Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-12, 21:33   #1141
irkax
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Może i nie jest trudne, ale na właśnie takie wygląda Też tak sobie mówię - jak nie dam rady tym głupim kawałkiem kija to będę jeść rękami - też można, prawda?

O matko! Ireczko, to wygląda megaprofesjonalnie! Ile Was tam tego produkowało ?
Co to jest to żółte?
Można rękami, nawet Ci mokry ciepły ręcznik powinni podać

Produkowało nas 3, a jadło sześcioro
Ja to w sumie asystowałam, bo specjalistką od sushi nie jestem, ale zawijanie ryżu w wodorosty jest faaajne

To żółte to jajko, omlet w sensie, Nigiri sushi

Aaaa i Aniołku uważaj na wasabi, taką zieloną pastę - ostre to jak cholera Niby to japoński chrzan, ale niewiele ma wspólnego z naszym chrzanem.

irkax jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:41   #1142
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Aaaa i Aniołku uważaj na wasabi, taką zieloną pastę - ostre to jak cholera Niby to japoński chrzan, ale niewiele ma wspólnego z naszym chrzanem.
pycha! ostrrre jak skurczybyk, ale pyszne.

a biała czekolada Burżujkowa jest cudna - mam i bardzo sobie chwalę. A jak pachnie

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:41   #1143
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Można rękami, nawet Ci mokry ciepły ręcznik powinni podać

Produkowało nas 3, a jadło sześcioro
Ja to w sumie asystowałam, bo specjalistką od sushi nie jestem, ale zawijanie ryżu w wodorosty jest faaajne

To żółte to jajko, omlet w sensie, Nigiri sushi

O tak - o ręczniku i miseczce z wodą już powiedziała mi Kola

Co do wasabi - to to akurat wiem

Aaaa... więc to Nigiri Sushi jest z jajkiem... Coś tam w menu pisali jeszcze o przepiórczych

Cytat:
Napisane przez Lea93

a biała czekolada Burżujkowa jest cudna - mam i bardzo sobie chwalę. A jak pachnie
Pamiętam, że Ty lubisz wasabi
Co do zapachu tego Burżuja, to zdecydowanie wierzę. Ich róże pachną tak obłędnie, że zawsze mam ochote je pożreć

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:44   #1144
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Przez te wasze sushi jem teraz kolację

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:45   #1145
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
szaaalona

Cytat:
O tak - o ręczniku i miseczce z wodą już powiedziała mi Kola

Co do wasabi - to to akurat wiem

Aaaa... więc to Nigiri Sushi to jest z jajkiem... Coś tam w menu pisali jeszcze o przepiórczych
Nigiri nie musi być z omletem, są różne
To zależy co położysz na uformowany ryż. Tak naprawdę to może być prawie wszystko

irkax jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:45   #1146
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Fakt - ciężki i wielki jest cholernik

Ehhh... U mnie podobnie
Na wątku Burzujowym wypatrzyłam piękną fotkę białej czekoladki należącą do Yennefer - daję słowo, że kiedy ją zobaczysz to zapragniesz tego kosmetyku
Zerknij na dół

No dokładnie - książki, płyty... Są cholernie drogie

Ja wypatrzyłam teraz OldBoy'a na DVD Musi być mój

Majeczka, bosskie są te rozświetlacze. Shimmer'y (ten brązowawy i rózowawy) testowałam na łapie i jestem zachwycona - od dawna szukałam czegoś takiego. A Biedronkę Nosek opisała tak bosko, że zapragnęłam jej jeszcze bardziej

Poka, poka to z czaszkami !
Nigdy nie miałam kabuki Modelujesz nim twarz czy aplikujesz sypańca na całą buzię ?
Aniołku i po coś mi to pokazywała....ajjj śliczna czekoladka śliczna śliczna
Biedronka marzy mi się najbardziej i jeszcze taki potrójny bronezrek.Czeka mnie też niestety (albo stety) zakup pudru sypkiego bo moje pryzmy po roku codziennego używania są na kompletnym wykończeniu.Nie mogę sie tylko zdecydować-Clinique Blanded Powder miałam już 2 pudła i trochę nuda ale za to sprawdzony.Pryzmy na razie odpuszczę bo mogę mieć fajny puder za połowę ceny,no może więcej niż połowę trochę.Kusi mnie Guerlain sypki bo kiedyś miałam odsypkę i piękności-sliczne mikrodrobinki.Podoba mi się też gigant (56g) La Prarie ale ostatnio na truskawie sporo podrożał.Nie wiem na co się zdecyduje ale na coś muszę.
Co do kabuki to tradycyjnie jest do modelowania buźki ale ja wichrzyciel i buntownik używałabym go też do aplikacji sypańca.
Wogóle to szkoda Aniołku,że nie mamy możliwości sobie poplotkować o kolorówce i innych sprawach na żywo

No i wymiekłam.Kliknęłam białą czekoladkę
Stary 2008-04-12, 21:50   #1147
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Pamiętam, że Ty lubisz wasabi
Co do zapachu tego Burżuja, to zdecydowanie wierzę. Ich róże pachną tak obłędnie, że zawsze mam ochote je pożreć
ha
czekoladka pachnie tak, że czasem siadam sobie i tylko ją wącham... i wącham. piękniej niż róże ichnie.

Cytat:
Napisane przez irkax
szaaalona
tak o mnie mówią

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:53   #1148
Fenris
Czekam na Ragnarok

Z bronzerów mogę polecić taki, który ostatnio pojawił się w Douglasie, podobny do ziemi egipskiej. Nazywa się Terra Cotta i jest dość tani, kupiłam bez zastanowienia głównie ze względu na cenę - jest świetny. Mam odcień 2, czyli chyba do normalnej karnacji. Ślicznie brązuje (tak naturalnie możnaby rzec), rozświetla i ożywia cerę. Naprawdę piękny efekt, a z różem Chanela to już w ogóle wyglądam jak z obrazka Przynajmniej na to jak wyglądałam wcześniej.
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:54   #1149
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Przez te wasze sushi jem teraz kolację
Na zdrowie

Cytat:
Nigiri nie musi być z omletem, są różne
To zależy co położysz na uformowany ryż. Tak naprawdę to może być prawie wszystko
Ahaaa... To wiele wyjaśnia
Boże, jak ja nie lubię nie wiedzieć.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Aniołku i po coś mi to pokazywała....ajjj śliczna czekoladka śliczna śliczna
Biedronka marzy mi się najbardziej i jeszcze taki potrójny bronezrek.Czeka mnie też niestety (albo stety) zakup pudru sypkiego bo moje pryzmy po roku codziennego używania są na kompletnym wykończeniu.Nie mogę sie tylko zdecydować-Clinique Blanded Powder miałam już 2 pudła i trochę nuda ale za to sprawdzony.Pryzmy na razie odpuszczę bo mogę mieć fajny puder za połowę ceny,no może więcej niż połowę trochę.Kusi mnie Guerlain sypki bo kiedyś miałam odsypkę i piękności-sliczne mikrodrobinki.Podoba mi się też gigant (56g) La Prarie ale ostatnio na truskawie sporo podrożał.Nie wiem na co się zdecyduje ale na coś muszę.
Co do kabuki to tradycyjnie jest do modelowania buźki ale ja wichrzyciel i buntownik używałabym go też do aplikacji sypańca.
Wogóle to szkoda Aniołku,że nie mamy możliwości sobie poplotkować o kolorówce i innych sprawach na żywo
Z sypańców osobiście używałam tylko pryzm W ogóle jakoś nie jestem łasa na pudry

Wiesz nad czym ja teraz siedzę od godziny... ? Błyszczące cienie czwórki Body Shop Są tak zjawiskowo piękne, że za cholerę nie potrafię się zdecydować na jeden wariant...

Ja też żałuję Ale we Wrocku nie mam nikogo żeby jednego razu do Was przyjechać i mieć gdzie spać

Burn, no i prawidłowo!

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-12, 21:58   #1150
Lea93
Zadomowienie

Aniele, pokazuj, my Ci pomożem!

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:05   #1151
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
dobra rybka nie jest zła
A na cebulową mam najprostszy przepis świata i za każdym razem wychodzi pyszna. Jedziemy...
No tak...

W sumie to żadna filozofia nie jest - za to smak einzigartig

Jeśli chodzi o japońską czy też chińską kulturę i gastronomię - za cholerę do mnie nie przemawia I nie chodzi mi o żadne uprzedzenia, małomiasteczkowość Odkąd pamiętam - nie była to moja bajka...

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:06   #1152
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:

Z sypańców osobiście używałam tylko pryzm W ogóle jakoś nie jestem łasa na pudry

Wiesz nad czym ja teraz siedzę od godziny... ? Błyszczące cienie czwórki Body Shop Są tak zjawiskowo piękne, że za cholerę nie potrafię się zdecydować na jeden wariant...

Ja też żałuję Ale we Wrocku nie mam nikogo żeby jednego razu do Was przyjechać i mieć gdzie spać

Burn, no i prawidłowo!
Ja bardzo sypkie lubię to taki niezbędnik(no tak oczywiście nie tak ekscytujący jak limitowane rozświetlacze ale konieczny)
Mówisz o tych czwórkach kosteczkach.Piękne oj tak.Ja jeszcze ostatnio będąc w BS testowałam rozświetlacz z kwiatkami.O mały włos nie kupiłam(postąpiłam rozsądnie i grzecznie-kupiłam sobie zamiast tego bluzę),cudowny bardzo perłowy glow(mam nadzieję że podobny bardziej perłowy niż drobinkowy da mi właśnie czekoladka)

Ja ciągle się wybieram do Trójmiasta takie moje małe marzenie żeby Gdańsk zobaczyć.Podobno atmosfera zbliżona do wrocławskiej no i MORZE ,Jeżeli w te wakacje wypali to może wykombinujemy jakiś drobny zlocik?

Dla czego allegro nie dział tak jak sklep-kupisz i od razu masz w łapach umrę z niecierpliwości zanim te wszystkie moje śliczności co w drodze dojadą.
Stary 2008-04-12, 22:06   #1153
irkax
Zakorzenienie

Cytat:

Ahaaa... To wiele wyjaśnia
Boże, jak ja nie lubię nie wiedzieć.
Większość nazw typów sushi bierze się od sposobu ich formowania, zwijania itp,
A składniki to już się wybiera dowolnie.
Poza tym obsługa w restauracji na pewno wszystko Wam wyjaśni jak będziecie miały wątpliwości

A, no i koniecznie zdaj relację jak smakowało

Ja tam za sushi nie szaleję, w sensie smaku, bo znam wiele lepszych potraw, na przykład pierogi ruskie
Za to podoba mi się sposób przyrządzania

irkax jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:13   #1154
paolla
Zadomowienie

irkax, to, co widzę na Twoich zdjęciach, wygląda bardzo smakowicie aż nabrałam ochoty na takie sushi party, choć nigdy nie miałam okazji skosztować sushi. kusząco to wygląda
paolla jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:17   #1155
Fenris
Czekam na Ragnarok

Ja mam zdanie podobne do Gryxa - nie przemawia to do mnie. Nie zjadłabym tego sushi tak samo jak nie zjem np. steku, żeberek i innych pozornie normalnych potraw.
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:23   #1156
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Ja bardzo sypkie lubię to taki niezbędnik(no tak oczywiście nie tak ekscytujący jak limitowane rozświetlacze ale konieczny)
Mówisz o tych czwórkach kosteczkach.Piękne oj tak.Ja jeszcze ostatnio będąc w BS testowałam rozświetlacz z kwiatkami.O mały włos nie kupiłam(postąpiłam rozsądnie i grzecznie-kupiłam sobie zamiast tego bluzę),cudowny bardzo perłowy glow(mam nadzieję że podobny bardziej perłowy niż drobinkowy da mi właśnie czekoladka)
Mam taki sam gust jesli chodzi o kolorówkę

Jaką bluzę, jaką ? Ja wczoraj kupiłam jedną obłędną

Cytat:
Ja ciągle się wybieram do Trójmiasta takie moje małe marzenie żeby Gdańsk zobaczyć.Podobno atmosfera zbliżona do wrocławskiej no i MORZE ,Jeżeli w te wakacje wypali to może wykombinujemy jakiś drobny zlocik?
No pewnie! I jakbyś chciała nocleg to spoko loko

Cytat:
Dla czego allegro nie dział tak jak sklep-kupisz i od razu masz w łapach umrę z niecierpliwości zanim te wszystkie moje śliczności co w drodze dojadą.
No dokładnie...

Cytat:
Większość nazw typów sushi bierze się od sposobu ich formowania, zwijania itp,
A składniki to już się wybiera dowolnie.

A, no i koniecznie zdaj relację jak smakowało

Ja tam za sushi nie szaleję, w sensie smaku, bo znam wiele lepszych potraw, na przykład pierogi ruskie
Za to podoba mi się sposób przyrządzania
Rozumiem Postaram się zapamiętać to wszystko

Wiesz, ja z kolei chciałabym popróbować czegoś nowego, smakować życia, bawić się i takie tam
Aha, przypomniało mi się. Sake Ci smakuje? Da się to pić ?

Cytat:
Poza tym obsługa w restauracji na pewno wszystko Wam wyjaśni jak będziecie miały wątpliwości
Mieli wątpliwości!

Cytat:
Aniele, pokazuj, my Ci pomożem!
Dobra, ale jak ktoś mi kliknie to rozstrzelam
Oczy mam ciemnozielone. I co teraz? Wszystkie pasują i wszystkie sa piękne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (151,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07.jpg (60,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (68,4 KB, 18 załadowań)

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:27   #1157
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Mam taki sam gust jesli chodzi o kolorówkę

Jaką bluzę, jaką ? Ja wczoraj kupiłam jedną obłędną

No pewnie! I jakbyś chciała nocleg to spoko loko

Dobra, ale jak ktoś mi kliknie to rozstrzelam
Oczy mam ciemnozielone. I co teraz? Wszystkie pasują i wszystkie sa piękne
Też to zauważyłam.Lubimy błyszczące,mocno błyszczące.

W sprawie wypadu do Trójmiasta jeszcze sie odezwę jak mi sie plany wyklarują

Bluza bardzo sympatyczna i milutka z Pull and Bear turkusowa w paseczki.A Twoja ?
Cienie śliczne,tak właśnie myślałam że o tych mówisz.Co gorsza do moich brązowych ocząt też wszystkie pasują .Chyba wybrałabym te pierwsze z lewej.Ale to tylko gdybym koniecznie musiała wybierać.
Stary 2008-04-12, 22:28   #1158
Fenris
Czekam na Ragnarok

Angel - to pierwsze to moja propozycja nad którą już z tydzień się zastanawiam
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:28   #1159
irkax
Zakorzenienie

Cytat:

Rozumiem Postaram się zapamiętać to wszystko

Wiesz, ja z kolei chciałabym popróbować czegoś nowego, smakować życia, bawić się i takie tam
Aha, przypomniało mi się. Sake Ci smakuje? Da się to pić ?

Mieli wątpliwości!
Wiesz ja jestem jak najbardziej za tym, żeby próbować nowych rzeczy
Ciężko powiedzieć, że coś jest fuuj jak się tego nie próbowało

Sake nie piłam, więc się nie wypowiem

No dobra dobra - MIELI wątpliwości

irkax jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:31   #1160
Fenris
Czekam na Ragnarok

irkax - czasem sam zapach odrzuca, więc możemu założyć, że coś jest "fuuj" i tego nie próbować
Najlepszy przykład - flaki.
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:31   #1161
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Oj To trzymam mocno kciuki za wynik tej operacji, Sabbath.
Przypomnę się na przełomie kwietnia i maja. O to trzymanie.
Po raz pierwszy, bo będą dwie tury.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
O Matko... Nie powinnam tego tak zaraz po obiedzie...
Kliknęłam na As you wish part 2 - ja wiem, że to rysunkowe, ale obciecie rączek słonika (w sumie to nie wiem co to to niebieskie, ale pierwsze skojarzenie - słonik) było straszne, ale wbijające się szkło to już dla mnie za dużo...

Może później zerknę na coś innego (wszystkie takie krwawe?)...

Dla mnie po obejrzeniu odcinka w aqua parku zjazd rurą nigdy już nie będzie taki sam.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Padnieta jestem, dzisiaj zmarła babcia już jej tam lepiej.... Wczoraj jeszcze 2 godziny byłam w szpitalu, bo seminarium przełozyli.
Wczoraj oddałam prace dla promotora, 22 kwietnia mam do niego dzwonić i się dowiedzieć co poprawić.
Do tego strasznie boli mnie dziąsło, od zęba mądrości, nie mogę jeść, a wiem że i tak sie nie przebije, bo to juz którys raz z koleii, trzeba chyba kupic taki żelik w aptece jak dzieci ząbkują, bo oszaleje.
Zuziuniu

A żel rzeczywiście powinien pomóc.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Co do oczu to też planuję laserową operację w tym roku. I powiem Wam, że to moje największe marzenie. W końcu będę normalna
I nawet nie pomyślałam, że ktoś się może bać. Ja tego pragnę poprostu. Jest prawie 100% na pomyślność w Eye Laser Center we Wrocławiu, metodą najdroższą czyli jedno oko 2400zł z tego co pamiętam.
Wiesz... To nie jest tak łatwo, kiedy masz świadomość, że widzisz tylko na jedno oko i że jeden błąd doprowadzi nie do pogorszenia wzroku, nie do rozpierniczenia ostrości, nie do koniecznych poprawek, ale do całkowitej ciemności.
Nie wiem, czy jest ktoś, kto pragnie tej operacji bardziej niż mój Miły. A jednak ryzyko jest także większe, niż normalnie.

Nie chcę się licytować. Po prostu my nie mamy zapasowego oka w razie niepowodzenia.

Cytat:

Primo, Burżujkowa czekolada wcale nie pachnie ładnie , secundo wasabi nie jest pyszne, tylko trujące.
Jeden okraszony nim kawałeczek sushi powoduje płacz, smarkanie, problemy z oddychaniem i niemożność mówienia z powodu sztywnienia języka.
Jadałam sushi w polskich sushi barach, ale przyrządzane na miejscu wasabi w tokijskiej restauracji (do której zaprosił nas tambylczy kontrahent) spowodowało u mnie prawie zejście śmiertelne.
Więcej nie zaryzykuję.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:34   #1162
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wiesz... To nie jest tak łatwo, kiedy masz świadomość, że widzisz tylko na jedno oko i że jeden błąd doprowadzi nie do pogorszenia wzroku, nie do rozpierniczenia ostrości, nie do koniecznych poprawek, ale do całkowitej ciemności.
Nie wiem, czy jest ktoś, kto pragnie tej operacji bardziej niż mój Miły. A jednak ryzyko jest także większe, niż normalnie.

Nie chcę się licytować. Po prostu my nie mamy zapasowego oka w razie niepowodzenia.
Masz rację, nie pomyślałam :/ Przykro mi.
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:35   #1163
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
irkax - czasem sam zapach odrzuca, więc możemu założyć, że coś jest "fuuj" i tego nie próbować :chytry:
Najlepszy przykład - flaki.
Napisałam, że ciężko stwierdzić, a nie, że jest to niemożliwe.

irkax jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:37   #1164
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Też to zauważyłam.Lubimy błyszczące,mocno błyszczące.
No tak. No bo błyszczące poza tym że jest piękne ładnie wydobywa kolory, optycznie manipuluje światłem, przyciąga wzrok... Rewelacyjny patent
No i ten błysk to nas nęci zarówno w makijazu jak i w ciuchach czy biżu Boże, jak skończone sroki
Cytat:
W sprawie wypadu do Trójmiasta jeszcze sie odezwę jak mi sie plany wyklarują

Cytat:
Bluza bardzo sympatyczna i milutka z Pull and Bear turkusowa w paseczki.A Twoja ?
O tak, w tym sklepie mają piękne rzeczy. [quote]Ale wszystko dla mnie przykótkawe...
Moją bluzę Test Screen wklejam do załącznika - jest z Only.

Cytat:
Cienie śliczne,tak właśnie myślałam że o tych mówisz.Co gorsza do moich brązowych ocząt też wszystkie pasują .Chyba wybrałabym te pierwsze z lewej.Ale to tylko gdybym koniecznie musiała wybierać.
Ok, głos przyjęty

Cytat:
Angel - to pierwsze to moja propozycja nad którą już z tydzień się zastanawiam
Nie dziwę się. Sama Ci je polecałam

Cytat:
Wiesz ja jestem jak najbardziej za tym, żeby próbować nowych rzeczy
Ciężko powiedzieć, że coś jest fuuj jak się tego nie próbowało

No dobra dobra - MIELI wątpliwości
Dokładnie
Tym bardziej mnie dziwią postawy paru osób, z którymi ostatnio rozmawiałam na temat np sushi. "Nie mają zamiaru tego tknąć kijem, bo boją się, że im nie będzie smakowac" No sooory Bać to się można sądu ostatecznego a nie tego, że coś mu nie będzie smakować

A ponadto mam teraz fazę, żeby wszystkiego dotknąć i sprawdzić sama - po każdej relacji mam niedosyt Teraz nagle pojawiło się tyle różnych opcji, że czuję się rewelacyjnie z takimi szansami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 345768436.jpg (146,6 KB, 25 załadowań)

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-12, 22:44   #1165
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Oł jeee... Pierogi ruskie żondzom

Cytat:
Ja mam zdanie podobne do Gryxa - nie przemawia to do mnie

Ciekawostka z dzisiaj...

Kumpel dzwoni do mnie

On: Jestem w Sephorze - jaki perfum mam kupić?

Ja: Yyyy

On: No bo mało czasu mam, a tu tyle tego jest...

Ja: Wiesz... to nie jest takie proste...

On: Widzę jakąś Euphorię...

Ja: Calvina Kleina? (jakby była jakaś inna )

On: No chyba tak ()

Ja: Raczej nieee... (obiektywność górą )

Minuta ciszy...

On: No dobra... coś wybiorę...

Ja: OK

Dzwoni po jakimś czasie...

On: Kupiłem jakiś Armani gold czy coś...

Ja: Yyyy

On: No w takiej szarej butelce...

Ja: Szarej?! Gold?! Może w takim walcowatym kształcie?

On: Nieee... taka (tu rysuje palcem po stole )

Ja: O k.... Acqua di Gio...

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-04-12, 23:01   #1166
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
No tak. No bo błyszczące poza tym że jest piękne ładnie wydobywa kolory, optycznie manipuluje światłem, przyciąga wzrok... Rewelacyjny patent
No i ten błysk to nas nęci zarówno w makijazu jak i w ciuchach czy biżu Boże, jak skończone sroki

O tak, w tym sklepie mają piękne rzeczy.Ale wszystko dla mnie przykótkawe...
Moją bluzę Test Screen wklejam do załącznika - jest z Only.

Ok, głos przyjęty
Ja jestem beznadziejnym przypadkiem sroki.Kocham błysk,szczególnie ten przekraczający dopuszczalne normy.Wielkie drobiny,wielkie cyrkonie i kamyki-wszystko co odbija światło.
Bardzo lubię Pull and Bear z kilku powodów.Po pierwsze fajne ciuchy(na mnie na szczęście dobre i co dziwne o tyle o ile w innych sklepach,także z z tej grupy Zara,Bershka itd zauważyłam wkurzające zjawisko stopniowego zmniejszania sie rozmiarówki ,która kończy się tym że M robią się jak S-ki a L-ki to małe często M-ki mimo że kiedyś tak nie było,to tam akurat ją trzymają) w fajnych kolorach,nienachalna obsługa i strasznie fajna muzyka(nie to co w większości sklepów np. Bershce gdzie koszmarna rąbanka zazwyczaj i nie da sie zbyt długo wytrzymać).W P&B zdarza mi sie czasem zostać dłużej w przymierzalni żeby posłuchać.
Bluza świetna.Bardzo lubię takie niebanalne wzorki.Szczególnie lubię muchomory i generalnie grzyby jako motyw ale ciężko je znaleźć.Fajne są też te wszystkie potworki,stworzonka które panoszą sie na bluzkach i bluzach właśnie w Zarze czy P&B.
Stary 2008-04-12, 23:02   #1167
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Aniołku ja polecam właśnie Sushi Maki Te krasnorosty, w które ryż jest zawinięty bardzo dobre są
Pycha

Cytat:
ale zawijanie ryżu w wodorosty jest faaajne

Tylko czemu ten ryz tak sie do palcow klei ?

Cytat:
Sake to dla mnie popluczyny, smiedzace i jakies takie bez wyrazu.
Kupilam na impreze (na ktorej wspolnie bawilismy sie w rolowanie sushi) zeby bylo 'tematycznie' i nikomu z gosci nie smakowalo.
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-12, 23:08   #1168
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Ja jestem beznadziejnym przypadkiem sroki.Kocham błysk,szczególnie ten przekraczający dopuszczalne normy.Wielkie drobiny,wielkie cyrkonie i kamyki-wszystko co odbija światło.
Bardzo lubię Pull and Bear z kilku powodów.Po pierwsze fajne ciuchy(na mnie na szczęście dobre i co dziwne o tyle o ile w innych sklepach,także z z tej grupy Zara,Bershka itd zauważyłam wkurzające zjawisko stopniowego zmniejszania sie rozmiarówki ,która kończy się tym że M robią się jak S-ki a L-ki to małe często M-ki mimo że kiedyś tak nie było,to tam akurat ją trzymają) w fajnych kolorach,nienachalna obsługa i strasznie fajna muzyka(nie to co w większości sklepów np. Bershce gdzie koszmarna rąbanka zazwyczaj i nie da sie zbyt długo wytrzymać).W P&B zdarza mi sie czasem zostać dłużej w przymierzalni żeby posłuchać.
Bluza świetna.Bardzo lubię takie niebanalne wzorki.Szczególnie lubię muchomory i generalnie grzyby jako motyw ale ciężko je znaleźć.Fajne są też te wszystkie potworki,stworzonka które panoszą sie na bluzkach i bluzach właśnie w Zarze czy P&B.
Ja Ci powiem szczerze, że nie każdy rodzaj błysku mi się podoba Musi miec to coś i mnie do siebie wołać

Co do muzyki też się zgadzam - też to zauważyłam Ale najtragiczniejsza i tak jest w New Yorkerze

Takie grzybki kojarzę - jakiś czas temu był boom na nadruki z "magicznymi grzybkami halucynogenkami" Z kolei mnóstwo fatałaszków z fajnymi zabawkowymi zwierzakami mają w Zarze Young

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Sake to dla mnie popluczyny, smiedzace i jakies takie bez wyrazu.
Kupilam na impreze (na ktorej wspolnie bawilismy sie w rolowanie sushi) zeby bylo 'tematycznie' i nikomu z gosci nie smakowalo.
Mskladaczku, a pamiętasz może co to była za marka ?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-12, 23:16   #1169
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Ja Ci powiem szczerze, że nie każdy rodzaj błysku mi się podoba Musi miec to coś i mnie do siebie wołać

Co do muzyki też się zgadzam - też to zauważyłam Ale najtragiczniejsza i tak jest w New Yorkerze

Takie grzybki kojarzę - jakiś czas temu był boom na nadruki z "magicznymi grzybkami halucynogenkami" Z kolei mnóstwo fatałaszków z fajnymi zabawkowymi zwierzakami mają w Zarze Young
A no ba,oczywiście że nie każdy błysk jest fajny ale jak już fajny to może być nawet ekstremalny
W New Yorkerze bywam rzadko,w dużym stopniu zohydziła mi ten sklep muzyka i ochroniarze z miną pt "A ty tu po co?Wynocha"
Z Zary Young oczywiście mam kilka bluzeczek jakżeby inaczej.Jestem maniakiem-weteranem dziecięcych "oddziałów" marek odzieżowych.
Co do magicznych grzybków to mój najbardziej udany nabytek to słodki naszyjnik z takim małym czerwoniutkim muchomorkiem.

Dobra,postaram się pójść spać i nie myśleć zanadto o tonach kolorówki którą mogłabym oglądać na ebayu i allegro. .Lepiej pomyślałabym o czymś nudnym i pożytecznym jak referet na historię.Dobranoc wam
Stary 2008-04-12, 23:25   #1170
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Mskladaczku, a pamiętasz może co to była za marka ?
Pamietac, nie pamietalam, ale mam jeszcze (prawie pelna) flaszke w domu, nikt sie na nia skusic nie chce
To, to =>
http://www.sklep-ballantines.pl/skle...id_pr,588.html Nie polecam

Bardzo mi smakuje sushi z tunczykiem, avocado, ogorkiem i ... serkiem Philadelphia
Z surowa ryba nie jadam, bo odwagi nie mam. Wymyslam milion chorob... i wole sobie darowac.
mskladaczek jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości