Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-07, 09:43   #421
Zuziunia
BAN stały

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Na wielkie szczescie nie!!

Mama juz jest po operacji, kilka dni temu odebrala wyniki badan i nie byl to zlosliwy guz! Dodatkowo czuje sie psychicznie lepiej, odstawila psychotropy .Tu oczulam wielka ulge.

Chodzi o mnie. I nie tylko.
To dobrze, że z mama ok

Nie martw się bywają lepsze i gorsze dni, lepsi i gorsi ludzie

Jutro zmykam na badania, a może od nast tygodnia już pójdę na staż
20 godz tygodniowo, właściwie to nie dużo.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-07, 10:18   #422
agnyska81
Zakorzenienie

Hecate - dobrze, że z Twoją mamą już lepiej

Ja tylko na chwilunię, bo urwanie głowy i robię sobie malutką przerwę żeby nie zwariować.
Wczoraj moja babcia dała czadu. Wiedziałam, że "pożycza" sobie moją kredkę do powiek i maluje nią koszmarną kreskę zamiast brwi. Wszystko było ok, dopóki rysowała tą kreskę kredką czarną lub szarą. Ale wczoraj się pomyliła czy nie zauważyła i zrobiła sobie zielone brwi I poszła tak do kościoła na główną mszę Dopiero ja zauważyłam po południu, jak jej się z bliska przyjrzałam. Wyglądała zjawiskowo.

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2008-04-07, 10:23   #423
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Ja tylko na chwilunię, bo urwanie głowy i robię sobie malutką przerwę żeby nie zwariować.
Wczoraj moja babcia dała czadu. Wiedziałam, że "pożycza" sobie moją kredkę do powiek i maluje nią koszmarną kreskę zamiast brwi. Wszystko było ok, dopóki rysowała tą kreskę kredką czarną lub szarą. Ale wczoraj się pomyliła czy nie zauważyła i zrobiła sobie zielone brwi I poszła tak do kościoła na główną mszę Dopiero ja zauważyłam po południu, jak jej się z bliska przyjrzałam. Wyglądała zjawiskowo.

Odważna masz babcię
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-07, 11:24   #424
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Irsin gratuluje

czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2008-04-07, 11:26   #425
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Więc jednak coś wpadło w ucho
Fanki U2 ze mnie nie będzie Ale klika utworów po tym 4. wysłuchaniu nawet wydało się znośne
Jakoś nie pasuje mi do końca barwa głosu Bono, coś mnie w niej irytuje.

Zamiast 10 godzin na uczelni, miałam mieć 3 ćwiczenia, z czego odbyły się jedne. Gdybym wiedziała, mogłam w ogóle nie zrywać się o 5.30, tylko olać i spać
tulipanka jest offline  
Stary 2008-04-07, 11:39   #426
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Fanki U2 ze mnie nie będzie Ale klika utworów po tym 4. wysłuchaniu nawet wydało się znośne
Jakoś nie pasuje mi do końca barwa głosu Bono, coś mnie w niej irytuje.
Rozumiem, bo sama nie słucham U2. Doceniam, ale do grona zwolenników się nie zaliczam. Obojętni mi są.

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Zamiast 10 godzin na uczelni, miałam mieć 3 ćwiczenia, z czego odbyły się jedne. Gdybym wiedziała, mogłam w ogóle nie zrywać się o 5.30, tylko olać i spać
A to pech
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-04-07, 12:01   #427
homyk
Zakorzenienie

Przez ostatnie dwa dni nie miałam weny, aby zgłębiać aktualne forumowe wątki.
Dziś nie pozostaje mi więc nic innego, jak złożyć spóźnione życzenia dla weekendowych solenizantek.

Sabbath Kattarino wszystkiego najlepszego
Dużo zdrowia dla Was dziewczyny, dużo siły, kiedy trzeba mierzyć się z życiem, radości, uśmiechu i pociechy z najbliższych oraz wielu nowych, pięknych pachnących odkryć

Sto lat, Kochane
homyk jest offline  
Stary 2008-04-07, 12:03   #428
mskladaczek
Zakorzenienie

Wiecej Bono dla mnie

Uwielbialam U2 w podstawowce (kiedy inne dzieci sluchaly Kelly Family i BSB ) i wczesnym LO, z czasem wielka milosc do ich muzyki przeszla....
... ale wielka slabosc do Bono zostala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bono.jpg (46,4 KB, 2 załadowań)
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-07, 12:30   #429
your Angel
czyli Endżi

Gryxiu, (eh, to okropne kiedy człowiek nie wie co napisać a chciałby dużo ) trzymaj się

Hecate, bądź dzielna

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ja tam zbliżenia na twarz nie dawałam, poszłam na skróty - przeczytałam nazwisko widniejące na zdjęciu.
Jej nazwisko było tylko na jednym zdjęciu

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Też zwróciłam uwagę na tę sesję, ale trochę z innego powodu. Cameron Diaz ma boskie ciało, a tu mój wzrok przykuł fakt, że trochę jej się to ciało zmieniło...brzmi to kretyńsko kiedy się patrzy na te zdjęcia, ale jednak muszę to powiedzieć...na niekorzyść
Ale pojechane Ale dlaczego tak uważasz ? Moim (oczywiście b. subiektywnym zdaniem) teraz ma najpiękniejsze ciało Przedtem wdg mnie była zbyt patykowata - umięśniona, ale bez krągłości. To, co widać na tych zdjęciach jest totalnie tasty... Długo nie widziałam równie pięknych zdjęć

Aż mnie zmotywowała i powróciłam do Aerobicznej Szóstki Weidera i strechingu
Cytat:
Za to ja uwielbiam zdjęcie okładkowe do sesji Gwyneth Paltrow w magazynie "W" . Zdjęcia w środku są też ciekawe, trochę...dziwne, i to mnie w dużej mierze przyciąga, ale zdjęcie z okładki...Chciałabym, żeby mi ktoś kiedyś zrobił takie zdjęcie (i żebym tak na nim wyszła!)
Nie lubię Gwyneth... Nie podoba mi się ani jako aktorka (przede wszystkim), ani jako kobieta. Zdjęcie rzeczywiście boskie, ale w moim odczuciu do zasługa ogromnego talentu fotografa i koncepcji sesji zdjęciowej.

Ooooch... też mi się marzy taka boska sesja...

Cytat:
Oł Boj... Jak z pokazu haute couture
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Wiecej Bono dla mnie
Na tym zdjęciu wygląda w istocie sexy

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-07, 12:38   #430
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ale pojechane Ale dlaczego tak uważasz ? Moim (oczywiście b. subiektywnym zdaniem) teraz ma najpiękniejsze ciało Przedtem wdg mnie była zbyt patykowata - umięśniona, ale bez krągłości. To, co widać na tych zdjęciach jest totalnie tasty... Długo nie widziałam równie pięknych zdjęć

Aż mnie zmotywowała i powróciłam do Aerobicznej Szóstki Weidera i strechingu
Z pewnością chodzi o gusta odnośnie wyglądu kobiecego ciała. Rzeczywiście, teraz wygląda na nieco bardziej zaokrągloną (te uda mi się coś nie zgadzały ...wcześniej miała chyba szczuplejsze; ciągle mam przed oczami scenę z przygłupawego filmu Maska, w którym Cameron tańczy z Carrey'em w klubie Coco Bongo...co za ciało!). Ale co by nie mówić, nie da się zaprzeczyć, że tak na prawdę mało kto wygląda w Hollywood tak, jak ona...może jeszcze Charlize Theron
(wszystko jest jednak totalnie subiektywne, ja szaleję za Christiną Ricci, która wg wielu jest"paskudna"...)
Cytat:
Nie lubię Gwyneth... Nie podoba mi się ani jako aktorka (przede wszystkim), ani jako kobieta. Zdjęcie rzeczywiście boskie, ale w moim odczuciu do zasługa ogromnego talentu fotografa i koncepcji sesji zdjęciowej.
Ja niestety podobnie, dlatego tym bardziej mnie ta sesja zaintrygowała! W pierwszym momencie, zwłaszcza na zdjęciach ze środka magazynu, w ogóle się nie zorientowałam, że to ona.
Stary 2008-04-07, 12:51   #431
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Cytat:

Agnysko... wiesz co mnie najbardziej rozbawiło? Ostatnie zdanie... o mnie też kiedyś ktoś napisał, że wyglądam zjawiskowo.... już wiem "co poeta miał na myśli"

Na koncert U2 do kina się wybieram
Lubię U2 tylko na tyle, że nie wydam kasy na ich występ live, ale w takiej formie chętnie obejrzę, tym bardziej, że nie miałam okazji być na niczym "3D'

Wracam do pracy, miłego dnia

Yola jest offline  
Stary 2008-04-07, 13:07   #432
agnyska81
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
o mnie też kiedyś ktoś napisał, że wyglądam zjawiskowo.... już wiem "co poeta miał na myśli"
Wiesz Yolu, różne są zjawiska w przyrodzie

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2008-04-07, 13:30   #433
chwilowe_zale
Przyczajenie

hm...

Kryzysy,

Kryzys mam ja. Nic sie nie zmienilo - nie klocimy sie. Ja nie moge narzekac. Mam wszystko.

Z tym, ze stalo sie rok temu cos co wywrocilo moje zycie do gory nogami - i nie byla to wielka rzecz. Przypadkowe dotkniecie kogos dloni a mni ugiely sie kolana.
Duzo tu plakalam bo ja stracilam kontrole nad soba a tamta osoba - nie. Ani ja nie slyszalam jego - nie chcialam uslyszec ani on mnie. Nie rozumielismy sie. A ja wpadalam. Z tego udalo mi sie wyszarpnac. Ale zrylo mi psyche na max.

trzymam sie od tej osoby z daleka - juz samo czesc co slychac sprawia, ze rozwala mnie/ Ze chce mi sie plakac.

A teraz do tego calego gnoju pojawila sie inna osoba...

A to tylko mowi mi ze chyba ze mna cos nie tak... skoro ciagle swoje uczucia przelewam na kogos.
chwilowe_zale jest offline  
Stary 2008-04-07, 13:33   #434
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Z pewnością chodzi o gusta odnośnie wyglądu kobiecego ciała. Rzeczywiście, teraz wygląda na nieco bardziej zaokrągloną (te uda mi się coś nie zgadzały ...wcześniej miała chyba szczuplejsze; ciągle mam przed oczami scenę z przygłupawego filmu Maska, w którym Cameron tańczy z Carrey'em w klubie Coco Bongo...co za ciało!). Ale co by nie mówić, nie da się zaprzeczyć, że tak na prawdę mało kto wygląda w Hollywood tak, jak ona...może jeszcze Charlize Theron
(wszystko jest jednak totalnie subiektywne, ja szaleję za Christiną Ricci, która wg wielu jest"paskudna"...)

Ja jeśli chodzi o kobieca urodę, może nie mam jakiegoś konkretnego typu, ale bardzo podoba mi się Kourtney Kardashian ma bardzo ładną delikatna urodę, cudne włosy, jest malutka i ma piękny uśmiech.oraz modelka z mojego av, ma coś w sobie.

Cytat:
Ja niestety podobnie, dlatego tym bardziej mnie ta sesja zaintrygowała! W pierwszym momencie, zwłaszcza na zdjęciach ze środka magazynu, w ogóle się nie zorientowałam, że to ona.
Photoshop swoją drogą a umiejętności fotografa swoją. Sama czasami bawię sie PS-em i cuda i cudeńka można zrobić.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-07, 13:37   #435
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez chwilowe_zale Pokaż wiadomość
hm...

Kryzysy,

Kryzys mam ja. Nic sie nie zmienilo - nie klocimy sie. Ja nie moge narzekac. Mam wszystko.

Kryzys macie oboje, tyle, ze Ty o tym wiesz, a TŻ wie lub nie. Dopóki jesteście razem, to kryzys jednej osoby, jest kryzysem związku...

Nie wiem co Ci więcej napisać, bo żaden ze mnie psycholog - tylko pasjonat, który trochę przeszedł, ale to za mało.

Ja... Nie, nie wiem, czy na pewno bym to zrobiła, ale na chłodno, poszukałabym poradni, gdzie będzie siedział ktoś, kto się zna i po wysłuchaniu spróbuje naprowadzić na jakąś ścieżkę. Bo jeśli problem jest znacznie głębiej, to sama nie wyjdziesz...
Stary 2008-04-07, 13:45   #436
chwilowe_zale
Przyczajenie

wierze, ze wszystko sie SAMO ulozy.

Coz innego mi pozostaje. Znow i tak nie mam na nic sil.
Stary 2008-04-07, 13:45   #437
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Może ja mam nieświeże dane, ale - w przeciwieństwie do pięknej twarzy - figura Charlize Theron zupełnie mi się nie podoba. Masywna, krępa i bez biustu.
A Cameron Diaz rozpoznałam piękne foty. Nie wiem, czy fotoszopowane, ale chyba C.D. nie trzeba fotoszopować.

chwilowe_zale, smutne to, co piszesz.
martwa papuga jest offline  
Stary 2008-04-07, 13:49   #438
chwilowe_zale
Przyczajenie

Najsmutniejsze jest to... ze jesli znajdzie sie ktos... z kim sie 'zrozumiemy', bedziemy chciec tego samego to ja jestem w stanie zostawic to wszystko.

Czasem noca sie budze przerazona, ze moglabym go nie miec u boku, czasem ze w sumie to mi to zwisa.
Stary 2008-04-07, 13:50   #439
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Może ja mam nieświeże dane, ale - w przeciwieństwie do pięknej twarzy - figura Charlize Theron zupełnie mi się nie podoba. Masywna, krępa i bez biustu.
A Cameron Diaz rozpoznałam piękne foty. Nie wiem, czy fotoszopowane, ale chyba C.D. nie trzeba fotoszopować.

Mi ani jedna ani druga sie nie podoba, i nie chodzi o biust bo to sprawa drugorzędna, liczy sie całość, obie są takie bez wyrazu dla mnie, podoba mi sie typ śródziemnomorski ach...ciemne oczy, oliwkowa cera, ciemne włosy...miodzio.

chilowe_zale nie mam nic złego na myśli ale powinnaś pójść na terapię dla samej siebie i dla swojej przyszłości, musisz odciąć sie wreszcie od tej sytuacji, trudne ale do zrobienia. Ja w swoim nie tak długim życiu sporo przeszłam, ale ze wszystkiego da się wyjść.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-07, 13:51   #440
yoona
Zakorzenienie

Cytat:
M
oj trzeba, ma podobno OKROPNY trądzik:P

hecate, doskonale Cie rozumiem, co chwile przezywam to samo. miotam się jak ptak w klatce

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-04-07, 13:57   #441
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
Eee...wzrost rekompensuje "niedociągnięcia"
(no...rozciąga się to wszystko na długość )
Cytat:
Pewnie nie trzeba, ale daję głowę, że i tak fotoszopują.
Stary 2008-04-07, 14:04   #442
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Eee...wzrost rekompensuje "niedociągnięcia"
(no...rozciąga się to wszystko na długość )
Pewnie nie trzeba, ale daję głowę, że i tak fotoszopują.
Ja myślę że 99% osób publicznych fotoszopują, widać to czasem na zwykłych zdj w gazetach w przybliżeniu, przy skórze głowy itp, jak ktoś bawi się PS to zauważy twarz która była robiona a która nie.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-07, 14:09   #443
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Cytat:
Napisane przez chwilowe_zale Pokaż wiadomość
Najsmutniejsze jest to... ze jesli znajdzie sie ktos... z kim sie 'zrozumiemy', bedziemy chciec tego samego to ja jestem w stanie zostawic to wszystko.

Czasem noca sie budze przerazona, ze moglabym go nie miec u boku, czasem ze w sumie to mi to zwisa.

Według mnie najlepiej by było jakbyś była teraz sama.
Twoje zainteresowanie innymi, jak już wiesz nie wynika "z powietrza". Ale chyba czas poznać samą siebie i przekonać sie czego chcesz naprawdę. Nie czekaj na księcia który wyrwie Cię z tej bajki.
Terapia - dobre rozwiązanie

Życzę Ci dużo dużo sił i mądrych decyzji. Myśl o sobie.

Yola jest offline  
Stary 2008-04-07, 14:19   #444
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Według mnie najlepiej by było jakbyś była teraz sama.
Twoje zainteresowanie innymi, jak już wiesz nie wynika "z powietrza". Ale chyba czas poznać samą siebie i przekonać sie czego chcesz naprawdę. Nie czekaj na księcia który wyrwie Cię z tej bajki.
Terapia - dobre rozwiązanie

Życzę Ci dużo dużo sił i mądrych decyzji. Myśl o sobie.
Yolu mądre i sensowne słowa
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-07, 14:20   #445
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Każdego trzeba.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Mi ani jedna ani druga sie nie podoba, i nie chodzi o biust bo to sprawa drugorzędna, liczy sie całość, obie są takie bez wyrazu dla mnie, podoba mi sie typ śródziemnomorski ach...ciemne oczy, oliwkowa cera, ciemne włosy...miodzio.
Coś jest w tym, co piszesz.
To znaczy - żeby nie było: uważam, że obie są piękne, ale mój typ kobiety idealnej w załączniku.
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
chilowe_zale nie mam nic złego na myśli ale powinnaś pójść na terapię dla samej siebie i dla swojej przyszłości, musisz odciąć sie wreszcie od tej sytuacji, trudne ale do zrobienia. Ja w swoim nie tak długim życiu sporo przeszłam, ale ze wszystkiego da się wyjść.
To prawda.
Nie z wszystkiego bez blizn i okaleczeń, ale z wszystkiego da się wyjść.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rip1.jpg (10,8 KB, 39 załadowań)
Sabbath jest offline  
Stary 2008-04-07, 14:25   #446
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Coś jest w tym, co piszesz.
To znaczy - żeby nie było: uważam, że obie są piękne, ale mój typ kobiety idealnej w załączniku.
A gdzie załącznik Juz widzę ale kto to jest?
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-07, 14:30   #447
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
mój typ kobiety idealnej w załączniku.
O kurcze, Sabbath! A wiesz co Ci chciałam powiedzieć? - i tu bez żadnej ściemy - Ty mi przypominasz z twarzy Sigourney Weaver!

Ostatnio na Filmwebie ludziska gadali, że "za ładna to ona nie jest" (ale przynajmniej potwierdzili kunszt aktorski), aż mi się coś zagotowało w środku i już miałam napisać "co wy tu gadacie, ona jest piękna!", ale mnie coś jak zwykle powstrzymało

No i w ogóle Alien - rulez!
Stary 2008-04-07, 14:41   #448
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
O kurcze, Sabbath! A wiesz co Ci chciałam powiedzieć? - i tu bez żadnej ściemy - Ty mi przypominasz z twarzy Sigourney Weaver!
Ma coś w sobie, nie znam jej jako aktorki, ale z wyglądu nie jest typem barbie, ani jakimś tam ulepkiem 5 pseudogwiadeczek. Uroda pociągająca i tajemnicza.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-07, 14:43   #449
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Sigourney brzydka??? Zaraz pójdę na filmweb z odsieczą , to fascynująca kobieta o fascynującej urodzie, może trudnej w odbiorze, ale przez to jeszcze ciekawszej.

Mnie osobiście podoba się Jessica Lange ( choć ze smutkiem stwierdzam, oglądając ostatnie zdjęcia, że pani nie oparła się pokusie liftingu) czy też botoksu, Tilda Swinton - typowa, Monica Belluci.
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-07, 14:44   #450
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Eh...a mi to się podoba prawie każda dziewczyna, którą widzę na ulicy oczywiście oprócz mnie
takie życie
irsin jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości