka w głowie, która plącze myśli i otumania. I doskonale wiem, że można mieć dość życia, że można postanowić odejść na zawsze. Ale... no właśnie - to był całkiem "normalny" chłopak, mnóstwo znajomych, przyjaciół, kochająca rodzina, dobry uczeń. I dlatego nie pojmuję...
Czytałam artykuł nt. samobójstw dzieci i nastolatków - niestety najczęściej właśnie to są dzieci z normlanych kochajacych sięrodzin. takie wychuchane i wydmuchane i takie normalne. Sa wrażliwe, podlagają wpływom, presji ...

współczuję rodzinie, którą to spotkało - nie tylko ze względu na pustkę i stratę ( bo to przecież oczywiste ) ale tez i ze względu na to co przeżyją, najczęściej społeczeństwo wokół tego nie rozumie, najbliżsi, sąsiedzi potrafią być okrutni.

Jeśli jesteś w stanie to wspieraj kolegę najlepiej jak potrafisz - będzie tego potrzebował - na pewno

ps. Sama mam dzieci, najstarszy to już prawie nastolatek i tez się tego boję, taka bezsensowana śmierć może się zdążyć zawsze to teraz tak jak wypadek ... świat staje się coraz bardziej okrutny i niezrozumiały ;(

Pamiętam, że będąc dzieckiem tez miałam nieraz myśli samobójcze - z bardzo błahych powodów - strach przed bólem, przed nieznanym ( czym jest śmierć ) powstrzymywał mnie. Może dzieci teraz nie maja takich hamulców.
Favkes jest offline  
Stary 2008-04-06, 20:19   #395
Aragonte
Wtajemniczenie

Kattarino, mnóstwo pachnących życzeń! I wielu szczęśliwych kocich mordek obok siebie (z naciskiem na szczęśliwych, a nie wielu )
Sto lat!

Gryxiu, naprawdę ciężko napisać coś sensownego, kiedy coś takiego się stanie Strasznie mi przykro

Aragonte jest offline  
Stary 2008-04-06, 20:20   #396
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość

A ja się pochwalę swoimi zaręczynami i pierścionkiem (akurat to ma mniejsze znaczenie)
Ręczna robota
moje palce w rzeczywistości nie są takie "pulchne"
Gratuluję

Gryxiu tak czasem bywa... w każdej rodzinie coś takiego może się przytrafić, może jakiś miał poważny problem o którym nikt nie wiedział.
Może w jakiejś sytuacji nie miał w nikim wsparcia, nigdy nic nie wiadomo.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-06, 20:38   #397
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Gratuluję
dolaczam sie do gratulacji !

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-06, 20:49   #398
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wedle mojej wiedzy wypisuje.
Udziela doraźnej pomocy i albo daje swoje leki, albo wypisuje recepty na "dotrwanie" do właściwej wizyty lekarskiej.
Dotyczy to tak ratunkowego, jak i takiego stacjonarnego. Naprawdę.
Wroclawskie w takim razie dziala inaczej bo nie wypisuje, lekarze pogotowia nie maja nawet druczkow recept

Cytat:
ze stali szlachetnej i ze złota

Gratuluje zareczyn

Wlasnie sobie uswiadomilam, ze od moich (w Wielki Piatek ) minely trzy lata
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-06, 21:00   #399
Zuziunia
BAN stały

Dziewczynki proszę o szybką odpowiedz, jakie perfumy są z fiołkami?
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-06, 21:11   #400
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Dziewczynki proszę o szybką odpowiedz, jakie perfumy są z fiołkami?
Violette-Mente - J.Ch.Brosseau
Violetta di Parma - Borsari
La Violetta - A.Goutal
Violette - Penhaligons
Verte Violette - L'Artisan
Bois de Violette - S.Lutens
Genie de Bois - Keiko Mecheri
Feminite du Bois - Shiseido
Violette by Calypso
Vilette by Yardley

podobno Black K.Cole -ale ja tego nie czuję

jeszcze L'Instant - Gulreain, Angel Violette - T.Mugler - ale w tych słodycz zabija fiołki

ps. popatrz w watku o testach - dzisiaj opisywałam kilka z nich porównujac do naturalnych fiołków
Favkes jest offline  
Stary 2008-04-06, 21:24   #401
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Violette-Mente - J.Ch.Brosseau
Violetta di Parma - Borsari
La Violetta - A.Goutal
Violette - Penhaligons
Verte Violette - L'Artisan
Bois de Violette - S.Lutens
Genie de Bois - Keiko Mecheri
Feminite du Bois - Shiseido
Violette by Calypso
Vilette by Yardley

podobno Black K.Cole -ale ja tego nie czuję

jeszcze L'Instant - Gulreain, Angel Violette - T.Mugler - ale w tych słodycz zabija fiołki

ps. popatrz w watku o testach - dzisiaj opisywałam kilka z nich porównujac do naturalnych fiołków

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2008-04-06 o 21:47
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-06, 21:47   #402
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Zle ze mna...

dzis uslyszalam cos czego nie chcialabym uslyszec. Bylo to jak same old story ale teraz jakos trafilo mnie jeszcze bardziej.
Wybaczcie, ze tak enigmatycznie ale nie moge otwarciej...

Jak siedzialam to poczulam jak kazdy miesiec na twarzy mi sie napial, oblecial mnie zimny dreszcz i dostalam zawrotu glowy.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-06, 21:49   #403
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Zle ze mna...

dzis uslyszalam cos czego nie chcialabym uslyszec. Bylo to jak same old story ale teraz jakos trafilo mnie jeszcze bardziej.

Jak siedzialam to poczulam jak kazdy miesiec na twarzy mi sie napial, oblecial mnie zimny dreszcz i dostalam zawrotu glowy.
Współczuje są słowa które zwalają z nóg nawet najsilniejszych.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-06, 21:50   #404
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Zle ze mna...

hecate, nie wiem co Ci poradzić, jak pomóc bo nie mam pojęcia o co chodzi - mogę jedynie
Favkes jest offline  
Stary 2008-04-06, 22:01   #405
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
hecate, nie wiem co Ci poradzić, jak pomóc bo nie mam pojęcia o co chodzi - mogę jedynie
Hm no wlasnie tez nie moge nic sobie pomoc.
To nawet nie chodzi o sile - bo ja tej sily nie mam. A najmiejsze wspomnienia z ostatniego ponad pol roku zwalaja mnie z nog szybciej niz wtedy.

Tak czy inaczej - dzis zabolalo mnie to strasznie.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-06, 22:06   #406
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Hm no wlasnie tez nie moge nic sobie pomoc.
To nawet nie chodzi o sile - bo ja tej sily nie mam. A najmiejsze wspomnienia z ostatniego ponad pol roku zwalaja mnie z nog szybciej niz wtedy.

Tak czy inaczej - dzis zabolalo mnie to strasznie.
Mam nadzieję, że nie chodzi o mamę...
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-06, 22:09   #407
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Mam nadzieję, że nie chodzi o mamę...
Na wielkie szczescie nie!!

Mama juz jest po operacji, kilka dni temu odebrala wyniki badan i nie byl to zlosliwy guz! Dodatkowo czuje sie psychicznie lepiej, odstawila psychotropy .Tu oczulam wielka ulge.

Chodzi o mnie. I nie tylko.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-06, 22:11   #408
teza20
Zakorzenienie

GG do teza20

Katty wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif drinki.gif (3,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: gif prezent2.gif (376 Bajtów, 118 załadowań)
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline  
Stary 2008-04-06, 22:45   #409
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Uwielbiam takie gadki na granicy absurdu az sie usmiecham sama do siebie.

Dzis M. sprzatal, ja nie mam sil nic robic, niemoc tworcza - lenistwo. Wiec zabawialam go od czasu do czasu rozmowa ( a tez mi sie nie kce)

I rzecze mu, ze na Wizazu napisalam o moich kozaczkach marzen i wizji mojej jak to do roboty przychodze przebrana za pokojowke francuska...
Dodalam tez ' Bobowi to by chyba wszytsko opadlo...'( to moj Glowniejszy szef, on od poczatku duze nadzieje we mnie pokladal)
M. 'no ja tam nie wiem czy WSZYSTKO by mu opadlo, a na hale jakbys weszla to by sie o siebie wozkami widlowymi rozpierdaczali'
ja też czasem opowiadam mojemu TŻ aktualne wieści z Baru pjona.

Cytat:
A ja się pochwalę swoimi zaręczynami i pierścionkiem (akurat to ma mniejsze znaczenie)
Ręczna robota
ooh, cudnie! wiele szczęścia życzę i serdecznie gratuluję

Cytat:
Na wielkie szczescie nie!!

Mama juz jest po operacji, kilka dni temu odebrala wyniki badan i nie byl to zlosliwy guz! Dodatkowo czuje sie psychicznie lepiej, odstawila psychotropy .Tu oczulam wielka ulge.

Chodzi o mnie. I nie tylko.
domyślam się o co może chodzić, Kochana. dużo siły i rozwagi

Kattarino - przepięknych olfaktorycznych wrażeń

muszę się gdzieś uzewnętrznić - od paru dni zaczyna do mnie docierać, że już za 4 miesiące wyprowadzamy się razem z TŻ z kraju i, de facto, zaczynamy nowe życie [w końcu zamieszkamy razem] i z jednej strony zalewają mnie fale szczęścia, a z drugiej -->
o rany. naprawdę dziwne uczucie

PS Ja wiem, że to jest płytkie, babskie i W OGÓLE ale dzisiejszy striptease Damięckiego w tym nowym serialu na TVN przyprawił mnie o szybsze bicie serca no mam słabość do chłopaka, co tu kryć.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-04-06, 23:02   #410
Sabbath
Wiedźma

Irsin, Paolla - dziękuję.

Cytat:
Wiesz, ja też zupełnie nie wiem, co mam myśleć... W takiej sytuacji człowiek automatycznie zadaje sobie pytanie: "Dlaczego?", ale odpowiedź na nie nie jest oczywista. Albo w ogóle jej nie ma.

Jestem "ogłupiały" i przerażony jednocześnie. Taka pustka w głowie, która plącze myśli i otumania. I doskonale wiem, że można mieć dość życia, że można postanowić odejść na zawsze. Ale... no właśnie - to był całkiem "normalny" chłopak, mnóstwo znajomych, przyjaciół, kochająca rodzina, dobry uczeń. I dlatego nie pojmuję...
Gryx, pisałam kiedyś prace o samobójstwach. Czy raczej o samobójcach.

Ale w takim kontekście nie potrafię się zdobyć na żadną mądrą wypowiedź. Może w cztery oczy potrafiłabym Cię pocieszyć, pomóc... Tu nie mogę jakoś.

Jesli chcesz, jeśli masz potrzebę - odezwij się na PW. Mogę zadzwonić, albo napisać... tylko nie wiem co.

Cytat:
Ręczna robota

Gratuluję.

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
W przeważającej większości samobójcy sygnalizują bezpośrednio lub pośrednio swój zamiar otoczeniu, jednak są od tej reguły wyjątki i właśnie nastolatkowie należą do tej grupy. W przypadku dojrzałych osobowości do samobójczej śmierci prowadzi zwykle długi proces, który można zauważyć, natomiast w tak młodym wieku, w jakim był brat Twojego kolegi, samobójstwa mogą być popełniane impulsywnie, bez tego długotrwałego procesu, dlatego trudniej zauważyć, co się dzieje i w porę zainterweniować. Jedno wydarzenie, często z pozoru błahe, potrafi zawalić młodemu człowiekowi cały jego świat, a śmierć może wydawać się jedynym wyjściem z sytuacji.
Paollo, nie tylko samobójcy mówią i myslą o śmierci. Ale rzeczywiście, nazwanie problemu wprost może pomóc młodemu człowiekowi uświadomić sobie, że to nie śmierci pragnie tak naprawdę.

F. Dolto radziła zadawanie pytania:
- A więc chcesz umrzeć?

To zwykle skłania do zaprzeczenia, do uswiadomienia sobie, że tak naprawdę śmierć nie jest celem.

Okres fascynacji śmiercią, bardziej lub mniej wyraźnie, przechodzi większość nastolatków.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-04-06, 23:06   #411
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Hecate - cieszę się, że z mamą wszystko w porządku
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-06, 23:07   #412
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Poza tym stresuję się, bo pewnie w końcu czeka mnie spotkanie z tym panem, to dziadek mojego tż
No nie gadaj... To niesamowite - taka Osoba na wyciągnięcie ręki... Ciesz się Rachel, ciesz

Cytat:
Gryxiu tak czasem bywa... w każdej rodzinie coś takiego może się przytrafić, może jakiś miał poważny problem o którym nikt nie wiedział.
Może w jakiejś sytuacji nie miał w nikim wsparcia, nigdy nic nie wiadomo
No właśnie... i to zadawanie sobie pytań, wątpliwości, często domysły i poczucie winy. To "co by było, jeśli..." albo "co zrobiliśmy źle...". Wówczas zostają same pytania. Poza tym, na "wsi" takiej, jak moja, to niestety "wydarzenie".

Moja mama (jest psychologiem) idzie jutro do LO, do Jego klasy. Ktoś ją poprosił, aby z nimi porozmawiała. Nie wiem, co zrobiłbym w takiej sytuacji - o czym tu mówić? Mam nadzieję, że "da radę".

Paolla, Favkes, Aragonte - dziękuję.

Spadam się uczyć - jutro egzamin, a ja nie przeczytałem nawet strony notatek... Gryx, ty cholero leniwa!

Edit: Sabbath, będę pamiętał. To naprawdę wspaniałe "znać" takich ludzi jak Ty. Dziękuję...

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

Edytowane przez gryx82
Czas edycji: 2008-04-06 o 23:27
gryx82 jest offline  
Stary 2008-04-06, 23:41   #413
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Kattarino, spóźnione (bo już po północy), ale bardzo szczere życzenia wszystkiego najlepszego - dobrych ludzi na drodze, słońca i deszczu - gdy ich potrzeba, ucha do wysłuchania i zawsze kogoś do kochania (Ciebie i przez Ciebie ).

Irsin, gratulacje

Hecate, cieszę się, że z Twoją Mamą lepiej
Może się mylę co do powodu - jeśli tak, machnij ręką, ale każdy związek przechodzi kryzysy - większe i mniejsze. Jeśli to x-ty raz w krótkim czasie, to trzeba przemyśleć, czy dać mu szansę, ale jeśli 1,2-gi, to dać. Lepiej spróbować i wiedzieć, że się spróbowało niż skreślić i żałować, że się nie spróbowało... Ja się w pierwszym odruchu chciałam rozwieść 4 miesiące po ślubie - dzisiaj wiem, ze zrobiłabym błąd życia...

Gryxiu, każda śmierć boli. Szczególnie jak ktoś ma lat naście albo dzieścia. I pewnie nigdy nie będzie odpowiedzi "dlaczego". Jeśli możesz - bądź przy Kumplu, nie nachalnie, ale w tzw. zasięgu, tylko tak, by wiedział, że w razie czego, nawet o 4 nad ranem może wyrzucić z siebie to co boli. Jak dojrzeje do tego (oby), będzie mu to potrzebne.
Stary 2008-04-07, 00:02   #414
chwilowe_zale
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Może się mylę co do powodu - jeśli tak, machnij ręką, ale każdy związek przechodzi kryzysy - większe i mniejsze. Jeśli to x-ty raz w krótkim czasie, to trzeba przemyśleć, czy dać mu szansę, ale jeśli 1,2-gi, to dać. Lepiej spróbować i wiedzieć, że się spróbowało niż skreślić i żałować, że się nie spróbowało... Ja się w pierwszym odruchu chciałam rozwieść 4 miesiące po ślubie - dzisiaj wiem, ze zrobiłabym błąd życia...
trafilas.

miotam sie od roku. W zlotej klatce sie miotam. Ale wierze, ze nadejdzie dzien kiedy bede wiedziec na 100% jaka decyzje podjac.

jak narazie chcialabym spakowac bety i pobyc sama...
chwilowe_zale jest offline  
Stary 2008-04-07, 00:24   #415
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chwilowe_zale Pokaż wiadomość
trafilas.

miotam sie od roku. W zlotej klatce sie miotam. Ale wierze, ze nadejdzie dzien kiedy bede wiedziec na 100% jaka decyzje podjac.

Ja jestem po 'tej drugiej' stronie - TŻ zostawiał mnie 2 razy.
teraz oboje nie wyobrażamy sobie życia osobno i mamy świadomość, jak wiele warte są takie kryzysowe doświadczenia, z których udało się wybrnąć.
bardzo wiele pomogła nasza wspólna znajoma, która jest mężatką - powiedziała kiedyś mojemu TŻtowi, że związek to jest ciągła niepewność i nikt, czy nic nie jest w stanie dać 100% gwarancji na to, czy wspólne życie w szczęściu się uda, czy nie - ale naprawdę liczy się to, czego CHCESZ i obustronne starania - dzień po dniu, bez żadnej niekończącej się sielanki - a nie chwilowe braki wiary.

kiedy K. sobie to uświadomił, kompletnie zrewolucjonizowało mu to jego podejście do mnie i naszego związku.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-04-07, 01:00   #416
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez chwilowe_zale Pokaż wiadomość
trafilas.

Może potrzebujesz tylko odpocząć... Jeśli miałabyś taką możliwość - spróbuj. Czasem samotny wyjazd na 2 tygodnie też potrafi zdziałać cuda. Najlepiej w miejsce, które lubisz, gdzie są w pobliżu ludzie, ale nie za blisko, żeby można było spokojnie pomyśleć.

I nie myśl co by było gdyby. Gdyby, to mieszkałabym w innym mieście, wiem, gdzie bym pracowała i gdzie mieszkała, może czasem byłoby łatwiej, a czasem znacznie trudniej. Ja wiem, bo całe życie było poukładane gdy klękał - o 3 miesiące za późno. Bolało - mimo, że ja powiedziałam "nie", bolało następne 4 lata. I czasem ukłuje i dziś - ale Tego z kim jestem, po różnych przejściach, nie zamieniłabym za żadne skarby świata, choć wiem, że nie jest ideałem. Ale ja też nie. Przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia, jak czasem wybuchnę

EDIT Pozwoliłam sobie zerknąć w Twój wątek. Namiastek nie ma - uwierz. Namiastkę kiedyś znajdziesz w innej osobie, ale nie w tamtej. Wcześniej czy później musiałabyś wybierać. Chyba, że tego chcesz - ale jeśli tak, lepiej wybrać od razu.
Stary 2008-04-07, 06:29   #417
_Adelajda_
Rozeznanie

doczytalam i jakos smutno mi sie zrobiło...

mimo wszystko miłego dnia dziewczeta i chłopcy

Kattarino, wszystkiego najlepszego
Stary 2008-04-07, 07:33   #418
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mendosito, ja zawsze kiedy chcę sobie sprawdzić Sephorową cenę to wchodzę na www.lumiere.pl - mają tam wyśrubowane, perfumeryjne ceny
Czarna Coco 35ml EDP kosztuje tam 235zł klik!
Ja tak samo, zawsze najpierw zaglądam do Lumiere.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A dzisiaj rano obudziłam się i natychmiast zaczęła mi po głowie chodzić jedna z piosenek
Więc jednak coś wpadło w ucho

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Troche mnie dziś poniosło i spałam do 13.00 juz nie pamietam, kiedy sobie pozwoliłam na taka rozpustę - czytanie do 2 w nocy a potem spanie do południa.
Wow, zaszalałaś

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Ja nie biorę nic a Rutinoscorbin sam smakuje jak krew

Cytat:
Słuchajcie, piękną sesję zdjęciową wyszukałam To sesja z ostatniego GQ.

Dopiero kiedy przyjrzałam się zbliżeniom twarzy zauważyłam kto to

Boskie zdjęcia... Hehe, mam taki sam kostium kapielowy - muszę zaangażowac jakiegoś równie utalentowanego fotografa
Ja tam zbliżenia na twarz nie dawałam, poszłam na skróty - przeczytałam nazwisko widniejące na zdjęciu.

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Ojej u mnie wszelkie czubki inne niż okrągłe odpadają w przedbiegach. Nie każdy może sobie pozwolić na optyczne wydłużenie stópek o 5-7 cm... Zresztą takie spiczaste, "perkozie nóżki" nic a nic mi się nie podobają. Jeszcze jak te czubki zakrzywiają się do góry, to już szaleństwo - Krasnal Hałabała
Ja mogę bo noszę mały rozmiar ()
Szpice lubię, ale zawinięte tudzież podniesione do góry odpadają, to przesada - zdecydowanie nie chciałabym utożsamiać się z krasnalami

Cytat:
Ręczna robota
Gratuluję zaręczyn i pierścionka

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dzięki kochana Trochę poza zasięgiem- naiwnie liczyłam, że nie będzie droższa, niż 200 zł Chyba jednak pozostaje Allegro (do którego troszkę się zraziłam po przygodzie z Live ).
To może jakaś perfumeria internetowa ?

Cytat:
Zle ze mna...

Wzloty i upadki bywają zawsze, raz się jest na przysłowiowym "wozie" a raz pod nim, z doświadczenia wiem, że nie warto jest przejmować się chwilowymi nieporozumieniami. Słowa często są wypowiadane w złości i tylko po to aby sprawić drugiej osobie przykrość, zatem nie warto sie przejmować. Na pewno wszystko wróci do normy i będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
PS Ja wiem, że to jest płytkie, babskie i W OGÓLE ale dzisiejszy striptease Damięckiego w tym nowym serialu na TVN przyprawił mnie o szybsze bicie serca no mam słabość do chłopaka, co tu kryć.
Ja nie oglądałam, ale na pewno nie jesteś sama, zapewne wiele dziewczyn szaleje za tym chłopakiem.
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-04-07, 09:33   #419
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
W jedynce właśnie się skończył "Cenzurowany życiorys" o Januszu Krasińskim. Oglądał ktoś może? Smutne i straszne to, że przeżycie czasów obozu zależało w zasadzie jedynie od łutu szczęścia.
Cytat:
Kilka razy było widać, że pan K. nie jest w stanie dokończyć opowiadań, głos mu drżał...
Kiedyś bardzo interesowała mnie historia Drugiej Wojny Światowej, więc dokument oglądałam głównie z powodu "dawnej pasji". Poza tym stresuję się, bo pewnie w końcu czeka mnie spotkanie z tym panem, to dziadek mojego tż
Ja oglądałam. Nie wytrzymałam na fragmencie, w którym opowiadał o tym jak wyszedł z baraku, a tam ssman krzyczy, że "Amerykanie tu są!", i wtedy doszedł do świadomości, że to już koniec, że już wolność...
Cytat:
Słuchajcie, piękną sesję zdjęciową wyszukałam To sesja z ostatniego GQ.

Dopiero kiedy przyjrzałam się zbliżeniom twarzy zauważyłam kto to

Boskie zdjęcia... Hehe, mam taki sam kostium kapielowy - muszę zaangażowac jakiegoś równie utalentowanego fotografa
Też zwróciłam uwagę na tę sesję, ale trochę z innego powodu. Cameron Diaz ma boskie ciało, a tu mój wzrok przykuł fakt, że trochę jej się to ciało zmieniło...brzmi to kretyńsko kiedy się patrzy na te zdjęcia, ale jednak muszę to powiedzieć...na niekorzyść
---
Za to ja uwielbiam zdjęcie okładkowe do sesji Gwyneth Paltrow w magazynie "W" . Zdjęcia w środku są też ciekawe, trochę...dziwne, i to mnie w dużej mierze przyciąga, ale zdjęcie z okładki...Chciałabym, żeby mi ktoś kiedyś zrobił takie zdjęcie (i żebym tak na nim wyszła!)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0013729c050d0823cc1209.jpg (54,7 KB, 31 załadowań)
Stary 2008-04-07, 09:39   #420
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Hecate mam nadzieję,że wszystko się ułoży - na pewno za jakiś czas będzie dobrze, teraz musisz wyrzucić to z siebie, popłakać trochę,żeby się oczyścić i uśmiech w końcu sam przyjdzie!

Dziękuję Wszystkim za gratulacje
irsin jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości