Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-20, 18:33   #1831
vesenka
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Też tak mam
A lekarzowi trudno uwierzyć, że jak sama sobie mierzę, to mam nie wyższe jak 100/60, w porywach 110/70
Ciekawe, skąd to się bierze
chyba wolałabym mieć wysokie. Ja z moim 90/60 i bardzo szybkim pulsem do tego, zazwyczaj nadaję się tylko do spania (raz koleżanka w pracy 3 razy próbowała zmierzyć mi ciśnienie, a ta wredna maszyna nie chciała pokazać wyniku...wkurzyłam się, wypiłam kawę, przeleciałam dwa razy po schodach i pomogło...wyskoczyło całe 85/55) A potem dziwią mi się,że chodzę i ziewam

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Hehe. Przypomniało mi się coś. Miałam atak bólu w okolicach klatki piersiowej, mąż ledwo mnie dowiózł do przychodni, bo na każdej dziurze zatykało mnie z bólu, ruch wywoływał silniejsze dolegliwości.
Tuż przed wejściem do gabinetu cudownie "ozdrowiałam" Zero bólu, zero dolegliwości.

Często tak mam, choruję, gorączkuję a jak już idę do lekarza, to w gabinecie czuję się świetnie - raz zostałam nawet uznana za symulantkę
Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś bolący ząb przestał boleć od razu po przekroczeniu progu gabinetu dentystycznego
U mnie to norma, nawet temperatura potrafi mi się obniżyć a u dentysty czasem nie potrafię pokazać, który ząb mnie boli, chociaż wcześniej zwijałam się z bólu

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Wdziałam kiedyś coś podobnego w knajpie. Choć może nie aż tak wysoko.
"Tron" na podwyższeniu: kilka schodków i wrażenie, że człowiek zrypie na łeb przy ekwilibrystycznych wyczynach w stylu kucania nad sedesem po dziesiątym piwie.
Dobrze, że przynajmniej nie było to na żadnej jednostce pływającej.
O mamo....ja po piątym piwie mam problem w kibelku bez żadnych podwyższeń, w takim ze schodkami zapewne bym się nawet nie wdrapała na podwyższenie, albo jeśli by mi się udało chwilę później spadłabym na twarz. Człowiek się starzeje, gdzie te czasy gdy kumpel uczył mnie sikać do pisuaru

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Właśnie sobie uświadomiłam, że spędziłam totalnie wyjęty z życia towarzyskiego weekend - sama, tylko z kotami, mało telefonów, nigdzie nie wychodziłam, tylko fora, muzyka, mizianie kotów i pisanie...
Ale mi było dobrze, aaaaaa
Zazdroszczę, ja byłam na spędzie rodzinnym, hałas okrutny i kolejny raz stwierdzam,że nie chcę mieć dzieci....

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
pobrano mi kiedyś pół strzykawki krwi do badań i urwał mi się film, chyba ze strachu
Ja nie mam nic przeciwko pobieraniu krwi... lubię ten widok gdy strzykawka się napełnia...w ogóle widok płynącej krwi mnie uspokaja. Ale ja zawsze w tej kwestii byłam dziwna.

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:42   #1832
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
chyba wolałabym mieć wysokie. Ja z moim 90/60 i bardzo szybkim pulsem do tego, zazwyczaj nadaję się tylko do spania (raz koleżanka w pracy 3 razy próbowała zmierzyć mi ciśnienie, a ta wredna maszyna nie chciała pokazać wyniku...wkurzyłam się, wypiłam kawę, przeleciałam dwa razy po schodach i pomogło...wyskoczyło całe 85/55) A potem dziwią mi się,że chodzę i ziewam
ja też mam niskie. kiedyś jak mi pielęgniarka mierzyła to powiedziała, że przy takim to ludzie mdleją...
ale obawiam sie, ze to sie może zmienić, bo genetycznie jestem obciążona nadcisnieniem

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Z dedykacją dla mnie ta foteczka

Fajne są Też mam paletkę cieni z H&Mowskiej Kitty, ale inną wersję kolorystyczną. Strasznie beznadziejna jakościowo Myślę, że ta Twoja druga paletka, ta większa, może być lepsza
Jak na razie je oceniasz ?

Ja też mam teraz dość ... niecodzienny makijaż Na jednym oku pokaźna krecha machnięta eyelinerem a na drugim plama fuksjowego cienia Musiałam coś przetestować Pani Halinka (sąsiadka, która wpadła z boską drożdżówką) powiedziała, że ślicznie

a ile te paletki kosztują;> i co masz na mysli pisząc, że kiepska jakosciowo?

aaa drożdżówke też bym zjadła

Cytat:
Umywalka umywalką, ale robić makijaż w łazience? Ja tylko przy oknie, w dziennym świetle. Inaczej mam zacieki.
ja też nie umiem sie makijażować w ciemnej lazience

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:45   #1833
Aragonte
Wtajemniczenie

Ja tam maluję się w łazience, nad umywalką Inna sprawa, że moje malowanie to mocno skrótowe jest - podkład na dziób, tusz na rzęsy, sporadycznie korektor i puder

Aaa, i powiedzcie mi - myślicie, że to egipska podróba Baiser du Dragon?
Reklamują to jako egipski olejek, ale opis mi się wydaje zerżnięty z Cartiera...
http://www.allegro.pl/item349949845_...for_women.html
Aragonte jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:53   #1834
Lea93
Zadomowienie

Co do malowania, ja mam stolik przy oknie, wszystkie szpargały makijażowe nań, lusterko stojące na podstawce, odsłonięte zasłonki i przede mną... robotnicy budujący dom na przeciwko mnie, dyskretnie chichrający się z moich makijażowych rytuałów. Uroki posiadania okna od strony ulicy ostatnio maznęłam się eyelinerem przez pół twarzy, bo podczas robienia kreski na powiece, mówiłam dzień dobry sąsiadce idącej ulicą i oczywiście odruchowo kiwnęłam łebkiem. Sierota ze mnie konkretna

Nie lubię się malować w sztucznym świetle, muszę mieć dzienne.

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-04-20, 18:57   #1835
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość

heh a ja lubię czy nie lubię maluje sie przy dziennym, bo jak robie makijaz rano (czytaj wpółprzytomna), w sztucznym świetle to ludziom sie pokazac raczej nie moge

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:01   #1836
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
oddałam dziś 450ml krwi w ambulansie samopoczucie bardzo dobre, nie wiem tylko, jak mam wytrzymać z tym paskudnym plastrem w zgięciu łokcia do samego wieczora chyba się go pozbędę za niedługo.
Paolla, dzielna jesteś

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
a ile te paletki kosztują;> i co masz na mysli pisząc, że kiepska jakosciowo?

aaa drożdżówke też bym zjadła
Ta moja (z czterema cieniami) nie była droga. Jeśli dobrze pamiętam cenowo w granicach 9,90 - 14,90. Ale w moim odczuciu nie jest warta nawet tyle
Co mam na myśli pisząc, że kiepska jakościowo? Cienie kiepściutko się trzymają - ładnie wyglądają przez jakąś godzinkę, dwie. A połyskujące drobinki to tylko wierzchnia atrapa Wkleję Ci foteczkę - zobaczysz o co mi chodzi

Drożdżówka jest boska. Ale myślę, że tak naprawdę wcale jej nie potrzebowałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01743.JPG (104,0 KB, 21 załadowań)

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:02   #1837
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Ja oduczyłam sie makijażu w sztuczym świetle, tzn.niby wszystko było ok - podkład rozsmarowany jak należy, itd, tylko, że wszystkiego było za mocno, za dużo za kolorowo, bo ciągle mi się wydawało, że za blada jestem, a kolory za mało intensywne

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:08   #1838
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:

Ta moja (z czterema cieniami) nie była droga. Jeśli dobrze pamiętam cenowo w granicach 9,90 - 14,90. Ale w moim odczuciu nie jest warta nawet tyle
Co mam na myśli pisząc, że kiepska jakościowo? Cienie kiepściutko się trzymają - ładnie wyglądają przez jakąś godzinkę, dwie. A połyskujące drobinki to tylko wierzchnia atrapa Wkleję Ci foteczkę - zobaczysz o co mi chodzi

Drożdżówka jest boska. Ale myślę, że tak naprawdę wcale jej nie potrzebowałam
czyli jest szansa, że na bazie będą sie trzymały dobrze

już wiem, że jak spotkam to kupię a cieni mam zapas do końca życia... a i na następne życie pewnie by wystarczyło

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:08   #1839
vesenka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tam maluję się w łazience, nad umywalką Inna sprawa, że moje malowanie to mocno skrótowe jest - podkład na dziób, tusz na rzęsy, sporadycznie korektor i puder
i tak jesteś lepsza niż ja. Ja jeśli w ogóle pamiętam o makijażu, to zazwyczaj kończę na podkładzie, albo wręcz tylko pudrze

Cytat:
Aaa, i powiedzcie mi - myślicie, że to egipska podróba Baiser du Dragon?
Reklamują to jako egipski olejek, ale opis mi się wydaje zerżnięty z Cartiera...
http://www.allegro.pl/item349949845_...for_women.html
Sądząc po reszcie ich aukcji to ładnie podane podróbki, ale mogę się mylić...

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:10   #1840
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
kolorowymi,cudnymi paletkami.Siedzę teraz i każde oko mam pomalowane na 4 różne kolory naraz.Oby tylko żadni goście nie wpadli bo wygląda to dość groteskowo
paletka wygląda przesłodko. Może zdjęcie w ekstrawaganckim makijażu? pliiiiiz

Cytat:
Ja też mam teraz dość ... niecodzienny makijaż Na jednym oku pokaźna krecha machnięta eyelinerem a na drugim plama fuksjowego cienia Musiałam coś przetestować Pani Halinka (sąsiadka, która wpadła z boską drożdżówką) powiedziała, że ślicznie
Zdjęcie proszę Opis brzmi bardzo obiecująco

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:14   #1841
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
o jakie fajne chyba musze się zainteresować kosmetykami h&m

Cytat:
Z dedykacją dla mnie ta foteczka

Fajne są Też mam paletkę cieni z H&Mowskiej Kitty, ale inną wersję kolorystyczną. Strasznie beznadziejna jakościowo Myślę, że ta Twoja druga paletka, ta większa, może być lepsza
Jak na razie je oceniasz ?

No ba,oczywiście że ze specjalną dedykacją.
Jeżeli chodzi o jakoś to kiedyś miałam już cienie z H&M i bardzo lubiłam.
Te póki co też fajnie sie zapowiadają.Pięknie opalizują i połyskują,łatwo się nakłada i mimo leżenie na poduszce przez dłuższy czas drobinki nie zaczęły emigrowań na całą twarz.Bardzo fajne mają kolory,ślicznie wygląda ten potrójny róż
Oczywiście może nie będzie to jakość jak Dior czy Clinique ale radocha i tak wielka radocha.Mam 2 śliczne paletki i 2 mazidła do ust za 50zł(które na dodatek wyłożył sponsor wiec radocha jeszcze większa ).Miło pomaziać sie takimi uroczymi gadżetami.

Paulinko
,rzeczy z HK kosztowały wszystkie 9,90zł za sztukę a większa paletka 19,9zł

Ja maluję się przy naturalnym świetle przy lustrze w drzwiach mojej szafy wnękowej która znajduje się zaraz przy oknie.Marzy mi się toaletka co bym mogła usiąść jak sie maluję
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Oj tak słodziaszne są

Teraz już mam tylko "normalną wersję" makijażu,przemalowałam się na wypadek niespodziewanej wizyty
Stary 2008-04-20, 19:18   #1842
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

czuję się zachęcona i wyruszam na poszukiwania tych paletek w najbliższych dniach

Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:20   #1843
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
czyli jest szansa, że na bazie będą sie trzymały dobrze

już wiem, że jak spotkam to kupię a cieni mam zapas do końca życia... a i na następne życie pewnie by wystarczyło
Nie wiem jak będą się zachowywały na bazie, nie upieram się
Ale ja osobiście bym ich nie poleciła
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
O taaaak! Ja też podpisję petycję
Cytat:
Aparat pożyczony, nie ma takiej opcji
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
No ba,oczywiście że ze specjalną dedykacją.
Jeżeli chodzi o jakoś to kiedyś miałam już cienie z H&M i bardzo lubiłam.
Te puki co też fajnie sie zapowiadają.Pięknie opalizują i połyskują,łatwo się nakłada i mimo leżenie na poduszce przez dłuższy czas drobinki nie zaczęły emigrowań na całą twarz.Bardzo fajne mają kolory,ślicznie wygląda ten potrójny róż
Oczywiście może nie będzie to jakość jak Dior czy Clinique ale za to jaka radocha.Mam 2 śliczne paletki i 2 mazidła do ust za 50zł(które na dodatek wyłożył sponsor wiec radocha jeszcze większa ).Miło pomaziać sie takimi uroczymi gadżetami.
O tak, zgadzam się, że kolorówka z H&M jest całkiem przyzwoita i w sumie za niedużą kaskę

Jednak ta kolorówka z Kitty jest innego producenta niż inne kolorowe mazidełka Zobaczysz, że te drobinki z tej paletki z czterema cieniami Ci zejdą na amen Zostanie sam kolor, który jest pod spodem Ale nie twierdzę, że i w takiej postaci mogą się nie podobać

Ta większa kasetka z różami i cieniami wygląda dużo fajniej

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:21   #1844
paolla
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Hehe. Przypomniało mi się coś. Miałam atak bólu w okolicach klatki piersiowej, mąż ledwo mnie dowiózł do przychodni, bo na każdej dziurze zatykało mnie z bólu, ruch wywoływał silniejsze dolegliwości.
Tuż przed wejściem do gabinetu cudownie "ozdrowiałam" Zero bólu, zero dolegliwości.

Często tak mam, choruję, gorączkuję a jak już idę do lekarza, to w gabinecie czuję się świetnie - raz zostałam nawet uznana za symulantkę
też kiedyś miałam podobnie - męczył mnie straszny ból kręgosłupa, lekarz rodzinny podejrzewał drobne złamanie, dostałam skierowanie do chirurga-traumatologa. sześć godzin czekałam w kolejce, nie czując żadnego bólu ale złamanie rzeczywiście było

miałam też gorączkę psychosomatyczną - w liceum strasznie się z kimś pokłóciłam, fizycznie poczułam się strasznie. szkolna pielęgniarka zmierzyła mi temperaturę, miałam około 38 stopni, więc wysłała mnie do domu. w domu było już w normie

mój organizm nie chciał spędzić ani chwili dłużej z osobą, z którą się pożarłam

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś bolący ząb przestał boleć od razu po przekroczeniu progu gabinetu dentystycznego

gdybym potrafiła być tak zrelaksowana podczas mierzenia ciśnienia jak w fotelu dentystycznym...

marzenia

Cytat:
Gratuluję.
Też systematycznie oddaję (przynajmniej staram się systematycznie) i daje mi to poczucie, że robię to, co powinnam. Mnie samej krew oddana przez takich ludzi jak Ty Paollo uratowała życie dwa razy.
Jestem zarejestrowana jako dawca szpiku. Chciałabym, żeby znalazł sie biorca. Ktoś, czyje życie mogłabym zmienić nie znając go nawet. Choć oczywiście samego pobierania szpiku trochę się boję. Ale tylko trochę.
dziekuję

też myślałam o zgłoszeniu się jako dawca szpiku, ale w tamtym momencie nie było pieniędzy na badania nowych dawców, więc zostały one zawieszone. może coś się zmieniło od tamtego czasu? muszę się znowu zainteresować tym tematem
dziękuję za przypomnienie

pobranie szpiku to już konkretna ingerencja i lęk jest tu jak najbardziej zrozumiały

Cytat:
Brawo, brawo!
Ja nie mogę, niestety Pożółtaczkowcy nie mogą, jak mi powiedziano.

rzeczywiście, jest jakieś pytanie w ankiecie dotyczące przebycia żółtaczki, bardzo możliwe, że rzeczywiście to dyskwalifikuje kandydata.

Cytat:
Umywalka umywalką, ale robić makijaż w łazience? Ja tylko przy oknie, w dziennym świetle. Inaczej mam zacieki.
o tak, makijaż tylko w dziennym świetle ale suszenie włosów, nakładanie kremów, maseczek...

Cytat:
Piękna sprawa. Mam nadzieję, że i ja się kiedyś przemogę, choć u mnie syndrom białego fartucha chyba szczególnie jest ostry pobrano mi kiedyś pół strzykawki krwi do badań i urwał mi się film, chyba ze strachu
ojej, przykro mi... ale nic na siłę.

Angel,
paolla jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:49   #1845
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Też wolę w dziennym, ale cóż poradzę na to, że w sezonie jesienno - zimowym wstaję kiedy się ściemnia?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja oduczyłam sie makijażu w sztuczym świetle, tzn.niby wszystko było ok - podkład rozsmarowany jak należy, itd, tylko, że wszystkiego było za mocno, za dużo za kolorowo, bo ciągle mi się wydawało, że za blada jestem, a kolory za mało intensywne
Mnie najbardziej zwykle boli odkrycie zbyt grubej warstwy tynku. Nie znoszę tego! A w sztucznym świetle łatwo przesadzić...

Cytat:
też myślałam o zgłoszeniu się jako dawca szpiku, ale w tamtym momencie nie było pieniędzy na badania nowych dawców, więc zostały one zawieszone. może coś się zmieniło od tamtego czasu? muszę się znowu zainteresować tym tematem
dziękuję za przypomnienie

pobranie szpiku to już konkretna ingerencja i lęk jest tu jak najbardziej zrozumiały
Ja rejestrowałam się już parę lat temu. Wtedy pieniądze były. Teraz podobno też znów są, choć głowy (ani żadnej innej części ciała) nie dam za to.
Powodzenia Ci życzę.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-04-20, 19:58   #1846
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Sabbath - dokładnie, z podkładem w takim świetle najłatwiej przesadzić, niby w sztucznym się wygląda jak sfotoszopwana modelka, a w świetle dziennym nasze rękodzieło podchodzi już pod groteskę Ja tak parę razy wyszłam na ulicę, zastanowił mnie tylko pobłażliwy wzrok co niektórych znajomych

Co do oddawania krwii - niestety się nie nadaję. Nigdy nie zapomnę, jak pani nie umiała się wkłuć i w końcu wbiła się w nadgarstek i kazała ściskać i rozluźniać pięść, żeby uzbierała się większa ilość w strzykawce - nie pomogło niepatrzenie- zemdlałam.

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:06   #1847
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Kiedyś chciałam oddawać krew, ale sama mam bardzo znikomy poziom żelaza i generalnie słaba jestem chociaż mam 23 lata więc nie mogłam.
Już nawet przezwyciężyłabym niechęć i banie się pobierania krwi....
ale jak nikt nie chce ode mnie krwi

może warto byłoby o siebie zadbać i oddać bo mam rzadką grupę krwi.
irsin jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:09   #1848
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Ja mam chyba tę najpowszechniejszą i "najstarszą".

Frank Zappa

madziczka jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:11   #1849
paolla
Zadomowienie

Cytat:
Ja rejestrowałam się już parę lat temu. Wtedy pieniądze były. Teraz podobno też znów są, choć głowy (ani żadnej innej części ciała) nie dam za to.
Powodzenia Ci życzę.
właśnie sprawdziłam i wygląda na to, że można się zgłaszać

wydrukowałam sobie kartę zgłoszeniową, ale z decyzją poczekam trochę, prześpię kilka nocy, nim wyślę. bo to poważna deklaracja
paolla jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:18   #1850
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie, właśnie, o podkład mi się rozchodzi u mnie przy nakładaniu w łazience zacieki pewne jak amen w pacierzu. (Od roku może mniej - używam kompaktów, ale przyzwyczajenie okienne się trzyma.)
Cytat:
Co do malowania, ja mam stolik przy oknie, wszystkie szpargały makijażowe nań, lusterko stojące na podstawce, odsłonięte zasłonki i przede mną... robotnicy budujący dom na przeciwko mnie, dyskretnie chichrający się z moich makijażowych rytuałów. Uroki posiadania okna od strony ulicy ostatnio maznęłam się eyelinerem przez pół twarzy, bo podczas robienia kreski na powiece, mówiłam dzień dobry sąsiadce idącej ulicą i oczywiście odruchowo kiwnęłam łebkiem.

Ja zza firanki się maziam. Wydaje mi się, że mnie nie widać. Sąsiedzi naprzeciwko zresztą mają zwykle zaciągniętą roletę.
Cytat:
o tak, makijaż tylko w dziennym świetle ale suszenie włosów, nakładanie kremów, maseczek...
W maseczce nie wychodzisz do ludzi
Cytat:
Też wolę w dziennym, ale cóż poradzę na to, że w sezonie jesienno - zimowym wstaję kiedy się ściemnia?
Mnie najbardziej zwykle boli odkrycie zbyt grubej warstwy tynku. Nie znoszę tego! A w sztucznym świetle łatwo przesadzić...
No tak, z dwojga złego lepsza łazienka, niż zupełne ciemności. A kompakty próbowałaś? Z mojego Chanelowego doświadczenia - trudno z nimi przesadzić. Byle tylko kolor dobrze dobrać.
martwa papuga jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:19   #1851
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Nie wiem jak będą się zachowywały na bazie, nie upieram się
Ale ja osobiście bym ich nie poleciła
O taaaak! Ja też podpisję petycję
Aparat pożyczony, nie ma takiej opcji
O tak, zgadzam się, że kolorówka z H&M jest całkiem przyzwoita i w sumie za niedużą kaskę

Jednak ta kolorówka z Kitty jest innego producenta niż inne kolorowe mazidełka Zobaczysz, że te drobinki z tej paletki z czterema cieniami Ci zejdą na amen Zostanie sam kolor, który jest pod spodem Ale nie twierdzę, że i w takiej postaci mogą się nie podobać

Ta większa kasetka z różami i cieniami wygląda dużo fajniej
Jóź trochę schodzą drobinki,ale trudno.Pod spodem kolory ładne są
Kolorówkę i gadżety typu kosmetyczki mają naprawdę fajne i w całkiem przyzwoitych cenach.Lubie ich za to.
Co do zdjęcia to przykro mi bardzo ale próbowałam i nic na foto nie wychodzi.Bez lampy są zażółcone a z lampą wyglądam jak trup-topielec
Stary 2008-04-20, 20:26   #1852
vesenka
Zakorzenienie

Ostatnio dość często widzę dziewczyny z twarzą zamaskowaną ciemnym podkładem do linii szczęki i białą szyjką do tego. Nie wiem czy to właśnie efekt malowania się w sztucznym świetle, wyparcie z pamięci faktu posiadania szyi, czy może próba przywołania wiosny

A co do ekscesów alkoholowych, swego czasu w Toruniu umówiłam się z kumplem, który bardzo mi się podobał, wypiliśmy straszne ilości piwa, po czym stwierdziliśmy, że pójdziemy do niego obejrzeć film...Ja cała szczęśliwa usiłowałam udawać,że potrafię iść prosto, dotarliśmy do niego, nastrój się zrobił fajny, poleciały napisy początkowe i więcej nie pamiętam, bo zasnęłam . A podczas wyprawy do Gniezna, kiedy piłyśmy sobie z kumpelą miodek w okolicy katedry, prawie udało mi się zlecieć ładny kawał w dół, bo jak się później okazało siedziałyśmy na ołtarzu.

vesenka jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:38   #1853
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Ostatnio dość często widzę dziewczyny z twarzą zamaskowaną ciemnym podkładem do linii szczęki i białą szyjką do tego. Nie wiem czy to właśnie efekt malowania się w sztucznym świetle, wyparcie z pamięci faktu posiadania szyi, czy może próba przywołania wiosny
Niestety wśród większości kobiet panuje chyba przekonanie że lepiej kupić podkład za ciemny, niż za jasny (i w domyśle "wyglądać jak trup" ).

Ja mam z natury bardzo jasną skórę i wieczną fobię pt. "za ciemny podkład". Wszystkie, absolutnie wszystkie na mnie ciemnieją; a biorąc pod uwagę fakt że znam tylko dwa w miarę odpowiednio jasne kolory, robi się nieciekawie...
Ostatnio poluję na biały puder, bo każdy tradycyjny mnie przyciemnia [idealna była IsaDora, ale mnie zapychała; w ogóle do tej firmy nie mam szczęścia, ostatnio uczuliła mnie kredka do oczu].

A maluję się przy świetle sztucznym. Chociaż przez kilka minut lubię popatrzeć na swoją skórę bez dołowania się, jak jest fatalnie.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:40   #1854
Lea93
Zadomowienie

Cytat:

nic więcej nie mam do powiedzenia...

Cytat:

Ja zza firanki się maziam. Wydaje mi się, że mnie nie widać. Sąsiedzi naprzeciwko zresztą mają zwykle zaciągniętą roletę.
a mnie firanka irytuje jak mi tu tak dynda przed twarzą podczas malowania się to i ją odsłaniam, a co się szczypać będę. Przynajmniej ludziom radochę sprawiam

Cytat:

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:46   #1855
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A maluję się przy świetle sztucznym. Chociaż przez kilka minut lubię popatrzeć na swoją skórę bez dołowania się, jak jest fatalnie.
Ja też. Dlatego kocham moje światło w łazience - ma idealny kolor i ustawienie. Zawsze marzy mi się, żeby w rzeczywistości wyglądać chociaż tak, jak w tym lustrze
Natomiast w przedpokoju mam lustro, do którego zerkam przed wyjściem. Jest fatalne. To znaczy oddaje rzeczywistość znacznie prawdziwiej, niż to magiczne z łazienki
tulipanka jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:47   #1856
rachela
Zakorzenienie

Tulip, sugeruję przypadkowe-nieplanowane-stłuczenie dziada

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:49   #1857
tulipanka
Zakorzenienie

I potem 7 lat będę wyglądać jeszcze gorzej, niż teraz?
tulipanka jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:50   #1858
rachela
Zakorzenienie

To będzie stłuczka dla dobra własnego, więc co najwyżej siedem dni

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:50   #1859
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Tulip, sugeruję przypadkowe-nieplanowane-stłuczenie dziada

ja maluję się w pokoju przy oknie w małym lustrze, obok na ścianie wisi duże, ale jak skończę widzę się bokiem więc słabo widać.
Generalnie ostatnio codziennie rano jak widzę się w tym lustrze stojącym na oknie to mam depresję- widać wszystkie mankamenty
a poza tym mam teraz jakieś dermatologiczne problemy ze skórą/może alergiczne?/ więc co chwila pojawiają mi się czerwone krostkoplamki ,które potrafią pojawić się w przeciągu pół godziny i tak samo znikać nie cierpię ich wrrr
irsin jest offline  
Stary 2008-04-20, 20:53   #1860
Lea93
Zadomowienie

Co do krwiodawstwa i szpikodawstwa baaardzo bym chciała, ale niepełnoletniam jeszcze niestety

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości