Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-21, 13:29   #4261
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jutro jest Dzień Praw Zwierząt Co niektórzy pewnie się śmieją w Polsce i zastanawiją się jakim cudem one mogą mieć prawa...
Ja się nie śmieję fajnie

Szkoda tylko, ze nie ma Dnia PRAW DZIECKA ...

wiem wiem, monotematyczna jestem ...

No dobra, dziewczyny, żegnam się i życzę Wam przyjemnego weekendu. Pachnijacie, odpoczywajcie, cieszcie się wolnymi chwilami. Ja zmykam zaraz z pracy i jadę nad morze.
Będe pachnieć wiatrem

Sabbaciku
- mam nadzieję, że sytuacja się unormuje i jak wrócę to już będę czytać Twoje "uśmiechniete" posty.

Edytowane przez Favkes
Czas edycji: 2008-05-21 o 14:44
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-21, 13:47   #4262
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Będe pachnieć wiatrem

Czyli Masumi?

Baw się dobrze

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-05-21, 13:57   #4263
Fenris
Czekam na Ragnarok

Właśnie mnie naszło na naleśniki i robię pierwszy raz w życiu Jakoś mnie nigdy nie ciągnęło do naleśników. Będą z serem, czekoladą i likierem.
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-21, 14:00   #4264
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Rachel, co z Lou Lou?
Zbulwersowana i do cna oburzona odpowiedź na mojego maila. I zwrot.
Rodzice po przeczytaniu tych maili kazali machnąć ręką i się nie przejmować.
Cytat:
Jutro jest Dzień Praw Zwierząt Co niektórzy pewnie się śmieją w Polsce i zastanawiją się jakim cudem one mogą mieć prawa...
Mam nadzieję, że się zastanawiają. Zastanawianie się zwykle prowadzi do jakichś wniosków

---

Wiecie co, jak kocham zielony, tak dzisiaj po zajrzeniu do KDT (kupieckie domy towarowe) trochę mi się mina wydłużyła. W tym sezonie modna będzie zieleń... Trawiasta, soczysta zieleń. Pozostaje mi zrobić zielone zapasy (zielone buty , zielona bielizna! ) i przeczekać, aż się ludziom odwidzi i zapanuje nowa moda.
Mam jakiś wewnętrzny opór przed byciem "modną".
rachela jest offline  
Stary 2008-05-21, 14:04   #4265
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wiecie co, jak kocham zielony, tak dzisiaj po zajrzeniu do KDT (kupieckie domy towarowe) trochę mi się mina wydłużyła. W tym sezonie modna będzie zieleń... Trawiasta, soczysta zieleń. Pozostaje mi zrobić zielone zapasy (zielone buty , zielona bielizna! ) i przeczekać, aż się ludziom odwidzi i zapanuje nowa moda.
Rachelo, toteż ja się na przykład sezonowo przestawiłam na brąz też uwielbiam zieleń i też nie cierpię być "modną" (no dobra, w granicach rozsadku )

Favkes, udanego wyjazdu
Stary 2008-05-21, 14:05   #4266
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:

Ja też mam takie opory Żółte sweterki poczekają do nastepnego lata

Rachelo, szkoda nerwów, nie przejmuj się Sytuacja z Lou Lou nie fajna ale cóż, czasami trafiamy na takich ludzi...

Favkes, miłego wypoczynku Ja się z Wami pożegnam wieczorem
tymena jest offline  
Stary 2008-05-21, 14:47   #4267
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Burniaczku, z tego Reserved odezwali się tak niemal natychmiast czy akurat do nich dałaś CV wcześniej ?
Jeśli chodzi o sklepy z ciuchami to najszybciej można się zahaczyć właśnie w Reserved i H&Mie

Najbardziej zależy Ci na zoologicznym ? Faaajnie tam
No właśnie odezwali się błyskawicznie.Byłam jednak dziś na rozmowie(zadzwonili i zapytali czy nie mogę dziś) i było przyjemnie.Dali kwity do wypełnienia.W piętek przychodzę na "szkolenie" z tym,że niestety na razie do innego centrum handlowego niż bym chciała,potem dopiero ewentualnie się przeniosę.No ciekawa jestem jak będzie,bo się oczywiście nasłuchałam/naczytałam strasznych rzeczy na temat pracodawcaców w sieciach ciuchowych.Musz ę się jeszcze dokładnie dopytać,kiedy ewentualnie podpiszę umowę bo nie zamierzam darmowo pracować tydzień czy więcej "na próbę" i żeby potem powiedzieli mi pa pa
Stary 2008-05-21, 14:49   #4268
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Burn, w żadnym razie nie zgadzaj się na darmowe okresy próbne - nawet 1 darmowy dzień. W ten sposób można sobie za darmo zapewnić pracowników, których się będzie potem wymianiać.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-05-21, 14:50   #4269
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Właśnie mnie naszło na naleśniki i robię pierwszy raz w życiu Jakoś mnie nigdy nie ciągnęło do naleśników. Będą z serem, czekoladą i likierem.
No no...napisz jak wyszły, dodatki bardzo smakowite

Cytat:
Ja się nie śmieję fajnie
No dobra, dziewczyny, żegnam się i życzę Wam przyjemnego weekendu. Pachnijacie, odpoczywajcie, cieszcie się wolnymi chwilami. Ja zmykam zaraz z pracy i jadę nad morze.
Będe pachnieć wiatrem
Udanego wypoczynku

Nareszcie mam trochę czasu dla siebie, dzisiaj od rana byłam szkole, robiłam badania z panią psycholog w 2 klasach, a potem jeszcze jak wróciłam miałam 2 osoby w poradni na terapię. Wiec dzień lekko szalony.

Nareszcie pije kawę.

Mam pytanie, jeżeli macie wroga, warto go poznać? I jeżeli jest nim kobieta?
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-21, 15:06   #4270
beata11
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ostatnio jak mam wydac na ciuchy czy buty, to szkoda mi kazdej zlotowki i kazda cena jest za wysoka. za to jak wydaje duzo na perfumy i kosmetyki, nie mam wyrzutow sumienia i jakos latwo mi to przychodzi. tez tak macie?
dokładnie tak mam
w obecnych zimowych butach spędziłam tyle zim ile flaszek kupuję miesięcznie
może powinnam z tym pójść do lekarza?

Cytat:
Dewizą fundacji broniacej dzieci powinno być: "Uderz dziecko su....synu, to Ci osobiście łep upier ...."
podpisuję się rękami i nogami...
ktoś, kto jest w stanie skrzywdzić dziecko, jest totalnie zdegenerowany i dla mnie mniej wart niż śmiecie.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
bo nie zamierzam darmowo pracować tydzień czy więcej "na próbę" i żeby potem powiedzieli mi pa pa
absolutnie nie zgadzaj się na nic takiego, są firmy, które sobie obsadzają miejsca pracy właśnie takimi pracownikami na próbę ( tydzień i do widzenia i następny)

Do dziewczyn , którym faceci ostatnio skopali humor
Wszystko się ułoży..
Ja czasem skaczę z radości, że te wszystkie jazdy z facetami mam już dawno za sobą...

Jeśli jutro jest Dzień Praw Zwierząt, to ja się muszę przygotować na następne (wygórowane) Mruczusiowe żądania
beata11 jest offline  
Stary 2008-05-21, 15:14   #4271
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn , którym faceci ostatnio skopali humor
Wszystko się ułoży..
Ja czasem skaczę z radości, że te wszystkie jazdy z facetami mam już dawno za sobą...

To do mnie też to sie tyczy
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-21, 15:22   #4272
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Burn, w żadnym razie nie zgadzaj się na darmowe okresy próbne - nawet 1 darmowy dzień. W ten sposób można sobie za darmo zapewnić pracowników, których się będzie potem wymianiać.
Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
absolutnie nie zgadzaj się na nic takiego, są firmy, które sobie obsadzają miejsca pracy właśnie takimi pracownikami na próbę ( tydzień i do widzenia i następny)
Czytałam wczoraj wątek na ten temat na wizażu i na pewno nie dam się wykorzystać za darmo.
Dali mi masę kwitów łącznie z takim że podaje się numer konta do przesłania wynagrodzenia,jakieś tam jeszcze papiery do ZUSu itd,mam nadzieję że rzeczywiście są zainteresowani zatrudnieniem mnie
BTW czy Wrocław jest w jakiejś gminie czy to określenie dotyczy tylko mniejszych miast np Kąty Wrocławskie itp
Stary 2008-05-21, 15:25   #4273
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
BTW czy Wrocław jest w jakiejś gminie czy to określenie dotyczy tylko mniejszych miast np Kąty Wrocławskie itp
Z tego co sie orientuje to tak. Powinien być Urząd Gmuny Wrocław czy coś. Ale na bank pewna nie jestem.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-21, 15:34   #4274
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Z tego co sie orientuje to tak. Powinien być Urząd Gmuny Wrocław czy coś. Ale na bank pewna nie jestem.
Wpisałam,że gmina Wrocław to chyba powinno być dobrze
Stary 2008-05-21, 15:46   #4275
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
No no...napisz jak wyszły, dodatki bardzo smakowite
Wyszły mi jakieś takie racuchowe Smaczne, zjadłam same i resztę skonsumuję później jednak z dżemem.

Koleś z UC nie zadzwonił. Dodzwoniłam się po raz drugi, odebrała babka. Zaczęła mnie wkręcać, że nie mają możliwości sprawdzenia czy u nich jest paczka nawet jeśli podam numer, swoje dane itp. Prawie się z nią pokłóciłam, dość ostro potraktowałam, więc zmiękła, pobrała dane i jeszcze raz nr tel i powiedziała, że się dzisiaj skontaktują. Nie kontaktują się! Mam tego dość, jak sprawdzić gdzie są moje perfumy!?
Na maila dostałam odpowiedź od kierownika UC, żeby dzwonić pod ten numer pod który cały czas dzwonię. Banda idiotów!
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-21, 15:47   #4276
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Burn, powodzenia

Ja się z Wami żegnam do soboty Zmykam na Kociewie

Nareszcie długi łikend
tymena jest offline  
Stary 2008-05-21, 15:51   #4277
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Wyszły mi jakieś takie racuchowe Smaczne, zjadłam same i resztę skonsumuję później jednak z dżemem.

Koleś z UC nie zadzwonił. Dodzwoniłam się po raz drugi, odebrała babka. Zaczęła mnie wkręcać, że nie mają możliwości sprawdzenia czy u nich jest paczka nawet jeśli podam numer, swoje dane itp. Prawie się z nią pokłóciłam, dość ostro potraktowałam, więc zmiękła, pobrała dane i jeszcze raz nr tel i powiedziała, że się dzisiaj skontaktują. Nie kontaktują się! Mam tego dość, jak sprawdzić gdzie są moje perfumy!?
Na maila dostałam odpowiedź od kierownika UC, żeby dzwonić pod ten numer pod który cały czas dzwonię. Banda idiotów!
Moje 2 paczki trzymają już miesiąc mimo,że tydzeiń temu twierdzili że już przeszła odprawę

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Burn, powodzenia

Nareszcie długi łikend

Miłego wypoczywania(bo to wyjazd wypoczynkowy,dobrze myślę ? )
Stary 2008-05-21, 15:54   #4278
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Sabbath - współczuję. Ja pół nocy dzisiaj przeryczałam, pokłóciłam się i w ogóle do d... No i zamierzyłam się, żeby kopnąć, a trafiłam w barierkę i mam śliwę na śródstopiu i boli
Nie podnoś nogi na faceta swego...
Ale już chyba ok, choć i tak mnie gryzie ta cała sytuacja. I to taka bezsensowna, że szkoda gadać! BZDURA jak zwykle.
No niestety, ja, kiedy wywinę, to całkiem spory numer.

Cieszę się, że u Ciebie już w porządku. Noga też się zagoi.

Cytat:
Ja czarne i czerwone A to już trochę nudne się zrobiło Czarne praktyczne, czerwone mi zbrzydły, w białych za to wstrzeliłbym się w młodzieżowy, uliczny, wyloozowany trendy look
Nie wiem, czy białe adidasy sa trendy, ale rzeczywiście dają taki wyluzowany styl. Sama noszę. Oczywiście nie do normalnych ciuchów, ale do dżinsów, legginsów albo sportowej, krótkiej spódniczki wyglądają naprawdę fajnie.

Cytat:
Sabbath - wszystko się ułoży Co jak co, ale któż to by się chciał z Tobą rozwieść?!
Oj, Gryksiu... Czasem myslę, że sama bym się chciała ze soba rozwieść. Dobrze, że tylko czasem.

Cytat:
Sabbath, mam nadzieję, ze już jest lepiej
Nie jest.

Cytat:
Sabbaciku - może nie będzie tak źle, co ?
Jeśli wiesz, co jest nie tak to już pierwszy stopień do naprawienia .... tylko ...musisz się przyznać - wiesz to przecież zresztą. Co ja Ci będę tłumaczyć.
Będzie dobrze - musi być przecież
Wiesz dobrze, że nie musi.
Przynajmniej nie musi być dobrze w takim samym układzie, jak poprzednio.

Cytat:
Dewizą fundacji broniacej dzieci powinno być: "Uderz dziecko su....synu, to Ci osobiście łep upier ...."
No nie mam innych słów naprawdę. Przepraszam, ze się wywnetrzniam na taki temat, ale po prostu mi się ulewa, nie mogę sobie dać rady psychika mi wysiada jak słyszę takie rzeczy ..... po prostu NIEROZUMIEM jak mozna uderzyć dziecko - jak można tak tłuc 3 latka, żeby zabić .... NIEROZUMIEM !!!!!

Ja nawet po klapsie mam moralniaka.
Tego zupełnie nie rozumiem.
Jakim cudem w nowoczesnej Europie przetrwało społeczeństwo, które nie uznaje dzieci za ludzi.
Bo przecież człowiek ma prawo do nietykalności osobistej, za uderzenie innego człowieka ląduje się na kolegium albo w sądzie. Co sprawia, że ludzie odmawiają tego podstawowego prawa dzieciom?
Moim zdaniem bicie dziecka to takie samo przestępstwo, jak bicie żony czy obcego człowieka na ulicy. Albo nawet większe.

Cytat:
Ja się nie śmieję fajnie

Szkoda tylko, ze nie ma Dnia PRAW DZIECKA ...
Może dobrze byłoby, gdyby na początek uznano, że w stosunku do dzieci należy przestrzegać praw człowieka?

Wiem, że dziecko to szczególny rodzaj człowieka, ale przecież zgodnie z konwencją genewską (poza wszystkimi innymi prawami) człowiek potrzebujący opieki ma prawo do uzyskania jej ze strony rodziny, ewentualnie organów państwowych.

Cytat:
Sabbaciku - mam nadzieję, że sytuacja się unormuje i jak wrócę to już będę czytać Twoje "uśmiechniete" posty.
Ja też mam nadzieję, ale taką dość... rachityczną.

Favkes, szczęśliwej podróży i udanego wypoczynku!

Cytat:
Wpisałam,że gmina Wrocław to chyba powinno być dobrze
I dobrze zrobiłaś. Gminy mogą być nie tylko wiejskie, ale i miejskie. Wrocław jest gmina miejską.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-21, 15:56   #4279
rachela
Zakorzenienie

Sabbath

---

Cieszyłabym się z długiego weekendu, gdyby nie to że:
1. leje, niezmordowanie od rana
2. u chłopa remont
3. nie mam żadnych planów, bo zapomniałam że mam długi weekend

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-05-21, 16:01   #4280
Fenris
Czekam na Ragnarok

Burn - No ja już miesiąc czekam na perfumy i nikt się nie kontaktuje. Nie dostałam wiadomości czy UC ma moją paczkę czy nie. Zarzuciłam babce przez telefon, że skąd mam pewność czy nie ukradli mojej paczki, skoro nie chce sprawdzić numeru.
Paczki nie ma, sprawdzić nie ma jak, mam czekać jak głupia? Jeszcze gdybym wiedziała, że jest w UC, ale ja nic nie wiem.
A jak się zgubiła? Nie podoba mi się to.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Cieszę się, że u Ciebie już w porządku. Noga też się zagoi.
Nie wiem czy w porządku, dowiem się dopiero w sobotę, ale trzymam się dobrze. A noga... oj głupia czasem jestem, głupia. Agresywna i złośliwa małpa ze mnie.
Sabbath - tak jak już pisałam wcześniej, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Twarda jesteś, dacie razem radę, jeśli tak chcecie.
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-21, 16:46   #4281
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Zimno straszliwie, najpierw zmarzłam czekając kwadrans na autobus, a potem marzłamw domu, bo sezon grzewczy oczywiście już się skończył (to co, że za oknem 7 stopni).
Mi było wczoraj tak zimno, myslałam, że zamienie się w sopel lodu.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Mnie na nic I jakoś wątpię, abym chciała sprawdzać, czym kto pachniał, w wątkach sprzed roku...
Podejrzewam, że wiele jest takich osób

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
ostatnio jak mam wydac na ciuchy czy buty, to szkoda mi kazdej zlotowki i kazda cena jest za wysoka. za to jak wydaje duzo na perfumy i kosmetyki, nie mam wyrzutow sumienia i jakos latwo mi to przychodzi. tez tak macie?
Niestety... aczkolwiek w kwestii butów - wszystkie pary butów, które posiadam kosztowały między 180-300zł. Kiedy chodzi o obuwie nie jest mi żal pieniędzy, a nawet więcej - jestem gotowa zapłacić wiele, jeżeli wiem, że te buty są tego warte, że będę je miała długo i będą wygodne.

Cytat:
[SIZE=1] W butach przede wszystkim stawiam na jakość i uniwersalność; co owszem wiąże się z wyższymi cenami, ale jak znajdę wreszcie to co mi się marzy, to jestem gotowa zapłacić i 200zł. Baletki z Deichmana może i ładne, ale przetrwają pół roku - szkoda mi środowiska na takie szaleństwa i wywalanie schodzonych butów.

Cytat:
Jeśli w najbliższym czasie skończę jako rozwódka będę sama sobie winna.
Nie powinnam nic więcej pisać.

Cytat:
Kupiłam sobie samochód (tzn Punto) Jadę dziś po pracy w 40 km drogę, zobaczę jak się bedzie sprawował
I jak się sprawuje ?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Tuszu mi się chce. Do rzęs. I zastanawiam się nad kolejnym opakowaniem Lash Queen, które bardzo lubię, a czymś nowym, czego nie znam - Everlong YSL np. Albo Diorshow
Co byście poradziły spośród tych trzech? KWC czytałam i najbardziej mnie ten YSL nęci...
Nie znam Everlong, Lash Queen tylko testowałam w perfumerii więc nie mogę nic powiedzieć na jego temat, dlatego kupiłabym Diorshow - lubię ten tusz, chwalę go sobie.

Cytat:
Szczęśliwej podróży i miłego wypoczynku

Cytat:

Mam pytanie, jeżeli macie wroga, warto go poznać? I jeżeli jest nim kobieta?
Warto.

Cytat:
Nie jest.
Miejmy zatem nadzieję, że będzie - w końcu po burzy zawsze pojawia się na niebie tęcza

Cytat:
Nie wiem czy w porządku, dowiem się dopiero w sobotę, ale trzymam się dobrze.
Ładny avatar
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-05-21, 17:08   #4282
Zuziunia
BAN stały

Właśnie kliknęłam Pink Sugar 30ml
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-21, 17:18   #4283
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ja to samo. Dzisiaj podobnie. I przedwczoraj, ale ogrzewał mnie Ktoś i kocyk
Cytat:
Kiedy chodzi o obuwie nie jest mi żal pieniędzy, a nawet więcej - jestem gotowa zapłacić wiele, jeżeli wiem, że te buty są tego warte, że będę je miała długo i będą wygodne.
Dokładnie. Moje najdroższe buty kosztowały nieco ponad 500zł (ale ja ze swojej kieszeni wyciągnęłam połowę tej sumy, a druga osoba drugą połowę), a miałam je raz czy dwa w życiu na nogach. Nie popełnię drugi raz tego samego błędu, ale wygodne buty mogłabym kupić do 300zł, jeśli byłyby praktyczne i na kilka lat.
Aha, no i Martensy kosztowały coś koło 300-400zł i sandały Martensa prawie 300. Ale to wyjątki
Głupią rzeczą nie było też kupno skórzanej torebki w Venezii za 400zł, bo nigdy nie nosiłam torebek i to była jedyna na świecie, jaka mi się podobała. Służy do dzisiaj, od paru lat i będzie służyć jeszcze długo. Nie wyrzuciłam tych pieniędzy w błoto, mimo że parę osób stukało się w głowę jak im o tym powiedziałam.
Lepiej kupić raz (na dłuższy czas) a dobrze.
Cytat:
Ładny avatar
Dziękuję, choć nie wiem który, bo przewinęły się trzy w ciągu godziny Teraz mam swój szaleńczy śmiech
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-21, 17:21   #4284
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Podchodzę podobnie.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-21, 17:47   #4285
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Sabbath

Cytat:
Oł jes, duuuugi łikent ...
Aniele, trzymam kciuki za kolokwium

Długi łikend jest dla mnie równie abstrakcyjny jak wakacje - mam sympozjum stomatologiczne a w przyszłym tygodniu dwa do trzech kół i dwa egzaminy RATUNKU!!!

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
pamietacie moj tragiczny egzamin sprzed tygodnia? wlasnie sie dowiedzialam, ze zdalam
Gratulacje!

Cytat:
W Lublinie już wszystkie gimnazjalistki są zielono-żółte Jak w mundurkach wyglądają

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2008-05-21, 17:54   #4286
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Kupiłam sobie samochód (tzn Punto)
To fantastycznie! Życzę miłego i bezpiecznego użytkowania

Cytat:
Jeszcze tylko to koło z psychologii. Kobieta zapowiedziała, że jeśli ktoś go nie zaliczy to automatycznie nie jest dopuszczony do egzaminu i może się szykować na warunek we wrześniu. Tak w ogóle można
Że co?! Nienormalna jakaś?

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Przyszłam po poradę. Bo nie wiem za bardzo do którego wątku się wbić, po części po poradę, a w dużej mierze się wyżalić
Razem z mamą kupiłyśmy ojcu na imieniny w końcówce grudnia, zaczął używać od stycznia 100ml Chanel Allure Sport EDT, i tydzień temu z flakonu przestało już psikać
Dziwne... Rozumiem, że nie tester, a zafoliowany flakon w kartoniku? Ja swojego czasu zdrapałem kiedyś to "sreberko" ze swojego, bo wkurzało mnie, że nie widać ilości perfum

Cytat:
Nie podnoś nogi na faceta swego...
O to, to!

Cytat:
Hej wszystkim kochanym kobietkom
Hej Kochana
Cytat:
Mam dziś kociokwik - od rana latam po lekarzach, aptekach, szczepieniach, teraz wpadłam do domu na obiad i jadę znowu do lekarza na ostateczną wizytę przed zabiegiem
Mam nadzieję, że nic poważnego...

Cytat:
Czyli Masumi?
Masumi jak nic!

Cytat:
Zbulwersowana i do cna oburzona odpowiedź na mojego maila. I zwrot.
Rodzice po przeczytaniu tych maili kazali machnąć ręką i się nie przejmować
Myślę, że to najlepsze wyjście - machnąć ręką i nie przejmować się jakąś kretynką

Cytat:
To tak, jak i ja

Cytat:
Nie wiem, czy białe adidasy sa trendy, ale rzeczywiście dają taki wyluzowany styl. Sama noszę. Oczywiście nie do normalnych ciuchów, ale do dżinsów, legginsów albo sportowej, krótkiej spódniczki wyglądają naprawdę fajnie.
O rany... A myślałem, że Sabbath uznaje tylko i wyłącznie czerń

Cytat:
Oj, Gryksiu... Czasem myslę, że sama bym się chciała ze soba rozwieść. Dobrze, że tylko czasem.
Hmmm Czasami też siebie nie lubię. I to bardzo...

Fenris - poprzedni av (chociaż... wszystkie są urocze)

Truskawo - dasz radę

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-05-21, 17:57   #4287
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja również miałam wczoraj przy sobie Ktosia, który mnie ogrzewał, niestety dzisiaj jeszcze go nie ma, ale pocieszam się, że lada chwila zadzwoni do drzwi

Cytat:
Dokładnie. Moje najdroższe buty kosztowały nieco ponad 500zł
Moje prawie 400zł.

Cytat:
Głupią rzeczą nie było też kupno skórzanej torebki w Venezii za 400zł, bo nigdy nie nosiłam torebek i to była jedyna na świecie, jaka mi się podobała. Służy do dzisiaj, od paru lat i będzie służyć jeszcze długo. Nie wyrzuciłam tych pieniędzy w błoto, mimo że parę osób stukało się w głowę jak im o tym powiedziałam.
Zgadzam się.
Moja najdroższa torebka kosztowała 700zł. i gdybym cofnęła czas to jeszcze raz bym ją kupiła. Skóra nadal wygląda bez zarzutu, a poza tym fason, wytrzymałość itp. Po prostu - torebka na medal Mam ją już jakiś czas i mam nadzieję, że jeszcze długo mieć będę.

Jednak "wszystko ma swoje granice" i dlatego np. nigdy nie wydałabym na torebkę czy buty powyżej 700zł.
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-05-21, 18:00   #4288
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Burn, powodzenia
I ode mnie też

Cytat:
Nareszcie długi łikend
Tymeno, udanego wypoczynku i żeby u Ciebie chociaż słonko poświeciło, bo w centrum się nie zanosi

Cytat:
No niestety, ja, kiedy wywinę, to całkiem spory numer.
Nie jest.
Wiesz dobrze, że nie musi.
Przynajmniej nie musi być dobrze w takim samym układzie, jak poprzednio.
Sabbath, ja nie napiszę, ze "będzie dobrze", bo wiem, że w sprawach damsko-męskich różnie bywa, ale przesyłam dużo wirtualnych i

Cytat:
Cieszyłabym się z długiego weekendu, gdyby nie to że:
1. leje, niezmordowanie od rana
2. u chłopa remont
3. nie mam żadnych planów, bo zapomniałam że mam długi weekend
Czyżbym dostrzegała w Twojej wypowiedzi delikatną niekonsekwencję odnośnie upodobań atmosferycznych...?

Cytat:
Myszko, u mnie wczoraj cały wieczór farelka chodziła...

Cytat:
Nie znam Everlong, Lash Queen tylko testowałam w perfumerii więc nie mogę nic powiedzieć na jego temat, dlatego kupiłabym Diorshow - lubię ten tusz, chwalę go sobie.
Ja uległam podszeptom Tymeny i skusiłam się na Hypnose Onyx - napisze, jak przyleci, czy warto.

Cytat:
Nie każdy ma ten luksus, coby go Ktoś ogrzewał

Cytat:
Dziękuję, choć nie wiem który, bo przewinęły się trzy w ciągu godziny Teraz mam swój szaleńczy śmiech
Fenris, nie wiem, czy zdążę to napisac, zanim ewentualnie kolejny raz zmienisz avek, ale jeśli ta uśmiechnięta osoba to Ty, to Myszka dobrze prawi Kurczę, co wejdę na Wizaż to same ładne dziewczyny widzę

Abstrahując od powyzszego - wracałam sobie dzisiaj do domu a dwóch poanów w przedziale właczyło sobie film na laptopie. I ok, technika nam się posunęła do przodu, można sobie uprzyjemniac podrózowanie. Tye tylko, ze panowie nie skorzystali z dobrodziejstwa używania słuchawek i dźwięk leciał przy pełnej głośności na cały przedział. W obawie, ze nie uda mi się zwrócić im uwagę w sposób w miarę kulturalny (albo bym się nie pohamowała i ujawniła ciemna stronę swojej natury, albo do nich forma kulturalna by nie dotarła) wyszłam na korytarz i postałam sobie 40 minut, poniekąd spadajac z deszczu pod rynnę, bo pani nade mna namiętnie krzyczała (bo normalna rozmowa to nie była) przez całą droge do komórki... Ot, rozkosze korzystania z PKP

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2008-05-21 o 18:11 Powód: cos mi sie przypomniało i uczyniłam dopisek
Margot45 jest offline  
Stary 2008-05-21, 18:04   #4289
Fenris
Czekam na Ragnarok

Truskawko - A mi się (tak jak i chyba Tobie) nie podoba ta moda na kolor żółty i jaskrawy zielony. Nie lubię takich kolorów.
Noszę to na co mam ochotę i nie wiem szczerze mówiąc co jest modne, bo mnie to nie interesuje. Nic a nic. Nie lubię mody, modeli, wybiegów i całego tego szumu.

Pogoda jest dobijająca, naprawdę.
Cytat:
Fenris - poprzedni av (chociaż... wszystkie są urocze)

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Fenris, nie wiem, czy zdążę to napisac, zanim ewentualnie kolejny raz zmienisz avek, ale jeśli ta uśmiechnięta osoba to Ty, to Myszka dobrze prawi Kurczę, co wejdę na Wizaż to same ładne dziewczyny widzę
Ta co teraz? To ja. I przed chwilą miałam taką śmiszną mordkę jak na zdjęciu poniżej, ale nie mogę się zdecydować. Chyba pozostanie wstrętny śmiech
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez-nazwy-2.jpg (2,9 KB, 74 załadowań)
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-21, 18:24   #4290
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Wróciłam - wszystko wiem. Zlepek haseł "miesiąc w gipsie" "szyna w łydce", "nacinanie ścięgien"profesjonalne środki przeciwbólowe" zrobiły to, że mam ochotę wiać
Zabieg w piątek 30-tego, wypisują mnie nazajutrz, chyba że "coś" (tfu,tfu).

Zastanawiam się jak ja będę o tych kulach chodzić- mam słabe niewyrobione mięśnie, nie wiem jak się na nich "wesprę" Nie wiem czy się śmiać czy płakać

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości