Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-21, 13:47   #1921
agaa13
Zakorzenienie

Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Przylecialy moje buty i są jeszcze ładniejsze, niż na fotce i zaczeło świecić słonko
(no dobra, wiem, że się zachowuję jak nie do końca poważna osoba, ale się cieszę)

Margot gratulacje. a zdjatka sie doczekamy

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
E to ja mam słabą krew bo żelazo nigdy nie przekroczyło 11.

Idę do pracy- 1 dzień
irsin powodzenia

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
A wiesz, że do mnie w tempie ekspresowym doleciała wysłana w sobotę mała flaszeczka papryczkowego L'Artisana

Homyku gratuluje .

a do mnie dolecialo trio.
Nuno po stokroc . dziekuje.
Stary 2008-04-21, 13:47   #1922
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
No, przeciez wklejałam:
Ano tak
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-21, 13:48   #1923
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A ja mam problem z jednym gościem z allegro Zakupiłam płytę za pobraniem, bo gość nowy i dziwnie aukcje miał opisaną. Płyta przyszła po dwóch tygodniach za cenę zawyżoną niż powinna Niewiele, bo 5zł ale nie o te 5zł chodzi tylko o uczciwość. Odmówiłam przyjecia podając jako powód zawyżenie kosztów.
Teraz gość mnie straszy, że zgłosi allegro, bo poniósł koszty i zamkną mi konto itp...
Tymeno nie daj się zastraszyć.
Napisz cwaniakowi, że jest taki punkt w regulaminie allegro, który zabrania zawyżania kosztów wysyłki, a ceny towaru to już w ogóle.
I niech nie podskakuje, bo to Ty go zgłosisz do allegro i jego kariera sprzedawcy skończy się tak szybko jak się zaczęła.
Jak ja nie cierpię takich naciągaczy

A i koresponduj z nim przez formularz allegro, żeby były dowody.

irkax jest offline  
Stary 2008-04-21, 13:50   #1924
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Napisz cwaniakowi, że jest taki punkt w regulaminie allegro, który zabrania zawyżania kosztów wysyłki, a ceny towaru to już w ogóle.
I niech nie podskakuje, bo to Ty go zgłosisz do allegro i jego kariera sprzedawcy skończy się tak szybko jak się zaczęła.

Cwaniaki
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-21, 13:57   #1925
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Przylecialy moje buty i są jeszcze ładniejsze, niż na fotce i zaczeło świecić słonko
(no dobra, wiem, że się zachowuję jak nie do końca poważna osoba, ale się cieszę)
Jak pięknie móc się cieszyć z takich drobnych rzeczy Człowiekowi tak lekko na duszy

Cytat:

A ja mam problem z jednym gościem z allegro Zakupiłam płytę za pobraniem, bo gość nowy i dziwnie aukcje miał opisaną. Płyta przyszła po dwóch tygodniach za cenę zawyżoną niż powinna Niewiele, bo 5zł ale nie o te 5zł chodzi tylko o uczciwość. Odmówiłam przyjecia podając jako powód zawyżenie kosztów.
Teraz gość mnie straszy, że zgłosi allegro, bo poniósł koszty i zamkną mi konto itp...
Cytat:

Tymeno nie daj się cwaniakowi, Irkax ma rację.
Choć w moc sprawczą interwencji Allegro nie wierzę, sama od tygodni borykam się z oszustem od podróby Live
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-21, 13:57   #1926
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
A co się stało, Kasiu? A, już widze, co. To Ty go postrasz, że zgłosisz do allegro, że umawia sięna sprzedaż za innacenę a później żąda wyższych kosztów bez uprzedzenia. To on jest w tej sytuacji nieuczciwy.
Napisał, że Pani w okienku go policzyła za przesyłkę więcej niż podał w opisie i jeszcze za kopertę go skasowała a co mnie to obchodzi?? Ech tam, głupoty takie...

Do Warszawy mi się chce do Was A mój wyjazd co rusz się przesuwa

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Nuno po stokroc . dziekuje.
Szczęściara

Cytat:

Nie stracham się go Wieczorem mu wysmaruję maila

Jego kariera się jeszcze nie zaczęła bo miał 0 komentarzy jak licytowałam, teraz dostał jakies negatywy, dziwny gość
tymena jest offline  
Stary 2008-04-21, 13:58   #1927
agaa13
Zakorzenienie

Margot buty przepiekne. w moim stylu tylko ja bym wybrala kolor czarny. choc oststnio cos gustuje w zieleni-torebka zielona, bielizna ( wczoraj kupiona)-zielona.

teraz dojrzalam zdjecie.
Stary 2008-04-21, 14:02   #1928
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość

Tymeno nie daj się cwaniakowi, Irkax ma rację.
Choć w moc sprawczą interwencji Allegro nie wierzę, sama od tygodni borykam się z oszustem od podróby Live
Nie udało się nic zdziałać?
Pisałaś do allegro? Odpisali coś?

Cytat:
Napisał, że Pani w okienku go policzyła za przesyłkę więcej niż podał w opisie i jeszcze za kopertę go skasowała a co mnie to obchodzi?? Ech tam, głupoty takie..

Jego kariera się jeszcze nie zaczęła bo miał 0 komentarzy jak licytowałam, teraz dostał jakies negatywy, dziwny gość
Możesz mu napisać, żeby najpierw przeczytał regulamin allegro, zanim weźmie się za sprzedaż.

No popatrz, babka go na poczcie skasowała za kopertę, a to jędza, przecież na poczcie koperty od zawsze dawali za darmo

irkax jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:03   #1929
miss natasha
Zadomowienie

drogie Warszawianki czy w Comme des Garcons można kupować próbki, tak na miejscu? pytam, bo mój TŻ będzie w Warszawie i już mu pokazywałam Koszykową na mapie [z resztą sam chciał pójść]

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:03   #1930
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Nie udało się nic zdziałać?
Pisałaś do allegro? Odpisali coś?
Allegro dało mu jakieś upomnienie, nic więcej nie mogą zrobić. Facet tydzień temu przysłał mi maila z pytaniem o mój nr konta i od tego czasu nic. Chyba położe już kreskę na tych pieniądzach
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:06   #1931
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
No popatrz, babka go na poczcie skasowała za kopertę, a to jędza, przecież na poczcie koperty od zawsze dawali za darmo

tymena jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:07   #1932
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Allegro dało mu jakieś upomnienie, nic więcej nie mogą zrobić. Facet tydzień temu przysłał mi maila z pytaniem o mój nr konta i od tego czasu nic. Chyba położe już kreskę na tych pieniądzach
Nie nie nie - żadnej kreski !
Wyślij mu maila z ponagleniem. Napisz, że pieniędzy nie dostałaś i zapytaj kiedy możesz się ich spodziewać. Możesz też zablefować, że kolejna interwencja allegro skończy się zamknięciem mu konta.
Ja bym nie odpuściła.

irkax jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:10   #1933
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Nie nie nie - żadnej kreski !
Wyślij mu maila z ponagleniem. Napisz, że pieniędzy nie dostałaś i zapytaj kiedy możesz się ich spodziewać. Możesz też zablefować, że kolejna interwencja allegro skończy się zamknięciem mu konta.
Ja bym nie odpuściła.
Pisałam już do niego parę razy pytając gdzie ten przelew. Nie odpisuje. Nie wiem, czy kolejne maile maja w ogóle jakiś sens, skoro facet ewidentnie zamierza mnie olać.
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:13   #1934
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Oooo, to dopiero jest czego gratulować!

Cytat:
Jak pięknie móc się cieszyć z takich drobnych rzeczy Człowiekowi tak lekko na duszy
O tak - nawet szef wrócił ze spotkania i pyta, co ja taka zadowolona z życia ale pochwalił, ze ładne.

Cytat:
Napisał, że Pani w okienku go policzyła za przesyłkę więcej niż podał w opisie i jeszcze za kopertę go skasowała a co mnie to obchodzi?? Ech tam, głupoty takie...

Do Warszawy mi się chce do Was A mój wyjazd co rusz się przesuwa
Przyjedź koniecznie, od razu Ci poprawimy humorek

A gość rzeczywiście pisze głupoty, widać nie ma praktyki na Allegro i myśli, ze kupujący dadzą sie nabrać. Tymenko, nie odpuszczaj, niech facet od początku wie, ze nie dasz sobie w aszę dmuchać. Tak jak napisałaś, to nie chodzi o te 5zł tylko o zasadę, i o stosowanie się do regulaminu.

Cytat:
Margot buty przepiekne. w moim stylu tylko ja bym wybrala kolor czarny. choc oststnio cos gustuje w zieleni-torebka zielona, bielizna ( wczoraj kupiona)-zielona.
Dziękuję ja mam czarnego obuwia stanowczo dosyć, chce mi się eksperymentować z kolorami. A zielony kolor uwielbiam, i pochwal się jak mozesz, gdzie dorwałaś zieloną bielizne - ja już kiedyś nawet na Wizażu pytałam, ale jakoś nie kupiłam nic z tego, co mi dziewczyny wklejały....
Stary 2008-04-21, 14:15   #1935
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Pisałam już do niego parę razy pytając gdzie ten przelew. Nie odpisuje. Nie wiem, czy kolejne maile maja w ogóle jakiś sens, skoro facet ewidentnie zamierza mnie olać.
Nie odpowiada, bo liczy na to, że mu odpuścisz.
Postrasz go zamknięciem konta, a jak to nie pomoże to policją.
Wiesz jak uważasz, ale wydaje mi się, że jak dasz mu spokój to koleś osiągnie swój cel i będzie wiedział, że następna taka akcja też mu ujdzie na sucho.

irkax jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:17   #1936
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
ja mam czarnego obuwia stanowczo dosyć, chce mi się eksperymentować z kolorami.
ja właśnie sobie niedawno kupiłam żółte buty bardzo wiosenne
Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:19   #1937
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:

Dziękuję ja mam czarnego obuwia stanowczo dosyć, chce mi się eksperymentować z kolorami. A zielony kolor uwielbiam, i pochwal się jak mozesz, gdzie dorwałaś zieloną bielizne - ja już kiedyś nawet na Wizażu pytałam, ale jakoś nie kupiłam nic z tego, co mi dziewczyny wklejały....
ja tez mam wszystko czarne.

a co do bielizny-jest to zielen z rozem ale, ze byla wyprzedaz w corinie wiec...

to jest ten model:

http://www.corin-shop.com/index.php?...imit=10&page=0
Stary 2008-04-21, 14:21   #1938
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Nie odpowiada, bo liczy na to, że mu odpuścisz.
Postrasz go zamknięciem konta, a jak to nie pomoże to policją.
Wiesz jak uważasz, ale wydaje mi się, że jak dasz mu spokój to koleś osiągnie swój cel i będzie wiedział, że następna taka akcja też mu ujdzie na sucho.
Może masz rację, popróbuję jeszcze. Tylko już sama jestem tym zmęczona- żebrać o własne pieniądze, doprowadza mnie to do szewskiej pasji.
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:23   #1939
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Może masz rację, popróbuję jeszcze. Tylko już sama jestem tym zmęczona- żebrać o własne pieniądze, doprowadza mnie to do szewskiej pasji.
zupełnie jak mój ex-pracodawca
wiem, jakie to męczące trzymam kciuki, żeby się złamał

i podbijam moje pytanko:
drogie Warszawianki czy w Comme des Garcons można kupować próbki stacjonarnie? pytam, bo mój TŻ będzie w Warszawie i już mu pokazywałam Koszykową na mapie [z resztą sam chciał pójść]

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:24   #1940
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
a co do bielizny-jest to zielen z rozem ale, ze byla wyprzedaz w corinie wiec...

to jest ten model:

http://www.corin-shop.com/index.php?...imit=10&page=0
Bardzo ładny komplet, taki ozdobny

Ja mam lekkiego hopla na punkcie koloru zielonego - płaszcz, buty, chyba ze cztery różne swetry - tylko jakos właśnie zielonej bielizny nie moge dopaść. I lakieru do paznokci.

Za to czasami mam zielono w głowie, to chyba wystarczy
Stary 2008-04-21, 14:33   #1941
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
drogie Warszawianki czy w Comme des Garcons można kupować próbki, tak na miejscu? pytam, bo mój TŻ będzie w Warszawie i już mu pokazywałam Koszykową na mapie [z resztą sam chciał pójść]
Taa mój by poszedł.. dlaczego mój facet nie rozumie tego że lubię perfumy, kolczyki...ja toleruję jego hobby i to ile kasy w nie wsadza. Nic mi się już dzisiaj nie chce.

Margot mi sie ten bardzo podoba http://sklep.gorsenia.pl/go/_info/?id=192#
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-21, 14:59   #1942
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:

Tymeniu, słusznie, nie daj się !

Cytat:
Super ! Cieszę się razem z Tobą
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-04-21, 15:05   #1943
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo ładny komplet, taki ozdobny

Ja mam lekkiego hopla na punkcie koloru zielonego - płaszcz, buty, chyba ze cztery różne swetry - tylko jakos właśnie zielonej bielizny nie moge dopaść. I lakieru do paznokci.

Za to czasami mam zielono w głowie, to chyba wystarczy

tez sie ostatnio zastanawialam nad zielonym i czarnym lakierem do paznokci

a co do kompletu za taka cene zal bylo nie brac( choc na pewno sa ladniejsze w zieleni komplety)

a na urodziny swoje poluje na inny komplet z corinu- oczywiscie jako prezent od malza
Stary 2008-04-21, 15:17   #1944
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Oglądam stronę z bielizną Corin, cuuuda A jakie ceny. Powiedzcie tylko, jak z romiarówką, bierzecie swój- pasuje wam? Chyba można zwracać?Ewentualnie wymienić?

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-21, 15:59   #1945
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja też Lepiej- posłałabym go w kosmos

I dlatego jestem sama - jak stwierdził jeden z moich kolegów. Powiedział, że jestem z okrutna i krytyczna w stosunku do płci brzydkiej. No co ja za to mogę, sami się niekiedy proszą
Nie, nie dlatego, jak sądzę. Lepiej być samemu, niż z byle kim.
Z resztą takie wydziwianie mierzi mnie bez względu na płeć.

Cytat:
A u mnie jest problem dokładnie odwrotny- większość z dostępnych u nas odcieni podkładów jest dla mnie za jasna. Pozostaje Allegro i kupowanie czegoś ciemniejszego (już nawet niemieckie serie mają ciemniejszą gamę odcieni). W lecie, jak się troszkę opalę, to już w ogóle podkłady odpadają- wyglądam we wszystkich jak mumia w białej masce
Ech.... No to chyba należy Ci zazdrościć.

Cytat:
Idę do pracy- 1 dzień

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
U mnie również sie przebija, ale jakoś mnie to nie rusza, zła jestem nadal. Nikt nie jest idealny, ale ja zawsze dostaję po bo coś zrobiłam albo czegoś nie zrobiłam. Zaczynam zastanawiać się nad sensem tego wszystkiego, dobrze jak jest dobrze, ale zawsze to ja muszę sie podporządkowywać, być taka i taka wyglądać tak i tak...
Zuziuniu, nie jestem w stanie doczytać więcej (może nie umiem znaleźć) ale wygląda mi to na dziwną sprawę. Co to własciwie znaczy, że masz wyglądać tak i tak? O włosy chodzi?

Cytat:
Buty jak marzenie. Super eleganckie. I Piękny obcas.

Cytat:
Tymeno, coś mi się wydaje, że to nie tyle cwaniak, co cwaniakowata oferma.
Tak jak radzie Irkax - koresponduj z nim przez formularze Allegro. I nie miej wyrzutów sumienia - nie powinnaś była odbierać tej przesyłki, skoro koszt był różny od umówionego. To powszechna metoda manipulacji nabywcą stosowana przez handlowców. Nie daj sie.

Cytat:

Miss, wedle mojej wiedzy (to znaczy na podstawie doświadczeń nabytych przy wizycie w krakowskim Guerrilla Store) oni w ogóle nie mają próbek.
Ale myślę, że gdyby chcieć sobie przepsikać do własnej fiolki nie będą robili trudności.
Sabbath jest offline  
Stary 2008-04-21, 15:59   #1946
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
zawsze postrzegałam to jako jeden z minusów bycia w ciąży częste badania.
Aha, już planujesz to wydarzenie Ile dzieciaczków będzie ?
Cytat:
podziwiam i trzymam kciuki
dziękuję Słońce

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Pielęgniarka nie będzie Cię trzymać za rękę, ale trzymanie może być trudne, bo trzeba ruszać dłonią

Nie chcę straszyć, ale (...)
Oł sziiiit
Dobra, jakoś to będzie Dziękuję, że mnie uprzedziłaś

Cytat:
Idę do pracy- 1 dzień
Jak było ?

Cytat:
Przylecialy moje buty i są jeszcze ładniejsze, niż na fotce
Sam seks

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-21, 16:31   #1947
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
I dlatego jestem sama - jak stwierdził jeden z moich kolegów. Powiedział, że jestem z okrutna i krytyczna w stosunku do płci brzydkiej. No co ja za to mogę, sami się niekiedy proszą
Niekiedy nie znaczy zawsze. Nie warto być wredną dla ogółu, tylko ze względu na kilka nieciekawych jednostek ;] Też kiedyś byłam taka okrutna i krytyczna, na szczęście - to mija. Chciałam napisać "z tego się wyrasta", ale przypomniałam sobie ile mamy lat ;]
Wiem że to oklepane, ale naprawdę nikt nie jest idealny. I pisze Ci to osoba, która potrzebowała kilku lat żeby ten fakt zaakceptować - nie tylko w stosunku do facetów, ale także do siebie...

Sabbath, owszem, może i lepiej być samemu niż z byle kim. Ale przyznaję, nigdy nie lubiłam tego powiedzenia, jest jak dla mnie trochę... pogardliwe. Nie wiem, czy ktoś zrozumie o co mi chodzi; kiedyś kieeeedyś jak byłam w przelotnym związku; takim tekstem uraczyła mnie znajoma - z odpowiednim tonem, i patrząc na mojego chłopaka bardzo znacząco Od tej pory - mam alergię na to powiedzenie; obojętnie co nią kierowało, czy zazdrość czy zwykła złośliwość...

---

A w ramach peesu dodam, że spieprzyłam dzisiaj kolokwium i jestem na siebie zabójczo wściekła. Nawet paczka ciastek nie pomogła.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2008-04-21, 16:41   #1948
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Rachelciu, ja to tak na wesoło pisałam - tzn, drugą część wypowiedzi. Ale fakt jestem wymagająca co do ewentualnego kandydata i wcale tu nie chodzi o wymagania co do wyglądu zewnętrznego. Moje oczekiwania i wymagania co do osobowości też nie są z kosmosu Oczekuję tylko dobroci, uczciwości w postępowaniu i kultury osobistej.Niestety chyba do tej pory miałam okazję trafiać na kłamczuszków, tchórzy bez jakiegokolwiek honoru i odwagi cywilnej, lawirantów i krętaczy. Tak wiem, że nie wszyscy są "tacy:, bo też nie lubię uogólniać Tylko niekiedy wychodzi potem, że "ja to mam WYMAGANIA". Ale nie odczuwam potrzeby zaniżania pewnego poziomu tych wymagań- najwżej będę sama, bo jak napisała Sabbath, lepiej samemu niż z byle kim A samej póki co mi bardzo dobrze, czasem się zastanawiam,czy nie za dobrze

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline  
Stary 2008-04-21, 16:42   #1949
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Zuziuniu, nie jestem w stanie doczytać więcej (może nie umiem znaleźć) ale wygląda mi to na dziwną sprawę. Co to własciwie znaczy, że masz wyglądać tak i tak? O włosy chodzi?
Nie nie o włosy czuję, że bierze mnie dół oby nie taki jak ten zimowy, nie cieszę się ze słońca, z zielonej trawy, z niczego chyba nie jestem już w stanie sie cieszyć, robię to co robię, bo muszę. A tak poza tym nawet nie wiem co chce robić, jak widzieć siebie i bardziej chodzi mi o uczucia związane ze mną.

Skończę sprzątać, poprasuję i zajmę się sobą, poczytam, poszperam w koralikach, mam nadzieję, że wieczorem będzie mi lepiej.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-21, 16:48   #1950
rachela
Zakorzenienie

Ech, wiedziałam że żartów to ja dzisiaj żadnych nie załapię ;]
Cytat:
Moje oczekiwania i wymagania co do osobowości też nie są z kosmosu Oczekuję tylko dobroci, uczciwości w postępowaniu i kultury osobistej. Niestety chyba do tej pory miałam okazję trafiać na kłamczuszków, tchórzy bez jakiegokolwiek honoru i odwagi cywilnej, lawirantów i krętaczy. Tak wiem, że nie wszyscy są "tacy:, bo też nie lubię uogólniać Tylko niekiedy wychodzi potem, że "ja to mam WYMAGANIA".
Jak najbardziej Cię rozumiem. Ja kilka dni temu - kiedy to w głupi sposób skończył się siedmioletni związek najlepszego przyjaciela mojego tż - doszłam do wniosku, że najważniejsze jest jednak poważne traktowanie partnera i związku... Co oczywiście oznacza uczciwość i troskę o drugą osobę. Szkoda, że to cechy w zaniku.

---

Dwanaście tysięcy postów. Komu wódki?

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości