Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-10, 20:42   #931
Zuziunia
BAN stały

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Zuziuniu- tak zawsze mam przed oddaniem, że moje wypociny to żenujący, na niskim poziomie chłam. Potem jest lepiej. Za każdym razem obiecuję sobie, że już tak się nie będę przejmować, i co? na dnaich wiozę pracę do wydruku, poprawiam ją dopieszczam i mam wrażenie, że jest do kitu, że jakaś taka nie wiem- nieprofesjonalna. Zresztą zawsze miałam problemy z pisaniem, przelewaniem myśli na papier...

Będzie ok

Zauważyłam że 2 rzeczy nie dopisałam ale już nie będę drugi raz drukować, powiem, że nie zdążyłam napisać. Bibliografia tez na odwal napisana, nawet czcionka nie zmieniona nie mam siły już dzisiaj tego poprawiac, może jakoś sie wytłumaczę. Najwyżej mnie jutro zjedzie...
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-10, 20:45   #932
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Zuzia - nie martw się, ja już jak oprawiłam pracę to zauważyłam, że miałam jedną stronę pustą, a zakończenie napisałam czcionką 14 a reszta była 12-tką, nkt na to nie spojrzał już potem, a wcześniej mój promotor- perfekcjonista na poszczególnych rozdziałach to mi kropki nad i dostawiał. Mam wrażenie, że jak się już oddaje pracę, to nikt jej specjalnie nie czyta i nie wgłębia si w szczegóły.

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-04-10 o 20:54 Powód: poprawka
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-10, 20:51   #933
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Zuzia - nie martw się, ja już jak oprawiłam pracę to zauważyłam, że miałam jedną stronę pustą, a zakończenie napisałam czcionką 14 a reszta była 12-tką, nkt na to nie spojrzał już potem, a wcześniej mój promotor- perfekcjonista na poszczególnych rozdziałach to mi ropki dostawiał. Mam wrażenie, że jak się już oddaje pracę, to nikt jej specjalnie nie czyta i nie wgłębia si w szczegóły.
Dzieki za podtrzymanie na duchu

W ramach poprawienia humoru Herbusiowa w wałkach fajne zdj.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5107134X.jpg (53,3 KB, 30 załadowań)
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-10, 20:53   #934
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Nawet bez makijażu wygląda ok - no ale to młodość

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-10, 20:54   #935
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Otóż zamówiłam w Q Safrana, 50ml i przyszedł dziś... potłuczony
Do paczki dołączony był protokół otwierania na ekspedycji - butelka rozbita, perfumy zalały wszystko Najwidoczniej była źle zabezpieczona, chociaż szczególnie prosiłam o to panią, z którą korespondowałam, zapewniła mnie, że zawsze bezpiecznie pakują przesyłki i nigdy nic się nie stało.
No i ja jestem pierwsza
Matko, jak żałuję, że o zakup nie poprosiłam którejś z Was, Wy na pewno byście dobrze opakowały...

Co mam teraz robić? Odmówiłam przyjęcia paczki, bo po co mi rozbite szkło?

Napisałam do Q, jutro będę tam dzwonić w tej sprawie.
Trzymajcie proszę kciuki za pozytywną reakcję.

Coś chyba nie jest dobry moment na zakupy forumowe....

Tak w ogóle uważam, ze Q powinna po prostu wysłać mi drugi flakon.

Ech, jestem wściekła i chce mi się płakać ze złości.
Joasiu, bardzo Ci współczuję i mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy

Twoja sytuacja tylko potwierdza moje obawy i postanowienie, że nie zamówię z Quality nic dużego
Jakież było moje zdziwienie, kiedy dostałam swojego Dzinga w samej tylko kopercie bąbelkowej i owiniętego w warstwę folii

Jedyny utwardzacz stanowił katalog. Na szczęście nic się nie stało, ale innym razem dostałam potłuczoną próbkę (próbki są wrzucane luzem do koperty).

Myślałam, że by zamówić Mechant Loup, ale nie zrobię tego już na pewno, wolę poczekać aż TŻ pojedzie do Wawy na delegację.

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2008-04-10, 20:56   #936
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Ale dzis dop...

tylko tyle.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-10, 20:56   #937
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Nebrasko- jestem w szoku, pakują flakony za 500 zł w kopertę i fiuuuu? A próbki luzem? O to ja na bank u nich nie zamówię, te 30 zł to wolę na wspólne zakupy dać Niepoważni są

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-10, 20:59   #938
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Twoja sytuacja tylko potwierdza moje obawy i postanowienie, że nie zamówię z Quality nic dużego
Jakież było moje zdziwienie, kiedy dostałam swojego Dzinga w samej tylko kopercie bąbelkowej i owiniętego w warstwę folii

Jedyny utwardzacz stanowił katalog. Na szczęście nic się nie stało, ale innym razem dostałam potłuczoną próbkę (próbki są wrzucane luzem do koperty).
Szok... Ja wysyłając odlewki w atomizerkach (które sa solidne i nie tak latwo tłukące) najpierw zabezpieczam je tasma klejącą, potem owijam folią bąbelkową, następnie wsadzam to do kartonika, potem wypycham od środka kopertę gazetami, aby trochę ją wypelnic i zamortyzować zawartość.

W ten sposób trzeba by skakać po kopercie, żeby rozwalić zawartość. Nie wiem, co oni tam na poczcie wyrabiali z Twoim Safranem, ale przypuszczam, że upadł komuś z dużej wysokości na podłogę albo trzasnął o kant stołu.

Joasiu - w co dokładnie opakowany był Twój Szafran???

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-04-10, 20:59   #939
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Napisałam do Q jakieś 2 godz temu o tym, że pomylili moje próbki. Pani Joanna M. odpisała właśnie - przepraszała za nieporozumienie i jutro wyślą do mnie prawidłowe

Joasiu, wierzę, że nie długo będziesz się cieszyła swoim wyczekanym szafranem
tymena jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:01   #940
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy od kilku dni szczerze się dzisiaj śmiałam.

Mój ból głowy uratował jeża ;] Wyszłam wcześniej od tż, zdołowana i zmęczona, szliśmy razem uliczką, a przed nami... zasuwało tuż obok budynku coś małego i czarnego.
Jeż biegł prosto w stronę ulicy, na której jak zwykle panował duży ruch - szybka akcja: doganiam jeża, Konrad pakuje go w kurtkę i świńskim truchtem biegniemy do parku.

Jeż przyjął wszystko ze stoickim spokojem, tylko czekałam na minę w stylu (cytat z "Seksmisji") jutro też wam uciekniemy!
Ja ostatnio widziałam na ulicy rozjechanego jeża, i dwie sroki wydziobujące to co z niego zostało. Przerażający i smutny widok Szkoda,że ten maluch nie spotkał na swojej drodze takich dobrych duszyczek

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:05   #941
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
Gryx, dzięki za wyjaśnienie - nie wpadłabym (przyszło mi do głowy inne TAM)
No bo tak niejednoznacznie wskazałem miejsce. Ale... napisałem przecież, że TEGO badania obawiać się nie musisz

A kiedyś to podobno TAM też badali...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
O mój Boże, a ja do tej pory myślałam że jesteś kobietą hihi
No nieeeee... Czy ja wyglądam jak kobieta?

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:16   #942
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Moja mania wąchania sięgnęła granic. Własnie sobie zaaplikowałam olejek gloria dopoliczkowo Nie wiem po kiego diabła chciałam powąchać sprzęt do przelewania No i wsadziłam sobie igłę po olejku w policzek
tymena jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:19   #943
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Moja mania wąchania sięgnęła granic. Własnie sobie zaaplikowałam olejek gloria dopoliczkowo Nie wiem po kiego diabła chciałam powąchać sprzęt do przelewania No i wsadziłam sobie igłę po olejku w policzek
Auuaaa...!!! o matko, az mi skora ścierpła...

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:19   #944
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Dobrze,że nie doocznie

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:19   #945
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Igle w poliko? ua.

Jutro szwagierka przylatuje, do czwartku ma urlop ;/buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuu
ja chce do pracy.

Zle ze mna. Dzis S. ryczalam na biurku.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:21   #946
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

To już odruch bezwarunkowy - ręka sama idzie do nosa
tymena jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:23   #947
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A skąd mam wiedzieć jak wyglądasz?

Spadam spać, ciężkie dni mnie czekają obym zasnęła dzisiaj.

Dobranoc Wszystkim
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:23   #948
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
To już odruch bezwarunkowy - ręka sama idzie do nosa
Ale taka uzbrojona?

A czy ja pisalam, ze wczoraj jeden Lachon zarzucil mnie i S. flirt? To po dzis to dopiero bedzie. Jeszcze podchodzi do mnie pozniej i pyta 'smutno ci? wiesz, ze mozesz ze mna pogadac'

ja lol. Ja wiem, ze ja od pol roku zapomninam duzo rzeczy, wylatuja mi z pamieci, myli mi sie jawa ze snem ale poczatkow przyjazni z nia raczej bym nie zapomniala. Podziekowalam za troske.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:40   #949
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
No nie, czy ta stopa na zdjęciu to była Umy? jeśli tak, to chyba najmniej ładna część jej ciała.
Też tak sądzę, generalnie jakaś taka krzywa...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Może akurat niekoniecznie Quentin, bo mnie on ani ziębi ani grzeje, ale sam pomysł wywołuje we mnie bardzo przyjemne mrrrrowienie
Co gorsza, u mnie to dziala w obie strony...
Ciekawie

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
[COLOR=Gray]Czuję się tak jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł. Masakra jakaś. Nic mi się nie chce. Jestem nieswoja. Boję się wszystkiego. Wszystko mnie przytłacza. Aj źlee...
(...)
Głowa do góry, smutki na bok, będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A najlepszy tekst programu..
Ta umalowana mówi tej różowej coś w tym stylu
- Ty sobie nie poradzisz w życiu, ja sobie poradzę, bo mam w sobie siłę
Na to ta różowa:
- Ale ja przecież chodzę na siłownię

Nie wierzę, że ta panna jest naprawdę taka, nie wierzę po prostu
Programu nie oglądałam, ale przytoczona rozmowa boska

Cytat:
Wybaczcie, jeśli wstrzelam się nie w temat, ale jestem bardzo zdenerwowana

Otóż zamówiłam w Q Safrana, 50ml i przyszedł dziś... potłuczony
Do paczki dołączony był protokół otwierania na ekspedycji - butelka rozbita, perfumy zalały wszystko Najwidoczniej była źle zabezpieczona, chociaż szczególnie prosiłam o to panią, z którą korespondowałam, zapewniła mnie, że zawsze bezpiecznie pakują przesyłki i nigdy nic się nie stało.
No i ja jestem pierwsza
Matko, jak żałuję, że o zakup nie poprosiłam którejś z Was, Wy na pewno byście dobrze opakowały...

Co mam teraz robić? Odmówiłam przyjęcia paczki, bo po co mi rozbite szkło?

Napisałam do Q, jutro będę tam dzwonić w tej sprawie.
Trzymajcie proszę kciuki za pozytywną reakcję.

Coś chyba nie jest dobry moment na zakupy forumowe....

Jedyne moje szczęście, że zapłaciłam dodatkowo za ubezpieczenie paczki na 200pln, ale nie wiem, czy poczta odda kasę, jeśli stwierdzi, ze była nieodpowiednio zapakowana.

Tak w ogóle uważam, ze Q powinna po prostu wysłać mi drugi flakon.

Ech, jestem wściekła i chce mi się płakać ze złości.
Joasiu, nie martw się - na pewno wyślą ci nowy flakon Przykro, że znlazłaś się w takiej sytuacji.

Cytat:
Ależ mi przykro.
Będzie dobrze, na pewno !

Cytat:

Chodzę z kąta w kąt i nie mogę sobie znaleźć miejsca, co sie ze mną dzieje? Czuje, że powinnam coś zrobić ale nie wiem co. Mam wrażenie że ta świadomość że babcia powoli odchodzi tak na mnie działa. Chce coś robić a jak sie zabieram za coś to nie mogę i tak mnie nosi...
Współczuję

Cytat:
Drzyzga i jej sposób prowadzenia ostatnio mi sie nie bardzo podoba, często nabija sie ze swoich zaproszonych gości a wypowiedzi są ironiczne...nawet do takiej różowej lali.

Zaczyna to przypominać Jerrego Springera.
Nie oglądam tego programu, nie podoba mi się, nie ciekawi mnie.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Po raz pierwszy od kilku dni szczerze się dzisiaj śmiałam.

Mój ból głowy uratował jeża ;] Wyszłam wcześniej od tż, zdołowana i zmęczona, szliśmy razem uliczką, a przed nami... zasuwało tuż obok budynku coś małego i czarnego.
Jeż biegł prosto w stronę ulicy, na której jak zwykle panował duży ruch - szybka akcja: doganiam jeża, Konrad pakuje go w kurtkę i świńskim truchtem biegniemy do parku.

Jeż przyjął wszystko ze stoickim spokojem, tylko czekałam na minę w stylu (cytat z "Seksmisji") jutro też wam uciekniemy!
Fajna przygoda.
Bardzo lubię jeże i też tak zawsze robię - zabieram z dala od ulicy i przenoszę w bezpieczne miejsce.

Cytat:

Po takiej perfumerii spodziewałabym się z całą pewnością raczej bezpieczniejszego opakowania...

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio widziałam na ulicy rozjechanego jeża, i dwie sroki wydziobujące to co z niego zostało. Przerażający i smutny widok Szkoda,że ten maluch nie spotkał na swojej drodze takich dobrych duszyczek
Ojej, straszny widok. Biedny jeżuś

Cytat:
Tymeniu Domyślam się, że to nic przyjemnego
Aż mi ciarki przeleciały po plecach
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:44   #950
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Oglądam sobie "Dumę i uprzedzenie" z Collinem Firth'em na TVN STYLE, pasuje do roli jak ulał

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:46   #951
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Joasiu, bardzo Ci współczuję i mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy

Myślałam, że by zamówić Mechant Loup, ale nie zrobię tego już na pewno, wolę poczekać aż TŻ pojedzie do Wawy na delegację.
No właśnie, pamiętam, że ktoś już pisał, że dostał flakon zapakowany w taki mało solidny sposób - nie wiem, jak zapakowany był Safran, bo wolałam nie otwierać paczki - niech leci do Warszawy, żeby można było sprawdzić, że jest oryginalnie zapakowana przez nich.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Szok... Ja wysyłając odlewki w atomizerkach (które sa solidne i nie tak latwo tłukące) najpierw zabezpieczam je tasma klejącą, potem owijam folią bąbelkową, następnie wsadzam to do kartonika, potem wypycham od środka kopertę gazetami, aby trochę ją wypelnic i zamortyzować zawartość.

W ten sposób trzeba by skakać po kopercie, żeby rozwalić zawartość. Nie wiem, co oni tam na poczcie wyrabiali z Twoim Safranem, ale przypuszczam, że upadł komuś z dużej wysokości na podłogę albo trzasnął o kant stołu.

Joasiu - w co dokładnie opakowany był Twój Szafran???
Nie wiem, Aggie

Cytat:
Napisałam do Q jakieś 2 godz temu o tym, że pomylili moje próbki. Pani Joanna M. odpisała właśnie - przepraszała za nieporozumienie i jutro wyślą do mnie prawidłowe

Joasiu, wierzę, że nie długo będziesz się cieszyła swoim wyczekanym szafranem
Kasiu, mam nadzieję, że miewasz sprawdząjace się przeczucia
joasiak1 jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:47   #952
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Oglądam sobie "Dumę i uprzedzenie" z Collinem Firth'em na TVN STYLE, pasuje do roli jak ulał
Ja też oglądam

irkax jest offline  
Stary 2008-04-10, 21:54   #953
_Adelajda_
Rozeznanie

auć Tymena... az poczułam ...
Stary 2008-04-10, 21:57   #954
cheer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Oj, bo zdjęcie które wrzuciła Cheer jest tendencyjne
Przyznaję, że nie kumam Przeca to jej stopa jako żywo, a na żywo - a ujęcie trwało dość długo - jeszcze bardziej irytująca niż na focie.
Cytat:
W Pulp Fiction, kiedy Uma jest boso w spodniach 3/4, czy tam 7/8 wyraźnie widać, że ma piękne stopy. Wg mnie oczywiście... Wąskie, śliczne i zadbane stópki. I ładny lakier. Nie pamiętam już dokładnie, ale coś ciemnego, co pięknie podkreśla jasny odcień jej skóry.
Owszem, ale z tego, co pamiętam nie aż z tak bliskiej odległości te stopy widać. A, że zadbane, to widać i na tym ujęciu killbillowskim, nie da się ukryć Rzecz gustu, jak wszystko.

---

To na TVN Style lecą teraz filmy?
Stary 2008-04-10, 22:00   #955
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

seriale

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-10, 22:02   #956
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Przyznaję, że nie kumam Przeca to jej stopa jako żywo, a na żywo - a ujęcie trwało dość długo - jeszcze bardziej irytująca niż na focie.
Na moje oko trochę krzywa i nieciekawa, dlatego nie rozumiem zachwytów, ale każy ma inny gust.
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-04-10, 22:21   #957
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Głowa do góry, smutki na bok, będzie dobrze

już mi lepiej.

Cytat:
wiesz, poprzednie avatary były hm... dosyć mylące

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-04-10, 22:45   #958
teza20
Zakorzenienie

GG do teza20

Cytat:
No bo tak niejednoznacznie wskazałem miejsce. Ale... napisałem przecież, że TEGO badania obawiać się nie musisz

A kiedyś to podobno TAM też badali...

TakBo ostatnio w avku miales DanusiePewnie dlatego cie myla
Cytat:
Aucccccccccc to musialo bolecJa mam kolezanke ktora wykalaczka do zebow rozdziela sobie rzesy z tuszuI wbila sobie ja osatnio w powiekeJak mi to powiedziala to mine mialem takiTrzym aj sie jakos
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline  
Stary 2008-04-10, 23:16   #959
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
I wbila sobie ja osatnio w powiekeJak mi to powiedziala to mine mialem taki
Mnie wszystkie manipulacje przy oczach i powiekach strasznie ruszaja. Od zawsze.

A dzis musialam (!) ogladac operacje usuwania oka, a pozniej byc przy robieniu zastrzyku w oko. Br. Niby zle to nie wyglada, krew sie nie leje, takie czyste i w miare estetyczne, a jednak przeraza.
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-10, 23:20   #960
teza20
Zakorzenienie

GG do teza20

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Mnie wszystkie manipulacje przy oczach i powiekach strasznie ruszaja. Od zawsze.

A dzis musialam (!) ogladac operacje usuwania oka, a pozniej byc przy robieniu zastrzyku w oko. Br. Niby zle to nie wyglada, krew sie nie leje, takie czyste i w miare estetyczne, a jednak przeraza.
Lekarzem jestes czy jak czy moze pielegnierka?Fakt to calkiem nie mily widok
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości