Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-23, 10:57   #4441
Sabbath
Wiedźma

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
nie wiem... mnie to drażni. i to bardzo. rozumiem, że każdy ma prawo płakać ale on płacze regularnie... podczas każdego meczu, który widziałam... a troche ich widziałam
Ja przyznaję szczerze, że Ronaldo nie lubię. Ale nie za płacz. To znaczy widziałam go na wielu meczach i jakoś nie zawsze płakał.
Nie lubię go za czarowanie, popisy, granie "na siebie" nie na drużynę i za skurczysyństwo (chodzi mi o czerwoną kartkę Rooneya na przykład).

Symbolem futbolu Portugalskiego w najlepszym, najbardziej honorowym wydaniu jest dla mnie Luis Figo. Wielka postać.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-23, 10:59   #4442
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
nie wiem... mnie to drażni. i to bardzo. rozumiem, że każdy ma prawo płakać ale on płacze regularnie... podczas każdego meczu, który widziałam... a troche ich widziałam
A mnie to nie dziwi, taka ich mentalność, a sporo portugalskich łez na żywo widziałam
Paulinko, nie chodzi mi o to, aby cię przekonywać itp itd, jeśli cię to drażni - takie twoje prawo . Chciałam tylko napisać kilka słów wyjaśnienia, bo mam większy kontakt z Portugalczykami niż statystyczny Polak i trochę ich poznałam.
Niniejszym kończę moje wywody na powyższy temat

BWT wśrod portugalskich piłkarzy mam innych ulubieńców
mariolasl jest offline  
Stary 2008-05-23, 11:08   #4443
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A mnie to nie dziwi, taka ich mentalność, a sporo portugalskich łez na żywo widziałam
Paulinko, nie chodzi mi o to, aby cię przekonywać itp itd, jeśli cię to drażni - takie twoje prawo . Chciałam tylko napisać kilka słów wyjaśnienia, bo mam większy kontakt z Portugalczykami niż statystyczny Polak i trochę ich poznałam.

Prawde piszesz Mariolu do tego dodam jeszcze Hiszpanow.
Brdzo ich lubie jednych i drugich ,to sa niesamowite emocje i ja ich rozumiem ,natomiast my jako Polacy tez mamy swoje emocje dla innych nie zrozumiale

czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-05-23, 11:36   #4444
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Cieszę się z niego,wiecie?
Domyślamy się

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Od rana wrzaski i agresji +100 Chociaż TŻ wie,że tego nie umiem zaakceptować. Źle mi. Chyba bym wolała być w pracy. A miał być taki miły dzień
Nic tu raczej nie pomogę...

Ale trzymam za... za spokój serca

Chyba się do naszego wiejskiego fryzjera wybiorę Mam szopę jak Schopenhauer

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-05-23, 12:06   #4445
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Matko, jak mnie boli głowa... Boli mnie rzadko, ale jak już boli to na maksa. Jem śniadanie i strzelę sobie kawkę- siekierkę
Madziczko- mam nadzieję, że już się lepiej czujesz

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Od rana wrzaski i agresji +100 Chociaż TŻ wie,że tego nie umiem zaakceptować. Źle mi. Chyba bym wolała być w pracy. A miał być taki miły dzień
Vesenko- współczuję Trzymaj się jakoś.

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
no to będzie dużo radości z użytkowania

gratuluję dobrego zakupu

oj tak, samochód musi być czysty w środku, obowiązkowo!
mam to pozytywne skrzywienie po moim tacie, który nawet w ciężarówkach ma tak czysto, że spokojnie można jeździć w wyjściowych ciuchach (nawet w koparko-ładowarce trudno się czymś ubrudzić)

żal mi niezadbanych pod tym względem aut
Dokładnie, może być starym gruchotem, ale musi byc czyściutki i zadbany

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość

Mendosito gratuluje i fajnie ,ze sie ciesysz jesli tylko moge podpowiedziec ,to lepiej wymienic jeszcze pasek klinowy.
Jest ,to nie droga sprawa ale jak nawali ,to konskwencje sa bardzo duze i kosztowne (lepiej ,to zrobic jest taka zasada ,ze w uzywanym bez wzgledu na wszystko sie wymienia, serio).
A ten pasek klinowy to jest może to samo, co pasek rozrządu? Jeśli tak, to właśnie planuję to wymienić, bo słyszałam, ze trzeba po zakupie używanego auta to zrobić.

Cytat:
Mendosito gratuluję samochodu i w pełni rozumiem twoją radość. Ja sama uwielbiam moje cztery kółka, przede wszystkim za to, że dają mi wolność i swobodę w poruszaniu się. Uwielbiam prowadzić.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam zamówienie na 500zł na ciuchy, tzn na bluzki, bo nic nie mam. Z katalogu otto, nigdy z niego nie zamawiałam i mam nadzieję, że wszystko będzie ładne i dobre jakościowo

Dziewczynki co powinnam zażądać na urodzinki od męża? Perfumy?
I co ja mam mu kupić? On ma 3 czerwca ja 12.
Zuziuniu co za pytanie? Oczywiście, że perfumy Ewentualnie w grę wchodzi także biżuteria

Gratuluję zakupów. I odwagi Nigdy nie kupowałam ubrań z katalogów/allegro, bo zawsze się boję, że bez mierzenia nie będą dobrze leżeć. Daj znać jak już dostaniesz przesyłkę.

Pracowałam pilnie od 8 do 13, zrobiłam już wszystko, co miałam zrobić i teraz przede mną 3 godzinki nudów i siedzenia na neciku Byle do 16.
Mendosita jest offline  
Stary 2008-05-23, 12:08   #4446
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:

ok, rozumiem co nie zmienia faktu, ze nadal ich nie lubię

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-23, 12:17   #4447
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Madziczko- mam nadzieję, że już się lepiej czujesz
Mendosito, dziękuje, już lepiej Kawka-siekiera pomogła, choć coś czuję, że znowu będę łazić po kątach I będę spać w ciągu dnia - pogoda kijowa

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-05-23, 12:24   #4448
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Zuziuniu co za pytanie? Oczywiście, że perfumy Ewentualnie w grę wchodzi także biżuteria

Gratuluję zakupów. I odwagi Nigdy nie kupowałam ubrań z katalogów/allegro, bo zawsze się boję, że bez mierzenia nie będą dobrze leżeć. Daj znać jak już dostaniesz przesyłkę.
.
To jednak będzie Cinema hihi

Biżuterii mam full, zresztą sama sobie zrobię.

A co do zakupów, to mam nadzieję, że będą ok. Ja na allegro ostatnio nie kupuje, ale np z katalogów kiedyś często, oj często.
Zresztą i tak nic na mnie nie ma w sklepach więc musiałam zaryzykować.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-05-23, 12:25   #4449
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mendosito, dziękuje, już lepiej Kawka-siekiera pomogła, choć coś czuję, że znowu będę łazić po kątach I będę spać w ciągu dnia - pogoda kijowa
Pogoda beznadziejna, to fakt. Choć w sumie nie będę narzekać, bo przynajmniej nie jest mi żal, że siedzę w pracy

Dobrego samopoczucia życzę!

Zuziuniu- dobry wybór
Ja od lat dostaję albo perfumy, albo biżuterię jakąś taką drogą, której sama nigdy w życiu bym sobie nie kupiła
Mendosita jest offline  
Stary 2008-05-23, 12:38   #4450
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Mam plan po obiedzie zagrzebać się pod kocykiem i poczytać "Między świętością a potępieniem. Martin Scorsese i religia", Bobowskiego. Mniam

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-05-23, 13:14   #4451
taka taka
Zakorzenienie

Cytat:
Byłam z moim autkiem na stacji diagnostycznej i okazało się, że jest w zaskakująco dobrym stanie Zalecono mi jedynie za parę miesięcy wymienić amortyzatory przednie i lewy hamulec, a tak wszystko jest w porządku. Zostawiłam go na dziś u TŻ, żeby pojechał wymienić olej. W środę pięknie wyczyściłam sobie wnętrze (bo było tam dość nieprzyjemnie, ręce się aż kleiły od brudu i trochę śmierdziało). Teraz jest już czyściutko, pachnąco, od razu inaczej się jeździ. Jak nie będzie padać, to jutro umyję sobie z zewnątrz.
Gratuluję i cieszę się z Tobą
nie zazdroszczę, bo ja nawet prawa jazdy nie mam

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja przyznaję szczerze, że Ronaldo nie lubię. Ale nie za płacz. To znaczy widziałam go na wielu meczach i jakoś nie zawsze płakał.
Nie lubię go za czarowanie, popisy, granie "na siebie" nie na drużynę i za skurczysyństwo (chodzi mi o czerwoną kartkę Rooneya na przykład).

Symbolem futbolu Portugalskiego w najlepszym, najbardziej honorowym wydaniu jest dla mnie Luis Figo. Wielka postać.
widzę, na temat piłki nożnej to byśmy się dogadały

nie chce mi się pracować, strasznie mi się nie chce, buuu
taka taka jest offline  
Stary 2008-05-23, 13:27   #4452
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, czy to pogoda, przemęczenie, stres, czy jakieś inne g... , ale mnie wczoraj głowa bolała dosłownie do mdłości
Mnie od dwóch dni i nie wiem czemu, bo zwykle głowa mnie nie boli. A wczoraj bolała bardzo-bardzo.

Wstałam dopiero, leniwiec ze mnie straszny. Myślę, żeby się wykąpać i pojechać składać CV, ale nie wiem jak to wyjdzie.

Mendosito
- gratuluję czystego samochodu Ja nie mam mobilizacji do zrobienia prawka, a szkoda, bo bardzo chcę.

Tymczasem zjem śniadanie
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-23, 13:35   #4453
mskladaczek
Zakorzenienie

Mendosito, gratuluje zakupu

Ja tez dzis spiacy dzien mam. Tzn rano o 8 wstalam, poszlam do fitness klubu na wygibasy i dalej poszlam spac. Wlasnie sie obudzilam
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-05-23, 13:35   #4454
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Tymczasem zjem śniadanie

Ja wlasnie skonczylam i pije kawe. Tak zwykle konczy sie u mnie siedzenie do czarnej nocy - spie do pozniego popoludnia, a pozniej glowe mi rozsadza. Jednak jakies obowiazki by sie przydaly
Contax jest offline  
Stary 2008-05-23, 13:39   #4455
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Gratuluję i cieszę się z Tobą
nie zazdroszczę, bo ja nawet prawa jazdy nie mam

nie chce mi się pracować, strasznie mi się nie chce, buuu
Dziękuję za gratulacje
Mi się nawet dobrze dziś pracowało, jest cisza i spokój, połowy osób dziś nie ma, a jak się pracuje w 100 osób na otwartej przestrzeni, to taka cisza jest czymś niezwykłym
Ale od 13 nie mam już co robić, więc się snuję po forach.

Cytat:
Mendosito - gratuluję czystego samochodu Ja nie mam mobilizacji do zrobienia prawka, a szkoda, bo bardzo chcę.
Prawo jazdy warto mieć, tym bardziej, że właściwie w każdej pracy teraz traktują jego posiadanie jako oczywistość. Przyznam się jednak, że egzamin na prawko jest jedynym egzaminem, którego za nic nie chciałabym ponownie zdawać.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Mendosito, gratuluje zakupu

Ja tez dzis spiacy dzien mam. Tzn rano o 8 wstalam, poszlam do fitness klubu na wygibasy i dalej poszlam spac. Wlasnie sie obudzilam
Dziękuję

Zazdroszczę tak luźnego dnia, już dawno takiego nie miałam
Mendosita jest offline  
Stary 2008-05-23, 13:40   #4456
your Angel
czyli Endżi

Myszko, widac że piłka to Twoja pasja Rzeczywiście, powinnaś wysłac CV do jakiegoś studia komentatorskiego Przydałoby się więcej damskich akcentów w tym środowisku.
Ależ ja lubię ludzi, którzy mają w życiu jakąś pasję

Cytat:

Tacy emocjonalni są ?

Ja na piłce nie znam się tak dobrze, żeby sypac nazwiskami, wynikami itd. Ale też lubię oglądac dobre mecze
I ujawniam wówczas swoje głóśne i przeklinające oblicze

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-23, 13:55   #4457
Fenris
Czekam na Ragnarok

Mendosito - masz rację. Ja bardzo chcę mieć prawko, bo kupiłabym wtedy samochód, a bez niego to mi nawet teraz trudno (lubię jak ktoś mnie wozi ), ale cóż. Leniwa jestem.

Mam problem. UC odpisał mi, że nie mają mojej paczki i mam się kontaktować z Pocztą Polską. Do PP dodzwonić się nie mogę pod te nr pod które mam. Paczka idzie miesiąc. Czy jest możliwe, żeby PP ją ukradła? :/ Czy to jest jakoś "pilnowane"?
Na necie wyczytałam, że pod tymi nr które dostałam nikt nigdy nie odbiera Nie wiem co mam robić.
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-23, 14:03   #4458
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Mendosito - masz rację. Ja bardzo chcę mieć prawko, bo kupiłabym wtedy samochód, a bez niego to mi nawet teraz trudno (lubię jak ktoś mnie wozi ), ale cóż. Leniwa jestem.

Mam problem. UC odpisał mi, że nie mają mojej paczki i mam się kontaktować z Pocztą Polską. Do PP dodzwonić się nie mogę pod te nr pod które mam. Paczka idzie miesiąc. Czy jest możliwe, żeby PP ją ukradła? :/ Czy to jest jakoś "pilnowane"?
Na necie wyczytałam, że pod tymi nr które dostałam nikt nigdy nie odbiera Nie wiem co mam robić.
Fenris, Mulier zdobyła numer telefonu centrali gdzie można uzyskac informacje niezbędne w takich sytuacjach.
Numer: 022/548-11-99 lub 98 - trzeba podac numer przesyłki i oni powiedzą co i jak. To numer do miejsca, w którym wszystkie zagraniczne przesyłki są sortowane i albo trafiają do UC albo bezpośrednio do adresata.

Jeśli tam powiedzą Ci, że przesyłka nie była u nich rejestrowana to pisz do Truskawki

___

Pinacolada jest cudowna

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-23, 14:17   #4459
Fenris
Czekam na Ragnarok

Dziękuję Angel. Oni chyba dzisiaj nie pracują, bo też się nie da dodzwonić. Będę musiała próbować jutro lub w poniedziałek :/
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-23, 14:22   #4460
taiwa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Pinacolada jest cudowna
Angelku o Demeterowej Pinacoladzie piszesz? Pytam z ciekawości, bo ta właśnie do mnie leci
Stary 2008-05-23, 14:24   #4461
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Dziękuję Angel. Oni chyba dzisiaj nie pracują, bo też się nie da dodzwonić. Będę musiała próbować jutro lub w poniedziałek :/
Ciężko powiedziec
Oby się wyjaśniło

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Angelku o Demeterowej Pinacoladzie piszesz? Pytam z ciekawości, bo ta właśnie do mnie leci
Nieeee O takiej pitnej piszę
Już dawno nie piłam alkoholu, wyszłam z wprawy i już taki drink mnie pokręcił

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-23, 14:26   #4462
taiwa
Zadomowienie

Cytat:
Nieeee O takiej pitnej piszę
Już dawno nie piłam alkoholu, wyszłam z wprawy i już taki drink mnie pokręcił
Buuu już myślałam, że z Demeterowej jakąś relacje zdasz z pitnej nie musisz
Stary 2008-05-23, 14:29   #4463
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Buuu już myślałam, że z Demeterowej jakąś relacje zdasz z pitnej nie musisz
Hre hre

Ty tylko o jednym - tj perfumach
To ja poczekam na relację

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-23, 14:46   #4464
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nawet... miód woli... spadziowy...
Biedny Gryczany ( )

Cytat:
A my z Tobą
Muszę się w końcu zapisać na kurs, na razie bez problemu mogę wszędzie dotrzeć na piechotę (często nawet tak jest szybciej ) ale nie wiem jak długo jeszcze to potrwa...

Vesenko

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja mam 27 obronę został m-c

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Chyba się do naszego wiejskiego fryzjera wybiorę Mam szopę jak Schopenhauer
Zdjęcie!!! Koniecznie

Cytat:
Ja od lat dostaję albo perfumy, albo biżuterię jakąś taką drogą, której sama nigdy w życiu bym sobie nie kupiła
Ja tak samo

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest teraz online  
Stary 2008-05-23, 14:47   #4465
Fenris
Czekam na Ragnarok

Taiwa - Ja pisałam wcześniej, że śliczna jest Napewno Ci się spodoba, z 11 zapachów Demeter, które poznałam, to mój faworyt.

Zwalił mi się humor... Z soboty, kina i wszystkiego co szykowałam nici. Znowu mam doła. No tak, bo skąd mogłam wiedzieć, że jutro mecz w Poznaniu, głupia ja, nie pomyślałam! Przykro mi. "Ma swoje priorytety". Tja...
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-23, 14:54   #4466
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Fenris
Może Ty też miej "priorytety". Niech zobaczy, jak to fajnie...

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest teraz online  
Stary 2008-05-23, 15:03   #4467
taiwa
Zadomowienie

Cytat:
Taiwa - Ja pisałam wcześniej, że śliczna jest Napewno Ci się spodoba, z 11 zapachów Demeter, które poznałam, to mój faworyt.

Zwalił mi się humor... Z soboty, kina i wszystkiego co szykowałam nici. Znowu mam doła. No tak, bo skąd mogłam wiedzieć, że jutro mecz w Poznaniu, głupia ja, nie pomyślałam! Przykro mi. "Ma swoje priorytety". Tja...
Fenrisku fajnie, że tak myślisz o Demeter, jak już przetestuje, to napewno dam znać, czy mnie też przypadła do gustu
Co do drugiej kwestii zastanów się, czy warto się dołować przez faceta?
Odnosze wrażenie, być może mylne, z Twoich postów, że Ty się starasz, stajesz na rzęsach, odkładasz na bok własne potrzeby, a ON tego nawet nie docenia, czasami jest w stanie łaskawie się zgodzić na to, co ty dla Was zaplanowałaś. Może się myle, a może to czas, aby role się odwróciły, żebyś Ty tylko leżała, pachniała i czekała na jego inwencję, dała się zdobywać poprostu. To dobry sprawdzian, czy facetowi naprawde zależy.
Stary 2008-05-23, 15:21   #4468
Fenris
Czekam na Ragnarok

Taiwa - On nic nie planuje, nie myśli co będzie jutro, w końcu ma też taki "zawód" (lada dzień wyjeżdża, teraz mieliśmy mieć dla siebie sobotę, a ndz miał wyjechać na 1-1,5 tygodnia, ale chyba to nie wypali). Ja tu nic nie poradzę, ale pogadam z nim, bo jak narazie nie liczy się z moim czasem.
Truskawko, dla mnie zawsze facet był priorytetem i tego nie odwrócę i nie zmienię, bo tak już jest.
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-23, 16:49   #4469
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
No to ja, podobnie jak Takuśna, muszę przyznać się do ogromnej i gwałtownej niechęci do italskiego futbolu i italskich futbolistów.
Grają brudno, mnóstwo faulują, prowokują przeciwników, wyłudzają wolne, symulują faule, ogólnie to chyba najbardziej znienawidzeni kopacze świata. Przynajmniej wśród moich znajomych.
Za to zwykle kibicują im dziewczyny kumpli i dochodzi do... różnic zdań jak przy żadnych innych meczach.
Ja tam nie wiem czy najmniej lubiani, czy będący obiektem zainteresowania tylko damskiej widowni, bo to nie ma dla mnie znaczenia. To reprezentacja, za którą trzymam kciuki od lat, już od szkoły podstawowej, a Milan to mój ulubiony klub i tak zostanie

Cytat:
Nie znaczy to, że mam zamiar przekonywać Cię Myszko do zmiany upodobań.
I bardzo dobrze, bo z pewnością nie udałoby ci się to

Cytat:
ja uwielbiam Barce i bardzo zaluje, ze nie weszli do fianlu
Ja żałuję, że Milan nie zagrał w finale.

Cytat:
A Ronaldo drazni mnie od ME w Portugalii-te jego łzy... żałosne przedstaienie.
A samej Portugalii tez nie lubię, właśnie za ME, ktorych byli gospodarzami-wszyscy im pomagali, zeby doszli do finału. I bardzo sie ciesze, ze go przegrali
A ja Portugalię lubię i nawet Cristiano Ronaldo tego nie zmieni. Może płacze na pokaz, może faktycznie żaden z niego facet tylko "ciepła klucha", a może aktor, który udaje, nie będę w to wnikała, nie lubię go i tyle.

Cytat:
Mam tak samo. Drażnią mnie te jego popisy, sposób bycia, zamieszanie, które stale wokół siebie wytwarza, wszystkie skandale z jego udziałem. Owszem, ma talent, bo jest dobrym piłkarzem, ale to nie wszystko, trzeba także coś sobą reprezentować, a w moim odczuciu ten osobnik nie reprezentuje nic poza wysoko zadartym nosem i niedojrzałym zachowaniem.
W świecie piłki nożnej jest tylu utalentowanych graczy, tyle legend, piłkarzy którzy uprócz umiejętnego, efektywnego kopania piłki, maja pewna klasę, Cristiano Ronaldo do pięt im nie dorasta.

Cytat:
A kto dla mnie jest symbole honorowego futbolu ? - Znalazłoby się kilka postaci (i wśród młodszych, którzy grają obecnie i wśród starszych, którzy już nie biegają za piłką), np. Raul Gonzales, Kaka, Frank Lampard, Shevchenko, Steven Gerrard, Paolo Maldini, Alessandro Nesta, Roberto Baggio, Alessandro Del Piero, Fabio Cannavaro, Gabriel Batistuta, Peter Schmeichel, Zinedine Zidane, Thierry Henry, Jari Litmanen, Marc Overmars, Michael Laudrup, Dennis Bergkamp, Clarence Seedorf i Patrick Kluivert. Mogłam kogoś pominąć, ale starałm się wymienić tych najważniejszych (według mnie ).

Cytat:
Prawde piszesz Mariolu do tego dodam jeszcze Hiszpanow.
Brdzo ich lubie jednych i drugich ,to sa niesamowite emocje i ja ich rozumiem ,natomiast my jako Polacy tez mamy swoje emocje dla innych nie zrozumiale
Też lubię Hiszpanów

Cytat:
Myszko, widac że piłka to Twoja pasja Rzeczywiście, powinnaś wysłac CV do jakiegoś studia komentatorskiego Przydałoby się więcej damskich akcentów w tym środowisku.
Aniołku kochany, dziękuję
Kiedyś się nad tym zastanawiałam, bardzo by mi odpowiadała taka praca , tym bardziej, że skończyłam (no prawie - bo w czerwcu obrona) studia dziennikarskie Poszperam, poczytam, jak będzie możliwość wyślę CV i zobaczymy, może się uda

Cytat:
Ależ ja lubię ludzi, którzy mają w życiu jakąś pasję

Cytat:
Myszko super by bylo jakbys zostala komentatorem pilki noznej ,oooooo wtredy napewno bym ogladala i nie musial sie wnerwiac na naszych tu zmilcze .....
Pomyślę nad tym
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-05-23, 17:11   #4470
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Cos wizażu nie było długo w tym czasie sporo napisałam, zdążyłam sie kimnąć, teraz zjadłam 2 wielkie omlety z dżemem wiśniowym.
Dzisiaj przyjeżdża moja szwagierka, już sie nie mogę doczekać zdjęć z wesela
Zuziunia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości