Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-05-26, 23:45   #4771
Sabbath
Wiedźma

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Dałoby się zrobić
To ja się odezwę na PW, dobrze?

Cytat:
Sabbath, myślę już dłuższą chwilę co Ci napisać i tak jak Aragonte zrezygnowałam z cytowania.
Jedyne co mi sensownego przychodzi do głowy to -->
Choć po sobie wiem, że to pomaga tylko na chwilę.

Naprawdę dobrze Cię rozumiem, jeśli tylko będziesz chciała, czekam na PW

Dziękuję Irko. I tak odezwę się na PW.
Ale nie po to, żeby biadolić. Słowo.

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Dziekuje Sabb ,juz widze jak slicznie bys wygladala ,moje dziewczyny przegladaja sie w lustrze i nie moga wyjsc z zachwytu .(po cichu powiem spytaj Irenki ,warto).Sabb dzis wiecej nie moge napisac i nie tutaj
Tak właśnie zrobię - spytam Irenki.
A zachwytowi się nie dziwię. Nawet ja, totalny biżuteryjny abnegat, nie potrafiłam się oprzeć urokowi tej misternej konstrukcji.

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
doczytalam ,ze juz pomoc cioci Zuzi nie potrzebna ,a myslalm ze sie zalapie na wyjazd do Pobierowa.
Tak myślałyśmy przecież, że potrzebna nie będzie.
Ale sama świadomość, że w razie tragedii znajdzie się jakaś superhero, która przybędzie na odsiecz mojemu Szczęściu była dla mnie bardzo ważna. Dawała spokój. Miałam jeszcze w zapasie znanego synowi przyjaciela z Trójmiasta, ale to znacznie dalej.
Pieknie i cieplutko Ci dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
No pewnie! Ale cóż... może nauczka okaże się cennym doświadczeniem i zrównoważy tę stratę, choć syn pewnie nieprędko to doceni?
No, tak myślę, że nieprędko.
Ale zachował sie honorowo. Nie tylko oddał przegrana bez wyrzutów, nie tylko nie zerwał przyjaźni z "wygrywaczem", ale i teraz dzielnie nie biadoli, tylko trawi nauki.

Swoją drogą, to uświadomiło mi, że istnieje kolejny temat do rozmów. Hazard, ryzyko, wyzwania. Będzie fajnie.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-26, 23:49   #4772
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To ja się odezwę na PW, dobrze?

Cytat:
Dziękuję Irko. I tak odezwę się na PW.
Ale nie po to, żeby biadolić. Słowo.
I tak wiem, że Ty nie z tych co biadolą

irkax jest offline  
Stary 2008-05-27, 00:00   #4773
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
I tak wiem, że Ty nie z tych co biadolą
No nie.
Ja raczej z tych, co czasem klną.

Mój Królewna, kiedy jestem werbalnie wściekła mawia pojednawczo:
- No dobrze, dobrze, już nie klniemy.
A ja zwykle na to:
- Wy nie klniecie. JA KLNĘ!
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-27, 06:36   #4774
agnyska81
Zakorzenienie

Też pomilczę w wiadomym temacie, muszę sobie przetrawić. Ale ja tam swoje wiem.
W naszej szkole też dzisiaj strajk, ale tylko nauczycieli. Ciekawa jestem jak cóś takiego będzie wyglądać, jeszcze nie miałam styczności. Mam składać jakieś raporty do UM, powołali nawet sztab antykryzysowy. Na pewno więc dzień będzie inny niż zwykle (ale odkrycie, co dzień tak jest ).
Czuję się wyśmienicie fizycznie, nareszcie po długim okresie słoniowatości. To chyba zasługa tego, że wczoraj z małżonem skopaliśmy pół ogródka.
Trzymajcie się dzielnie w ten pogodny dzień

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2008-05-27, 06:44   #4775
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:

Karty do ulubionej karcianki. Dwa dobrze skompletowane zestawy z armią unikatowych kriczerów. Jeśli dodam, że karty te są od początku roku niedostępne na rynku europejskim to będzie to choć trochę oddawało rozmiar straty?

Powiedziałam, że jak się "hazardujesz", to licz się z przegraną.

Ojoj Ma chłopiec solidną nauczkę
tymena jest offline  
Stary 2008-05-27, 08:33   #4776
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
A buty na obcasach lubię. Pod warunkiem, że są to obcasy naprawdę wysokie.
Bielizna jest na mojej liście. Zamiast biżu i torebek.
Sabbath, jak miło mi odkryć, że posiadamy pewne cechy wspólne - nie tylko te charakterologiczne

Dla wszystkich zainteresowanych wklejam parę słów o moim nowym tuszowym nabytku - Lancome Onyx Hypnose. Po pierwsze, albo się Lancome poprawił jakościowo, albo u mnie się coś zmieniło, bo po użyciu nic mnie nie ciągnie, nie szczypie i się nie czerwieni. Rzęsy są bardzo ładnie rozdzielone (co zwłaszcza widać na dolnych, które wyjątkowo - testowo, również pomalowałam) i ten połysk rzeczywiście widać Tzn., to nie są zadne drobinki, ale jak się przyjrzeć z bliska to rzęsy wyglądaja... trochę jak... nie, nie polakierowane, ale jak posmarowane nabłyszczaczem czy czymś podobnym. Taki połysk mają. Jak na moje upodobania mógłby jeszcze odrobinę mocniej je przedłużać - no, ale w końcu nie jest to tusz przedłużajacy. Generalnie jestem bardzo zadowolona z nabytku i ślicznie dziękuję Tymenie za wodzenie mnie na pokuszenie
Stary 2008-05-27, 08:43   #4777
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Margot, bardzo się ciesze, że Ty się cieszysz i Twoje migoczące rzęsy Po takiej recenzji nie pozostaje mi nic innego jak zanabyć Onyxa Chodzę wokół niego od miesiąca
tymena jest offline  
Stary 2008-05-27, 09:32   #4778
nuna_77
Zadomowienie

Margot wysmarowac taka piekna recenzje na pokuszenie, a na truskawie Onyx sie skończył
Pozostaje czekac, dobrze ze mam jeszcze Ultimeyes z Diora ktory mi dobrze sluzy
nuna_77 jest offline  
Stary 2008-05-27, 09:36   #4779
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Margot wysmarowac taka piekna recenzje na pokuszenie, a na truskawie Onyx sie skończył
Pozostaje czekac, dobrze ze mam jeszcze Ultimeyes z Diora ktory mi dobrze sluzy
Oj czyżbym sprzatnęła ostatni egzemplarz...?
No nic, mam nadzieję, ze jeszcze parę sztuk wrzucą, bo tusz jest naprawdę dobry
Stary 2008-05-27, 10:03   #4780
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Myślę, że nie jesteś zła Feniksiku.
Tyle, że tego uczucia nie odbieram jako nienawiść, lecz raczej jako rozgoryczenie, poczucie krzywdy i bezsilności, może złość, może dusząco bolesne współczucie.
Jakkolwiek jednak to nazwiemy - rozumiem.

Cytat:
W myśl tej zasady ja jestem tylko półkobietą.
a drugie pół ?

o Bosz, doczytałam, to ja tylko ćwierć ...a reszta ??

Cytat:
Mój syn wrócił do domu. Opalony i... zapoznany boleśnie ze skutkami hazardu.
Świetnie, ze cały i zdrowy , no i z nowymi doświadczeniami - jakie by nie były

Cytat:
Karty do ulubionej karcianki. Dwa dobrze skompletowane zestawy z armią unikatowych kriczerów. Jeśli dodam, że karty te są od początku roku niedostępne na rynku europejskim to będzie to choć trochę oddawało rozmiar straty?

Powiedziałam, że jak się "hazardujesz", to licz się z przegraną.
Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
No pewnie! Ale cóż... może nauczka okaże się cennym doświadczeniem i zrównoważy tę stratę, choć syn pewnie nieprędko to doceni?
dokładnie

Cytat:
No nie.
Ja raczej z tych, co czasem klną.

Mój Królewna, kiedy jestem werbalnie wściekła mawia pojednawczo:
- No dobrze, dobrze, już nie klniemy.
A ja zwykle na to:
- Wy nie klniecie. JA KLNĘ!
O i ja czasami potrzebuję zakląć siarczyście. To pomaga, naprawdę, byle nie używać różnych ka i ha jako przecinków.
Ale jak czegoś szukam i znaleźć nie mogę i w poszukiwaiach zaklnę, to zawsze się znajdzie

Sabbaciku, świetnie sobie radzisz ... masz dla kogo - to najważniejsze - motywaćja jest zawsze najważniejsza w życiu. Zresztą ja Ci nie będę wypisywała tutaj mądrości. Bo Ty doskonale wszytsko wiesz 100 razy lepiej niż ja .
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-27, 11:28   #4781
Fenris
Czekam na Ragnarok

Dodzwoniłam się do rozdzielni paczek w Warszawie i dowiedziałam, że mojej paczki nie ma, a ze Szwajcarii idzie drogą ekonomiczną, więc nawet do miesiąca Ja mam informacje, że ze Szwajcarii wyszła 2.05, więc muszę czekać chyba do czerwca, a potem składać reklamacje do Truskawy. Masakra.
Ciekawe czy Cristobal też będzie tak długo szedł.

Napisać do Truskawy czy czekać?
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-27, 11:36   #4782
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Ciało w białej bieliźnie wygląda bardzo atrakcyjnie. Moim zdaniem.
Dla mnie najpiękniejsze kolory bielizny to gładki ecru, butelkowa zieleń i (koronkowa) czerń. Ale nie oszukujmy się, ładne ciało będzie ładnie wyglądać we wszystkim (no dooobra, poza przyszarzałymi dawno-nie-białymi gaciami ).

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-05-27, 11:36   #4783
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Dziewczyny mam mętlik w głowie i nie wiem co zrobić
Z pracy w Reserved ostatecznie zrezygnowałam,z kilku powodów.Między innymi dla tego,ze choć było fajnie to stwierdziłam,ze 11 godzin takiej harówy (bo to jest harówa,non-stop w ruchu na nogach nie można usiąść na chwilę) za 6zł za godzinę to zdecydowanie nieopłacalne.
No i teraz dziś zadzwonili do mnie z innego miejsca,dają jeszcze mniej bo 5zł za godzinę,ale to jest zdecydowanie mniej męcząca robota.To jest siedzenie przy stoisku niewielkim z biżuterią,można sobie siedzieć i generalnie tylko 8 godzin dziennie.Do tych 5zł dochodzi jeszcze procent z dziennego utargu.No i właśnie nie wiem czy mam się zdecydować jestem w rozterce.Bo niby trochę nudna robota ale wolę nudę niż przepracowania.Niestety to centrum jest dalej,na zadupiu ale to wiąże się też z mniejszą ilością klientów bo w tym CH jest generalnie mało ludzi zawsze.Wstępnie powiedziałam im że dziękuje,ale teraz zastanawiam sie czy nie zadzwonić i nie powiedzieć,że jednak bym chciała.Nie wiem co mam zrobić .Jak myślicie
Stary 2008-05-27, 11:37   #4784
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Napisać do Truskawy czy czekać?
Ja bym poczekala - skoro Truskawa sygnalizuje, ża paczka od nich wyszła 2 maja, to raczej nic nie poradzą na to, co instytucje pocztopodobne (czyli PP ) wyrabiają dalej. Współczuję i zyczę, zebys jednak dostała swojego Krzysia
Stary 2008-05-27, 11:51   #4785
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja bym poczekala - skoro Truskawa sygnalizuje, ża paczka od nich wyszła 2 maja, to raczej nic nie poradzą na to, co instytucje pocztopodobne (czyli PP ) wyrabiają dalej. Współczuję i zyczę, zebys jednak dostała swojego Krzysia
Cristobal to dopiero po 20.05 wyszedł, a paczka wcześniejsza to Euphoria :/ A zależy mi na niej.
Burn - jeżeli aż tak Ci na kasie nie zależy to idź do tej biżuterii, a jak coś to zawsze możesz spróbować w Call Center, jeśli nie szukasz stałej pracy. Tam jest (zależy gdzie) zwykle od 6,50-7zł/h na rękę i zwykle 8h dziennie.
Ja idę dzisiaj na szkolenie do sklepu z bielizną. Też bedzie 12h dziennie - już kiedyś to przerabiałam :/
Fenris jest offline  
Stary 2008-05-27, 12:23   #4786
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Sabbath, jak miło mi odkryć, że posiadamy pewne cechy wspólne - nie tylko te charakterologiczne
Ja odkryłam to już w poprzedniej części wątku. Moje kobiece słabości to perfumy, bielizna i buty właśnie. Jeśli na obcasie, to tylko naprawdę wysokim.
Mam czerwone szpilki na obcasie 5 cm i zamierzam je komuś oddać, bo "nie czuję się" w tej wysokości.
Mąż chyba odwali Rejtana w drzwiach jak się będę ich pozbywać, bo uważa je za piękne.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Margot, bardzo się ciesze, że Ty się cieszysz i Twoje migoczące rzęsy Po takiej recenzji nie pozostaje mi nic innego jak zanabyć Onyxa Chodzę wokół niego od miesiąca
Myslę, że takie migotliwe rzęsy będą u Ciebie pięknie wyglądały. Masz taką... aksamitną urodę. Ten blask powinien świetnie wyjść. Zaryzykowałabym na Twoim miejscu.
Na swoim nie zaryzykuję, ba moja budowa oka powoduje, że nawet dość przyzwoicie długie rzęsy są u mnie totalnie niewidoczne.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość

a drugie pół ?

o Bosz, doczytałam, to ja tylko ćwierć ...a reszta ??
U mnie reszta ślini się na widok dobrze wyważonego ostrza i "rozrywa się" strzelając (z czego popadnie w sumie).

Moi kumple twierdzą, że jestem 100% mężczyzną, co wcale nie przeszkadza mi być 100% kobietą. To teoria 200% Sabbath w Sabbath. Nie powiem... Pochlebia mi.
Choć głupio się robi, kiedy kumpel liczy:
- Jedziemy w cztery osoby: dwie dziewczyny, trzech facetów.

Cytat:
O i ja czasami potrzebuję zakląć siarczyście. To pomaga, naprawdę, byle nie używać różnych ka i ha jako przecinków.
Ale jak czegoś szukam i znaleźć nie mogę i w poszukiwaiach zaklnę, to zawsze się znajdzie
Przy poszukiwaniach stosuję raczej metodę: siąść i pomyśleć.
Ale ogólnie uznaję istnienie funkcji wyrazów niecenzuralnych. I tak właśnie ich używam - dla wyrażenia emocji. Kiedy stają się przecinkami, zamiast wyrażać cokolwiek - zaburzają komunikację. Moim zdaniem.

Cytat:
Sabbaciku, świetnie sobie radzisz ... masz dla kogo - to najważniejsze - motywaćja jest zawsze najważniejsza w życiu. Zresztą ja Ci nie będę wypisywała tutaj mądrości. Bo Ty doskonale wszytsko wiesz 100 razy lepiej niż ja .
Taaaa... ja w ogóle taka strasznie mądra jestem, że nawet ryżu nie potrafię ugotować bez przypalenia.
Dziś przypaliłam zupę minestrone. :baba;

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Dla mnie najpiękniejsze kolory bielizny to gładki ecru, butelkowa zieleń i (koronkowa) czerń. Ale nie oszukujmy się, ładne ciało będzie ładnie wyglądać we wszystkim (no dooobra, poza przyszarzałymi dawno-nie-białymi gaciami ).
Pewnie.
Choć bielizny w kolorze butelkowej zieleni jakoś sobie nie wyobrażam. Może dlatego, że ja nie lubię zielonego.
Dla mnie bieliźniany top kolorystyczny to biel i czerń.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Z pracy w Reserved ostatecznie zrezygnowałam,z kilku powodów.Między innymi dla tego,ze choć było fajnie to stwierdziłam,ze 11 godzin takiej harówy (bo to jest harówa,non-stop w ruchu na nogach nie można usiąść na chwilę) za 6zł za godzinę to zdecydowanie nieopłacalne.
No i teraz dziś zadzwonili do mnie z innego miejsca,dają jeszcze mniej bo 5zł za godzinę,ale to jest zdecydowanie mniej męcząca robota.To jest siedzenie przy stoisku niewielkim z biżuterią,można sobie siedzieć i generalnie tylko 8 godzin dziennie.Do tych 5zł dochodzi jeszcze procent z dziennego utargu.No i właśnie nie wiem czy mam się zdecydować jestem w rozterce.Bo niby trochę nudna robota ale wolę nudę niż przepracowania.Niestety to centrum jest dalej,na zadupiu ale to wiąże się też z mniejszą ilością klientów bo w tym CH jest generalnie mało ludzi zawsze.Wstępnie powiedziałam im że dziękuje,ale teraz zastanawiam sie czy nie zadzwonić i nie powiedzieć,że jednak bym chciała.Nie wiem co mam zrobić .Jak myślicie
Burn, naprawdę trudno dać Ci odpowiedź na to pytanie.
Ja wolałabym się zaharować na śmierć, niż nudzić. Dlatego moje rady są dla Ciebie kompletnie bezużyteczne niestety.
Ale jeśli pytasz - moim zdaniem najważniejsza w pracy jest możliwość rozwoju, awansu. No i satysfakcja.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-27, 12:36   #4787
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Ja odkryłam to już w poprzedniej części wątku. Moje kobiece słabości to perfumy, bielizna i buty właśnie. Jeśli na obcasie, to tylko naprawdę wysokim.
Zgadzam się we w 200%

A bieliznę preferuję białą i czarną, i ostatnio - kremową Na znalezienie zielonej, takiej, która by mi się podobała, przestałam już liczyć.

Burn, jeśli nie musisz iść do pracy teraz zaraz już i natychmiast, to może poszukaj jeszcze przez chwilę czegoś, co Ci coś da - w sensie rozwoju, nie tylko w aspekcie finansowym.

A tak nieco abstrahując od tematu - widzę, ze na Truskawce Silk Peeling Powder Kanebo jest za 75zł. Kusi, oj, kusi....

Edytowane przez Margot45
Czas edycji: 2008-05-27 o 12:52 Powód: uczyniłam dopisek
Margot45 jest offline  
Stary 2008-05-27, 12:51   #4788
your Angel
czyli Endżi

Burniaczku, idź za głosem serca

A tak serio... Hmmm... Ja bym została na tej 12-godzinnej i lepiej płatnej zmianie. Ale moja wypowiedź niczego nie zmienia

Może zastanów się co jest dla ciebie najważniejsze jeśli chodzi o taką wakacyjną pracę Wiadomo, że na pewno praca ekspedientki czy kasjerki w sklepie z ciuchami czy biżu nie jest niczym megaimponującym w cv Pomyśl właśnie o zarobkach, atmosferze i o własnym samopoczuciu

Fenris, przynajmniej znasz teraz prawdę

Dziewczyny, widzę że akurat wszystkie 3 w podobnym czasie udajemy się do roboty w sklepie ciuchowym. (Ja pertraktuję jeszcze z Inglotem Ciekawe co z tego wyjdzie... ). A co tu kryć - praca jest okrutna. Może założymy sobie Klubik i będziemy mogły się pożalić i generalnie podzielić wrażeniami

Tymenko, Truskawciu no jak wy to sobie Słońca wyobrażacie ? Że niby znowu będę wrzucać moje foty w Scenta Barze? Nie za dużo się ich tu już przewinęło ... ?

Spodnie i żakiet są czarne, całość ma wąski fason. Żakiet jest jednorzędowy zapinany na dwa guziczki, z głębokim dekoltem V, dopasowany w talii. Ma małe atrapy kieszeni poniżej linii pasa i ładne wycięcie w dolnej części na środku.
Strona zewnętrzna jest z poliestru, wiskozy i elastanu a wewnętrzna z acetate () i wiskozy.
Spodnie są wąskie, mają proste nogawki i bardzo wysoki stan.

Jest śliczny, sexy i bossy
Zamówiła go dla siebie mama, ale zapomniała że Sisley ma włoską rozmiarówkę - czyli dwa rozmiary do przodu i np ich 42 to nasz 38. I tym sposobem jej córunia zdobyła w spadku takie cudo Jeszcze spodnie są trochę za duże w pasie, ale to jest do załatwienia

Czuję się w nim ekstra a ponadto widzę w nim moją figurę To jeden z tych ciuchów, które sprawiają że człowiek czuje się od razu lepiej.

A tak na marginesie strasznie podobają mi się reklamy Sisley'a ...
Przewrotne, seksowne, dla ludzi którzy wiedzą co to dystans
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sisley-fashion-a2[1].jpg (66,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sisley-fashion-a1[1].jpg (85,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sisley2[1].jpg (144,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sisley%20Fall-Winter%202007%20.%202008%20%20Ad%20Campaign5.preview[1].jpg (37,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SisleyPig+Model[1].jpg (19,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sisley_ad[1].jpg (101,1 KB, 25 załadowań)

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-05-27, 12:55   #4789
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
W moim przypadku uzależnienie dotyczy tylko perfum.
Kosmetyki umiarkowanie, w zalezności od aktualnych potrzeb - więc norma. Bielizna natomiast nie kręci mnie wcale.
Buty ? - byle były wygodne.

Cytat:
To teoria 200% Sabbath w Sabbath. Nie powiem... Pochlebia mi.
U mnie to się sprawdza inaczej - 150% durnia w 200% Favkes

Cytat:
Przy poszukiwaniach stosuję raczej metodę: siąść i pomyśleć.
No wiesz, jedno drugiemu nie przeszkadza
Cytat:
Ale ogólnie uznaję istnienie funkcji wyrazów niecenzuralnych. I tak właśnie ich używam - dla wyrażenia emocji. Kiedy stają się przecinkami, zamiast wyrażać cokolwiek - zaburzają komunikację. Moim zdaniem.
To dokładnie tak, jak i ja
Cytat:
Taaaa... ja w ogóle taka strasznie mądra jestem, że nawet ryżu nie potrafię ugotować bez przypalenia.
Dziś przypaliłam zupę minestrone.
Ja notorycznie "smażę" makaron.
Mój Ciacho robi to lepiej - on gotuje (makaron) ....
Ale chyba juz mi więcej nie ugotuje, bo go wczoraj prawie spakowałam .
Cytat:
Pewnie.
Choć bielizny w kolorze butelkowej zieleni jakoś sobie nie wyobrażam. Może dlatego, że ja nie lubię zielonego.
Dla mnie bieliźniany top kolorystyczny to biel i czerń.
biel, czerń i dodam jeszcze beż - a raczej, kolor cielisty.
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-27, 12:57   #4790
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
U mnie to się sprawdza ... no prawie - 150% durnia w 200% Favkes
Gupstwy Pani Szanowna pleciesz, widać, ze bez śniadania...
Stary 2008-05-27, 12:59   #4791
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zamówiła go dla siebie mama, ale zapomniała że Sisley ma włoską rozmiarówkę - czyli dwa rozmiary do przodu. I tym sposobem jej córunia zdobyła w spadku takie cudo.
Ja "po mamie" buty mam. Już dwie pary się uzbierały , baletki czarne i tradycyjne beżowe na zabójczym (dla mnie) obcasie. Bo dla niej albo za wąskie albo na za małym obcasie, ma jakieś szczególne podbicie.
Ona za to notorycznie zabiera mi kolorówkę. Połowę kosmetyków kolorowych i 3/4 jej perfum to rzeczy, które dziwnym trafem przespacerowały się z mojej szafki
Szkoda, że rozmiarowo mamuśka mnie znacznie wyprzedza, to byłyby dodatkowo batalie o ciuchy.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-05-27, 13:09   #4792
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Zgadzam się we w 200%

A bieliznę preferuję białą i czarną, i ostatnio - kremową Na znalezienie zielonej, takiej, która by mi się podobała, przestałam już liczyć.
Nad kremową myślałam. Głównie po to, żeby nie prześwitywała przez ubrania. Ale na razie ciuchy mam czarne i czerwone, więc na razie stosuję zasadę, że pod czarne czarne bielizna, pod czerwone - czerwona.

Cytat:
U mnie to się sprawdza inaczej - 150% durnia w 200% Favkes
Oj, albo głupoty Waśćka pleciesz, albo (w obliczu następnej części posta) cierpisz na ten sam rodzaj durności, co ja.

Cytat:
Ja notorycznie "smażę" makaron.
Mój Ciacho robi to lepiej - on gotuje (makaron) ....
Ale chyba juz mi więcej nie ugotuje, bo go wczoraj prawie spakowałam .
Favkes, ja tez jestem w trakcie zawirowań i... no cóż. Gryx miał chyba rację, że "kto by się tam chciał ze mną rozwieść?".
Jeśli ze mną moje Ciacho nie chce, to Twoje z Tobą nie będzie chciało tym bardziej. Ja na jego miejscu trzymałabym się zębami i pazurami.

Cytat:
Szkoda, że rozmiarowo mamuśka mnie znacznie wyprzedza, to byłyby dodatkowo batalie o ciuchy.
Moja matka miała notoryczny zwyczaj pożyczania moich ciuchów bez mojej wiedzy. Tyle, że ważyła równo dwa razy tyle, co ja i po tym, jak wciskała się w moje spódnice mogła je już sobie zatrzymać na wieki wieków.
Tłumaczyłam jak krowie na miedzy, że i tak zauważę, i że kiecka z popękanymi gumkami, albo rozciągnięta "śmiertelnie" bluzka mi po nic... Nie działało. W odpowiedzi słyszałam, że jak chcę, to może mi pożyczać swoich ciuchów. No wierzę, że mogła.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-27, 13:16   #4793
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Nad kremową myślałam. Głównie po to, żeby nie prześwitywała przez ubrania. Ale na razie ciuchy mam czarne i czerwone, więc na razie stosuję zasadę, że pod czarne czarne bielizna, pod czerwone - czerwona.
Stosuję tę samą zasadę (no, pod czerwone może jeszcze być biała w czerwone różyczki ) ale jakiś czas temu dopadłam w Intimissimi kremowy koronkowy komplet z brązowym wykończeniem (jest też w odwrotnej wersji kolorystycznej, brąz z kremową koronką) i, żeby powstrzymac całkowity wytrzeszcz tudzież ślinotok przed wystawą sklepową - nabyłam
Stary 2008-05-27, 14:14   #4794
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Burn - jeżeli aż tak Ci na kasie nie zależy to idź do tej biżuterii, a jak coś to zawsze możesz spróbować w Call Center, jeśli nie szukasz stałej pracy. Tam jest (zależy gdzie) zwykle od 6,50-7zł/h na rękę i zwykle 8h dziennie.
Ja idę dzisiaj na szkolenie do sklepu z bielizną. Też bedzie 12h dziennie - już kiedyś to przerabiałam :/
No właśnie ja to sobie przez te 2 razy przerobiłam i widzę że wolę sobie siedzieć i sie zanudzać(bo np.mogę sobie jak nie ma klientów wyciągnąć książkę czy mp3)niż harować tak że jestem cała w siniakach i skaleczeniach od stóp do głow.Niedy nie przypuszczałam że praca z ciuchami może być taka...urazowa

Cytat:

Burn, naprawdę trudno dać Ci odpowiedź na to pytanie.
Ja wolałabym się zaharować na śmierć, niż nudzić. Dlatego moje rady są dla Ciebie kompletnie bezużyteczne niestety.
Ale jeśli pytasz - moim zdaniem najważniejsza w pracy jest możliwość rozwoju, awansu. No i satysfakcja.
Cytat:
Burn, jeśli nie musisz iść do pracy teraz zaraz już i natychmiast, to może poszukaj jeszcze przez chwilę czegoś, co Ci coś da - w sensie rozwoju, nie tylko w aspekcie finansowym.
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Burniaczku, idź za głosem serca

A tak serio... Hmmm... Ja bym została na tej 12-godzinnej i lepiej płatnej zmianie. Ale moja wypowiedź niczego nie zmienia

Może zastanów się co jest dla ciebie najważniejsze jeśli chodzi o taką wakacyjną pracę Wiadomo, że na pewno praca ekspedientki czy kasjerki w sklepie z ciuchami czy biżu nie jest niczym megaimponującym w cv Pomyśl właśnie o zarobkach, atmosferze i o własnym samopoczuciu
Jeżeli chodzi o pracę to w sumie przez ten miesiąc czy dwa to spokojnie mogę sie zająć czymś odmóżdżającym i podejżewam że krzywda mi się nie stanie.Finansowo wychodzi mi podobnie bo w Reserved tylko 1zł więcej za godzinę.Zadzwoniłam do nich,powiedziałam że przemyślałam i w czwartek idę tam na jekieś 3 godziny zobaczyć co i jak.Jeżeli się okaże znośnie to się zdecyduję,na razie na miesiąc a potem zobaczymy.
Co do nudy to wyszłam z założenia,że jak nic bym nie znalazła to będę się nudzić w domu i to jeszcze za darmo.A tak to trochę mi za tą nudę zapłacą .Wiadomo,że kokosy to nie będą ale dla mnie osoby nie muszącej sie utrzymać kilkaset złotych miesięcznie na własne wydatki to jest dużo
Tylko jest dla mnie jeden warunek jeżeli chodzi o taką pracę-musi być kasa która mi powie ile reszty wydać bo ja totalnie nie umiem liczyć
Stary 2008-05-27, 15:14   #4795
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Gupstwy Pani Szanowna pleciesz, widać, ze bez śniadania...
Wtedy było bez śniadanie, a teraz nawet po obiedzie i mnie się takie cuś po mojej głowie kołacze

Cytat:
Ja "po mamie" buty mam. Już dwie pary się uzbierały , baletki czarne i tradycyjne beżowe na zabójczym (dla mnie) obcasie. Bo dla niej albo za wąskie albo na za małym obcasie, ma jakieś szczególne podbicie.
Ona za to notorycznie zabiera mi kolorówkę. Połowę kosmetyków kolorowych i 3/4 jej perfum to rzeczy, które dziwnym trafem przespacerowały się z mojej szafki
Ja dziedzicze po Mamie wszystko, ubrania, buty, kosmetyki - Ona po mnie też. Ale nic sobie ie zabieramy - uff na szczęście.

Cytat:

Oj, albo głupoty Waśćka pleciesz, albo (w obliczu następnej części posta) cierpisz na ten sam rodzaj durności, co ja.
O takim jak ja mówią : Mądry jak maćków kot

Haha .... Wiesz Sabbath, ja w ogóle zauważam coraz to więcej podobieństw miedzy nami. Nie wiem czemu, może jestes moją zaginiona siostrą ?
Tylko Ty twardsza jesteś. No i aktywna fizycznie - w przeciwieństwie do mnie

Cytat:

Favkes, ja tez jestem w trakcie zawirowań i... no cóż. Gryx miał chyba rację, że "kto by się tam chciał ze mną rozwieść?".
Jeśli ze mną moje Ciacho nie chce, to Twoje z Tobą nie będzie chciało tym bardziej. Ja na jego miejscu trzymałabym się zębami i pazurami.
A niech by tylko spróbował. ja go pakować mogę. Mogę Mu nawkładać. Możemy się pokłócić, ale nie puszczę za nic ...zresztą On mnie też. I masz rację, i gryxiu ma rację, kto by się tam chciał z Tobą rozwodzić - to musiałby być ostatni głupek - głupszy ode mnie - a takich przecież nie robią
Favkes jest offline  
Stary 2008-05-27, 15:16   #4796
miss natasha
Zadomowienie

burn, Angel - właśnie piszę list motywacyjny i CV także jestem z Wami mam tylko nadzieję, że nie we wszystkich ciuchowych jest tak strasznie

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-05-27, 15:45   #4797
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Co do H&Mu to lubię dział dziecięcy i tam kupuję dla siebie spodnie bo tylko stamtąd idealnie na mnie pasują (drobniutka jestem) no i o połowę taniej niż na normalnym dziale... to też plus. Oprócz tego H&M ma zawsze fajne dodatki ale jakość...no tu już gorzej.
Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Blond Stranger tu ciekawie zasugerowała dział dziecięcy H&M- nigdy tam nie próbowałam szukać czegoś dla siebie, ale następnym razem muszę zerknąć
ja w h&m tylko w dziale dziecięcym kupuję fajne rzeczy są, nie ma problemu w rozmiarami i jest tanio

Cytat:
widze, ze już podjęłaś decyzje i moim zdaniem dobrze robisz-w koncu masz wakacje pomaturalne, w które absolutnie nie nalezy się przemęczać

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
burn, Angel - właśnie piszę list motywacyjny i CV także jestem z Wami mam tylko nadzieję, że nie we wszystkich ciuchowych jest tak strasznie
powodzenia
a mozna wiedziec do jakiego sklepu startujesz?

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-05-27, 16:20   #4798
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
powodzenia
nie dziękuję zdradzę, jak tylko uporam się z tymi formularzami i je zaniosę

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-05-27, 16:39   #4799
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Stosuję tę samą zasadę (no, pod czerwone może jeszcze być biała w czerwone różyczki ) ale jakiś czas temu dopadłam w Intimissimi kremowy koronkowy komplet z brązowym wykończeniem (jest też w odwrotnej wersji kolorystycznej, brąz z kremową koronką) i, żeby powstrzymac całkowity wytrzeszcz tudzież ślinotok przed wystawą sklepową - nabyłam
Bardzo sprytnie.
Najlepszym sposobem zwalczenie pokusy jest jej ulec.

Cytat:
Jeżeli chodzi o pracę to w sumie przez ten miesiąc czy dwa to spokojnie mogę sie zająć czymś odmóżdżającym i podejżewam że krzywda mi się nie stanie.Finansowo wychodzi mi podobnie bo w Reserved tylko 1zł więcej za godzinę.Zadzwoniłam do nich,powiedziałam że przemyślałam i w czwartek idę tam na jekieś 3 godziny zobaczyć co i jak.Jeżeli się okaże znośnie to się zdecyduję,na razie na miesiąc a potem zobaczymy.
Co do nudy to wyszłam z założenia,że jak nic bym nie znalazła to będę się nudzić w domu i to jeszcze za darmo.A tak to trochę mi za tą nudę zapłacą .Wiadomo,że kokosy to nie będą ale dla mnie osoby nie muszącej sie utrzymać kilkaset złotych miesięcznie na własne wydatki to jest dużo
Tylko jest dla mnie jeden warunek jeżeli chodzi o taką pracę-musi być kasa która mi powie ile reszty wydać bo ja totalnie nie umiem liczyć
A... Gapa ze mnie. Gdzieś mi umknęło, że to tylko wakacyjne zajęcie. W tym przypadku kity o rozwoju i awansach zdecydowania tracą na znaczeniu.
Jasne, że lepiej nudzić się za pieniądze, niż za darmo.

Cytat:
O takim jak ja mówią : Mądry jak maćków kot

Haha .... Wiesz Sabbath, ja w ogóle zauważam coraz to więcej podobieństw miedzy nami. Nie wiem czemu, może jestes moją zaginiona siostrą ?
Tylko Ty twardsza jesteś. No i aktywna fizycznie - w przeciwieństwie do mnie
Ja jestem coraz mniej aktywna fizycznie. Leń mnie dopadł, ale już chyba powoli mnie "odpada". Dziś usiłowałam namówić mojego Królewnę na strzelnicę, a on mi powiedział, że niedługo nikt już ze mną nie będzie chciał chodzić strzelać, bo się nieprzyzwoicie popisuję.
Ja?!
A co ja na to poradzę, że jestem lepsza?

Cytat:
A niech by tylko spróbował. ja go pakować mogę. Mogę Mu nawkładać. Możemy się pokłócić, ale nie puszczę za nic ...zresztą On mnie też. I masz rację, i gryxiu ma rację, kto by się tam chciał z Tobą rozwodzić - to musiałby być ostatni głupek - głupszy ode mnie - a takich przecież nie robią
Favkes, etap myślenia, że świat jest pełen geniuszy i wszyscy ludzie są dobrzy i mądrzy (mądrzejsi od Ciebie i ode mnie) to ja mam już za sobą... No nie. Nie mam za sobą. Aż tak naiwna to nigdy nie byłam.

Sabbath jest offline  
Stary 2008-05-27, 16:49   #4800
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:

Strasznie pod względem ludzi absolutnie nie było.Są bardzo bardzo mili.
Zadzwonili dziś z Reserved i powiedzieli żebym zgłosiła sie na początku czerwca po należność za te dwa dni przepracowane.Ciesz ę się bo już sie nastawiłam że mi nie zapłacą za to a nadprogramowa stówka zawsze sie przyda

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja w h&m tylko w dziale dziecięcym kupuję fajne rzeczy są, nie ma problemu w rozmiarami i jest tanio

widze, ze już podjęłaś decyzje i moim zdaniem dobrze robisz-w koncu masz wakacje pomaturalne, w które absolutnie nie nalezy się przemęczać

powodzenia
Ja uwielbiam dziecięcy H&M.Kupuję tam często ciuchy,buciory,torebki i inne dodatki.
Mam nadzieję,że że będzie przyzwoicie w tej Lolicie(co za rym boski ) i że rzeczywiście sie przemęczać nie będę.
Cytat:
nie dziękuję zdradzę, jak tylko uporam się z tymi formularzami i je zaniosę

Cytat:
A... Gapa ze mnie. Gdzieś mi umknęło, że to tylko wakacyjne zajęcie. W tym przypadku kity o rozwoju i awansach zdecydowania tracą na znaczeniu.
Jasne, że lepiej nudzić się za pieniądze, niż za darmo.
.Awans to tylko na starszego kasjera kolczyków

Upolowałam sobie przed chwilą na Ebayu zabawy gadżet-foremki do ciastek w kształcie Hello Kitty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kittyCutterE1.jpg (39,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kittyCutterE6.jpg (29,6 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2008-05-27 o 17:50
burn-it-up jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości