Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-20, 11:00   #1801
yoona
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
On jest (a właściwie był) podwieszony na linach Kurczaki

Dzięki Nebrasko, nie miałam pojęcia o takim cudzie
zaden to cud, okropne paskudztwo jak dla mnie

Cytat:
Kiedys wyczytałam na wnętrzarskim forum, że we Wrocławiu w latach sześćdziesiatych takie cuda zrobili na sufitach

A teraz wyobraźcie sobie, że wracacie do domu na bani i trzeba skupić wzrok, masakra

zdjęcie zapozyczone z forum wnętrza mieszkań na gazecie
o a tego to nei widzialam

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-04-20, 11:03   #1802
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
o a tego to nei widzialam
A ja nawet bylam w takim mieszkaniu z pofalowanym sufitem Kompletny odjazd
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-20, 11:12   #1803
tulipanka
Zakorzenienie

Ja też nie wiedziałam, że mamy tu takie sufity we Wrocławiu! Zdecydowanie takiego bym nie chciała Gdzie dokładnie taki wynalazek zaserwowali? (żebym wiedziała gdzie w okna zaglądać ludziom )
Natomiast linowca widziałam i za każdym razem, kiedy przejeżdzam obok, zastanawiam się, jak można było takie paskudztwo wybudować
tulipanka jest offline  
Stary 2008-04-20, 11:33   #1804
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Ja też nie wiedziałam, że mamy tu takie sufity we Wrocławiu! Zdecydowanie takiego bym nie chciała Gdzie dokładnie taki wynalazek zaserwowali? (żebym wiedziała gdzie w okna zaglądać ludziom )
Ja "podziwialam" taki sufit w (10 pietrowym?) bloku na Gajowickiej. Czy gdzies jeszcze sa, nie wiem.
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-20, 11:35   #1805
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Wiesz, mam wrażenie jakbym czytała posty osoby, którą znam z forum, a która ze swoimi problemami ukrywa się pod innym nickiem.
Masz racje.

Ale nie w obawie o 'reputacje' na forum to robie.
a z obawy o smycz.

Jesli uznam, ze to juz czas to powiem w twarz, nie chce by ktos wyczytal cos, gdzies. A wiem, ze moze sie tak stac.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-20, 11:47   #1806
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Ja oglądałam nie cała 1 serię i troszkę 2. Co sie stało z Jackiem? Uratował się?

No uratował się, uratował, niestety. Nie trawię typa.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A ja sobie na własne dobrowolne życzenie wywaliłam umywalkę z łazienki, jak tylko zostałam sama - po czym odetchnęłam z ulgą tylko to-to miejsce w łazience zajmowało Jakbym miała środki, wymieniłabym jeszcze wannę na kabinę, ale niestety, bez nagłej wygranej w totka nie da rady....
OO, Margot, aż mi się szczena rozdziawiła ze zdumienia Temat umywalek (oraz pozostałego wyposażenia łazienki) jest mi obecnie bardzo bliski, jest bowiem właśnie na etapie urządzania drugiej z mych przyszłych dwóch łazienek I w jednej umywalkę mam taką standardową, w drugiej natomiast największą, jaką można dostać w naszych sklepach Obie uwielbiam

Cytat:

W maliny nas w wpuszczacie Panno Różo Byłam raz na śląsku i tam była umywalka
Tymeno- ale szyby w oknach były czarne, prawda? (Taki mit o Śląsku krążył kiedyś w pozostałych rejonach Polski).

Pogoda wciąż okropna, nic nie czuję, że już koniec kwietnia się zbliża, zimno, ciemno, mokro i ponuro Martwię się, bo wiosna minie, zanim się na dobre zaczęła, a ja z niej nic nie mam Dobrze, że przynajmniej drzewka ślicznie zielone.
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-20, 11:57   #1807
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Masz racje.

Ale nie w obawie o 'reputacje' na forum to robie.
a z obawy o smycz.

Jesli uznam, ze to juz czas to powiem w twarz, nie chce by ktos wyczytal cos, gdzies. A wiem, ze moze sie tak stac.
Tak pomyślałam, dlatego nie pisałam nic więcej. I masz rację,że obojętnie co postanowisz, najlepiej jeśli dowie się od Ciebie, to zawsze lepiej niż gdy robi to ktoś trzeci.

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-20, 12:22   #1808
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
zaden to cud, okropne paskudztwo jak dla mnie
No tak, cud miał być z przymrużeniem oka Niemniej jednak jestem pełna podziwu dla konstruktora - trzeba miec nie lada wyobraźnie, żeby coś takiego wymyslec

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

Tulipanko, te sufity są na ulicy Inzynierskiej, Energetycznej, Jantarowej, Gajowickiej.

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Tymeno- ale szyby w oknach były czarne, prawda? (Taki mit o Śląsku krążył kiedyś w pozostałych rejonach Polski).
.
Szyby nie ale ja po dwugodzinnym spacerze tak Miałam na sobie czarne kropy

Własnie wróciłam ze spaceru. Poszłam drogą do szkoły do której pójdzie mój syn we wrzesniu - tak tam ładnie Nie mieszkam na wsi tylko w centrum Gdańska - 6km od starówki gdańskiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04401.JPG (174,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04385.JPG (90,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04425.JPG (221,1 KB, 22 załadowań)
tymena jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:02   #1809
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
OO, Margot, aż mi się szczena rozdziawiła ze zdumienia Temat umywalek (oraz pozostałego wyposażenia łazienki) jest mi obecnie bardzo bliski, jest bowiem właśnie na etapie urządzania drugiej z mych przyszłych dwóch łazienek I w jednej umywalkę mam taką standardową, w drugiej natomiast największą, jaką można dostać w naszych sklepach Obie uwielbiam
Ano widzisz, Mendosito, co osoba to inny gust w zeszłym roku remontowałam częśc mieszkania, i kolega, który mi ten remont przeprowadzał, sugerował nawet, żeby taka malutką, wręcz symboliczną umywaleczkę jednak wstawic. A ja się uparłam, że nie, w żadnym przypadku - i bardzo komfortowo się czuje bez niej

Cytat:
Pogoda wciąż okropna, nic nie czuję, że już koniec kwietnia się zbliża, zimno, ciemno, mokro i ponuro Martwię się, bo wiosna minie, zanim się na dobre zaczęła, a ja z niej nic nie mam Dobrze, że przynajmniej drzewka ślicznie zielone.
Jak sobie pomyślę, że bywały lata, kiedy na początku kwietnia zdarzało mi się posiedzieć w weekend z książką na balkonie, to aż mnie ściska w środku. Na dodatek koresponduje ostatnio z jednym Hiszpanem, i jak on mi pisze, że u niego już niemal gorąco powoli tracę nadzieje, że i u nas zawita taka prawdziwa wiosna, wciąż tylko buro i ponuro
Stary 2008-04-20, 13:11   #1810
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Oooo.... To przedstaw się ładnie i poznajcie się. Wygląda na miłą dziewczynę.
Polubiłyśmy sie hihi

Pink Sugar jest dla mnie na początku jak takie pianki jojo, potem ta intensywna słodycz znika, ale nadal jest słodki, tylko taki ciepło słodki. Wyrażnie poprawia nastrój.
Fenris i jak Ci sie podoba?
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:15   #1811
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Fenris i jak Ci sie podoba?
Dopiero kupiłam próbki i czekam aż przyjdą - dopiero w nst tygodniu poznam
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:24   #1812
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dopiero kupiłam próbki i czekam aż przyjdą - dopiero w nst tygodniu poznam
No to jestem ciekawa czy Ci przypadnie do gustu. A gdzie kupowałaś próbki?
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:28   #1813
paolla
Zadomowienie

Cytat:
Ano widzisz, Mendosito, co osoba to inny gust w zeszłym roku remontowałam częśc mieszkania, i kolega, który mi ten remont przeprowadzał, sugerował nawet, żeby taka malutką, wręcz symboliczną umywaleczkę jednak wstawic. A ja się uparłam, że nie, w żadnym przypadku - i bardzo komfortowo się czuje bez niej
ja bardzo lubię umywalki umieszczone tak centralnie w łazience, z dobrym oświetleniem i dużym lustrem. lubię wykonywać te wszystkie łazienkowo-kosmetyczne rytuały przy takiej sympatycznej umywalce, poza tym umywalka jest dla mnie niezbędna do małego prania (apaszki, bielizna, pędzle do makijażu).

ale to fakt - lepsza żadna niż takie małe coś wielkości salaterki

Cytat:

Pink Sugar jest dla mnie na początku jak takie pianki jojo, potem ta intensywna słodycz znika, ale nadal jest słodki, tylko taki ciepło słodki. Wyraźnie poprawia nastrój.
moje pierwsze skojarzenie po niuchnięciu PS: mocno popieprzona wata cukrowa

oddałam dziś 450ml krwi w ambulansie samopoczucie bardzo dobre, nie wiem tylko, jak mam wytrzymać z tym paskudnym plastrem w zgięciu łokcia do samego wieczora chyba się go pozbędę za niedługo.
paolla jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:32   #1814
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
oddałam dziś 450ml krwi w ambulansie samopoczucie bardzo dobre, nie wiem tylko, jak mam wytrzymać z tym paskudnym plastrem w zgięciu łokcia do samego wieczora chyba się go pozbędę za niedługo.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:35   #1815
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
O, i to jest coś!
To się nazywa dobrze przeżyty dzień.
Anuschka jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:48   #1816
paolla
Zadomowienie

Zuziu, Anuschko -

stresująca rzecz dla mnie (jak zwykle musiałam się tłumaczyć z kosmicznego ciśnienia, wysłuchać lekarskiego kazania o konieczności regularnej kontroli, a ja po prostu mam syndrom białego fartucha), ale dla poczucia, że robi się coś dobrego i jest się potrzebnym - warto
paolla jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:51   #1817
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Zuziu, Anuschko -

stresująca rzecz dla mnie (jak zwykle musiałam się tłumaczyć z kosmicznego ciśnienia, wysłuchać lekarskiego kazania o konieczności regularnej kontroli, a ja po prostu mam syndrom białego fartucha), ale dla poczucia, że robi się coś dobrego i jest się potrzebnym - warto
Też tak mam
A lekarzowi trudno uwierzyć, że jak sama sobie mierzę, to mam nie wyższe jak 100/60, w porywach 110/70
Ciekawe, skąd to się bierze
Anuschka jest offline  
Stary 2008-04-20, 13:59   #1818
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Wróciłam ze szkoły, jutro idę pierwszy dzień do pracy

Nasłuchałam się w szkole od koleżanki, która pracuje na oddziale dla chorych na AIDS (ostatnie stadium) jak to łatwo zarazić się HIV przez własną głupotę - zdarza się u nawet dużej liczby panów (bo tylko o panach mówiła), że 1 skok w bok i już...eh
irsin jest offline  
Stary 2008-04-20, 14:01   #1819
paolla
Zadomowienie

no, to straszna rzecz jest ja wiem, że z pewnością mam skłonność do nadciśnienia w genach, ale na razie jest w porządku - gdy mierzę sobie w domu: 120/80. u lekarza 150/90
więc ja zwykle uprzedzam, co mi jest i mierzę ciśnienie w domu przed wizytą.

a skąd się to bierze - myślę, że to po prostu reakcja psychosomatyczna. jedni mają bardziej wrażliwy na stres układ krwionośny, inni mniej, a wizyta u lekarza to jest sytuacja stresująca. może do tego dochodzić lęk przed byciem ocenianym przez lekarza.
mądrzę się, ale to bliska mi działka - kończę właśnie psychologię, specjalizacja zdrowie i choroba
paolla jest offline  
Stary 2008-04-20, 14:46   #1820
eiri
Wtajemniczenie

GG do eiri

Cytat:
no, to straszna rzecz jest ja wiem, że z pewnością mam skłonność do nadciśnienia w genach, ale na razie jest w porządku - gdy mierzę sobie w domu: 120/80. u lekarza 150/90
więc ja zwykle uprzedzam, co mi jest i mierzę ciśnienie w domu przed wizytą.

a skąd się to bierze - myślę, że to po prostu reakcja psychosomatyczna. jedni mają bardziej wrażliwy na stres układ krwionośny, inni mniej, a wizyta u lekarza to jest sytuacja stresująca. może do tego dochodzić lęk przed byciem ocenianym przez lekarza.
mądrzę się, ale to bliska mi działka - kończę właśnie psychologię, specjalizacja zdrowie i choroba
Hehe. Przypomniało mi się coś. Miałam atak bólu w okolicach klatki piersiowej, mąż ledwo mnie dowiózł do przychodni, bo na każdej dziurze zatykało mnie z bólu, ruch wywoływał silniejsze dolegliwości.
Tuż przed wejściem do gabinetu cudownie "ozdrowiałam" Zero bólu, zero dolegliwości.

Często tak mam, choruję, gorączkuję a jak już idę do lekarza, to w gabinecie czuję się świetnie - raz zostałam nawet uznana za symulantkę
Stary 2008-04-20, 15:11   #1821
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Jak sobie pomyślę, że bywały lata, kiedy na początku kwietnia zdarzało mi się posiedzieć w weekend z książką na balkonie, to aż mnie ściska w środku. Na dodatek koresponduje ostatnio z jednym Hiszpanem, i jak on mi pisze, że u niego już niemal gorąco powoli tracę nadzieje, że i u nas zawita taka prawdziwa wiosna, wciąż tylko buro i ponuro

20 kwietnia już zwykle miałam za sobą kilka serii balkonowych, a w tym roku posiedziałam zaledwie dwa razy Niby trzecie dekada kwietnia miała być bardzo ciepła, ale już się chyba z tego wycofują różni przepowiadacze pogody

Cytat:
ja bardzo lubię umywalki umieszczone tak centralnie w łazience, z dobrym oświetleniem i dużym lustrem. lubię wykonywać te wszystkie łazienkowo-kosmetyczne rytuały przy takiej sympatycznej umywalce, poza tym umywalka jest dla mnie niezbędna do małego prania (apaszki, bielizna, pędzle do makijażu).

ale to fakt - lepsza żadna niż takie małe coś wielkości salaterki

.
Ja drobne przepierki robię w wannie, w misce, przy umywalce w zasadzie tylko myję ręce i zęby (maluję się przy małym lusterku w świetle dziennym), ale umywalkę po prostu muszę mieć, bez niej łązienka wygląda mi na prowizoryczną i niewykończoną

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Hehe. Przypomniało mi się coś. Miałam atak bólu w okolicach klatki piersiowej, mąż ledwo mnie dowiózł do przychodni, bo na każdej dziurze zatykało mnie z bólu, ruch wywoływał silniejsze dolegliwości.
Tuż przed wejściem do gabinetu cudownie "ozdrowiałam" Zero bólu, zero dolegliwości.

Często tak mam, choruję, gorączkuję a jak już idę do lekarza, to w gabinecie czuję się świetnie - raz zostałam nawet uznana za symulantkę
Mnie kiedyś bolący ząb przestał boleć od razu po przekroczeniu progu gabinetu dentystycznego
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-20, 15:29   #1822
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
No to jestem ciekawa czy Ci przypadnie do gustu. A gdzie kupowałaś próbki?
Na Allegro Też jestem ciekawa jak to z nimi będzie.

Co do tematu Aids - nie tylko panowie są na imprezach tak bezmyślni, bo przecież z kimś muszą to zrobić, prawda? A potem idzie taki i zaraża swoją kobietę (czy odwrotnie - taka swojego mężczyznę). Nie znoszę takiego beznadziejnego zachowania.
Choć tak wnikając głębiej w temat... nie testujemy swoich panów, więc skąd mamy pewność, że... no wiadomo. Nigdy nie ma pewności.
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-20, 15:49   #1823
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez chwilowe_zale Pokaż wiadomość
Musze sie wygadac.

Czuje jak sie mi zwiazek sypie - na moje wlasne zyczenie. Ale jakos tak winna sie czuje. Z drugiej strony nie moge zostac z kims dla samego faktu bycia razem.
(...)
Nie wierzę, że za sypanie się związku odpowiada tylko jedna strona.

Zastanów się co takiego ma "ten drugi", czego brakuje Ci w związku z obecnym. I czy jest szansa, że możesz to również od niego otrzymać. Czy to rzecz, bez której nie wyobrażasz sobie bycia z kimś, do tego stopnia, że warto niszczyć układ, który sprawdzał się przez kilka lat i zaczynać od nowa.

Znam ten problem z autopsji (zresztą Ty dobrze o tym wiesz )

Powodzenia. Oby decyzja, którą podejmiesz sprawiła, że będziesz szczęśliwsza niż jesteś. Niezależnie od tego jaka ona będzie.

Cytat:
Własnie wróciłam ze spaceru. Poszłam drogą do szkoły do której pójdzie mój syn we wrzesniu - tak tam ładnie Nie mieszkam na wsi tylko w centrum Gdańska - 6km od starówki gdańskiej.
Co za ulga Myślałam że wieś w środku miasta można znaleźć tylko w Lublinie

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest teraz online  
Stary 2008-04-20, 16:32   #1824
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Udało mi się dopaść dziś H&Mową kolorówkę(u nas jest niestety tylko w jednym sklepie) i sobie trochę poprawiam humor kolorowymi,cudnymi paletkami.Siedzę teraz i każde oko mam pomalowane na 4 różne kolory naraz.Oby tylko żadni goście nie wpadli bo wygląda to dość groteskowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3053.JPG (48,8 KB, 35 załadowań)
Stary 2008-04-20, 17:15   #1825
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Udało mi się dopaść dziś H&Mową kolorówkę(u nas jest niestety tylko w jednym sklepie) i sobie trochę poprawiam humor kolorowymi,cudnymi paletkami.Siedzę teraz i każde oko mam pomalowane na 4 różne kolory naraz.Oby tylko żadni goście nie wpadli bo wygląda to dość groteskowo
o jakie fajne chyba musze się zainteresować kosmetykami h&m

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-20, 17:22   #1826
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Wrocław to w ogóle miasto cudów architektury- oto blok na kurzej stopce -słynny trzonolinowiec. Znajomy mówił, że nieraz fajnie nim zarzuca
Niesamowity!
Zupełnie serio piszę.
Nie żeby od razu piękny, ale obejrzałam zdjęcia z budowy i jest to konstrukcja fascynująca. Chciałabym zobaczyć proces podnoszenia pięter.

Cytat:
Napisane przez chwilowe_zale Pokaż wiadomość
Musze sie wygadac.

Czuje jak sie mi zwiazek sypie - na moje wlasne zyczenie. Ale jakos tak winna sie czuje. Z drugiej strony nie moge zostac z kims dla samego faktu bycia razem.

Nie rozmawiamy prawie. Nie chce mi sie. On na to przystaje. Nie pyta, nie chce wiedziec. Dziwne to dla mnie. Teraz wyszlam do kolezanek, wrocilam zamienilismy moze 3 slowa. Nie mamy cichych dni, nie klocilismy sie.

On to jakos odpuszcza, ja sama nie wiem co mam myslec. Jesli okazalaby sie, ze on tez chce to skonczyc ulzyloby mi. A tak?

nie, nie chce zeby zaczal walczyc - nie chcialabym tego widziec.

Kazdego dnia sie coraz bardziej odsuwam.

Tak, jest ktos inny. Moj slodki czynnik motywujacy, ale jego poznalam niedawno (sybko sie zblizylismy, bardzo)

Sypie sie to i jak jeszcze rok temu nadzieje mialam, ze sie ulozy teraz nie ma. Wiem, ze uczucia nagle sie we mnie nie obudza. Cos zgaslo.
Po pierwsze kryzys w związku jest zwykle skutkiem zmian po obu stronach relacji.
Po drugie, jeśli rzeczywiście Twój partner jest uczciwie zaangażowany, to ciągnąc to nie tylko męczysz się sama, ale i po prostu oszukujesz go.
Bez względu na to, czy chcesz zostawić sobie furtkę dla kontynuowania tej przyjaźni, może miłości, czy rozważasz definitywne zakończenie tej znajomości - lepiej być uczciwym, rozejść się zanim się znienawidzicie wzajemnie, zanim nie będzie już szansy na przyjaźń, a piękne wspomnienia zostaną zniszczone przez poczucie krzywdy.

Cytat:
Od razu mi się przypomina wycieczka, jaką odbyłam X lat temu wodolotem, w którym toaleta była zamontowana na wysokosci około metra od podłogi i wchodziło się na nią po schodkach....
Wdziałam kiedyś coś podobnego w knajpie. Choć może nie aż tak wysoko.
"Tron" na podwyższeniu: kilka schodków i wrażenie, że człowiek zrypie na łeb przy ekwilibrystycznych wyczynach w stylu kucania nad sedesem po dziesiątym piwie.
Dobrze, że przynajmniej nie było to na żadnej jednostce pływającej.

Cytat:
Na mnie kumpel kierujący naszym remontem spoglądał jak na obłąkańca kiedy stwierdziłam, że całkowicie rezygnuję z oświetlenia na suficie w salonie.

A umywalka tez mi diabelnie nie na rekę jest w łazience. Ale czym ją zastąpić?

Cytat:
Gratuluję.
Też systematycznie oddaję (przynajmniej staram się systematycznie) i daje mi to poczucie, że robię to, co powinnam. Mnie samej krew oddana przez takich ludzi jak Ty Paollo uratowała życie dwa razy.
Jestem zarejestrowana jako dawca szpiku. Chciałabym, żeby znalazł sie biorca. Ktoś, czyje życie mogłabym zmienić nie znając go nawet. Choć oczywiście samego pobierania szpiku trochę się boję. Ale tylko trochę.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-04-20, 17:42   #1827
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Z dedykacją dla mnie ta foteczka

Fajne są Też mam paletkę cieni z H&Mowskiej Kitty, ale inną wersję kolorystyczną. Strasznie beznadziejna jakościowo Myślę, że ta Twoja druga paletka, ta większa, może być lepsza
Jak na razie je oceniasz ?

Ja też mam teraz dość ... niecodzienny makijaż Na jednym oku pokaźna krecha machnięta eyelinerem a na drugim plama fuksjowego cienia Musiałam coś przetestować Pani Halinka (sąsiadka, która wpadła z boską drożdżówką) powiedziała, że ślicznie

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-20, 17:55   #1828
Aragonte
Wtajemniczenie

Cytat:
Brawo, brawo!
Ja nie mogę, niestety Pożółtaczkowcy nie mogą, jak mi powiedziano.

Aha, umywalkę mam I chociaż cyklicznie mi się zapycha i odbywam "uroczy" rytuał rozkręcania kolanka pod spodem, wydłubywania włosów i wstrętnych farfocji, to jakoś nie wyobrażam sobie bez niej swojej łazienki... Może to kwestia przyzwyczajenia

Właśnie sobie uświadomiłam, że spędziłam totalnie wyjęty z życia towarzyskiego weekend - sama, tylko z kotami, mało telefonów, nigdzie nie wychodziłam, tylko fora, muzyka, mizianie kotów i pisanie...
Ale mi było dobrze, aaaaaa
Aragonte jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:24   #1829
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Co za ulga Myślałam że wieś w środku miasta można znaleźć tylko w Lublinie
A jednak nie tylko
tymena jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:31   #1830
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Umywalka umywalką, ale robić makijaż w łazience? Ja tylko przy oknie, w dziennym świetle. Inaczej mam zacieki.
Cytat:
Piękna sprawa. Mam nadzieję, że i ja się kiedyś przemogę, choć u mnie syndrom białego fartucha chyba szczególnie jest ostry pobrano mi kiedyś pół strzykawki krwi do badań i urwał mi się film, chyba ze strachu
martwa papuga jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości