Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-18, 01:18   #1621
Fenris
Czekam na Ragnarok

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a gdzie pracujesz jeśli mogę spytać?
W Call Center.
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Fenris

Wróciłam sobie z jednego (o dziwo) piwka i wstaję o 6:00 Ekstra. Dobrej nocy
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-18, 01:53   #1622
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Dobranoc

W doła się wpędziłem, ech... jestem NIKIM

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2008-04-18, 05:40   #1623
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

I znów piątek.. Trochę mnie to przeraża- ten płynący jak szalony czas. Ani się obejrzymy, a będziemy wszyscy starzy...

Pogoda nadal beznadziejna, już dawno ni było tak paskudnej wiosny. W zasadzie to w ogóle nie czuję, że już połowa kwietnia za nami Wczoraj byłam w zimowej kurtce. I w szaliku. Nie mowiąc już o tym, że zaledwie dwa razy miałam okazję posiedzieć na słoneczku- o tej porze roku powinnam móc to robić prawie codziennie.
Ktoś wie jakie są prognozy najbliższe?
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-18, 06:49   #1624
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
I znów piątek.. Trochę mnie to przeraża- ten płynący jak szalony czas. Ani się obejrzymy, a będziemy wszyscy starzy...

Pogoda nadal beznadziejna, już dawno ni było tak paskudnej wiosny. W zasadzie to w ogóle nie czuję, że już połowa kwietnia za nami Wczoraj byłam w zimowej kurtce. I w szaliku. Nie mowiąc już o tym, że zaledwie dwa razy miałam okazję posiedzieć na słoneczku- o tej porze roku powinnam móc to robić prawie codziennie.
Ktoś wie jakie są prognozy najbliższe?
Dzis juz słonecznie, miejmy nadzieję, że to się nie zmieni już przez cała wiosne i lato

A czas...masz racje, pędzi jak szalony, mnie też to martwi...

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2008-04-18, 09:17   #1625
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

A ja mam dużo pracy - Urząd Skarbowy zadał mi pracę domową i dzisiaj muszę ją odesłać
Na 16 mam do szkoły eh
A pogoda jest paskudna, ja chce wiosny już (chociaż może być wiosna bez bąków i pszczół i os i szerszeni)

A co do psów (info z dzisiaj):
http://wiadomosci.onet.pl/2682,17326...e_lokalne.html

hmmm...czy tylko mi się wydaje czy to ogólnie wiadome jest,że te rasy psów jak amstafy czy bulteriery nie lubią dzieci ?Słyszalam już od kilku osób, że na dzieci reagują agresywnie
irsin jest offline  
Stary 2008-04-18, 09:21   #1626
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Dzis juz słonecznie, miejmy nadzieję, że to się nie zmieni już przez cała wiosne i lato

A czas...masz racje, pędzi jak szalony, mnie też to martwi...
Zazdroszczę tym, u których jest słonecznie - w Warszawie pochmurno, zimno i paskudnie - i tak dobrze, że juz chociaż nie pada...

Na dodatek coś mi w pracy strasznie śmierdzi jakby skisłymi ogórkami, i nie mogę zidentyfikować, co to
Stary 2008-04-18, 09:42   #1627
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Cytat:
A ja mam dużo pracy - Urząd Skarbowy zadał mi pracę domową i dzisiaj muszę ją odesłać
Na 16 mam do szkoły eh
A pogoda jest paskudna, ja chce wiosny już (chociaż może być wiosna bez bąków i pszczół i os i szerszeni)

A co do psów (info z dzisiaj):
http://wiadomosci.onet.pl/2682,17326...e_lokalne.html

hmmm...czy tylko mi się wydaje czy to ogólnie wiadome jest,że te rasy psów jak amstafy czy bulteriery nie lubią dzieci ?Słyszalam już od kilku osób, że na dzieci reagują agresywnie
Mam amstaffa i jest to najłagodniejszy pies jakiego kiedykolwiek miałam.Mysle,ze wszystko jest kwestią madrego wychowania psa.Moj pies zna swoja pozycje w stadzie.Wie, ze to my dominujemy.Moj kuzyn tez ma amstaffy i równiez są bardzo łagodne.I kochaja dzieci szalenie
nefernefer35 jest offline  
Stary 2008-04-18, 09:45   #1628
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tym, u których jest słonecznie - w Warszawie pochmurno, zimno i paskudnie - i tak dobrze, że juz chociaż nie pada...

U nas też świni od kilku dni, zimno i mokro Od tygodnia zasuwam w kaloszach a dwie pary nowych butów czekają grzecznie na słonko.
tymena jest offline  
Stary 2008-04-18, 09:54   #1629
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

U mne od rana słoneczko i cieplutko I w końcu się odespałam po prawie tygodniowym zarywaniu nocy

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-18, 09:55   #1630
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
U nas też świni od kilku dni, zimno i mokro Od tygodnia zasuwam w kaloszach a dwie pary nowych butów czekają grzecznie na słonko.
Ja się powoli przestałam przejmować, że moje nowe pantofelki dopiero (miejmy nadzieję) zostały wysłane - i tak by mi ich było szkoda na tę pluchę....
Stary 2008-04-18, 10:08   #1631
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja się powoli przestałam przejmować, że moje nowe pantofelki dopiero (miejmy nadzieję) zostały wysłane - i tak by mi ich było szkoda na tę pluchę....

Mi też skórzanych szkoda dlatego mykam w kaloszkach To był mój najlepszy zakup obuwniczy
tymena jest offline  
Stary 2008-04-18, 10:13   #1632
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Dziewczyny przepraszam, że znowu na chwilę wrócę do swojej sprawy
Czy wiecie czy z porady psychologa można skorzystać nieodpłatnie, w jakiejś publicznej przychodni?
noseknosek jest offline  
Stary 2008-04-18, 10:16   #1633
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Czy wiecie czy z porady psychologa można skorzystać nieodpłatnie, w jakiejś publicznej przychodni?
Mozna, sa poradnie zdrowia psychicznego, musisz sie tylko zarejestrować.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2008-04-18, 10:42   #1634
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
U mne od rana słoneczko i cieplutko I w końcu się odespałam po prawie tygodniowym zarywaniu nocy
U mnie lało od 6 a teraz trochę się przejaśniło.

Cytat:

Nosku rozmawiałam jakoś ostatnio ze znajomą psycholog, to powiedziała mi że w Poradni Zdrowia Psychicznego prywatnie biorą 30zł (pewnie wszędzie są inne stawki) a ze skierowaniem od psychiatry za darmo. Tyle wiem. A najlepiej zajść i sie zapytać.

Dostałam przed chwila miła wiadomość ale pozostawię ją sobie, w każym bądź razie znacznie poprawiła mi nastrój po wczorajszym zderzaku.

śniło mi się dzisiaj że goniła mnie policja a ja w zimie uciekałam po ciemnym i strasznym lesie.

Jadę po południu sie przemalowywać cieszę się, a z drugiej strony boje, bo od kilku lat jestem blondynka a teraz? Moze sie jakoś przyzwyczaję.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-18, 10:51   #1635
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
tak mogą tylko zmartwię Cię- do psychologa musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego, a do psychiatry nie musisz
irsin jest offline  
Stary 2008-04-18, 12:18   #1636
noseknosek

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mozna, sa poradnie zdrowia psychicznego, musisz sie tylko zarejestrować.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
U mnie lało od 6 a teraz trochę się przejaśniło.

Nosku rozmawiałam jakoś ostatnio ze znajomą psycholog, to powiedziała mi że w Poradni Zdrowia Psychicznego prywatnie biorą 30zł (pewnie wszędzie są inne stawki) a ze skierowaniem od psychiatry za darmo. Tyle wiem. A najlepiej zajść i sie zapytać.

Dostałam przed chwila miła wiadomość ale pozostawię ją sobie, w każym bądź razie znacznie poprawiła mi nastrój po wczorajszym zderzaku.

Jadę po południu sie przemalowywać cieszę się, a z drugiej strony boje, bo od kilku lat jestem blondynka a teraz? Moze sie jakoś przyzwyczaję.
Dziękuję

Trzymam kciuki za udaną metamorfozę

Cytat:
tak mogą tylko zmartwię Cię- do psychologa musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego, a do psychiatry nie musisz
nie wiadomo gdzie bardziej się nadaję
noseknosek jest offline  
Stary 2008-04-18, 12:46   #1637
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Dzięki mam nadzieję, że wyjdzie ładnie i że będę sie dobrze czuła w nowym kolorku.

Jak się zaczęły problemy z wizażem, to od tej pory jakoś mało osób na forum
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-18, 12:56   #1638
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Zuziuniu - ja np. marzę o powrocie do brązów i czerni, niesety ilość moich siwych włosów przekreśla te marzenia. Jestem przymusową blondynką Niby ok, ale jak bym miała wybierać to chciałabym być brunetką znowu. Niestety to oznaczałoby farbowanie siwych odrostów co 2-3 tygodnie bo inaczej wyglądałam nieświeżo i na zmęczoną

Będzie ok

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-18, 13:00   #1639
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Zuziuniu - ja np. marzę o powrocie do brązów i czerni, niesety ilość moich siwych włosów przekreśla te marzenia. Jestem przymusową blondynką Niby ok, ale jak bym miała wybierać to chciałabym być brunetką znowu. Niestety to oznaczałoby farbowanie siwych odrostów co 2-3 tygodnie bo inaczej wyglądałam nieświeżo i na zmęczoną
Tak to bywa, jednego siwe łapią wcześniej innego prawie wcale. Na pewno w jasnych Ci tez do twarzy
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-18, 13:08   #1640
yoona
Zakorzenienie

Cytat:
mozna sama korzystalam. tylko ze nie mam milych wspomniec.
zarejestrowalam sie i najpierw trafilam do Pani psychiatry. pani zapytala o co mi biega, przepisala psychotropy i dala skierowanie do psychologa. a pani psycholog (swoja droga moze z rok starsza ode mnie po wysluchaniu z czym przyszlam, powiedziala ze oni sie tu takim czyms nie zajmuja, ze to jest na dluzsza terapie ( a moim problemem bylo rozstanie z facetem z ktorym sobie nei radzilam, standard) i ze mam isc prywatnie:mdlej:

obiecalam sobie ze takim psychologiem to ja nie bede

Blogowy świat

yoona jest teraz online  
Stary 2008-04-18, 13:08   #1641
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Przyznaję, że dobrze Nawet zbieram kompelementy za wersję blond A zaczęłam siwieć w wieku lat 15-tu, to chyba po ojcu, któremu pierwsze siwe nitki poazały się w wieku lat 22

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-18, 13:16   #1642
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Przyznaję, że dobrze Nawet zbieram kompelementy za wersję blond A zaczęłam siwieć w wieku lat 15-tu, to chyba po ojcu, któremu pierwsze siwe nitki poazały się w wieku lat 22
Mój kolega ma 27 i ma bardzo dużo siwych włosów. Mój tato ma 60 i tylko kilka, już broda jest bardziej siwa.

Zbieram sie powoli do fryzjera, ale się boje .
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-18, 13:28   #1643
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:

Dziękuję

nie wiadomo gdzie bardziej się nadaję
hmm ja trafiłam do psychologa bo miałam problemy z ED (eating disorders)- weszłam na 5 minutowy wywiad z zacną panią psycholog, wyszłam i powiedziałam,że nigdy więcej nie wrócę.
Ważyłam wtedy jakieś 50 kg i właściwie wychodziłam już z tego (50 kg na mnie wygląda naprawdę mało),a pani psycholog popatrzyła na mnie, zmierzyła mnie wzrokiem i zawyrokowała:
"nie wygląda jakby miała mieć anoreksję"
teraz mnie to śmieszy, ale wtedy sobie pomyślałam ,że wysyłają mnie do psychologa bo się odchudzam ,a psycholog mi mówi,że jestem grubasem.
irsin jest offline  
Stary 2008-04-18, 13:28   #1644
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W doła się wpędziłem, ech... jestem NIKIM
(to taka forma wypędzania z doła)

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Mam amstaffa i jest to najłagodniejszy pies jakiego kiedykolwiek miałam.Mysle,ze wszystko jest kwestią madrego wychowania psa.
Święte słowa. Kilka amstaffów miałam już okazję "obsługiwać" w gabinecie i nigdy nie było z nimi problemów. Chociaż może to kwestia większej tolerancji na ból u tych ras?...
Problemy robią małe kundelki (totalna histeria przy najmniejszym dotknięciu, aczkolwiek nie wszystkie), do gryzienia najszybciej startują owczarki niemieckie.

Noseczku

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Ja się przyzwyczaiłam błyskawicznie Teraz jak widzę "stare" (znaczy sprzed miesiąca...) zdjęcia to nie wierzę, że moje włosy były aż TAK jasne
Trzymam kciuki za udaną metamorfozę i proszę o zdjęcia

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest teraz online  
Stary 2008-04-18, 13:30   #1645
eiri
Wtajemniczenie

GG do eiri

Cytat:
Też już mam pierwsze siwe włosy. Ale jakoś nie chce mi się ich farbować, bardzo lubię swój naturalny odcień czupryny...
Stary 2008-04-18, 13:39   #1646
noseknosek

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
mozna sama korzystalam. tylko ze nie mam milych wspomniec.
zarejestrowalam sie i najpierw trafilam do Pani psychiatry. pani zapytala o co mi biega, przepisala psychotropy i dala skierowanie do psychologa. a pani psycholog (swoja droga moze z rok starsza ode mnie po wysluchaniu z czym przyszlam, powiedziala ze oni sie tu takim czyms nie zajmuja, ze to jest na dluzsza terapie ( a moim problemem bylo rozstanie z facetem z ktorym sobie nei radzilam, standard) i ze mam isc prywatnie:mdlej:

obiecalam sobie ze takim psychologiem to ja nie bede
Czyli najpierw radzisz iść do psychiatry, tak?

To ciekawe czym się zajmują skoro nie depresjami?

Cytat:
hmm ja trafiłam do psychologa bo miałam problemy z ED (eating disorders)- weszłam na 5 minutowy wywiad z zacną panią psycholog, wyszłam i powiedziałam,że nigdy więcej nie wrócę.
Ważyłam wtedy jakieś 50 kg i właściwie wychodziłam już z tego (50 kg na mnie wygląda naprawdę mało),a pani psycholog popatrzyła na mnie, zmierzyła mnie wzrokiem i zawyrokowała:
"nie wygląda jakby miała mieć anoreksję"
teraz mnie to śmieszy, ale wtedy sobie pomyślałam ,że wysyłają mnie do psychologa bo się odchudzam ,a psycholog mi mówi,że jestem grubasem.
Jakby anoreksja miała być tylko chorobą ciała Przecież takie teksty u kogoś kto ma, fobie przed jakąkolwiek krytyką mogą tylko wszystko pogłębić.

Mam nadzieję, że wszystko już u Ciebie w porządku?
Miałam też podobny okres w życiu, niby sama się z tego wygmerałam jakoś, ale takie mało ziarenko zawsze gdzieś w człowieku siedzi.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Święte słowa. Kilka amstaffów miałam już okazję "obsługiwać" w gabinecie i nigdy nie było z nimi problemów. Chociaż może to kwestia większej tolerancji na ból u tych ras?...
Problemy robią małe kundelki (totalna histeria przy najmniejszym dotknięciu, aczkolwiek nie wszystkie), do gryzienia najszybciej startują owczarki niemieckie.

Noseczku

Ja też nie wierzę w agresywne psy, tylko w nieumiejących ich wychować właścicieli
Może jakieś tam predyspozycje genetyczne mają, w końcu to były chyba psy hodowane do walk , ale nie każdy musi być mordercą. Jak z ludźmi...

Przez ładnych parę lat mieliśmy w domu rottweilera, który był największą psią maskotką jaką widziałam. Ale wiem, że zawdzięczamy to w dużej mierze temu, że ojciec zaraz po przyjściu psa do domu zabrał się solidnie za jego wychowanie, bo jakieś tam swoje szczeniackie jazdy, typu warczenie znad miski miewał. Potem pozwalał sobie wyjąć kość z pyska bez przeszkód
A pinczer, którego moi rodzice mieli kiedy jeszcze nie mieli dzieci gryzł wszystkich gości, bo wszystkim się wydawało, że "to taki mały, słodziutki piesek i jego nie trzeba niczego uczyć".
noseknosek jest offline  
Stary 2008-04-18, 13:49   #1647
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Podzielam opinię noska noska. Owszem te psy (amstaffy, bulteriery) mają być może jakieś "skłonności", ale wychowaniem można to zniwelować. Tak jak napisałaś- robi się to od małego i tego typu rasy muszą wiedzieć, że jest jeden pan nad nimi, a nie, że one są panami domu, liczy się stanowczość i konsekwencja. Też mam znajomego, który jak zajdzie potrzeba, wyciąga z miski jakieś ostre kości a pies ani warknie (doberman).

Co do wychodzenia na smyczy i w kagańcach - zauwazyłam, że im mniejszy i łagodny pies tym właściciele jacyś bardzie rozsądni. Zdażało mi się widzieć małe pudelki na smyczy i w kagańcach i wielkie owczarki niemieckie puszczone luzem w parku i bez kagańcaJakiś totalny paradoks.

Jeżeli chodzi już w ogóle o kwestię zostawianie małych dzieci ze zwierzętami bez nadzoru dorosłego -nie będę chyba pisać laboratów, powiem tylko tyle, że ja bym w życiu nie zostawiła nawet 3 miesięcznego szczeniaczka z małym dzieckiem bez nadzoru, kotów dotyczy to tak samo

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-18, 14:03   #1648
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Strajku nie będzie Przynajmniej od poniedziałku
tymena jest offline  
Stary 2008-04-18, 14:03   #1649
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

: jupi:

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-18, 14:06   #1650
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Strajku nie będzie Przynajmniej od poniedziałku
O, jak dobrze!
Może i moja czekolada do mnie dotrze po wysłaniu trzech maili i mniej więcej dwóch godzinach dobijania się telefonicznie, uzyskałam od sprzedającej (łaskawie) numer konta.....

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości