Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-22, 18:39   #2041
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Muszę Wam powiedzieć, że przemiły dziś dzień miałam Najpierw oczywiście humor mi poprawiły nowe perfumy, o czym już pisałam
Po pracy wybrałam się do pobliskiego CH i ku własnemu zdumieniu, po kilkutygodniowych poszukiwaniach na całym Śląsku, kupiłam fajne, eleganckie spodnie do pracy Potem wstąpiłam do Baty i kupiłam piękne buty, w których nie wiem czy będę chodzić, bo mają niebotyczny obcas (9,5 cm ), ale były świetne, a poza tym duużo przecenione, więc wzięłam.
A jeszcze na zakończenie tego ciągu pomyslnych wydarzeń widzę właśnie, że facet od Live oddał mi wreszcie pieniądze No jak tu nie być w szampańskim nastroju?

W załączniku butki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0074.jpg (27,4 KB, 60 załadowań)
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-22, 18:44   #2042
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

A mi głowa pęka.
Wróciłam z pracy - starsze wyjadaczki przedszkolanki zaczynają pokazywać rogi "kto tu rządzi", ale ja się nie dam! A co
irsin jest offline  
Stary 2008-04-22, 18:46   #2043
yoona
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Chyba nie musisz ryzykować. Mogą przecież zrobić test gdzieś z tyłu głowy (od spodu, na jednym pasemku) i wtedy widać, jaki będzie efekt po, czy są zniszczone, czy nie. Ja się nie zdecydowałam, poza tym lubię swoje włosy
pojde i zapytam czy zrobia mi taki tescik (chociaz czuje ze nie). ja moje wlosy moze i lubie ale mam juz ich dosc,potrzebuje odmiany, od 20 lat wygladam tak samo

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Też mam takie jak piorun w miotłę (copyright by Martwa Papuga, bo moja mama mówiła "piorun w szczypiorek"). Mają one tę szczególną właściwość, że zawsze, ale to zawsze wyglądam na rozczochraną. Postanowiłam to polubić, choć słowo daję, że zawsze kiedy usiłuję wyglądać elegancko przeżywam załamanie.
ja od kilkunastu lat po prostu zwiazuje wlosy w kucyk (co sie srednio udaje w sumie bo wszedzie cos odstaje) ale wlosy mam juz zmeczone tym wiazaniem, a poza tym ilez mozna wygladac tak samo?
na watek nie wchodz, pogorszenie humory murowane;P

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Ponizej dowod na to ze wlosy piorun w miotle sa piekne. Ja sie nie moge napatrzec na wlosy tej dziewczyny. Na zywo robia jeszcze wieksze wrazenie. Wczeniej miala je po pas, teraz nieco krotsze, ale po prostu boskie.

fot. Leszek Gospodarczyk
http://www.leszeg.glt.pl/

Nie sa to zdjecia mojego autorstwa, wiec podpisuje i podaje strone z ktorej pochodza. Kolezanki raczej sie nie obraza, bo wiedza ze ich zdjecia sa w internecie (zreszta gdybym ja ich nie wypatrzyla, to jeszcze dlugo zylyby w nieswiadomosci...)
takie wlosy sa fajne u kogos ,u siebie to koszmar. ja mam podobne tylko krotsze,kiedy nic z nimi nie zrobie. szopa na maksa. tyle ze wloski mam strasznie cienkie.
mnie sie osobiscie nie podoba

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-04-22, 18:46   #2044
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Mendosito, buty boskie a obcas niech Ci się dobrze noszą, mimo tej wysokości - a jeśli są dobrze wyprofilowane, to powinny i oczywiście gratuluję zwrotu kasy - dobrze, ze się ta sprawa pomyślnie zakończyła
Stary 2008-04-22, 18:55   #2045
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Muszę Wam powiedzieć, że przemiły dziś dzień miałam Najpierw oczywiście humor mi poprawiły nowe perfumy, o czym już pisałam
Po pracy wybrałam się do pobliskiego CH i ku własnemu zdumieniu, po kilkutygodniowych poszukiwaniach na całym Śląsku, kupiłam fajne, eleganckie spodnie do pracy Potem wstąpiłam do Baty i kupiłam piękne buty, w których nie wiem czy będę chodzić, bo mają niebotyczny obcas (9,5 cm ), ale były świetne, a poza tym duużo przecenione, więc wzięłam.
A jeszcze na zakończenie tego ciągu pomyslnych wydarzeń widzę właśnie, że facet od Live oddał mi wreszcie pieniądze No jak tu nie być w szampańskim nastroju?

W załączniku butki
mendosito buty przepiekne.
Stary 2008-04-22, 18:55   #2046
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Mendosito, buty boskie a obcas niech Ci się dobrze noszą, mimo tej wysokości - a jeśli są dobrze wyprofilowane, to powinny i oczywiście gratuluję zwrotu kasy - dobrze, ze się ta sprawa pomyślnie zakończyła
Dziękuję Margot Mam nadzieję, że się w nich nie zabiję. Mają ponoć jakiś super system, który niweluje obciążenie przedniej części stopy i przenosi jego część na piętę. Zobaczymy co to za cudo Moje dotychczas najwyższe buty mają 7 cm obcas, trochę trwało zanim się do niego przyzwyczaiłam, ale teraz śmigam w nich jak w kapciach. Może z tymi nowymi też tak będzie. A, i jestemw nich wyższa od mojego taty

Do pełni szczęścia przypomniałam sobie właśnie, że jutro mam urlop Oczywiście wykorzystam go na latanie po sklepach, bo na pogodę nie ma co liczyć.

Aga- dzięki I pomyśleć, że się nad ich kupnem kwadrans zastanawiałam.
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-22, 19:16   #2047
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
eh ale obrzydliwy dzien dzisiaj.
wysylaja mnie znow na badania z pracy, trzeci raz w ciagu 10miesiecy!
kurcze mam straszna ochote powydawac kase, no normalnie kusi mnie jak nie wiem, ogladam tru, all,szkoda tylko ze kasy brak

w ogole to mam dola, jak patrze jakie piekne wlosy maja dziewczyny na ulicach. ja nie dosc ze dwa na krzyz, to jeszcze mysi kolor i nijakie, badziej krecone niz falowane.
wybieram sie do fryzjera zrobic sobie jasniutki blondzik, ale co z tego, skoro jakkolwiek mnie zetnie wygladac bede tak samo.
zbieram sobie na trwale prostowanie wlosow, ale chyba jest tak,ze albo blond albo prostowanie
wlosy to moj straszny kompleks eh,
ja tam wiem swoje na temat Twoich włosów(tj.że są bardzo ładne).Ale nastrój rozumiem ja dziś czuję się okropnie i strasznie ryczeć mi się chce bo sentymentalna jestem strasznie.Dziś miałam ostatnie lekcje w liceum a czwartek koniec na amen,zostanę absolwentem i sie skończy .Czemu to sie tak wszystko skończyło,przecież liceum to ma być najfajniejszy czas w życiu,kiedy to było?Kurcze nie mogę sie z tym pogodzić....
Strasznie ciężko przeżywam kończenie wszelkich szkół,ryczę i jest mi głupio ale nie mogę się powstrzymać.Do tego jeszcze inne powody dla których nie chcę stamtąd odchodzić(mimo że tak na prawdę mam szkoły dość)Jejku znów sie rozkleiłam....
Stary 2008-04-22, 19:24   #2048
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Mendosito - boskie buty!

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2008-04-22, 19:30   #2049
yoona
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
ja tam wiem swoje na temat Twoich włosów(tj.że są bardzo ładne).Ale nastrój rozumiem ja dziś czuję się okropnie i strasznie ryczeć mi się chce bo sentymentalna jestem strasznie.Dziś miałam ostatnie lekcje w liceum a czwartek koniec na amen,zostanę absolwentem i sie skończy .Czemu to sie tak wszystko skończyło,przecież liceum to ma być najfajniejszy czas w życiu,kiedy to było?Kurcze nie mogę sie z tym pogodzić....
Strasznie ciężko przeżywam kończenie wszelkich szkół,ryczę i jest mi głupio ale nie mogę się powstrzymać.Do tego jeszcze inne powody dla których nie chcę stamtąd odchodzić(mimo że tak na prawdę mam szkoły dość)Jejku znów sie rozkleiłam....
ja sie cieszylam ze koncze liceum-bardzo traumatyczna szkola. i za znajomymi tez nie tesknie. spotkamy sie od czasu do czasu. nie powiem, teraz po paru latach milo wspominam. ale dla mnie wczesniejsze szkoly byly fajniejsze. i studia tez ok

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2008-04-22, 19:34   #2050
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.

Cytat:
ja sie cieszylam ze koncze liceum-bardzo traumatyczna szkola. i za znajomymi tez nie tesknie. spotkamy sie od czasu do czasu. nie powiem, teraz po paru latach milo wspominam. ale dla mnie wczesniejsze szkoly byly fajniejsze. i studia tez ok
ja mam podobnie. nie tesknie za liceum za gimnazjum tęskniłam bardzo. studia też mi sie podobają choc to dopiero pół roku
Paulinka_S jest offline  
Stary 2008-04-22, 19:56   #2051
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Ja nie chodziłam do gimnazjum i cieszę się,że ominęła mnie ta skomasowana ilość buzujących hormonów , nam ją podzielili na 8 lat podstawówki i 4 liceum.
irsin jest offline  
Stary 2008-04-22, 19:57   #2052
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Ale nastrój rozumiem ja dziś czuję się okropnie i strasznie ryczeć mi się chce bo sentymentalna jestem strasznie.Dziś miałam ostatnie lekcje w liceum a czwartek koniec na amen,zostanę absolwentem i sie skończy .Czemu to sie tak wszystko skończyło,przecież liceum to ma być najfajniejszy czas w życiu,kiedy to było?Kurcze nie mogę sie z tym pogodzić....
Burn- nie ma co żałować, ciesz się, że spędziłaś fajne lata z fajnymi ludźmi, będziesz mieć fajne wspomnienia. A jeśli wybierasz się na studia, to jeszcze najlepsze przed Tobą (choć zdaję sobie sprawę z tego, jak trywialnie to brzmi ).

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Mendosito - boskie buty!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
ja mam podobnie. nie tesknie za liceum za gimnazjum tęskniłam bardzo. studia też mi sie podobają choc to dopiero pół roku
Ja za liceum też nigdy nie tęskniłam, do gimnazjum nie chodziłam (tak, tak, aż tak stara jestem ), a studia wspominam z ogromnym sentymentem, choć nie minął jeszcze rok, odkąd zostałam mgr
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-22, 20:05   #2053
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Ja tez zamknęłam się w podstawówce (dla odmiany miałam ich 3 - tak to co jest w nk, to prawda na temat moich szkół ) i w liceum.

Dla mnie liceum to najlepsze wspomnienia - od 2-4 klasy. Jeśli ktoś da mi różdżkę, wracam choćby dziś
Stary 2008-04-22, 20:09   #2054
Zuziunia
BAN stały

Cytat:

W załączniku butki
Butki ładniutkie, takie delikatne ale eleganckie. To miło czytać, że komus udały się zakupy, ja zawsze mam z tym problem

Musze rozchodzić swoje buty wreszcie...oj

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
A mi głowa pęka.
Wróciłam z pracy - starsze wyjadaczki przedszkolanki zaczynają pokazywać rogi "kto tu rządzi", ale ja się nie dam! A co
Nie daj się!

Cytat:
Ja chodziłam do gimnazjum, i tęsknie i nie, zależy co wspominam. Ach te pierwsze miłości
Liceum to pierwsza klasa była super, reszta z roku na rok coraz gorzej.
Studia, dopiero na 3 roku jest ok, zrobiła nam sie fajna grupa po wyborze specjalizacji. Wcześniej dwa lata mieliśmy samych lizusów, beznadzieja po prostu, a teraz wszystko to same luzaki, ale potrafiący myśleć kiedy trzeba.

Zaraz zmykam pod kołderkę, bo jakoś zimno dzisiaj.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-22, 20:16   #2055
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Na fali ostatniej dyskusji o Cejrowskim - wrzucam dwa linki.... (aby przyjąć obce obywatelstwo już nie trzeba się zrzekać polskiego; chyba, że Ekwador tego wymaga, tego nie wiem...):
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,5145243.html
http://tierralatina.blox.pl/2008/04/...ki-klamie.html
Stary 2008-04-22, 20:19   #2056
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A buuuuu już nie ma... szybko poszły

Kochana jesteś, że pamiętałaś, Nosku

Edit: O! Ale za to dzięki Tobie zakupiłam jaśniutki wkład do DP, 10 Lumiere. Hryhryhry, nie sądzę, żeby okazał się za jasny
Cieszę się, że mogłam się na coś przydać
noseknosek jest offline  
Stary 2008-04-22, 20:29   #2057
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Na fali ostatniej dyskusji o Cejrowskim - wrzucam dwa linki.... (aby przyjąć obce obywatelstwo już nie trzeba się zrzekać polskiego; chyba, że Ekwador tego wymaga, tego nie wiem...):
Ogl jakoś kawałek tego programu co on prowadzi, ależ mnie ten facet drażni, czasami gada nawet do rzeczy, ale niech prowadzi normalnie a nie jak dla jakiś którym inaczej nie da sie tego przekazać. Dla mnie taki program to obciach.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-22, 20:31   #2058
your Angel
czyli Endżi

Mendosito, piękne buty Ależ one wydłużą optycznie nogi

Burn, nie rycz Wiem, że łatwo mówić, ale naprawdę nie ma powodu Niedawno byłam na tym samym etapie i wtedy myślałam, że sobie oczy wypłaczę
Jakiś etap w Twoim zyciu będzie sfinalizowany, ale to nieuniknione, żeby rozpocząć coś nowego, jeszcze lepszego Oczywiście, ludzi i kontaktu szkoda, ale powiem Ci, że to nie jest tak, że już ngdy nie będzie tak samo itd Są ludzie, z którymi nawet po dłuższej przerwie w kontakcie będzie można rozmawiać jakbyście się ostatnio widzieli wczoraj I to jest wspaniałe doświadczenie - po tym drobnym szczególe można poznać niezwykłą więź

Zobaczysz, że wszystko świetnie się ułoży

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2008-04-22, 20:36   #2059
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Za pewne nie tylko ona o Homyczku i Sab mam podobne zdanie, dziewczyny czemu tak daleko mieszkacie
[...]
Zuziu

Cytat:
[...]
W załączniku butki
Cudne
homyk jest offline  
Stary 2008-04-22, 20:50   #2060
Fenris
Czekam na Ragnarok

No to pobyłam dzień z Aquoliną

Pink Sugar i Choco... To drugie polubiłam, choć nie tak bardzo jak np. Amorito w ostatnim czasie - narazie u mnie nie zagości.
Natomiast Pink Sugar... Trauma Na początku ok, ale po kilku godzinach wyczuwam podobieństwo do znienawidzonego The Parfum i taką sztuczną słodkość - niedobrze się w nich czuję. Narazie zrobię sobie od nich długą przerwę

W pracy dzisiaj nieźle, choć ostatnio jestem chodzącym nieszczęściem. Na początku rozbiłam sobie ręce i nogi w wypadku, potem rozwaliłam słuchawki w pracy, a dzisiaj zalałam myszkę od kompa. Pechowiec ze mnie... To wszystko w ciągu jednego tygodnia.
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:10   #2061
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Co do tematu "słodyczowego" - ja muszę zrobić ciastka z M&M'sami, które znalazłam na blogu wklejanym ostatnio. Do niedawna byłam niemal uzależniona od orzechowych M&M'sów, >TE< ciastka wyglądają obłędnie
Wyglądają pysznie.

Cytat:
Najpierw kazali nam czekać tydzień aż wysłali a potem 14 paczka została przechwycona przez UC z powodu jakichś źle wypełnionych przez LS kwitów.Fenris w sobotę sie tego dowiedziała,ale niestety w weekend nie można sie do UC dodzwonić bo nie urzędują.
Nie wiem kiedy oni uwolnią paczkę,czy będzie cło,nawet niech będzie-trudno przeżyję to 40parę złotych ale żeby tylko oddali nam paczkę szybko

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Chciałam ogłosić że niestety, ale właśnie padłam trupem.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=351121271
A o co chodziło ?

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Natomiast mój promotor skwitował moją pracę w taki sposób, że ja do dziś nie wiem co myśleć:confused :, serio, nie ma w tym żadnych złośliwych podtekstów, ale fakt lekko oniemiałam...
Czyli jak ?

Cytat:

W załączniku butki

Świetny dzień, w istocie udany
Ładne buty, mimo wysokich obcasów wyglądają na wygodne.
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2008-04-22, 21:48   #2062
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
w ogole to mam dola, jak patrze jakie piekne wlosy maja dziewczyny na ulicach. ja nie dosc ze dwa na krzyz, to jeszcze mysi kolor i nijakie, badziej krecone niz falowane.
wybieram sie do fryzjera zrobic sobie jasniutki blondzik, ale co z tego, skoro jakkolwiek mnie zetnie wygladac bede tak samo.
zbieram sobie na trwale prostowanie wlosow, ale chyba jest tak,ze albo blond albo prostowanie
wlosy to moj straszny kompleks eh,
Yoona, nie bluznij
Nie zauwazylas, ze jak ostatnio Cie zobaczylam, to oniemialam z wrazenia
Jak anioł wygladasz

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Chciałam tylko napisać (na wypadek, gdyby ktoś nie wiedział) , ze Mskladaczek jest bardzo bardzo bardzo kochana - i już ona wie, dlaczego. Madziu, jeszcze raz ogromne dzięki
Margot, zawstydzasz mnie

Cytat:
.Dziś miałam ostatnie lekcje w liceum a czwartek koniec na amen,zostanę absolwentem i sie skończy .Czemu to sie tak wszystko skończyło,przecież liceum to ma być najfajniejszy czas w życiu,kiedy to było?
Rozumiem Cie Maju, ja tez strasznie koniec LO przezywalam i do dzis mi tej licealnej atmosfery brak
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-22, 22:13   #2063
miss natasha
Zadomowienie

Cytat:
Ale nastrój rozumiem ja dziś czuję się okropnie i strasznie ryczeć mi się chce bo sentymentalna jestem strasznie.Dziś miałam ostatnie lekcje w liceum a czwartek koniec na amen,zostanę absolwentem i sie skończy .Czemu to sie tak wszystko skończyło,przecież liceum to ma być najfajniejszy czas w życiu,kiedy to było?Kurcze nie mogę sie z tym pogodzić....
tez to znam aczkolwiek zwykle okazuje się, że po paru tygodniach smutek przechodzi, najlepsze znajomości trwają, a większość tych 'przecietnych' się urywa będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No to pobyłam dzień z Aquoliną

Pink Sugar i Choco... To drugie polubiłam, choć nie tak bardzo jak np. Amorito w ostatnim czasie - narazie u mnie nie zagości.
Natomiast Pink Sugar... Trauma Na początku ok, ale po kilku godzinach wyczuwam podobieństwo do znienawidzonego The Parfum i taką sztuczną słodkość - niedobrze się w nich czuję. Narazie zrobię sobie od nich długą przerwę

W pracy dzisiaj nieźle, choć ostatnio jestem chodzącym nieszczęściem. Na początku rozbiłam sobie ręce i nogi w wypadku, potem rozwaliłam słuchawki w pracy, a dzisiaj zalałam myszkę od kompa. Pechowiec ze mnie... To wszystko w ciągu jednego tygodnia.
uu, szkoda że Pink Sugar ujawnił na Tobie takie nieładne oblicze ja ostatnio choruję na flakonik niemal codziennie nim pachnę, albo chociaż poprawiam sobie humor kroplą na nadgarstku
natomiast Amorito bym nie zniosła - właśnie wg. mnie zbyt sztuczne i klejące.

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2008-04-22, 22:39   #2064
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
uu, szkoda że Pink Sugar ujawnił na Tobie takie nieładne oblicze ja ostatnio choruję na flakonik niemal codziennie nim pachnę, albo chociaż poprawiam sobie humor kroplą na nadgarstku
natomiast Amorito bym nie zniosła - właśnie wg. mnie zbyt sztuczne i klejące.
To może ja właśnie lubię takie klejące? Bo wanilie i ulepki - mooje natomiast takie zwykłe słodkie słodkości to niebardzo.
Fenris jest offline  
Stary 2008-04-22, 22:57   #2065
Sabbath
Wiedźma

Cytat:

W załączniku butki
Mendosito, buty przepiękne.
Powinny się wygodnie nosić. Sama mam malutka stopę i w związku z tym noszę obcasy 8, góra 9 cm (w wyższych nie sięgałabym chyba palcami ziemi ), a tego typu buty, na takim właśnie koturenku pod palcami mam na dziesięciocentymetrowym obcasie i chodzi się w nich jak w papciach prawie.
Twoje sa nawet piękniejsze, niż moje.

Cytat:

Za pewne nie tylko ona o Homyczku i Sab mam podobne zdanie, dziewczyny czemu tak daleko mieszkacie
Zuziuniu.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Natomiast mój promotor skwitował moją pracę w taki sposób, że ja do dziś nie wiem co myśleć:confused :, serio, nie ma w tym żadnych złośliwych podtekstów, ale fakt lekko oniemiałam...
Też chcę PW!
Albo poczekam do soboty, jesli obiecasz, że będziesz.

Cytat:
Ja moje wlosy moze i lubie ale mam juz ich dosc,potrzebuje odmiany, od 20 lat wygladam tak samo.
Hihihihi! Podpisuję się.
Też w sumie lubię swoje włosy i też nie zmieniam fryzury od dwudziestu lat.

Cytat:
ja od kilkunastu lat po prostu zwiazuje wlosy w kucyk (co sie srednio udaje w sumie bo wszedzie cos odstaje) ale wlosy mam juz zmeczone tym wiazaniem, a poza tym ilez mozna wygladac tak samo?
na watek nie wchodz, pogorszenie humory murowane;P
No, nie wejdę.
Mnie wyglądanie tak samo nie przeszkadza. Czy tez raczej nie przeszkadzało, bo ostatnio pojawiło mi się kilka (a może nawet kilkanaście ) siwych i musiałam coś na to zaradzić.

Cytat:
Ja na fali tej dyskusji wygooglałam sobie jego rozmowę z niejaką Frytką.
Sprawę Frytki znam pobieżnie i raczej z pogłosek, ale na podstawie zachowania tego... człowieka wyrokuję, że to przerażający, odrażający cham. A że pani Frytka rozumem nie grzeszy, więc mógł się wyżyć.
Jestem zniesmaczona.

edit:
Spędziłam dziś fenomenalny wieczór.
Poszliśmy z kumplem do salonu gier postrzelać do wampirów. Przeszliśmy całą grę do końca (za pierwszym podejściem), a gostek sprzedający żetony stał za nami o wytrzeszczał oczy. Hahaha! Nie wiedział ile razy kryliśmy wzajemnie swoje tyłki podczas prawdziwych strzelanek!

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2008-04-22 o 23:08 Powód: dopisek nie na temat, ale tak sobie
Sabbath jest offline  
Stary 2008-04-22, 23:05   #2066
mariolasl
Zakorzenienie

Smile Dot.: Scent Bar III

Mendosito buty przecudnej urody . Mam podobne- bieganie na takich obcasach to pestka, są bardzo wygodne
mariolasl jest offline  
Stary 2008-04-22, 23:12   #2067
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Mendosito buty przecudnej urody . Mam podobne- bieganie na takich obcasach to pestka, są bardzo wygodne
Mnie sie strasznie takie buty podobaja ale dla kogo pestka, dla tego pestka
Ja bym kroku w nich nie zrobila, nie potrafie chodzic na obcasie wyzszym niz 5 cm

Kupilam sobie ostatnio buty, na 8 cm obcasie i narazie tylko na nie patrze
mskladaczek jest offline  
Stary 2008-04-23, 07:03   #2068
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Butki ładniutkie, takie delikatne ale eleganckie. To miło czytać, że komus udały się zakupy, ja zawsze mam z tym problem
Ja od miesięcy usiłuję coś fajnego kupić, aż sama się dziwię, że wreszcie się udało

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mendosito, piękne buty Ależ one wydłużą optycznie nogi
Dzięki Aniołku Wydłużą mnie ogólnie całą- mam w nich ponad 183 cm Ale co tam

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość

Cudne
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

Świetny dzień, w istocie udany
Ładne buty, mimo wysokich obcasów wyglądają na wygodne.
Zobaczymy, na pewno trochę mi zajmie przyzwyczajanie się do nich.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mendosito, buty przepiękne.
Powinny się wygodnie nosić. Sama mam malutka stopę i w związku z tym noszę obcasy 8, góra 9 cm (w wyższych nie sięgałabym chyba palcami ziemi ), a tego typu buty, na takim właśnie koturenku pod palcami mam na dziesięciocentymetrowym obcasie i chodzi się w nich jak w papciach prawie.
Twoje sa nawet piękniejsze, niż moje.
Dziękuję za miłe słowa. Ta platforma pod palcami jest oszukana- tzn. jest jakby naklejona na boczną część buta tak, że wygląda to jakby były na platfornie, a nie są

Cytat:
Obyś miała rację, na razie się obawiam, że nie tylko nie będę biegać, ale że i ledwo pokuśtykać nie dam rady

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Mnie sie strasznie takie buty podobaja ale dla kogo pestka, dla tego pestka
Ja bym kroku w nich nie zrobila, nie potrafie chodzic na obcasie wyzszym niz 5 cm

Kupilam sobie ostatnio buty, na 8 cm obcasie i narazie tylko na nie patrze
Składaczku ja zawsze chodziłam wyłącznie w całkiem płaskich butach. Niedawno- z racji pracy- kupiłam sobie kilka par takich od 5 do 8 cm. To naprawdę kwestia przyzwyczajenia. W 8 cm też na początku nie umiałam chodzić, zakładałam je biorąc jednocześnie do pracy obuwie zmienne Teraz śmigam w nich niczym w kapciach. Warto potrenować
Mendosita jest offline  
Stary 2008-04-23, 08:07   #2069
Zuziunia
BAN stały

Wczoraj testowałam Cinema YSL i nigdy nie powiedziałabym, że jest taki gładki (nie płaski), lekki.
Zuziunia jest offline  
Stary 2008-04-23, 08:54   #2070
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Cytat:
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Ja nie chodziłam do gimnazjum i cieszę się,że ominęła mnie ta skomasowana ilość buzujących hormonów , nam ją podzielili na 8 lat podstawówki i 4 liceum.
Cytat:
Burn- nie ma co żałować, ciesz się, że spędziłaś fajne lata z fajnymi ludźmi, będziesz mieć fajne wspomnienia. A jeśli wybierasz się na studia, to jeszcze najlepsze przed Tobą (choć zdaję sobie sprawę z tego, jak trywialnie to brzmi ).

Ja za liceum też nigdy nie tęskniłam, do gimnazjum nie chodziłam (tak, tak, aż tak stara jestem ), a studia wspominam z ogromnym sentymentem, choć nie minął jeszcze rok, odkąd zostałam mgr
Cytat:
Ja tez zamknęłam się w podstawówce (dla odmiany miałam ich 3 - tak to co jest w nk, to prawda na temat moich szkół ) i w liceum.

Dla mnie liceum to najlepsze wspomnienia - od 2-4 klasy. Jeśli ktoś da mi różdżkę, wracam choćby dziś
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
M
Burn, nie rycz Wiem, że łatwo mówić, ale naprawdę nie ma powodu Niedawno byłam na tym samym etapie i wtedy myślałam, że sobie oczy wypłaczę
Jakiś etap w Twoim zyciu będzie sfinalizowany, ale to nieuniknione, żeby rozpocząć coś nowego, jeszcze lepszego Oczywiście, ludzi i kontaktu szkoda, ale powiem Ci, że to nie jest tak, że już ngdy nie będzie tak samo itd Są ludzie, z którymi nawet po dłuższej przerwie w kontakcie będzie można rozmawiać jakbyście się ostatnio widzieli wczoraj I to jest wspaniałe doświadczenie - po tym drobnym szczególe można poznać niezwykłą więź

Zobaczysz, że wszystko świetnie się ułoży
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

Czyli jak ?
.
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość

Rozumiem Cie Maju, ja tez strasznie koniec LO przezywalam i do dzis mi tej licealnej atmosfery brak
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
tez to znam aczkolwiek zwykle okazuje się, że po paru tygodniach smutek przechodzi, najlepsze znajomości trwają, a większość tych 'przecietnych' się urywa będzie dobrze

.
Dziękuję za słowa otuchy.Mam nadzieje przetrwać jutrzejsze zakończenie z godnością,nie rycząc zbyt dużo i nie myśląc że ten etap już sie skończył i nie wróci

Tagi
plotki

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości